کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2010
با سلام به دوستان عزیز
من میخوام با دوستان شیرازی که تویه لاتاری 2010 برنده شدن آشنا بشم لطفا برای اگاهی بیشتر بشم کسی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
کاش این گردهمایی رو دیرتر می گذاشتید.تا ما هم بتونیم خودمون رو به تهران برسونیم .چون من تازه برای کارهای واکسنم تهران بودم.ولی خوب از اونجایی که مولا شهرستانی ها همیشه مهروم هستن بازم به نظرات ما توجه نکردن.
ولی در هر صورت من امیدوارم گردهمایی خوبی باشه و بهتون خوش بگذره و هم همتون توی مصاحبه موفق بشید.و دفعه دیگه ما هم بتونیم شرکت کنیم امیدوارم اینجا یکی قول بده که بعد از رفتن گروه اول برای مصاحبه بازم میتینگ بزارن به ما هم بگن
پاسخ
تشکر کنندگان:
از آقا محسن و همسر گرامیشون بسیار ممنون که زحمات گردهمایی رو به عهده گرفتن، من و امیر خیلی خوشحال شدیم که امروز دوستان رو دیدیم
به امید موفقیت همگی
شماره کیس: 2010AS5000
نامه اول: May-2009
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 2009
ارسال مدارک: October 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: August 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: October 2009
تاریخ مصاحبه: 27th October
تاریخ دریافت کلیرنس: 20th November
پاسخ
تشکر کنندگان:
امیر و لعیا عزیز ممنون. تشکر از همه دوستانی که به میتینگ اومدند. می خواستم بدونم اگه اشکالی وجود داشت به من بگید تا تو میتینگ های بعدی تکرار نکنم. از همینجا اگر کم و کسری و نقصانی بود معذرت می خوام. امیدوارم بازهم دور هم جمع بشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، afsan2010
منم فوق العاده خوشحال شدم همه دوستانو دیدم،فوق العاده بود!
طبق آمار ظاهرا من نفر اولم که امسال میرم آنکارا،و چون بعد از من به فاصله 15 روز شایدم 13 روز نفر دوم میره،پس وقتی برگشتم هم همونطور که هماهنگ کردیم حدودا" 26 مهر یه میتینگ دیگه هم میزاریم که بلاهایی که اونجا سر من آوردنو براتون تعریف کنم!
خیلی خوشحال شدم از دیدن همه،واقعا احساس کردم سالهاست خیلی از افراد جمعو میشناسم،خیلی ممنون از محسن عزیز و بعد،مجید عزیزم!
تا باشه از این دیدارا!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: ALIREZA205 ، meweadl ، MajidShirzadeh
سلام دوستان عزیز.اول از همه از دیدار مجدد دوستانی که در میتینگ اول دیده بودیمشون و اشنایی دوستان جدید رد میتینگ دوم بسیار خوشحالم و جای دوست عزیزمون سرواین و سایر دوستانی که به هر دلیل در این میتینگ نبودن واقعا خالی بود.
و اما در خصوص مکان و نوع برگزاری میتینگ خواهش می کنم منبعد با توجه به تعداد نفرات مکان بزرگتری رو رزرو کنید که اینطور دور از هم و پشت به پشت هم در میزهای جداگانه و در همهمه برگزار نشه و برای برگزاری میتینگهامون نظم و ترتیب بهتری داشته باشیم.
از دست اندرکاران برگزاری میتینگ هم تشکر می کنم.
شماره کیس:2010AS00013500حدودا
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-16-2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-23-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:2010/02/05
تاریخ دریافت نامه دوم:march 2010
تاریخ مصاحبه:2010/04/19
تاریخ دریافت کلیرنس:2010/05/21
جمع تقریبی هزینه ها: 3,5 mıllıon toman
پاسخ
تشکر کنندگان: ALIREZA205 ، sh-b ، seravin ، merdax ، MajidShirzadeh ، afsan2010 ، mohsen324
merdax نوشته: منم فوق العاده خوشحال شدم همه دوستانو دیدم،فوق العاده بود!
طبق آمار ظاهرا من نفر اولم که امسال میرم آنکارا،و چون بعد از من به فاصله 15 روز شایدم 13 روز نفر دوم میره،پس وقتی برگشتم هم همونطور که هماهنگ کردیم حدودا" 26 مهر یه میتینگ دیگه هم میزاریم که بلاهایی که اونجا سر من آوردنو براتون تعریف کنم!
خیلی خوشحال شدم از دیدن همه،واقعا احساس کردم سالهاست خیلی از افراد جمعو میشناسم،خیلی ممنون از محسن عزیز و بعد،مجید عزیزم!
تا باشه از این دیدارا!

من واقعا به شجاعت تو قبطه می خورم مهرداد جون ...خدا قوت ... تو نماینده یه مرد غیور ایرانی هستی Smile ان شا االه با ویزا تو میتینگ بعدی میبینیمت .

پاسخ
تشکر کنندگان:
Mohsen جان مرسی واقعا خیلی زحمت کشیده بودی.خیلی میتینگ خوبی بود.
من که کلی دوست خوب پیدا کردم.
neli-basi جان در مورد کوچک بودن جا درسته ولی خوب به هر حال جمع صمیمی بود و من که کوچیکی جا زیاد اذیتم نکرد چون تقریبا سر میز همه رفتم!! D:
از ALIREZA205 و بقیه هم تشکر میکنم که جواب سوالامو دادن. Smile

بازم مرسییییییییی و خیلی خوشحال شدم از ملاقات با دوستای جدید
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324
سلام،از اينكه وارد اين جمع شدم خوشحالم،
به اين ميتينگ كه نرسيدم ولي حتما" در جلسه بعدي شركت ميكنم.چه خوب مي شد اگر تاريخ ميتينگ بعدي زودتر مشخص بشه تا قبل از مصاحبه ،دوستاني كه نبودند بتوانند با هم هماهنگ شوند.

شماره کیس: 2010AS00013XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:may25
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه: در انتظار
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
شماره کیس:2010AS00013000
دریافت نامه قبولی:may 2009
ارسال فرمهای سری اول: JUNE 2009
کارنت شدن کیس: march 2010
دریافت نامه دوم : march 2010
مصاحبه: may 2010
دریافت کلیرنس:15july 2010
Big Grin
هر چیز که در جستن آنی ،آنی....Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی از محسن عزیز با بت ت هماهنگی. .میتینگ خوبی بود .و اگرچه جواب تمامی سوالها در سایت هست ولی اینجور جمع ها باعث دلگرمی بچه ها میشه . ممنون از دوستان خصوصا MERDAX عزیز وهمه اونایی که دور هم بودیم حامد .علیرضا. رزا ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، R.F
از محسن عزیز تشکر می کنم به خاطر زحمتی که کشید امیدوارم به زودی ویزاتو بگیریSmile
شماره کیس:2010AS00007xxx

پاسخ
من هم از اقا محسن تشكر مي كنم . واقعا جلسه خوبي بود.

موفق باشي
پاسخ
با سلام به دوستان
از محسن و تمامي دوستاني که ديروز تشريف آوردند تشکر ميکنم.
شماره کیس:2010AS00010000
تاریخ دریافت نامه قبولی:july 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
amir_kho@yahoo.com
پاسخ
بچه ها سلام من ديروز نتونستم بيام تو روخدا به من هم بگيد از جلسه ديروز چه خبر ؟خيلي دوست داشتم بيام ،كلي هم برنامه ريزي كرده بودم اما حالم خيلي بد بود و سرما خورده بودم از آقا محسن هم خيلي تشكر مي كنم اميدوارم در ميتينگ بعدي حتماً شركت كنم.
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
مرسی از آقا محسن بخاطر میتینگ خیلی خوب بود ولی نشد همه بچه هارو ببینیم دم دری ها همه ضد نور بودند D: کاش برای دفعه بعد یه جایی باشه که بشه راحت تر همه رو دید.
مرسی از آقا مجید و علیرضا و همسراشون به خصوص خانم آقای علیرضا به خاطر خونه توی Beverly Hills
merdaxمنتظریم با خبر های خوب برگردی.
بچه هایی هم که نیومدند جاشون خالی بود خبر خاصی نبود فقط با هم آشنا شدیم و جواب سوال هامونو گرفتیم.
رزا جون تو Portland می بینمتD:
پاسخ
تشکر کنندگان: ALIREZA205 ، merdax ، MajidShirzadeh ، mohsen324 ، R.F

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان