کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
از کجا شروع کنیم
دوستانی که اونجا هستید بفرمایید لطفا برای مهندس کامپیوتر و برنامه نویس بهترین ایالت کجا میتونه باشه ؟
همه میگن کالیفرنیا و شهر سانفرانسیسکو !
شما ایده ای دارید ؟
شماره کیس : 2016AS4XXX ، رویت قبولی : 2015/May/11 ، کنسولگری : YERVAN ، تعداد افراد کیس : 1 ، سابمیت فرمهای DS-260 : تاریخ 2015/May/15 ، کارنت شدن : Jan 2016 ، تاریخ مصاحبه : March 2016 ، نتیجه : AP ، آپدیت سیس : 28 جولای (ایمیل) ؛ 1 آگوست : دوخطی شدن ؛ 2 آگوست ؛ 3 آگوست (کلیر سایت سفارت ) ؛ 4 آگوست ، تاریخ کلیر شدن : 3/2016/AUG   بعد از 135 روز پر استرس ، دریافت ویزا : 16 آگوست ، اولین ورود : 22 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، هزينه يكماه زندگى در آمريكا براى خونواده ٣ نفره حدودا چقدر درمياد؟ (مثلا شهر آتلانتا)
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
پاسخ
تشکر کنندگان:
به خیلی عوامل بستگی داره مثل سن فرزند ،محل اجاره و تعداد خواب و .... . آپارتمان دلخواه با فرزند مدرسه ای حدود ۳۰۰۰
اجاره آپارتمان ۱۳۰۰
برق و آب ۱۲۰ تا ۱۵۰
تلفن برای سه نفر ۱۱۰
اینترنت ۳۰ تا ۵۰
بیمه ماشین ۱۰۰ تا ۱۵۰
خوراک اگر هر نفر روزی حداقل ۲۰دلار برای سه وعده میشه ۶۰۰
بنزین ۱۰۰
بیمه پزشکی برای سه نفر بسته به نوع بیمه ممکنه از ۱۵۰ به بالا
و همیشه و همیشه هزینه هایی پیش میاد که ثابت نیستن. اگر فرزند مدرسه رو دارین که اونهم هزینه های خودش روداره.
تفریح و رستوران و پوشاک و رفت و آمد و مهمونی با دوستان ... هم هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، nora ، sahar2016 ، hes94 ، hosseinix ، Ashkan3832
(2016-08-03 ساعت 18:00)mehradae نوشته:  دوستانی که اونجا هستید بفرمایید لطفا برای مهندس کامپیوتر و برنامه نویس بهترین ایالت کجا میتونه باشه ؟
همه میگن کالیفرنیا و شهر سانفرانسیسکو !
شما ایده ای دارید ؟

برای مهندس کامپیوتر همه جا کار هست. وب سایت indeed.com نگاه کنید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-23 ساعت 12:10)fortminor نوشته:  با سلام خدمت دوستان با تجربه تر
چند سوال داشتم خوشحال مشم کمکم کنید:
1- کمک های دولتی برای یک تازه وارد وجود دارد
2- ما 3 نفریم دخترم 1 سالو نیمشه یکی از دوستان در رابطه با کمک هزینه 200 دلاری ایالت تگزاس صحبت میکرد . آیا تمامی ایالت ها را شامل میشه؟
3- ما سرمایه زیادی نقد نداریم .خونه رو برای فروش بزاریم ؟  اگر فروختیم پولشو همون اول ببریم ؟ یا وقتی جا افتادیم .
4- هزینه مهد کودک چقدره ؟

1: اگر اسپانسر دارید نمی توانید.
2: کمک های دولتی معایب زیاد داره. چون جوان هستید تا جاییکه مقدور هست استفاده نکنید.موقع سیتیزنی یکی ازسوالهاست , موقع استخدام در کمپانی های معتبر یکی ازسوالهاست و.....
3: اگر ببینند شما قادر به خرید خانه هستید کمک های دولتی تعلق نمیگیره.بنظر من خونه رو نفروشید.یکی ۲سال بعدازجاافتادن
4: مهد کودک همه جوره هست دولتی خصوصی
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، fortminor ، sahar2016 ، pishtaz611 ، Ashkan3832
(2016-08-17 ساعت 05:12)soufia نوشته:  به خیلی عوامل بستگی داره مثل سن فرزند ،محل اجاره و تعداد خواب و .... . آپارتمان دلخواه با فرزند مدرسه ای حدود ۳۰۰۰
اجاره آپارتمان ۱۳۰۰
برق و آب ۱۲۰ تا ۱۵۰
تلفن برای سه نفر ۱۱۰
اینترنت ۳۰ تا ۵۰
بیمه ماشین ۱۰۰ تا ۱۵۰
خوراک اگر هر نفر روزی حداقل ۲۰دلار برای سه وعده میشه ۶۰۰
بنزین ۱۰۰
بیمه پزشکی برای سه نفر بسته به نوع بیمه ممکنه از ۱۵۰ به بالا
و همیشه و همیشه هزینه هایی پیش میاد که ثابت نیستن. اگر فرزند مدرسه رو دارین که اونهم  هزینه های خودش روداره.
تفریح و رستوران و پوشاک و رفت و آمد و مهمونی با دوستان ... هم هست .
با سلام و تشکر
میشه لطفا در مورد بیمه پزشکی اطلاعات بیشتری بدید در مورد انواع بیمه و قیمتها و شرایطش.برای خانمهای باردار ایا بیمه خاصی هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اینقدر بیمه ها مختلف و متفاوت هستند که نمیشه اطلاعات مشخص و تعریف شده ای پیدا کرد. معمولا از طریق محل کار بیمه معرفی میشه. در حال حاضر بیمه obama care ابتدا به ساکن خیلی خوبه،و قیمتش مناسبتره. ولی فرد به فرد فرق میکنه. شما به مرکز بیمه که شماره اش تو وبسایت هست زنگ میزنید و اونا با سوالاتی که میپرسند قیمت نهایی و انتخاب هایی که دارید رو میگن و شما انتخاب میکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2010-05-06 ساعت 11:04)idn نوشته:  خیلی فروم جالبیه
من که هنوز منتظرم لاتاری جوابش بیاد از کجا شروع کنم Big Grin

مثل من هستی فکر کنم وقتی هم قبول بشیم نمیخواییم بریم خخخخخخخ Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، hosseinix
(2016-08-22 ساعت 09:01)publichb نوشته:  
(2010-05-06 ساعت 11:04)idn نوشته:  خیلی فروم جالبیه
من که هنوز منتظرم لاتاری جوابش بیاد از کجا شروع کنم Big Grin

مثل من هستی فکر کنم وقتی هم قبول بشیم نمیخواییم بریم خخخخخخخ Big Grin
داداش اینو از کجا پیدا کردی Smile))
7 سال پیش چه فکرایی داشتم
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان