کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری دریافت نامه مصاحبه (نامه دوم)
(2010-07-02 ساعت 09:52)Hossein123 نوشته:  سلام دوست عزیز
من کیس نامبرم 28xxx است و کارنت شده ام
سوالی دارم . آیا از محتویات نامه دوم و اینکه اسپانسرم چه فرمهایی را غیر از I134 باید پر کند ، اطلاع دارید.
با سپاس..

سلام
نامه دوم تاریخ مصاحبه شما توش هست و اسم کسی یا کسانی که به مصاحبه دعوت شدند. چیز بدرد بخور دیگه ای نداره. درواقع ایمیلی که شما از KCC و سفارت در مورد تاریخ مصاحبه دریافت میکنین همون کار نامه دوم رو انجام میده دم درب سفارت! بقیه اش توضیحات در مورد مدارک و پول و اینهاست.

در مورد اسپانسر شما باید اصل فرم پرشده ی I134 رو براتون بفرستن (کپی قبول نیست) و مدارک مالیاتی سال 2009 که شامل فرمهای W2 و 1040 میشه. حالا برای محکمکاری میتونین از اسپانسر بخواین که فرمهای مربوط به سال 2008 رو هم بفرسته. این فرمهای مالیاتی کپی اش هم قبوله.
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: Hossein123
(2010-06-11 ساعت 19:06)mina_s نوشته:  
(2010-06-11 ساعت 17:53)nefarioos نوشته:  آقا بسته ي من هنوز نيومدههههههههه
به سفارت ام ميگم بفرستين اون صفحه ي اولش كه مشخصات ما رو نوشته رو توش نيست....چي كار كنم....ظاهرا با اون تو سفارت رامون ميدن؟؟؟؟؟ چه كار كنم
سلام دوست عزیز
ببین اینقدر ها که فکر می کنیم اونا سختگیر نیستند. روز مصاحبه دم در سفارت دو تا صف بودیم. گرین کارتیها سمت راست ، ویزای معمولی سمت چپ. اسامی توسط آقایی که دم در ایستاده بود از روی لیست خونده میشد. تنها چیزی که از ما خواست پاسپورت بود که از روی اون اسم هامونو با لیست چک کرد و رفتیم تو. شما فقط اون دو صفحتو پر کن. اگر تو این مدت نامت اومد چه بهترSmile

منظورتون کدوم ۲ صفحه هست که باید پر بشه، فرم پر کردنی هست تو نامه دوم ؟ ؟؟؟
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
تشکر کنندگان:
(2010-07-02 ساعت 19:14)reignoffear18 نوشته:  
(2010-06-11 ساعت 19:06)mina_s نوشته:  
(2010-06-11 ساعت 17:53)nefarioos نوشته:  آقا بسته ي من هنوز نيومدههههههههه
به سفارت ام ميگم بفرستين اون صفحه ي اولش كه مشخصات ما رو نوشته رو توش نيست....چي كار كنم....ظاهرا با اون تو سفارت رامون ميدن؟؟؟؟؟ چه كار كنم
سلام دوست عزیز
ببین اینقدر ها که فکر می کنیم اونا سختگیر نیستند. روز مصاحبه دم در سفارت دو تا صف بودیم. گرین کارتیها سمت راست ، ویزای معمولی سمت چپ. اسامی توسط آقایی که دم در ایستاده بود از روی لیست خونده میشد. تنها چیزی که از ما خواست پاسپورت بود که از روی اون اسم هامونو با لیست چک کرد و رفتیم تو. شما فقط اون دو صفحتو پر کن. اگر تو این مدت نامت اومد چه بهترSmile

منظورتون کدوم ۲ صفحه هست که باید پر بشه، فرم پر کردنی هست تو نامه دوم ؟ ؟؟؟
فرم مشخصات که از محتويات نامه ي دوم هست را بچه ها قبلا همين جا گذاشتند. من هم نامه ي دوم به دستم نرسيد. از ايميل سفارت هم کپي با خودم نبردم و فقط اسمم رو تو ليست چک کردم و رفتم داخل سفارت.
براتون دو صفحه را ضميمه کردم.

فایل‌های پیوست
.docx   US EMBASSY-2letterform.docx (اندازه 13.63 KB / تعداد دانلود: 158)
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان: reignoffear18
سلام دوستان.خسته نباشید
لطفا یکی به من بگه که چطور باید از محل و تاریخ دقیق مصاحبه ام اگاه بشم؟؟؟
یه سوال دیگه:اگه تاریخ مصاحبه ام برسه برام نامه میاد؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ممنون از راهنمایتون..من هر روز بجای اینکه بیام صفحه آخرو ببینم میرفتم صفحه اول و میدیدم که کسی جواب نداده و نا امید میشدم..Smile
یه سوال کوچیک دیگه دارم که اگه ج بدین ممنون میشم:
من تو نامه های اول محل مصاحبه ام رو ابوظبی انتخاب کردم حالا میخوام تغییرش بدم به انکارا.با توجه به اینکه کارنت شدم باید حالا چیکار کنم؟؟؟
تشکر کنندگان:
به لطف پست پادشاهی انگلیس (Royal Mail)، نامه دوم من هم پریروز صبح (5 جولای) در شهر مه و باران توسط صمیمی ترین دوستم توی اين دنیا دریافت شد.

اینم Scan نامه با حداقل سانسور برای استفاده دوستان ابوظبی.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
با توجه به Current شدن Case شما، توصیه می کنم ای کار رو نکنید و همون ابوظبی برید.

(2010-07-04 ساعت 22:45)ArashPH نوشته:  دوستان عزیز ممنون از راهنمایتون..من هر روز بجای اینکه بیام صفحه آخرو ببینم میرفتم صفحه اول و میدیدم که کسی جواب نداده و نا امید میشدم..Smile
یه سوال کوچیک دیگه دارم که اگه ج بدین ممنون میشم:
من تو نامه های اول محل مصاحبه ام رو ابوظبی انتخاب کردم حالا میخوام تغییرش بدم به انکارا.با توجه به اینکه کارنت شدم باید حالا چیکار کنم؟؟؟
تشکر کنندگان: Shayan1994
من دیروز یعنی 8 July سال 2010 نامه دوم را دریافت کردم. در نامه قسمتی دارد با عنوان After Interview که جمله ای دارد که نمی دانم در نامه های ارسالی توسط سایر دوستان من ندیده ام یا وجود نداشته است.
Some Turkish applicants and all Iranian applicants require extensive adminestrative processing prior to issuance of the visa.This process generally takes 6 months or longer. No visa for the applicants can be issued until the administrative process is complete
یعنی: بعضی متقاضیان ترک (تبعه ترکیه) و تمام متقاضیان ایرانی قبل از صدور ویزا لازم است مراحل اداری بیشتری برایشان اجرا گردد. این مرحله عموماً شش ماه یا بیشتر زمان می برد. هیچ ویزایی قبل از تکمیل آن مرحله صادر نمی گردد.
من اواخر آگوست مصاحبه دارم و شش ماه بعد از آن دیگر DV Lottery اعتبار ندارد. خواهش می کنم دوستان راهنمایی کنند. آیا در نامه های آنها چنین متنی بوده است یا اخیراً ( شاید به دلیل تحریمها) اضافه شده؟
شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
تشکر کنندگان:
(2010-07-09 ساعت 20:05)Taraneh نوشته:  من دیروز یعنی 8 July سال 2010 نامه دوم را دریافت کردم. در نامه قسمتی دارد با عنوان After Interview که جمله ای دارد که نمی دانم در نامه های ارسالی توسط سایر دوستان من ندیده ام یا وجود نداشته است.
Some Turkish applicants and all Iranian applicants require extensive adminestrative processing prior to issuance of the visa.This process generally takes 6 months or longer. No visa for the applicants can be issued until the administrative process is complete
یعنی: بعضی متقاضیان ترک (تبعه ترکیه) و تمام متقاضیان ایرانی قبل از صدور ویزا لازم است مراحل اداری بیشتری برایشان اجرا گردد. این مرحله عموماً شش ماه یا بیشتر زمان می برد. هیچ ویزایی قبل از تکمیل آن مرحله صادر نمی گردد.
من اواخر آگوست مصاحبه دارم و شش ماه بعد از آن دیگر DV Lottery اعتبار ندارد. خواهش می کنم دوستان راهنمایی کنند. آیا در نامه های آنها چنین متنی بوده است یا اخیراً ( شاید به دلیل تحریمها) اضافه شده؟

چرت گفته. شما گوش نکن
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
(2010-07-09 ساعت 20:05)Taraneh نوشته:  من دیروز یعنی 8 July سال 2010 نامه دوم را دریافت کردم. در نامه قسمتی دارد با عنوان After Interview که جمله ای دارد که نمی دانم در نامه های ارسالی توسط سایر دوستان من ندیده ام یا وجود نداشته است.
آره، تو نامه همه بوده. این همون FBI چکه فقط پیازداغشو زیاد کردن. می بینید که خیلیها روز مصاحبه ویزا گرفتن...پس جای نگرانی نیست.
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: Taraneh ، loveusa2010
(2010-07-10 ساعت 00:19)Eskandari نوشته:  
آره، تو نامه همه بوده. این همون FBI چکه فقط پیازداغشو زیاد کردن. می بینید که خیلیها روز مصاحبه ویزا گرفتن...پس جای نگرانی نیست.
ممنون از پاسختان. اگر در نامه همه بوده پس اینکه می فرمایید "پیاز داغشو زیاد کردن" به چه معناست؟
شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
تشکر کنندگان:
ترانه خانوم...

شما اين سؤال رو عينا در يخش سؤالات مطرح شده برندگان 2010 پرسيديد. من هم بهتون يه نيمچه جوابي دادم.

لطفا يك سؤال رو عينا در دو Topic تكرار نكنيد.

تشکر کنندگان: Taraneh
سلام دوستان.
من نامه دومم نیومده .منون می شم از بچه هایی که نامه دوم رو که ماه خرداد یا تیر89 دریافت کردند برام بفرستند.
مرسی سارا
sara1981
شماره کیس : 2010AS00024XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 july
کنسولگری: Ankara
تاریخ دریافت نامه دوم:23 July 2010
تاریخ مصاحبه:04 august 2010
دریافت کلیرینس:24 august 2010.
تاریخ دریافت ویزا:1 sep 201
تاریخ ورود به امریکا:15 January
جمع تقریبی هزینه ها:7500 دلار برای 2 نفر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

نامه دوم ما اومده Big Grin الان از خونه بهم خبر دادن- به محض اينكه اسكنشون كنم براتون ميذارمشون
Case Number:2010AS25***
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams
- Eleanor Roosevelt
تشکر کنندگان: To USA ، m.amjadi ، yas ، sanaz2010
تاریخ ارسال کی بوده؟
کدوم شهر هستین؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان