کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کارت پایان خدمت
سلام من کارت معافیت ام مفقود شده و جدیدا برای تمدید آن اقدام کردم بنظر شما گواهی موقت می تواند در این زمینه کارساز باشد؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ghorbat ، mhsenpc ، msar
ممنون دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: ghorbat ، msar
من از طریق کمک یکی از دوستان کارت معافیت پزشکی برای اعصاب و روان گرفتم.آیا این موضوع روی مهاجرت از طریق سر ما یه گذاری (هر کشوری) یا ویزای دانشجویی تا ثیر داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ghorbat ، msar
(2009-08-07 ساعت 02:15)farpadana نوشته:  سلام دوستان
ایا ترجمه کارت پایان خدمت سربازی در مراحل مهاجرت لازمه؟
ایا خدمت سربازی در سپاه برای مهاجرت مشکل سازه؟
ممنون اگه راهنمایی کنید

بله در مرحله فدرال برای تمامی روشهای مهاجرت برای انجام بررسیهای امنیتی کارت پایان خدمت یا معافیت و مشخص کردن وضعیت خدمت وظیفه برای کلیه افراد مذکر بالای 18 سال لازم است.
پاسخ
تشکر کنندگان: rad_95 ، ghorbat ، msar
ایا عضویت در سپاه و کار کردن (نه خدمت) در سپاه باعث رجکت شدن می شود؟ و اینکه چگونه میفهمن که عضویت داشتیم...
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان خوبم.2 تا سوال از شما عزیزان داشتم
1- من هم اکنون سرباز هوا و فضا زیر مجموعه وزارت دفاع هستم آیا سربازی در وزارت دفاع اونم یه پادگان نظامی نه صنعت وزارت دفاع میتونه برای مهاجرت به خصوص مهاجرت از طرق مختلف به آمریکا مشکل ساز بشه؟
2- من 6 ماه کسر خدمت بسیج دارم از اونجایی که کسری توسط سپاه تایید میشه میتونه برای مهاجرت به خصوص مهاجرت از طرق مختلف به آمریکا مشکل ساز بشه؟

بچه ها لطفا حواب های دقیقی به 2 تا سوالم بدین ممنون از محبتتون
پاسخ
Do you have any specialized skills or training, such as firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience?

در مورد این سوال برای کسی که سربازی رفته باید yes بگه یا NO چون تو سربازی آموزش سلاح هم داریم
متشگرم
پاسخ
با تشکر از اطلاعات خوبتون
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-04-11 ساعت 13:05)iSoheil نوشته:  سلام;
من معافیت سربازیمُ بصورت پزشکی (چشم) گرفتم، که ماه یش عمل لیزیک کردم و دیگه عینک نمیزنم و ...
بنده حتی یک روز (حتی نیم ساعت Smile ) هم خدمت نکردم -  نه آموزش نه اون یکی. سال 85 کارت معافیتمُ تحویل گرفتم.
قضیه من چطور میشه؟

سلام خدمتت مدیریت محترم سایت و اقا سهیل ک فکر نکنم دیگه ب سایت سربزنن چون کامنتشون برا سال ۲۰۱۰ هستش، از مدیریت میخوام ایمیل ایشون رو بهم بدید اگر امکانش هست، میخوام چندتا سوال راجع ب معافیتشون ازشون بپرسم، خواهش میکنم ایمیلشون رو بهم بدید، خیلی لازم دارم، ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان