کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2010
بنده آمادگي خودم رو جهت جمع آوري اسامي اعلام مي كنم اگر مايل بوديد به صندوق پيام خصوصي من و با شماره تماس اعلام كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: nana
به نظر من دلیلی نداره وایسیم تا اولین گروه بره و برگرده!
چون احتمالا اون بچه هام که سری اول میرن دوست دارن قبل از رفتن میتینگی باشه و همسفراشونو پیدا کنن و ... .
یه میتینگم وقتی بچه ها روفتن و برگشتن باز میزاریم.

یه نکته دیگه ای هم بگم که پارک داریم تا پارک. چون تعداد ممکن زیاد باشه به خصوص توی تهران و اگه مثلا پارک ملت میتینگو بزاریم ممکن دچار مشکل بشیم. اینکه گیر بدن & .. .
به نظرم باز پارک چیتگر به خاطر وسعتش توی پارکها انتخاب بهتریه.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax
به نظر من اولش ببینیم چن نفر میشیم،زیر 10 نفر بریم مثلا یه کافیشاپی جایی! پارک آخه یه جوریه! ولی 10 به بالا دیگه چاره نیس!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان:
يه پيشنهاد جالب دارم
اگر تعداد گروه بين 10 تا 20 نفر بشه مي تونيم يه كلاس آموزش زبان ( من مدرس خوب سراغ دارم براي مكالمه) بگيريم اينطوري هم هفته يكبار از هم خبر دار مي شيم (منهاي مشكلات تجمع . . .) هم مهمتر از آن انگليسي مون رو قوي ميكنيم.
لطفا نظرات خود رو بگيد زمان كم داريم. . .
پاسخ
با نشکر از توجه همه
چند نفر موافق هستند بعد از ماه رمضان جلسه برگزار بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام
من هم با نظر R.F عزیز موافقم پارک چیتگر جای مناسب و خوبیه بنظرم اگه دوستان برای این یکی دو هفته اخیر برنامه ریزی کن بهتر باشه (البته بعد از اعلام بولتن این ماه باشه خیلی بهتره).
پاسخ
Big Grin 
با سلام
من فکر کنم msnazi عزیز من با کس دیگه اشتباه گرفته چون من تهرانم ونظری برای میتینگ ندادم چه برسه که بخوام از کرج بیامBig Grin
ولی در هر صورت بنظرم بگذارین تا کارنت بعدی.بهتره بنظرم
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
دوستان باید به خدمتتون عرض کنم
که اولین متینگ برندگان لاتاری 2010 در اصفهان به همت ramin2010برگزار شد و واقعا مفید بود
خواستم اینجا از رامین جان تشکر کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin2010
سلام دوستان
بچه ها نظرتون درباره پارک جمشیدیه چیه ؟ به نظر من جای بدی نیست
من تو یه انجمن عضوم همیشه اونجا قرار میذاریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
پارک جمشیدیه خیلی بهتر از چیتگره!
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
جمشیدیه! آره خوبه!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان:
ظاهرا دوستان جدید در جریان نیستن ما یکبار گردهمایی داشتیم تو تهران و قرار شده وقتی چند تا از دوستان رفتن مصاحبه دوباره یه قرار دیگه بزاریم
شماره کیس:2010AS00007xxx

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان متاسفانه تو گردهمایی اول شما نبودید و تو اونجا قرار شد اواسط اکتبر که چند نفر رفتن مصاحبه گرد همایی دوم باشه . بعد هم توی پارک معمولا جای مناسبی برای گردهمایی نیست . پیشنهاد میکنم با یه کافی شاپ صحبت کنید و همه برید اونجا .
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin
ALIREZA205 نوشته: دوستان متاسفانه تو گردهمایی اول شما نبودید و تو اونجا قرار شد اواسط اکتبر که چند نفر رفتن مصاحبه گرد همایی دوم باشه . بعد هم توی پارک معمولا جای مناسبی برای گردهمایی نیست . پیشنهاد میکنم با یه کافی شاپ صحبت کنید و همه برید اونجا .

با تشکر از ALIREZA عزیز
یه راه دیگم هست اگه خواستین میتونید با ما هماهنگ کنید و در گردهمایی ما شرکت کنید.Big Grin
شماره کیس:2010AS00007xxx

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
من چند روزي است که اين فروم را پيدا کردم و خيلي باحاله و فعلا دارم مطالب را مي خوانم . ضمن تشکر از همه بابت اطلاعات ارسالي اين ابتکار خيلي خوبه اگر اجرا بشه.
با تشکر مجدد از همه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان