کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مربوط به آدرس پستی در فرم ثبت نام
سلام
کسی میدونه امسال هم مثل همیشه نامه ها عادی میاد یا فرق کرده؟
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان:
درود
در قسمت کد پستی باید کد پستی منطقه رو بنویسیم یا از این سایت eservice.iran.ir/web/guest/post با وارد کردن شماره تلفن کد پستی خونه رو بنویسیم؟
ممنون
تشکر کنندگان: sousangerd
سلام
راستی یه سوال!
اگه زدو خواستیم که برنده بشیم و خونمون رو قبل از اومدن نامه عوض کنیم چه کار باید بکنیم؟
میتونیم با ایمیل اطلاع بدیم که ادرسمون عوض شده یا نه؟
تشکر کنندگان:
honareirani
اره دوستم زمانی شما ثبت نام کردین بعد از تکمیل شدن مراحل ثبت نامتون سایت به شما کانفورمیشن میده
شما اون صفحه رو پیش خودتون نگه میدارید تا نتایج اعلام بشه
زمانی که نتایج اعلام شد شما میتونین از طریق همون کانفورمیشن مطلع بشید که قبول شدید یا نه حتی اگه نامه به دست شما نرسه
اون وقت سما به کی سی سی ایمیل میزنین که من قبول شدم ولی نامه به دستم نرسیده نامه رو برام با ایمیل ارسال کنین اونا هم براتون میفرستن به ایمیلتون
دوستم اگه ثبت نام کردی تا ۶ ماه لاتاری رو فراموش کن اینجوری راحت تر زندگی میکنی و استرست کمتره
چون اگه خدا بخواد قبول بشی به اندازه کافی وقت برای استرس داری
موفق باشی
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: honareirani
seravin نوشته: فرم فارسی ثبت نام اینترنتی

باتشکر از seravin عزیز در فایل زیپ ادامه فرم مربوط به اعضاء خانواده موجود نبود اگه ممکن لطفا راهنمایی کنید ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم.میخواستم بدونم هنوز فرصت برای شرکت کردن هست یا نه؟؟؟
تشکر کنندگان:
persia_m نوشته: دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم.میخواستم بدونم هنوز فرصت برای شرکت کردن هست یا نه؟؟؟

بله persia_m جان
تا 11 آذر فرصت برای شرکت در لاتاری هست.
تشکر کنندگان: persia_m
sh-b نوشته: honareirani
اره دوستم زمانی شما ثبت نام کردین بعد از تکمیل شدن مراحل ثبت نامتون سایت به شما کانفورمیشن میده
شما اون صفحه رو پیش خودتون نگه میدارید تا نتایج اعلام بشه
زمانی که نتایج اعلام شد شما میتونین از طریق همون کانفورمیشن مطلع بشید که قبول شدید یا نه حتی اگه نامه به دست شما نرسه
اون وقت سما به کی سی سی ایمیل میزنین که من قبول شدم ولی نامه به دستم نرسیده نامه رو برام با ایمیل ارسال کنین اونا هم براتون میفرستن به ایمیلتون
دوستم اگه ثبت نام کردی تا ۶ ماه لاتاری رو فراموش کن اینجوری راحت تر زندگی میکنی و استرست کمتره
چون اگه خدا بخواد قبول بشی به اندازه کافی وقت برای استرس داری
موفق باشی

اره دوست خوب. این که حق با شماست! ولی چه کنیم که نمیشه بیخیال شد! هر چی باشه اینده و زندگیمون شاید اینجوری عوض بشه!
شما هم موفق باشی.
تشکر کنندگان:
با سلام خدمات همه ی دوستان
من برای ثبت نام به یه مشکل بر خوردم ادرس خونمون در خلاصه ترین حالت هم تو 8b va 8c جانمیشه
لطفا بگید چیکار باید بکنم
تشکر کنندگان:
hamidreza_b نوشته: با سلام خدمات همه ی دوستان
من برای ثبت نام به یه مشکل بر خوردم ادرس خونمون در خلاصه ترین حالت هم تو 8b va 8c جانمیشه
لطفا بگید چیکار باید بکنم

با سلام
آدرس بستگان یا دوست صمیمی تونو بدید .
یا از صندوق شخصی استفاده نمائید .
برای توضیحات بیشتر به لینک زیر بروید .
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...6#pid20166

موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: hamidreza_b ، usa.lover
reza22 نوشته:
erfan85 نوشته: سلام
اگه از صندوق پستی استفاده کنیم
آیا باید کد پستی هم بنویسیم
یا تیک مربوط به عدم وجود کد پستی رو بزنیم یا بزاریم خالی بمونه؟
ممنون

در صورت استفاده از صندوق پستی( نام گیرنده -شماره صندوق پستی-تهران- ایران) کافی است.

با سلام

دوباره همون شماره صندوق شخصیتونو در قسمت کد پستی بنویسید .

موفق و سربلند باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: hamidreza_b ، usa.lover
saeedhei نوشته:
reza22 نوشته:
erfan85 نوشته: سلام
اگه از صندوق پستی استفاده کنیم
آیا باید کد پستی هم بنویسیم
یا تیک مربوط به عدم وجود کد پستی رو بزنیم یا بزاریم خالی بمونه؟
ممنون

در صورت استفاده از صندوق پستی( نام گیرنده -شماره صندوق پستی-تهران- ایران) کافی است.

با سلام

دوباره همون شماره صندوق شخصیتونو در قسمت کد پستی بنویسید .

موفق و سربلند باشید .

صندوق پستی در لاین 1 ادرس قید شود و جای کد پستی بوسیله تیک خالی بماند.
تشکر کنندگان:
saeedhei نوشته: با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و مدیران ارجمند

برای امروز یه مطلب جالب آماده نموده ام که قطعا بدرد بچه های 2011 می خوره و مطمئن هستم بیشتر استرس های شما را کاهش میده .
نمی دونم شاید موقعی که فیلد آدرس رو تو فرم ثبت نام لاتاری پر می کنید یه احساس دو دلی بهتون دست بده، آدرسه کجا رو بدم، نکنه نامه نیاد، نکنه یه مردم آزار برش داره، بابا آدرسمونم که جا نمی شه ایران تهران خیابان جمهوری خ ملک الشعرای بهار فرعی اول بعد پپسی سابق کوچه حاج سید محمد تقی نور آبادی بسمت سوپرمارکت گلها بن بست شهید اطلسی درب آخر پلاکم نداریم زنگ مشترک ......
بریم سر اصل مطلب

مدارک لازم
دو قطعه عکس
کپی شناسنامه
اصل یا تصویر فیش تلفن ثابت
در خواست کتبی
کپی سند یا اجاره نامچه

خب وقتی این مدارکو آماده کردید شما می تونید یه صندوق شخصی توی نزدیک ترین اداره پست محلتون داشته باشید .
روند کار هم به این صورت می باشد که ابتدا فرم درخواست کتبی رو کامل نموده و تحویل دبیرخانه اداره داده و پس از یک هفته تا 10 روز برای استعلام امنیتی با اداره تماس گرفته در صورت موافقت بقیه مدارک را تحویل اداره پست داده .
مزایا :
1 - آدرس طوماری حالت بالا به .... مثال : "ایران، تهران، صندوق پستی 19558" تبدیل می شود .
2 – مطمئن و امن می باشد .
3 – استرس های شما را کاهش داده .
4 – از همه مهمتر در صورت داشتن نامه با اس ام اس به شما اطلاع می دهند .
معایب اونم بمونه با نظرات شما

موفق و تندرست باشید .

اقا من همین کاری که گفتی کردم اما گفتن صندوق پستیای اینجا ( اکباتان ) تا برج 12 پر بید
چیکار کنم؟
برم برای فامیلامون صندوق پستی بگیرم و ادرس اونا رو بدم؟
یا نه
ادرس بنویسم؟
این درسته؟
:
tehran-ekbatan-faz 2-bloke14-vorodi 1-tabaghe 7-pelake 135

اصلا جا میشه این؟
کمممممممممممکBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
با سلام

In Care Of

پارسال ما عرض کردیم فقط وقتی از آدرس کسی دیگه ای استفاده میکنید نیاز هست که In Care Of رو پر کنید و اگر از آدرس خودتون استفاده میکنید نیازی نیست اسم خودتون رو بنویسید. اما همه بهشون برخورد و چند تا از دوستان نظر غیر مساعد دادند.Big Grin

امسال دیگه فکر کنم از عمد این تغییر رو در فرم دادند که مردم مطلع بشوند In Care Of گزینه ی اختیاری هستش و فقط در مورد خاص(استفاده از آدرس شخص دیگر) استفاده میشود.
(اگر در فرم امسال نگاه کنید میبینید که In Care Of و Address Line 2 رو نوشته اختیاری.)
هرچند نه در روند ثبت نام تاثیر داره و نه در ارسال نامه ها .
فقط گفتیم که گفته باشیم.

صاحب نظراش بیان کمی کش مکش کنیم، شاید سال دیگه کلا In Care Of رو حذف کنند.Big Grin

پیروز باشید.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
تشکر کنندگان: seravin ، hooman78 ، sousangerd
Big Grin 
سلام
بچه ها لطفا به سؤالاي منم جواب بدين :
1)adres1 v adres 2 به چه شكل بايد پر بشه؟ مثلا دو تا آدرس مختلف بايد بديم يا تو يكي اسم خيابون و كوچه و ديگري اسم بن بست؟
2)بن بست به انگليسي چي ميشه؟
چرا اينقدر بي معرفتا جا كم گذاشتن؟نكنه اونجا هم 1 متر جا واسه اسكان بمون بدن؟Big Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان