کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
بچه ها من این رو بر اساس تجربه پارسال می گم ، معمولا بعد از ثبت نام بچه ها میان و از هر بهونه ای برای امید دادن به دیگران استفاده می کنند و این خیلی خیلی خوبه ، اما یه مشکلی که برای سایت ایجاد می کنه این هستش که تاپیک ها پر میشند با پست های با این مضامین تکراری که نتیجه اش چیزی نیست جز یک فروم با صدها مطالب اسپم و بی ارزش از نظر بار علمی و البته با ارزش از نظر معنوی (!) . پیشنهاد من این هستش که برای امید دادن ، دلداری و ... سعی کنید از ایمیل و پیام خصوصی و غیره استفاده کنید .
با تشکر Smile
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: beigebar ، seravin ، admin ، sh-b ، behy_b ، hoda ، payam_prz ، saeedhei ، bobby ، Hashem ، Amin hor
سلام
من تمام کارها رو انجام دادم و Entrant Name و Confirmation Number رو بهم داد یعنی ثبت نام درست انجام شده ؟؟؟؟
کار بعدی چیه و باید چه کار کنم ؟؟؟؟
با تشکر babiii
تشکر کنندگان:
(2009-11-14 ساعت 23:52)bobby نوشته:  سلام
من تمام کارها رو انجام دادم و Entrant Name و Confirmation Number رو بهم داد یعنی ثبت نام درست انجام شده ؟؟؟؟
با تشکر babiii

با موفقیت ثبت نام کردی حالا باید بشینی و ببینی که شانست چی میگه.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: bobby
(2009-11-14 ساعت 23:52)bobby نوشته:  سلام
با تشکر babiii

درست انجام شده و شما باید تقریبا از اردیبهشت تا اوایل مرداد منتظر نامه قبولی باشید و یا در سایت چک کنید که به امید خدا اگر قبول شدید تازه کاراتون شروع می شه

موفق باشد
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: saeedhei ، bobby ، beigebar
با تشکر از شما این فروم هم به فروم های مورد علاقه ما پیوست .ما از بچه های فروم همسایه هستیم .ایتی ست
تشکر کنندگان:
با سلام
من Confirmation Number رو دریافت کردم در حین نوشتن بودم که برقامون رفت. چطوری میتوانم Confirmation Number رو در یافت کنم .لطفا کمکم کنید
چون دولت آمریکا به فکر همه چی هست.
با تشکر
در ضمن اگر ممکن هست به آدرس atabak.bagheri.zonoz@gmail.com ایمیل بزنید
با شکر
تشکر کنندگان:
(2009-11-19 ساعت 22:38)اتابک نوشته:  با سلام
من Confirmation Number رو دریافت کردم در حین نوشتن بودم که برقامون رفت. چطوری میتوانم Confirmation Number رو در یافت کنم .لطفا کمکم کنید
چون دولت آمریکا به فکر همه چی هست.
با تشکر
در ضمن اگر ممکن هست به آدرس atabak.bagheri.zonoz@gmail.com ایمیل بزنید
با شکر

متاسفانه دیگه نمی تونی گیرش بیاری! اما نگران نباش، برنده که بشی یه نامه میاد به آدرسی که نوشتی.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
اتابک جان تو دیگه خیلی بد شانسی!
چشمام چهار تا شد دیدم وقتی نوشتت رو دیدم!!!!
ولی امیدوارم موقع قرعه کشی اینقدر بد شانس نباشی و برنده بشی!!!
تشکر کنندگان: sh-b ، laili ، fairwall
نه یک راهی وجود داره که کمی پیچیده است. معمولا وقتی برق کامپیوتر قطع میشه همه فایلهای باز در temp folder باقی می مونن. تو این فایلها به دنبال کلمه confirmation بگردید.... یعنی با استفاده از گزینه Advance در جستجوی ویندوز، محتوای فایلها (نه اسمشون) را بررسی کنید.
البته احتمال پیدا کردنش خیلی کمه ولی باز هم احتماله دیگه....
در ضمن زمان ما اصلا از این خبرا نبود نامه هم اومد دم در. نگران نباش
تشکر کنندگان: hoda ، fairwall
سلام دوستان
ميتونم بپرسم نتايج قرعه كشي رو كي ميتونيم ببينيم؟
اول جولاي 2010؟!
تشکر کنندگان:
(2009-11-20 ساعت 23:07)bk-65 نوشته:  سلام دوستان
ميتونم بپرسم نتايج قرعه كشي رو كي ميتونيم ببينيم؟
اول جولاي 2010؟!

بله از اول جولای یا 10 تیر توی سایت میتونید چک کنید ولی ممکنه نامه ی قبولی زود تر بدستتون برسهSmile
چون ما ناممون و اواسط خرداد گرفتیم.................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
من ثبت نام بيشتر از 30 دقيقه طول كشيد ولي شماره داد و گفت موفقيت آميز بود !
جريان چيه؟
تشکر کنندگان:
1.به نظر من این c.n ها اصلا اعتبار نداره چون چند نفر رو دیدم که نامه قبولی دستشون رسیده بود ولی توی سایت c.n هاشون رو چک میکردن میزد قبول نشدید!
2.من حدودا 3-4 بار ثیت نام کردم و هر دفعه صفحه که شماره c.n توش هست و به قول معروف صفحه تایید ثبت نام برام نیامد و ارور داد، میخواستم ببینم نکنه من ثبت نام شده باشم ولی به خاطر سرعت کم یا مشکل مرورگرم صفحه آخر برام لود نشده باشه! یه بار دیگه ثبت نام بکنم یا نه؟!!!
3.یکی میگفت به خاطر فایر فاکس اینجوری میشه، کسی اینجا با مرورگر فایر فاکس ثبت نام کرده؟
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک..Cool
تشکر کنندگان:
1- مطمئنی ؟
2- برای ثبت نام استاندارد نباید از فایر فاکس استفاده کنی و باید از اینترنت اکسپلورر قبت نام کرد .
3- سوال دو
منبع : america.gov
تشکر کنندگان:
سلام متاسفانه هيچ كدومتون بلد نيستين !!!
من امروز شخصا امتحان كردم اگر وقت شما از حد مجاز بيشتر شود خيلي محترمانه پيغام ميده وقتت از حد مجاز گذشته و بايد از اول ثبت نام شروع كني !
ولي در مورد من نميدونم چرا اين اتفاق نيافتاد فقط اينو ميدونم كه ثبت نام بدرستي انجام شده و مسئله وقت خيلي راحت به كاربر اطلاع داده مي شود .
فقط تنها مسئله اي كه برام مونده عكسم هست كه دارم پيگيري ميكنم پيش دوستان !
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان