کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مربوط به آدرس پستی در فرم ثبت نام
سلام
راستش نمي دانم اين تايپيك رو جاي درستي ايجاد كردم يانه.قبلا هم اين تايپيك رو زدم ولي نمي دونم چي شد!!!!!!! گمانم اينترنتم قطع شد و يا مشكلي پيش اومد.
به هر حال
مي خواستم از دوستاني كه اسمشون در سالهاي قبلي براي قرعه كشي در اومده بپر سم كه از چه آدرس پستي استفاده كردند.آدرسي در ايران يا خارج از گشور؟ آيا ميتونيم صد در صد به پست ايران مطمئن باشيم.آخه من شنيده بودم نامه هاي Dv بدست برنده شده ها در ايران نميرسه.
آيا به نظرتون صلاحه كه از آدرس پستي كسي در خارج كشور استفاده كنيم يا همين آدرس خودمون رو تو ايران بديم.
ممنون
تشکر کنندگان:
سوال رو اینجا پرسیدید و بهش جواب داده شده:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=55
تشکر کنندگان:
دوست عزیز اکثرا آدرس ایران را میدهند و پست هم نامه ها را میاورد ولی نمیشود روش قسم خورد که حالا حتما می اروند حالا شاید یک پستچی هم دلش بخواهد که پاره کند و این روال کار پست نیست تقربا تمام برنده ها با همین پست ایران نامه ها به دستشان رسیده از جمله خود من حالا اگر شما اصرار دارید و آدرسی در خارج از ایران دارید همان آدرس خارج را بدهید
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
من آدرس پستی ایران رو ندادم. آدرس اسپانسر خودمو تو آمریکا دادم! تصور میکنم با یه تیر دو تا نشون زدم، هم دلشوره اومدن نامه قبولی رو برای خودم کم کردم و هم اسپانسر خودمو تو جریان حوادث گذاشتم!
اما این کار از لحاظ زمان بندی یه کم با خطر همراهه. از طرفی نامه KCC بسیار سریع تر از ایران به آدرسی تو آمریکا می رسه (به گمان 7 تا 10 روز). از طرف دیگه اون کسی که نامه براش رسیده باید تند و تیز باشه و با یه پست تند و تیز نامه رو براتون به ایران ارسال کنه. در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد.
البته همان طور که عمران گفت خیلی ها هستند که نامه براشون به آدرس ایران می رسه.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان: lighter
من برای آدرس از صندوق پستی ام در ایران استفاده کردم. هر دو پاکت بدون مشکلی از طرف پست به این صندوق انداخته شد.
تشکر کنندگان:
من می خاوهم تو dv20010شرکت کنم.آیا اگه آدرس رو ایران بدم مشکلی پیش نمیاد؟چون من شنیدم تو اداره پست ایران نامه ها رو پاره می کنند.اینو به این خاطر میپرسم چون اکثرتون با تجربه اید و از برندگان دوره های قبلی هستید.
تشکر کنندگان:
نامه من هم دم در خانه ام امد بدون هیچ گونه کم وکاستی.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
من می خوام تو dv2010کنم می شه بگین ادرسو باید با توجه به دستور زبان فارسی بنویسیم یا با توجه به گرامر انگلیسی؟یعنی به تریغی که تو فارسی ادرس می دیم یا نه
تشکر کنندگان:
javadss نوشته: من می خوام تو dv2010کنم می شه بگین ادرسو باید با توجه به دستور زبان فارسی بنویسیم یا با توجه به گرامر انگلیسی؟یعنی به تریغی که تو فارسی ادرس می دیم یا نه

شما آدرس ها را در جاهای مخصوص آن پر خواهید کرد. یعنی اسم، آدرس، کدپستی و دیگر موارد در فیلد های مخصوص خودشان پر می شوند. نوشتن آدرس را هم از پلاک خانه شروع می کنید و به کوچه و خیابان ختم می کنید.

ولی یه سوال چرا از الان دارید این سوال را می کنید؟ در موقع ثبت نام (چند ماه دیگه) در این انجمن همه در مورد این چیزها صحبت خواهند کرد. صبر کنید.
تشکر کنندگان:
سلام جواد جان
من هم میخواهم در dv 2010 شرکت کنم
تشکر کنندگان:
اقا صمد می شه یک نمونه از ادرس درست رو بنویسید و در اون به محل , و... اشاره کنید
تشکر کنندگان:
یک نمونه آدرس:

[عکس: 2ur2map.jpg]

ایران- تهران- خیابان انقلاب- کوچه شهید رضایی- پلاک 5 - کدپستی1134523451

اما یادتون باشه که:
1- بعضی از قسمت های آدرس رو باید تو فیلد های خودش پر کنید. مثل کد پستی
2- تو آدرس به محله اشاره نکنید. مثلا ننویسید "طرشت" یا "تهران پارس" اسم کوچه و خیابان کفایت می کنه.
3- اسم چند تا خیابان تو در تو رو هم ننویسید. یادتون باشه که پستچی محل تون باید نامه رو بیاره و اون به خوبی به کوچه پس کوچه ها هم وارده.
4- بعضی ها میگن (و نامه های خارج براشون به همین وسیله میاد) که تنها نوشتن کد 10 رقمی پستی کفایت می کنه. (اما من توصیه نمی کنم)
5- عجله نکنید. هنوز ثبت نام شروع نشده! اون موقع در این انجمن همه از این موضوع صحبت می کنن.
تشکر کنندگان: ezbob74
لطفا برای مطرح کردن سوالات مرتبط با آدرس پستی فقط از این تاپیک استفاده کنید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان: saeedhei
آیا باید آدرس پستی در ایران باشد یا کشور خارجی

چون با توجه به مسائل اخیر ممکن است نامه ها در سال جدید به دستمان نرسد

و ضمنا اگر نامه به دستمان نرسید آیا جایی هست که با آن مکاتبه کنیم یا تلفن بزنیم که برنده شدیم یا نه؟
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
ashoury نوشته: آیا باید آدرس پستی در ایران باشد یا کشور خارجی

چون با توجه به مسائل اخیر ممکن است نامه ها در سال جدید به دستمان نرسد

و ضمنا اگر نامه به دستمان نرسید آیا جایی هست که با آن مکاتبه کنیم یا تلفن بزنیم که برنده شدیم یا نه؟

هم میتونید آدرس ایران بدید هم خارج از کشور
در زمان ثبت نام اینترنتی به شما شماره ای داده میشه به نام کانفرمیشن نامبر که شما میتونید زمانی که نتایج اعلام شد با اون شماره تو همون سایت ثبت نام برای لاتاری چک کنید و اگه برنده شده بودید و احتمالا نامه بدستتون نرسیده بود از قبولی خودتون مطلع بشید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: mohajerusa2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان