کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام
من 20 روز دیگه مصاحبه دارم و دو هفته پیش از دکتر وقت گرفتم ولی confirm نداده بهم هنوز ،دوباره وقت بگیرم؟
تشکر کنندگان:
(2010-01-30 ساعت 17:43)shivakm نوشته:  سلام
من 20 روز دیگه مصاحبه دارم و دو هفته پیش از دکتر وقت گرفتم ولی confirm نداده بهم هنوز ،دوباره وقت بگیرم؟

در زمان گرفتن وقت دکتر، بعد از تکمیل فرم ها، یک صفحه براتون میاد که یک کد پیگیری داره توش. با داشتن اون کد می تونید کارتون رو پیگیری کنید. و اینکه در مورد من یک روزه به آدرس ایمیلی که زیده بودم confirmation اومد. پس اگر با پیگیریتون حل نشد دوباره وقت بگیرید.
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
تشکر کنندگان: shivakm
(2010-01-30 ساعت 18:08)shahin82 نوشته:  
(2010-01-30 ساعت 17:43)shivakm نوشته:  سلام

در زمان گرفتن وقت دکتر، بعد از تکمیل فرم ها، یک صفحه براتون میاد که یک کد پیگیری داره توش. با داشتن اون کد می تونید کارتون رو پیگیری کنید. و اینکه در مورد من یک روزه به آدرس ایمیلی که زیده بودم confirmation اومد. پس اگر با پیگیریتون حل نشد دوباره وقت بگیرید.

ممنون کمک بزرگی کردید.موقع ثبت نام مراحل بعد رو برام نیاورده بود و من فکر کردم وقت گرفته شده.دوباره ثبت نام کردم
تشکر کنندگان:
گرفتن وقت از دکتر فرمالیته هست هر موقع برید کارتون رو انجام میدن .من و همسرم تمام واکسن ها رو زده بودیم عین هم . دکتر 1 واکسن به من زد و به خانمم 2 تا ابله و کزاز دیفتیری هر چی دلش بخواد میزنه با یک واکسن مبلغ میشه 180 دلار برای دو واکسن 230 دلار .
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: amirsamira
(2010-02-02 ساعت 01:00)adl نوشته:  گرفتن وقت از دکتر فرمالیته هست هر موقع برید کارتون رو انجام میدن .من و همسرم تمام واکسن ها رو زده بودیم عین هم . دکتر 1 واکسن به من زد و به خانمم 2 تا ابله و کزاز دیفتیری هر چی دلش بخواد میزنه با یک واکسن مبلغ میشه 180 دلار برای دو واکسن 230 دلار .
hamoontor ke dostam aghaye adl va hamchenin dostane dige goftand vaght gereftan aslan mohem nist. kasi be vaghte interneti shoma negah nemikone. man va aghaye adl emrooz ba ham karaye pezeshki ro anjam dadim be man va hamsaram nafari ye abele zad ke mablagh daghıgh baraye har nafar shod 177.5 dollar. yani do nafar 355 dollar pardakht kardim.farda javaba ro midan.dostan kamakan doa konid kara ta akhar khob pish bere. sharmande baraye type finglish
تشکر کنندگان: shahin82 ، amirsamira ، esmail ، kavoshgarnet
با سلام

زیاد استرس وقت گرفتنو نداشته باشید ، فقط نمی دونم چرا انقدر دکترا پول دوستن و یکسری واکسنارو بیهوده می زنن حتی اگه زده باشین....
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من ديشب وقت دكتر (اونگان) گرفتم. مي خواستم بدونم يه روزه كانفيرم مي كنن يا بيشتر طول مي كشه؟ راستي شنبه ها كه مطب بازه نه؟
مرسي
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2010-02-20 ساعت 13:15)esmail نوشته:  سلام دوستان
من ديشب وقت دكتر (اونگان) گرفتم. مي خواستم بدونم يه روزه كانفيرم مي كنن يا بيشتر طول مي كشه؟ راستي شنبه ها كه مطب بازه نه؟
مرسي

شاید دو سه روز طول بکشه
شنبه ها مطب بازه
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، esmail
(2010-02-20 ساعت 13:18)seravin نوشته:  
(2010-02-20 ساعت 13:15)esmail نوشته:  سلام دوستان
مرسي

شاید دو سه روز طول بکشه
شنبه ها مطب بازه
ممنونم سراوين عزيز. نمي دونم چرا اين دكمه تشكر زياد حال نمي ده! حتمن بايد بنويسيTongue
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hossein81
بچه ها کسی میتونه لینک Google Earth و آدرس مطب دکتر اونگان رو برام بزاره ...

ممنون میشم .
تشکر کنندگان:
(2010-02-21 ساعت 11:45)Ziba نوشته:  بچه ها کسی میتونه لینک Google Earth و آدرس مطب دکتر اونگان رو برام بزاره ...

ممنون میشم .

اینجا رو نگاه کنید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ziba
دوستان عزيز شنبه 9:30 وقت داشتم ولي 10 رسيدم تا اسمم رو پرسيد گفت 9:30 وقت داشتي و دير آمدي ولي منو فرستاد براي عكس راديولوژي و آزمايش خون و گفت دوشنبه 4 به بعد بيا براي معاينه كه اگر دوشنبه هم رفته بودم مشكلي پيش نمي آمد. براي واكسن هم هر كاري كني مي زنه حالا توي سفرنامه كاملن مي نويسم براتون.
تشکر کنندگان:
من سه شنبه مصاحبه دارم اگه جمعه بریم دکتر، نتیجشو تا دوشنبه میده؟البته بچه نداریم. پرواز ایران ایر همیشه صبح زود انجام میشه؟
تشکر کنندگان:
(2010-02-22 ساعت 00:55)زهره نوشته:  من سه شنبه مصاحبه دارم اگه جمعه بریم دکتر، نتیجشو تا دوشنبه میده؟البته بچه نداریم. پرواز ایران ایر همیشه صبح زود انجام میشه؟

جمعه برید دکتر جوابتون رو شنبه میده
پرواز ایران ایر از تهران ساعت 17:30 و از آنکارا ساعت 19:30 اگه اشتباه نکنم انجام میشه
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
من 4 4شنبه وقت گرفتم ولی هنوز کانفرم نشدم.چند روزه ایمیل میزنه ؟؟؟؟؟نگران شدم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان