کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری دریافت نامه مصاحبه (نامه دوم)
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااام
من همین امروز صبح رسیدم تهران به خدا اینترنت نداشتم . دوست داشتم اولین نفری باشم که به اشکان و الیزا و دوستان منتظر دیگه تبریک بگم ولی نشد .
اون تاپیک رو هم که اشکان جان بست مجبور شدم که اینجا بگم که خیلی خوشحال شدم و از مصاحبم کلی خبر خوب دارم که امشب براتون مینویسم
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، R.F ، اليزا ، Ashkan78
بچه ها من با شماره نزدیک 30000 بلافاصله بعد از اومدن بولتن این ماه ایمیل زدم اونها هم کمتر از چند ساعت تاریخ مصاحبه رو که اتفاقا خیلی هم زودتر از اونچه که انتظار داشتم یعنی 1 سپتامبر بهم گفتن ضمنا تو ایمیل گفتن که بسته دومت 12 جولای پست شده
تشکر کنندگان: R.F ، sam_hash ، اليزا ، To USA ، kianoush ، گاتا ، Eskandari ، Ashkan78 ، m.amjadi ، sanaz2010
۲-۳ روزه قبل هم به سفارت هم به mail, Kcc زدم برام نامه دوم رو email کنن والی هنوز هیچ خبری نیس Sad
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
تشکر کنندگان:
سعيد جان

از لطفت ممنونم

اونجا داشت شر راه امي افتاد... حساس شده بودم بهش... سريع تعطيلش كردم.

ضمنا... من ماه پيش Current شدم نه اين ماه... امضامو ببين...

(2010-07-15 ساعت 11:01)saeed53 نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااااااااااام
من همین امروز صبح رسیدم تهران به خدا اینترنت نداشتم . دوست داشتم اولین نفری باشم که به اشکان و الیزا و دوستان منتظر دیگه تبریک بگم ولی نشد .
اون تاپیک رو هم که اشکان جان بست مجبور شدم که اینجا بگم که خیلی خوشحال شدم و از مصاحبم کلی خبر خوب دارم که امشب براتون مینویسم
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: saeed53
نامه دوم من هم پنجشنبه رسید در خونه،
گر چه من صبح روز قبلش مدارک رو برای سفارت پست کرده بودم،
ولی با دیدن این نامه بازم کلی حال کردم Big Grin
میدونی یه حس خوبی داره Tongue Big Grin
شماره کیس: 2010AS00023xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:june 2009
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:july 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:july 2010
تاریخ مصاحبه:August 11 و August 12
تاریخ دریافت ویزا: روز مصاحبه Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:با گردش دو هفته ای و خرید،
دو نفر 10000$
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، yas ، ehsan450 ، Eskandari ، R.F ، kianoush
دیگه شرمندم کردی به خدا کم کاری منو ببخش ..
اوجا رو هم خوب کردی بستی چه بلوایی شده بود انشالاه مصاحبه یه ضرب ویزا بگیری شاید یکم از زحماتت تو مهاجر سرا جبران بشه عزیز
واقعا مدیران امسال خیلی زمان و حوصله به خرج دادن . من که به شخصه خودمو بدهکارشون میدونم و بازم از زخمتاتون تشکر میکنم.
راستی پست بالا مربوط به اشکان و تموم مدیرایزحمت کش مهاجر سرا بود
تشکر کنندگان: reignoffear18 ، اليزا ، Ashkan78
نامه دوم منم دیروز رسید. درست 25 روز تو راه بود!
Case Number : 2010AS000275XX
دریافت نامه اول : June 2009
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول : July 2009
دریافت نامه دوم: July 18
مصاحبه: August 04
دریافت کلیرنس: 1/2 27 August و 1/2 Sep. 21
تاریخ دریافت ویزا : 1/2 4 Sep. و 1/2 25 Sep.
جمع تقریبی هزینه ها: 7.5 میلیون تومان (دو نفر در سه بار سفر)
تشکر کنندگان: sam_hash ، Eskandari ، yas ، sanaz2010 ، m.amjadi
(2010-07-19 ساعت 23:18)shgh57 نوشته:  نامه دوم منم دیروز رسید. درست 25 روز تو راه بود!

می شه بگین کدوم شهر؟ اگر تهرانین کدوم منطقه؟
شماره کیس: 2010AS00027XXX
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: To USA
my 2nd Letter is recieved too
case number:26000
Ankara
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
نامه دوم من هم بالاخره بعد از 24 روز رسیدSmile البته اگه هم نمی رسید فرقی نمی کرد چون من مدارک را فرستاده بودم
فقط 5000 برای خوش خبری پستچی پیاده شدم.Big Grin
فقط یک سوال من ایمیل زدم به سفارت در آنکارا جهت اطمینان از رسیدن مدارک به دستشون (بعد از 25 روز از ارسال با پست TNT)
اونا جواب دادند:
We would like to inform you that we have not received the required documents yet.

که البته یکم نگران شدم آیا ممکنه مدارک بدستشون نرسیده باشه؟Sad
تشکر کنندگان:
بچه ها من با شماره نزدیک 30000 بلافاصله بعد از اومدن بولتن این ماه ایمیل زدم اونها هم کمتر از چند ساعت تاریخ مصاحبه رو که اتفاقا خیلی هم زودتر از اونچه که انتظار داشتم یعنی 2 سپتامبر بهم گفتن ضمنا تو ایمیل گفتن که بسته دومت 12 جولای پست شده.
ایمیل به سفارت رو هم واسه تایید این تاریخ 5 روز پیش زدم که خبری نشد. فهمیدم که باید از اون طریقی که خودشون تو سایت آنکارا گذاشتن ایمیل زد و احتمالا واسه اینه که جواب ندادن. بلافاصله ایمیل زدم و یک روزه جواب دادن و اون تاریخ و تایید کردن و اضافه براون گفتن که ساعت 30/8 صبح اینجا باش. ضمنا تو ایمیل گفتن که مدارک باید 3 هفته قبل تاریخ مصاحبت بدست ما رسیده باشه . حالا یه تور واسه اون تاریخ روزو کردم که 29 آگوست اونجا پرواز داره قیمت 600 تومان با ایران ایر و 7 روز با هتل با صبحانه که گفتن هتلش 5 دقیقه از سفارت فاصله داره . ضمنا می خوام 30 اگوست وقت دکتر بگیرم که هنوز نگرفتم. می خواستم ببینم کسی واسه اون تاریخ مصاحبه اقدام کرده؟
تشکر کنندگان:
امروز نامه دوم من هم پس از 28 روز رسید. مدارکم رو هم قبلا فرستادم که 4 روزه با DHL رسیده. حالا لازمه که به آنکارا هم ایمیل بزنیم برای رسیدن مدارک، یا نه؟
شماره کیس: 2010AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 29 2009
ارسال فرمهای سری اول: 2009 July 2
کارنت شدن کیسSadJune 11 2010 (Visa Bulletin for July
ارسال نامه دوم : June 23
دریافت نامه دوم: July 21
ارسال مدارک به سفارت: July 18
مصاحبه: 26 August
دریافت کلیرنس:September 13
تشکر کنندگان:
نامه دوم رسید. تاریخ ارسال 21 June
تشکر کنندگان:
اشکان جان می خواستم بدونم چه موقع بعد از کارنت شدن میشه از kcc خواست تا نامه دوم رو برامون email کنه ،چون kcc به من گفته اول سپتامبر مصاحبه دارم و منم باید 15 روز قبلش مدارکو بفرستم . میشه متن نامه رو برام بذاری که زودتر از 15 اگوست برام میل کنند.ممنونت میشم ! (29000)
تشکر کنندگان:
اشکان چند وقتیه کم پیداست فکر کنم سفره به هر حال متن نامه دوم که تو سایت هست رو براتون میگذارم.
البته من هم که 2 Aug مصاحبه دارم نه با پست نه با ایمیل نامه دریافت نکردم!

فایل‌های پیوست
.pdf   2nd-package.pdf (اندازه 82.28 KB / تعداد دانلود: 113)
شماره کیس: 2010AS00027XXX
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، _parisa ، fairwall

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان