کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
سلام به همه
کسی خبر داره چرا سایت ثبت نام باز نمیشه . ما خیلی عجله داریم برا ثبت نام.قرار بود ظهر به وقت اونجا باز بشه؟
تشکر کنندگان:
reza-t نوشته: سلام به همه
کسی خبر داره چرا سایت ثبت نام باز نمیشه . ما خیلی عجله داریم برا ثبت نام.قرار بود ظهر به وقت اونجا باز بشه؟

فردا 2 اکتبر است و سایت باز میشه
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
reza-t نوشته: سلام به همه

با سلام

دوست عزیز آخه چه عجله ای داری، چه فرقی داره الان ثبت نام کرد یا 5 روز دیگه؟؟

معمولا سرور در دو روز اولی و دو روز آخری واقعا شلوغه، اون هم به دو علت:
دسته اول مثله شما عجله میکنند.
دسته دوم هم مثله پارسال خود بنده پشت گوش انداختند تا روز آخر.

هیچ کدوم هم جایز نیست.

شما لطفا قبل از ثبت نام نمونه فارسی فرم و مشخصات عکس را به درستی مطالعه بفرمایید، وقت به اندازه کافی هست. 5 روز دیرتر ثبت نام کنید بهتره تا بعدا بفهمید یک قسمت فرم رو اشتباهی پر کردید.

پیروز باشید.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh
سلام دوستان

فکر میکنم جزوء اولین نفرات ثبت نام کننده 2011 باشم .

واقعا لحظات پر استرسی بود با این انترنت قابلمه خونگی .

زود باشید وبجنبید.

به امید قبولی
تشکر کنندگان:
امکان داره بعد از اتمام ثبت نام بعدا حذف شویم یا نه؟ چون عکسهارو میشه با همون سایت چک کرد . بقیه موارد میتونه بعد از اعلام confirmation number باعث حذف شود؟
تشکر کنندگان:
khanoomi نوشته: امکان داره بعد از اتمام ثبت نام بعدا حذف شویم یا نه؟ چون عکسهارو میشه با همون سایت چک کرد . بقیه موارد میتونه بعد از اعلام confirmation number باعث حذف شود؟

اگر کسی مشخصات شما را دوباره وارد نماید بله
منظور از مشخصات مشخصات کلیدی یک فرد می باشد .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
من شمارش رو برنداشتم الان از کجا بفهممم نامه امده با نه؟
تشکر کنندگان:
سلام
من پارسال تو آخرین روز ثبت نام کردم تاییدیه گرفتم ولی نامه ایی برام ارسال نشد

سوالم اینه که بعد از پایان ثبت نام و گرفتن conformtion number

باید نامه ایی دریافت کنیم یا نه
2-من تا سال سوم خوندم یعنی دیپلم موقت رو گرفتم تو فرم ثبت نام میشه اینو نوشت
تشکر کنندگان:
sha247 نوشته: سلام
من پارسال تو آخرین روز ثبت نام کردم تاییدیه گرفتم ولی نامه ایی برام ارسال نشد

سوالم اینه که بعد از پایان ثبت نام و گرفتن conformtion number

باید نامه ایی دریافت کنیم یا نه
2-من تا سال سوم خوندم یعنی دیپلم موقت رو گرفتم تو فرم ثبت نام میشه اینو نوشت

با سلام
conformtion number
برای پیگیری قبولی شما در لاتاری می باشد و در صورت قبولی بله نامه ای برای شما ارسال می گردد.
اگر دیپلم 11 ساله دارید
High school,No degree
را علامت زده و کاری با موقت و یا غیر موقت ندارند .
برای درک بهتر کانفریمشن نامبر و کیس نامبر به لینک زیر مراجعه نمائید .
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1046

موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
سلام
تاریخ دقیق انجام قرعه کشی چه موقع است؟
مرسی
تشکر کنندگان:
دوستان من چن بار فرم و تکمیل کردم و دکمه continue رو زدم هر بار طبق عکس پایین میره جلو و اون سبزه پایین وامیسته چون طولانی میشه من دیگه صفحه رو می بنم آیا مشکلی واسه ثبت نام من پیش میاد مثلا ثبت نام شده باشه؟آخه صفه بعد نرفته که!آخه بعضی وقتا تو فروما یه پستی و میزنی کلی وامیستی نمیره ولی بعد که می بندی صفه رو میبینی رفته!حالا اگه اینجوری باشه که فاتحه ثبت نام من خونده شده!!!Sadممکنه از ترافیک بالای سرورشون باشه؟چن بارم تا حالا اینترنال سرور ارور داده!اها راستی اینرنتم هم 256 پر سرعته!
[عکس: th.d9584d8319.jpg]
تشکر کنندگان:
(2009-10-19 ساعت 12:59)burax نوشته:  دوستان من چن بار فرم و تکمیل کردم و دکمه continue رو زدم هر بار طبق عکس پایین میره جلو و اون سبزه پایین وامیسته چون طولانی میشه من دیگه صفحه رو می بنم آیا مشکلی واسه ثبت نام من پیش میاد مثلا ثبت نام شده باشه؟آخه صفه بعد نرفته که!آخه بعضی وقتا تو فروما یه پستی و میزنی کلی وامیستی نمیره ولی بعد که می بندی صفه رو میبینی رفته!حالا اگه اینجوری باشه که فاتحه ثبت نام من خونده شده!!!Sadممکنه از ترافیک بالای سرورشون باشه؟چن بارم تا حالا اینترنال سرور ارور داده!اها راستی اینرنتم هم 256 پر سرعته!

دوست عزيز بايد براي ثبت نام از لينک دوم که ssl استقاده کني
Begin SSL Entry
تشکر کنندگان: burax
با سلام ،
کسی می دونه اگر کسی تاریخ تولدشو 2 روز اشتباه وارد کنه ، باید چه کار کنه؟ می تونه دوباره با تاریخ درست ثبت نام کنه؟
با تشکر
شماره کیس: 2010AS10300
تاریخ دریافت نامه قبولی: 18 Jun 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 25 Jun 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Viza Bulletin Jan 2010
تاریخ دریافت فرستادن نامه دوم: Dec 2009
تاریخ مصاحبه:Feb 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: March2010 2
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
(2009-10-19 ساعت 12:59)burax نوشته:  دوستان من چن بار فرم و تکمیل کردم و دکمه continue رو زدم هر بار طبق عکس پایین میره جلو و اون سبزه پایین وامیسته چون طولانی میشه من دیگه صفحه رو می بنم آیا مشکلی واسه ثبت نام من پیش میاد مثلا ثبت نام شده باشه؟آخه صفه بعد نرفته که!آخه بعضی وقتا تو فروما یه پستی و میزنی کلی وامیستی نمیره ولی بعد که می بندی صفه رو میبینی رفته!حالا اگه اینجوری باشه که فاتحه ثبت نام من خونده شده!!!Sadممکنه از ترافیک بالای سرورشون باشه؟چن بارم تا حالا اینترنال سرور ارور داده!اها راستی اینرنتم هم 256 پر سرعته!

دوست عزيز اين صفحه اي كه سيستم شما روش گير كرده تازه صفحه اوله. بعد از اين كه كليد كانتينيو عمل كنه ميره صفحه دوم. بنابراين اگه 1000 بارم كانتينيو عمل كرده باشه يا نكرده باشه واسه ثبت نامتون مشكلي ايجاد نميشه. تو صفحه دومه كه ميتونيد ثبت نامتون رو نهايي كنيد.
موفق باشيد.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: Parslottery ، burax
در ضمن فکر میکنم مهلت پر کردن فرم که تا پارسال یک ساعت بود از امسال به نیم ساعت تقلیل پیدا کرده
پس باید فرزتر انجامش بدین

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان