کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل رشته های هنر در اروپا
Wink 
با سلام
لطفا اطلاعاتي جهت تحصيل در رشته نقاشي در فرانسه و استراليا به من
بدهيد سپاسگزارم.موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان
من لیسانس کامپیوتر دارم ولی قصد ادامه تحصیل هنر در اروپا رو دارم، کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟در یکی از این رشته های هنری قصد ادامه تحصیل دارم: دراما، سینما یا عکاسی.
(البته اینجا هم فوق لیسانس هنر شرکت کردم رتبه نسبتا خوبی هم داشتم ولی متاسفانه قبول نشدم.)

پیشاپیش ممنون
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: zara man ، msar
ایتالیا و فرانسه برای تحصیل بهترین گزینه ها هستن البته ایتالیا به نسبت فرانسه هزینه ها کمتره
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، ADONIS ، honareirani ، zara man ، hamedrouhi ، vahidansari ، msar
سلام
من دنبال چندتا دانشگاه معتبر براي تحصيل در رشته ي انيميشن سه بعدي هستم و رشته ي خودم علوم انساني هست و زبان انگليسي هم زياد بلد نيستم!
لطفا چندتا دانشگاه همراه با سايتشون رو به من معرفي كنيد.
پاسخ
این کامل ترین مرجعی که من درباره دانشگاه های هنر می شناسم و خوبیش اینه تقریبا اطلاعاتی از همه کشورا ارائه میده.در اروپا فرانسه و ایتالیا و اتریش در زمینه هنری بهترین دانشگاه ها رو دارن

http://www.world-design-directory.com/sc...mation.wdd
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، pooryaqazvineh ، msar ، aristotel
ممنون
سايت خيلي جامعيه...
ولي من يه دانشگاهي رو ميخواستم كه خود دوستان باهاش آشنا باشن و بشناسنش.
اينجوري من نميتونم از اعتبار يه دانشگاه آگاه بشم.
پاسخ
اتریش وفرانسه
پاسخ
تشکر کنندگان: zara man ، hamedrouhi ، vahidansari ، msar ، aristotel
تا اونجایی که من میدونم براشون دو چیز مهمه در اروپا ۱- نمونه کار خوب برای گرفتن پذیرش ۲- بسته به کشور زبان . مثلا در آلمان دانشگاه مجانی است ولی زبان آلمانی باید بلد باشید یا در فرانسه معمولا با نمونه کار خوب میشه پذیرش گرفت. انگلیس هم دانشگاههای خوبی برای سینما داره. فکر کنم فرانسه و انگلیس هر دو دانشگاههای خوبی در این رشته ها داشته باشند اما حتما نمونه کار میخوان. من خودم برای آلمان قبلن اقدام کردم ولی سرد شدم و همینجا انیمیشن خوندم. البته در آلمان چیز دیگه ای میخواستم بخونم ولی اونها ازم خواستند که بیام حضوری مصاحبه کنم و سفارت آلمان هم اون سالها زیاد خوب به جوانها ویزا نمیداد و نداد و نرفتم! اما بجاش ۲ سال آلمانی خوندم!
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، honareirani ، hamedrouhi ، alibati ، msar
(2010-06-01 ساعت 11:49)loony نوشته:  تا اونجایی که من میدونم براشون دو چیز مهمه در اروپا ۱- نمونه کار خوب برای گرفتن پذیرش ۲- بسته به کشور زبان . مثلا در آلمان دانشگاه مجانی است ولی زبان آلمانی باید بلد باشید یا در فرانسه معمولا با نمونه کار خوب میشه پذیرش گرفت. انگلیس هم دانشگاههای خوبی برای سینما داره. فکر کنم فرانسه و انگلیس هر دو دانشگاههای خوبی در این رشته ها داشته باشند اما حتما نمونه کار میخوان.

سلام loony !
والا من با نمونه کار مشکلی ندارم...نمونه کار تو رشته ی تخصصی ام زیاد دارم...میتونم نمونه کارا رو بکنم تو کتشون Big Grin
والا من لندن برام پیش اومده نمیدونم که برای زبان بهم گیر میدن...یا نه ! امکان بورس هم هست !
مهم همین ویزا هست...ویزا رو بدن ادم پیاده میرهTongue
پاسخ
(2010-06-01 ساعت 11:56)ADONIS نوشته:  
(2010-06-01 ساعت 11:49)loony نوشته:  تا اونجایی که من میدونم براشون دو چیز مهمه در اروپا ۱- نمونه کار خوب برای گرفتن پذیرش ۲- بسته به کشور زبان . مثلا در آلمان دانشگاه مجانی است ولی زبان آلمانی باید بلد باشید یا در فرانسه معمولا با نمونه کار خوب میشه پذیرش گرفت. انگلیس هم دانشگاههای خوبی برای سینما داره. فکر کنم فرانسه و انگلیس هر دو دانشگاههای خوبی در این رشته ها داشته باشند اما حتما نمونه کار میخوان.

سلام loony !
والا من با نمونه کار مشکلی ندارم...نمونه کار تو رشته ی تخصصی ام زیاد دارم...میتونم نمونه کارا رو بکنم تو کتشون Big Grin
والا من لندن برام پیش اومده نمیدونم که برای زبان بهم گیر میدن...یا نه ! امکان بورس هم هست !
مهم همین ویزا هست...ویزا رو بدن ادم پیاده میرهTongue
شما پذیرش را بگیر ویزا را بهت با همون دعوت نامه دانشگاه یا پذیرش میدن نگران نباش. اما زبان را حتما باید یک کاریش بکنی این هم به سطح دانشگاه بستگی داره که تا چه حد باید زبان بلد باشی با خود دانشگاه ارتباط برقرار کن و اطلاعات بگیر. پسر عمه من ۱۶ سالش بود که پذیرش گرفت و اونقدر از کارش خوششون اومد که حتی گفتند که پیش دانشگاهی هم نرفته قبولش دارن و توی اون سن رفت الان هم یک سال و نیم هست که داره درس میخونه و بورسش هم کردند و خانه بهش دادن البته رشتش گرافیک دیزاین بود. اون خودش به صورت مستقیم با دانشگاه ارتباط برقرار کرد و پذیرش گرفت. شما هم خودتون اقدام کنید و کار را به دست کس دیگری نسپرید. موفق باشید
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، hamedrouhi ، vahidansari ، msar ، aristotel
یک سوال : پسر عمه ی شما زبان بلد بود ؟
ویژگی های کاراش چی بود که بورسش کردن ؟
دوتا شد !
من یه جورایی قصدم اینه که با پافشاری برم همونور تو کالج زبان کار کنم... البته اگر این استعمارگران و کفار بزارنBig Grin
پاسخ
(2010-06-01 ساعت 14:22)ADONIS نوشته:  یک سوال : پسر عمه ی شما زبان بلد بود ؟
دوتا شد !
من یه جورایی قصدم اینه که با پافشاری برم همونور تو کالج زبان کار کنم... البته اگر این استعمارگران و کفار بزارنBig Grin

دوست عزیز به تاپیک مربوط به تحصیل در انگلستان مراجعه کنین اطلاعات زیادی درباره نحوه پذیرش و تحصیل میتونین در اون بخونین درباره آموزش یا تقویت زبان انگلیسی هم توضیحاتی داره
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، loony ، msar
(2010-06-01 ساعت 14:22)ADONIS نوشته:  یک سوال : پسر عمه ی شما زبان بلد بود ؟
دوتا شد !

پسر عمه من انگلیسیش بد نبود بچه های این دورو زمونه معمولا زبانشون خوبه. هنرستان درس خونده بود و کارهای عملی خوبی داشت که با همونها بدون پیش دانشگاهی قبولش کردند. البته برای لیسانس. در مورد فوق لیسانس اگه کسی بخواد بره مثل خود من که میخواستم در دانستن زبان بیشتر سختگیری میشه. اگر کشورش براتون مهم نیست و میخواین زود هم نتیجه بگیرین یه سر به سفارت ایتالیا هم بزنین کلاسهای زبان داره و در پایان امتحان میگیره و خودش بورس میکنه الان یکی از دوستان من برای ادامه تحصیل در رشته طراحی لباس از این طریق داره میره ایتالیا( یادگیری زبان ایتالیایی خیلی آسونه مثل آلمانی و فرانسه نیست) ولی خوب خود من باشم انگلیس یا فرانسه را ترجیح می دم چون ایتالیایی ها خیلی رفتاراشون مثل ایرانی هاست و من دوست ندارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، honareirani ، hamedrouhi ، vahidansari ، msar ، maral-map ، aristotel
Smile 
سلام دوستان
من مي خواستم بدونم براي تحصيل در رشته هاي موسيقي در اروپا در مقطع ليسانس با ديپلم رياضي ميشه اقدام كرد يا ديپلم هنر مي خواد؟
يه سوال ديگه دارم!
كسي مي دونه وضعيت رشته موسيقي تو اروپا (مثل آلمان) چجوريه؟
پاسخ
دیپلم تحصیلی تون ملاک نیست اما باید نواختن یه ساز تخصصی رو به صورت حرفه ای بدونین و بیشتر دانشکده های موسیقی امتحان عملی ورودی داره.المان در زمینه رشته های هنری خوبه اما من دانشگاه های هنرش رو نمی شناسم
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi ، segerias ، msar ، aristotel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان