کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2010
اول از همه به افتخار داش محسن عزیز
Hip Hip Hoooorrraaaa
می بینم پرتلندی ها هنوزم دارن دنبال roomate میگردن اگه آشپزیتون خوب باشه من شاید اومدم ها D:
یه تشکر ویژه هم از مجید و علیرضا عزیز و همچنین خانم هاشون بابت پیشنهاد عالی که به من کردن و این چند شبه خواب رو از ما گرفتن D:
و در آخر ایشالا دفعه دیگه همگی لاس وگاس تو کازینو دور یه میز بشینیم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، ALIREZA205
سلام
از اقا محسن و خانمشون تشکر میکنم میتینگ خیلی خوبی بود هرچند من خیلی دیر رسیدم امیدوارم توی برنامه های بعدی با دوستان بیشتر آشنا بشمSmile
از افسانه و علیرضا هم ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، ALIREZA205 ، afsan2010
ضمن تشکر از محسن عزيز که زحمت ترتيب دادن گردهمايي را کشيدند ، از اينکه با بچه هاي خوب مهاجرسرا از نزديک آشنا شدم ، خوشحالم . اميدوارم که همگي موفق به دريافت ويزا بشيم.
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324
neli-basi نوشته: سلام دوستان عزیز.اول از همه از دیدار مجدد دوستانی که در میتینگ اول دیده بودیمشون و اشنایی دوستان جدید رد میتینگ دوم بسیار خوشحالم و جای دوست عزیزمون سرواین و سایر دوستانی که به هر دلیل در این میتینگ نبودن واقعا خالی بود.
و اما در خصوص مکان و نوع برگزاری میتینگ خواهش می کنم منبعد با توجه به تعداد نفرات مکان بزرگتری رو رزرو کنید که اینطور دور از هم و پشت به پشت هم در میزهای جداگانه و در همهمه برگزار نشه و برای برگزاری میتینگهامون نظم و ترتیب بهتری داشته باشیم.
از دست اندرکاران برگزاری میتینگ هم تشکر می کنم.

neli-basi عزیز ما اونجا 45 تا صندلی داشتیم و مهمونامون همشون رو هم 38 نفر بودند! بعضی از صندلی ها با کیف و اینجور چیزها اشغال شده بود. البته من فکر نمی کنم کسی جای نشستن پیدا نکرده باشه. کسی بوده به من بگه! Wink
برگزاری میتینگ دردسر های خودش رو داره و شما اگه این کار رو بکنید خودتون متوجه می شید. مثلا دیروز 2 نفر یادشون رفت که قهوه شون رو حساب کنند و مهمون من شدند! توفیق اجباری یود که مهمونشون کنم آخه مسؤل کافی شاپ اجازه نداد ما بریم بیرون!!! و یا مثلاً تعداد تلفن هایی که باید بزنید و .... به هر حال من خوشحالم که اکثر دوستان راضی بودند و خیلی ها دوستای زیادی پیدا کردند که فکر کنم مهمترین دستآورد این میتینگ بود و من هیچ گونه ادعایی ندارم و همه ی کارایی که کردم در مقابل اطلاعاتی که تو این سایت گرفتم و دوستانی که پیدا کردم ناچیزه.
از نظر جا هم شما پارامتر هایی مثل: دسترسی از همه جای تهران. جای پارک. خوش مسیر بودن. دنج بودن. "گشت ا.ر.ش.ا.د!!!!" و.... اینها رو هم درنظر بگیرید و بعد ببینید جاش چطور بوده. با این حال «چشم» اگر دفعه ی بعد افراد بیشتری اعلام آمادگی کردند جای بزرگتری درنظر می گیریم و مطمئن باشید برای من فرقی نمی کنه کدوم کافی شاپ باشه. هیچ کدوم از کافی شاپ ها فامیل ما نیستند فامیل ها و خانواده من تو کار مبل و صندلی و تخت هستند!!! Wink
بازم از همه تشکر می کنم که اومدند و ما رو رو سفید کردند.
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، babakped ، merdax ، R.F ، afsan2010 ، kash ، MajidShirzadeh ، king_of_sky
با سلام

ضمن تشکر از همه کسانی که میتینگ را بر گزار کردند.بنده متاسفانه خبر دار نشدم ولی لطفا دفعه بعدی ما را هم بی اطلاع نگزارید .
پاسخ
mary joon همشهری.همخونه ای سلام!!!!!
hamed_gh برداشتت اشتباهه اگه تو آشپزیت خوبه میتونیم در مورده اومدنت فکر کنیم!!! D:
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
دست همه دوستان به خصوص محسن جون براي ميتينگ درد نكنه ما كه خيلي استفاده كرديم
نمي دونيم چه جوري جبران كنيم.........
پاسخ
pas chy shod ingerdehamayton???
پاسخ
درود به همه دوستان خوب 2010
من و همسرم هم خیلی دوست داریم توی گردهمایی شرکت کنیم. البته من بعد از عضو شدن یه مدتی به مهاجرسرا سر نزده بودم تا همین دیروز. خوشحال می شیم اگه در مورد گردهمایی بعدی به ما هم خبر بدین.
شماره کیس:2010AS00011xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:Jun-20-2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Jul-23-2009
تاریخ رسیدن نامه ها به کی سی سی: Jul-28-2009
IN GOD WE TRUST
شماره کیس: 2010AS118XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 20/6/2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن: مارس
تاریخ دریافت نامه دوم: فوریه
تاریخ مصاحبه: 18/3/2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 7/5/2010
تاریخ دریافت ویزا: 24/5/2010
پاسخ
اگه می شه اخر مهر ماه هم گرد همایی بزارید
پاسخ
تشکر کنندگان:
میزاریم! برنامه اصلا اینه! 25؛6 مهر میزاریم!
من برم بیام داستانها تعریف کنم براتونBig Grin
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان:
یکم زود نیست؟
فکر کنم باید تعداد بچه هایی که قراره قصه بگن زیاد باشه. اقلاً 4-5 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
هر زمانی بود من رو هم در جریان بگذارید، قبلیا رو که مطلع نشدم! :-(
پاسخ
تشکر کنندگان:
آره محسن جان،حق با شماست! البته یکی دونفردیگَم اکتبرن!
حالا ما یه جا میزاریم قرار،هرکی خواست بیاد بیادBig Grinقدمش روچشم! این استرس لعنتیَم کاری میکنه که هرکی یه جمله جدید بخواد بگه فکر کنم 10 نفر میرن پیشش! من خودم اگه الان از دوستی که 6 اکتبر مصاحبه داشت بتونم خبری بگیرم در اولین فرصت راندوو میکنم ببینمش!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، R.F
merdax نوشته: آره محسن جان،حق با شماست! البته یکی دونفردیگَم اکتبرن!
حالا ما یه جا میزاریم قرار،هرکی خواست بیاد بیادBig Grinقدمش روچشم! این استرس لعنتیَم کاری میکنه که هرکی یه جمله جدید بخواد بگه فکر کنم 10 نفر میرن پیشش! من خودم اگه الان از دوستی که 6 اکتبر مصاحبه داشت بتونم خبری بگیرم در اولین فرصت راندوو میکنم ببینمش!

merdax جان موفق باشی. ما هم هفته آینده عازمیم فکر کنم آنکارا همدیگر رو می بینیم.
خوشحالم که اینجا این همه دوست پیدا کردم از اطلاعاتشوم هم استفاده کردم و دوست دارم هر کاری از دستم بر میاد انجام بدم. حتما" از اونجا هم خبر میفرستم و همینطور وقتی برگشتم.
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، merdax ، sh-b