کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2010
متاسفانه با اخلاق اینطوری میریم آمریکا که همه دنیا میگن روحیه کار تیمی ندارن ایرانیا!
آقای majidshirzadeh که مشتاقین هماهنگ کنید میتینگو لطف کنید زودتر خودتون و اون 20-30 نفری که میگید تو میتینگ قبلی بودن نظرتونو تو این تاپیک مطرح کنید کنار نظر دیگران.قرار نیست خودتون به یه توافقی برسین فقط نتیجه نهاییو اعلام کنید !
منکه کیس نامبرم بالاست اما باید رعایت حال دوستای کارنت شده رو هم بکنید.
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica
سلام
لطفا زمان میتینگ و یکمی زودتر از برگزاری اعلام کنید ماهای که تهران نیستیم هم بتونیم بیایم
مرسی از ایده ی جالبتون
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324
yas نوشته: متاسفانه با اخلاق اینطوری میریم آمریکا که همه دنیا میگن روحیه کار تیمی ندارن ایرانیا!
آقای majidshirzadeh که مشتاقین هماهنگ کنید میتینگو لطف کنید زودتر خودتون و اون 20-30 نفری که میگید تو میتینگ قبلی بودن نظرتونو تو این تاپیک مطرح کنید کنار نظر دیگران.قرار نیست خودتون به یه توافقی برسین فقط نتیجه نهاییو اعلام کنید !
منکه کیس نامبرم بالاست اما باید رعایت حال دوستای کارنت شده رو هم بکنید.

1-ما قبلا نظرمونو تو همین تاپیک مطرح کردیم شما یه لطفی کن بقیه پست ها رو هم بخون دوست عزیز
2-کسی تنهایی به توافق نمی رسه 100% نظر دوستان مهمه
3-به قول سراوین شما چند راه داری انتخاب با خودتونه دوست عزیز (اجباری نیست)
4-ما متتظر نظر تمام دوستان هستیم
5-در ضمن یادتون باشه کسی مشتاق کاری نیست عزیزم این به خواست بچه های 2010
شماره کیس:2010AS00007xxx

پاسخ
تشکر کنندگان:
این تاپیک مربوط گردهمایی ای است که من مسولیت برگزاری اش رو به عهده گرفتم. اگر کسی قراره میتینگ دیگری برگزار کنه اشکالی نداره، برگزار کنه، فقط چوب لای چرخ میتینگ ما نکنه و برای خودش تاپیک باز کنه و میتینگ برگزار کنه. من مطمئن هستم که دوستانی هستند که بخواهند در میتینگی که من برگزار می کنم شرکت نکنند (به دلایل زمانی و مکانی و ....) و شاید در میتینگی که دوستان نظر دارند برگزار کنند شرکت کنند. پس خواهش می کنم از من بخاطر زمان میتینگ و هر چیز دیگری ایراد نگیرید اگر نمی خواهید شرکت کنید. اگر می خواهید شرکت کنید هم نظر خودتون رو مثل سایر کاربران مطرح کنید. قرار نیست نظر شخص خاصی اینجا بیشتر از بقیه ارزش داشته باشه. اینجا نظر همه محترم و مهمه اما به یک اندازه.
من همچنان اعلام می کنم، هنوز هیچ مکان و زمان خاصی برای برگزاری میتینگ انتخاب نشده. از ادمین خواهش کردم یک نظر سنجی برای زمان برگزاری میتینگ در این تاپیک بگذازند. با این نظر سنجی و با توجه به رأی اکثریت زمان برگزاری گردهمایی رو مشخص می کنیم.
برای مکان من با دوستم چند تا کافی شاپ و سفره خانه را بررسی کردیم و قیمت کردیم. من هنوز نمی دونم دقیقاً چند نفر شرکت خواهند کرد. اما اگر حدود 35 تا 40 نفر شرکت کنند هزینه ی ورودی خیلی کم میشه و پذیرایی محدودی هم می تونیم بکنیم. دوست من که تا حالا تقریباً 100 تا میتینگ برگزار کرده (تو سایت کلوب و سایت خودش www.sorayya.net) میگه که معمولاً میتینگ های اینترنتی با این مشکل مواجه هستند که دوستان اعلام آمادگی برای شرکت در میتینگ می کنند اما لحظه ی آخر در میتینگ حضور پیدا نمی کنند. می خواستم از همه ی کسانی که تصمیم دارند بیاند خواهش کنم شما اینطور نکنید چون اونوقت همه چیز به هم می خوره. البته میتینگ هایی که ثریا برگزار کرده اکثراً تفریحی بودند و فکر کنم بچه های مهاجر سرا براشون مهم باشه که تو میتینگ شرکت کنند. با این حال خواهش می کنم بدقولی نکنید.
جاهایی که بررسی کردیم بیشتر شمال تهران هستند. جاهای بسیار دنجی هستند. با صاحباشون صحبت کردیم که اگر تعداد اقراد حاضر به حد نصاب برسند مکان رو به صورت اختصاصی به ما بدهند و از آمدن مشتری های دیگر جلوگیری کنند.
من شخصاً فکر می کنم بعد از ماه رمضان برگزاری گردهمایی عملی تر باشه. با این حال از دوستان نظر خواهی می کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sdt_ali ، fairwall
در مورد حرف های msnazi باید بگم این که داره برنامه ریزیش طول میکشه به نظرم به خاطر اینه که می خواد به بهترین نحو انجام بشه و همین نظرسنجی در مورد زمان و مکانش به خاطر اینه که بیشترین تعداد بچه ها بتونن بیان. پس لطفا بچه های دیگه ایراد نگیرین.

من خودم در مورد زمانش نظری نمیدم .چون دانشجوی شهرستانم و هنوز نمیدونم چه روزایی کلاس دارم و کی میتونم تهران بیام.ولی با این روندی که داره پیش میره مطمئنم میتینگ خیلی خوبی برگزار میشه و امیدوارم خودمم بتونم حتما توش شرکت کنم.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، sdt_ali
درسته. من دارم تلاش میکنم یک میتینگ مفید و راحت برگزار کنم.
من هم دانشجو هستم. تو دانشگاه شما مگه تو مهر ماه کسی سر کلاس میره؟!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
خبر خوب:
تا این لحظه 10 نفر اعلام آمادگی کردند که در میتینگ شرکت کنند. اگر دوستان متعهل همسرهای خودشون را بیاورند تقریباً میشه حدس زد 15 تا 18 نفر در میتینگ حاضر خواهند شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من پیشنهاد می کنم پنج شنبه 26/6/88 ساعت 9 پارک جمشیدیه نزدیک دریاچه باشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ahmad67 نوشته: من پیشنهاد می کنم پنج شنبه 26/6/88 ساعت 9 پارک جمشیدیه نزدیک دریاچه باشیم

ممنون از پیشنهادتون. فعلاً روزش رو نمی خواهیم مشخص کنیم. انشاالله چند روز دیگه مشخص می کنیم.
فکر کنم بقیه دوستان هم موافق باشند که بعد از ماه رمضان باشه. درسته؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
msnazi نوشته: درسته. من دارم تلاش میکنم یک میتینگ مفید و راحت برگزار کنم.
من هم دانشجو هستم. تو دانشگاه شما مگه تو مهر ماه کسی سر کلاس میره؟!!!!!!!!!

اگه کسی هم نره من باید برم! چون غیبتامو واسه زمان مصاحبم لازم دارم!!
D:
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax
سلام
به نظر من یه مکان عمومی باشه بهتره.مثلا پارک.
در ضمن روز پنجشنبه باشه که همه بتونن بیان
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان:
مجددا سلام
دوستان اگه بعد از ساعت کاری پنجشنبه باشه که کسانی هم که شاغل هستن بتونن بیان خوبه چون من و همسرم هر دو شاغل هستیم و فقط تو این زمان میتونیم بیایم.اگه بعد از ماه رمضان باشه بهتره چون میشه مثلا یه رستوران یا کافی شاپ رفت.آخه توی مکانهای عمومی ممکنه برادران نیروی انتظامی مزاحم شنBig Grin
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به نظر من هم اگر روز 5شنبه باشد خيلي خوب چون منم شاغل هستم
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من هم مايلم كه در ميتينگ شركت كنم و ممنون ميشم به من اطلاع بدين
پاسخ
تشکر کنندگان:
kianoush نوشته: SALAM. bache ha manam too lottery 2010 barande shodam. avayele tabestoon ham namam oomad va bad az takmile formha ba 3 ghate ax ersal kardam va hala montazere nameye dovomam.

سلام به شما دوست عزیز و عرض تبریک برای برنده شدن
به این سایت هم خوش اومدی ولی یادت باشه دفعه بعد که اومدی فارسی تایپ کنی
ممنون
شماره کیس:2010AS00007xxx

پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، admin ، kianoush

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان