کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدت ويزا
دوستان عزیز
اصلا هر کسی ویزاش رو گرفته خوب خودش میدونه تاریخ اعتبار ویزاش تا کی هست؟ اگر هم نگرانه و شک داره که واقعا تا کی میتونه بره امریکا خوب کاری نداره می تونه از سفارت بپرسه
بهتر از اینه که 100 تا پست تکراری بنویسید و این بحث الکی رو ادامه بدید در ضمن با مدت اعتبار ویزای خودتون کار داشته باشید با مال بقیه چیکار داریدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
حالا الان باز میان مینویسند فلانی فلان روز مدیکال داده و فلان تاریخ ویزا گرفته پس اعتبار ویزاش تا کی میشه؟؟؟!!! فضولی تو کار بقیه ممنوععععععععBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: sniffer
الهام جون
Bravoooooooooooo , Big GrinBig GrinBig Grin
اما کیه که گوش کنه Rolleyes
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: elham
سلام
من رفتن ويزامو گرفتم چون از مديكالم 5 ماه گذشته بود بهم ويزاي 1 ماهه ميدادن و من چون نمي خواستم به اين زودي برم رفتم و مديكالم رو تمديد كردم و ويزاي 6 ماهه گرفتم.
با آرزوي موفقيت براي همه شما دوستان خوبم
تشکر کنندگان:
belfy_mona نوشته: سلام
من رفتن ويزامو گرفتم چون از مديكالم 5 ماه گذشته بود بهم ويزاي 1 ماهه ميدادن و من چون نمي خواستم به اين زودي برم رفتم و مديكالم رو تمديد كردم و ويزاي 6 ماهه گرفتم.
با آرزوي موفقيت براي همه شما دوستان خوبم

سلام مبارک باشه،می‌شه بیشتر توضیح بدین،یعنی‌ اول رفتین سفارت بهشون اطلاع دادین بد مدیکال تجدید کردین،یا قبل از اینکه برین سفارت اینکارو کردین.من از برندگان ۲۰۱۰ هستم و نوامبر هم مصاحبه دارم ولی‌ می‌خوام خرداد یا تیر به آمریکا برم،به نظر شما تاریخ مصاحبه را عقب بندازم یا بعدا مدیکال تمدید کنم؟اگر همون روز بهم ویزا دادن چی‌؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان