کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلاس درس: انواع مختلف دزدی
(2010-04-04 ساعت 03:13)pagan نوشته:  
نقل قول:دوست عزیز تمام مسائلی که شما مطرح کردید به طور مفصل در این سایت مطرح شده .
درسته من هم این رو خوب می دونم اما به عنوان یک تاپیک که دوستان هنگام شرکت کردن در لاتاری حتما بخونند قبل از اینکه سئوال کنند خوب عکس چطور بفرستیم و........... باید بعنوان خلاصه و ارجاع داده شده به بخشهای دیگه قبل از همه کارها وجود داشته باشه مثلا در کنار توضیح شرایط و نحوه ثبت نام و....... حتما باید توضیح داد که بعد از قبولی چه اتفاقاتی حتما رخ خواهد داد ....... و دقیقا چه شرایطی نیاز هست حتی مختصر و لینک داده شده برای توضیح بیشتر

...............

متاسفانه اکثر دوستانی که پشیمون میشن و از رفتن صرف نظر میکنند بعد از قبولی در لاتاری تازه به فکر تحقیق میافتند و این سایت رو پیدا میکنند .
کسانی که مدتها به دنبال قبولی هستند و در فرومهای مختلف فعالیت دارند خودشون با روند کار به خوبی آشنا هستند و خوبیها و بدیهای مهاجرت را اگر بیشتر از یک مهاجر ندونند کمتر از اون هم نمیدونند .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
چند نفري از فاميل هاي ميانسال من نزديك به زمان ثبت نام از من خواستند كه براشون ثبت نام كنم. من هم خيلي صادقانه شرايطي كه لازم داره و شرايط خودشون رو براشون با جزييات شرح دادم. مثلا وقتي شما زبان انگليسي بلد نيستيد، ميانسال هستيد،كسي رو در آمريكا نداريد،دارايي اتون در حدي نيست كه خودتون اسپانسر خودتون بشيد،تا حالا تو زندگي اتون به مهاجرت فكر نكرديد و حتي فرزند زير 21 سال نداريد كه حداقل راه فراري براي اون بشيد..خب شرايط تقريبا مناسب نيست. من خودم پارسال كه در گير مهاجرت به كشور ديگه ايي بودم شركت نكردم چون شواهد طوري بود كه نشون ميداد من به زودي ويزام رو مي گيرم -كه نگرفتم-با خودم گفتم بهتره جاي كسي رو اشغال نكنم.
اولين قدم هم اينه كه با خودمون رو راست باشيم. اصلا كاري به مشكلات خارجي نظير اسپانسر و شرايط مالي و سربازي و غيره ندارم. اول از همه ببينيم كه واقعا مي خواهيم از ايران بريم يا نه؟؟نه اينكه بعد از قبولي به اين نتيجه برسيم كه من يا همسرم وابسته به خانواده هستيم و نمي تونيم بريم.
“Success comes in cans; failure in can'ts
پاسخ
(2010-04-04 ساعت 06:26)laili نوشته:  
(2010-04-04 ساعت 03:13)pagan نوشته:  
نقل قول:دوست عزیز تمام مسائلی که شما مطرح کردید به طور مفصل در این سایت مطرح شده .

...............

متاسفانه اکثر دوستانی که پشیمون میشن و از رفتن صرف نظر میکنند بعد از قبولی در لاتاری تازه به فکر تحقیق میافتند و این سایت رو پیدا میکنند .
کسانی که مدتها به دنبال قبولی هستند و در فرومهای مختلف فعالیت دارند خودشون با روند کار به خوبی آشنا هستند و خوبیها و بدیهای مهاجرت را اگر بیشتر از یک مهاجر ندونند کمتر از اون هم نمیدونند .
بله من هم کاملا با شما موافقم من هم تو این مدت که با این سایت اشنا شدم
اطلاعات کاملی در مورد امریکا بدست اوردم که جا دارد همین جا از تمام بچه های سایت تشکر کنم
خدمت اقا صدرای گل هم که با هم همدردیم عرض می کنم که می دونم که 200 هزار دلار پول کمی نیست اما از طریق ویزای e2 میشه ویزا گرفت شما یک کم در مورد ان تحقیق کن از یکی شنیدم که بارها میشه انرا تمدید کرد یکی دیگه گفت فقط یک بار به هر حال میتونی راحت با این پول اونجا یک مغازه انجا بخری
اگر یک اشنا داشته باشی که راهنماییت کنه کارت اسانتر میشه من خودم چند فامیل در شهر سن دیگو و دالاس دارم
فعلا چون من دارم فوقم را ایران می خوانم از این طریق اقدام نمی کنم اما در برنامه اینده ام این را در نظر دارم

الهی مرا ان ده که ان به

به امید موفقیت برای همه دوستان
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Ali Sepehr ، Classic ، ASALI ، ملیحه مجید ، lighter ، msar ، hossein_1987
به نظر من کسانیکه در لاتاری شرکت میکنند و برنده میشن و کلا ککشون نمی گزه وحتی زحمت رفتن به مصاحبه را هم به خود نمی دن ،به جای آه و نفرین ،جای تبریک وتشکر و قدردانی دارند ،چون باعث می شن ویزا وگرین کارد به ته صفیها و شماره های بالا هم برسه.چون در نظر داشته باشید که دوبرابرِ نیاز ،برنده اعلام می کنن. می دونید کسیکه با شمارۀ بالا برنده شده و دوهوائه شده وخودش رو با کلی امید وآرزو در آمریکا تصور کرده ،در صورت پرشدن ویزا ونرسیدن شماره اش ، زندگیش در ایران چه جهنم در جهنمی می شه؟
اگر کسی به مصاحبه رفت و ویزا هم گرفت و بعدش منصرف شد،بعد اونوقت دستهاتون رو مشت کنید و بکوبید به قفسه سینتون و هر چی نفرین بلدید نثارش کنید.
به نظر من شرکت درهرگونه لاتاری، حق هر آدمیست که می خواد در اون شرکت کنه ،حتی آدمهای بیفکر که محض خنده شرکت می کنند. و نیاز به شایستگی خاصی نداره .خود ادارۀ ایمیگریشن آمریکا فکر همه چیز رو کرده،پس بی خودی خون خودتون رو کثیف نکنید.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
اگر قرار بود همه اونهایی که در ثبت نام شرکت میکنند برای مصاحبه و گرفتن ویزا هم برن اون وقت کی سی سی بجای ۱۰۰ هزار نفر اسم ۵۰ هزار نفر را اعلام میکرد. و شانس قبو لی در همون حد 0.02 یا هرچی که هست باقی میموند.
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: shr.jafari ، kavoshgarnet ، Spiritual ، kianoush ، AMIN3Y ، Iman-gta ، Classic ، msar
گفتم حالا که ایام ثبت نام لاتاری 2013 رسیده بد نیست این تاپیک یه بار دیگه بالا بیاد و خونده بشه شاید دوستان بهتر بتونند تصمیم بگیرن ...
پاسخ
سلام
میخواستم از لیلی عزیز تشکر کنم که این تاپیک رو آپ کردند. اما موضوع تاپیک با وجود اینکه بسیار به متن زیبای آقا پیام نزدیک هست ولی بسیار برای خواننده دور از ذهن به نظر میرسه که راجع به شرکت کردن یا نکردن در لاتاری باشه و در واقع تا تاپیک رو باز نکردی متوجه موضوع اصلی تاپیک نمیشی.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Classic ، AFSHIN-PIC ، lighter ، msar ، hossein_1987
ما تا زمانی که شرایتمون واسه مهاجرت آماده نشد شرکت نکردیم .
و چون با تمام وجود میخواستیم که بریم سال اول برنده شدیم و تمام شرایط رفتن رو داریم
شماره کیس :2012AS965X
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 sep
تاریخ مصاحبه:21.nov
تاریخ دریافت ویزا:21 nov.2011
تاریخ ورود به آمریکا :jun 2012
تاریخ دریافت گرین کارت :2012/FEB/04
تعداد نفرات:4
جمع هزینه ها : حدود12.000.000 تومان
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Ali Sepehr ، Classic ، sohi ، ASALI ، AFSHIN-PIC ، lighter ، Danoosh ، msar ، hossein_1987
تشکز بابت باز کردن این تاپیک مفید و همین طور تشکر از لیلی بابت بالا آوردنش...
به نظر همه مستحق شرکت در لاتاری و مهاجرت به امریکا هستند اما موضوع دیگه ای که در میان هست شرایط هست !!
برای مثال من حق خودم میدونم اما اگه یقین دارم در صورت قبولی و حتی گرفتن ویزا شرایط مهاجرت رو ندارم و نمیتونم برم به نظر من ظلم کردیم ... بنده خودم شرایطم مناسب هست و تا الان ثبت نام نکردم و دارم شرایط رو می سنجم اگه تا اتمام مهلت به این نتیجه رسیدم که میتونم برم حتماً ثبت نام خواهم کرد اما اگر نتونم ثبت نام نمیکنم چون واقعا به این معتقد هستم که شاید یک نفر هست که شرایط موندن رو نداره و من با شرکت جاش رو تنگ و یا شاید خواهم گرفت!
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، Classic ، laili ، AFSHIN-PIC ، lighter ، msar ، hossein_1987
درود بر دوستان گرامی ...
امروز دوستم گفت دیگه امسال رو ثبت نام نمی کنم و شانسم رو میدم به کسانی که بیشتر نیاز دارند دوستم 35 سالشه و 5 سال متوالی رو ثبت نام کرده بود که برنده نشده ..
ایشون می گفت من امسال کار دارم و از نظر مالی هم کمی افت کردم پس ثبت نام نکنم بهتره ... شاید افرادی باشند یا جوونای دیگه که بیشتر از من نیاز دارند به مهاجرت وشانسشون رو خراب نمی کنم ...
....
اگر شرایط مهاجرت رو دارید و آماده اید برای مهاجرت ، ثبت نام کنید .....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: Classic ، laili ، saied-k ، ASALI ، ملیحه مجید ، AFSHIN-PIC ، lighter ، Danoosh ، msar ، hossein_1987
از نظر من حق هر کسیه که تو لاتاری شرکت کنه و این درست نیست که حق کسی را نقص کنیم ولی اگر کسی شرایط مهاجرت را نداره یا هر مشکلی داره که نمیتونه مهاجرت کنه بهتره حق کسی را نخوره و سدی برای موفق شدن دیگران نباشه
امیدوارم همه تو زندگیشون موفق و پیروز باشن
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، msar ، hossein_1987
دوستان مهارت زیادی در بالا کشیدن تایپیک های خاک خورده دارند ...

(2010-04-04 ساعت 15:47)rasarasa نوشته:  به نظر من کسانیکه در لاتاری شرکت میکنند و برنده میشن و کلا ککشون نمی گزه وحتی زحمت رفتن به مصاحبه را هم به خود نمی دن ،به جای آه و نفرین ،جای تبریک وتشکر و قدردانی دارند ،چون باعث می شن ویزا وگرین کارد به ته صفیها و شماره های بالا هم برسه.چون در نظر داشته باشید که دوبرابرِ نیاز ،برنده اعلام می کنن. می دونید کسیکه با شمارۀ بالا برنده شده و دوهوائه شده وخودش رو با کلی امید وآرزو در آمریکا تصور کرده ،در صورت پرشدن ویزا ونرسیدن شماره اش ، زندگیش در ایران چه جهنم در جهنمی می شه؟
اگر کسی به مصاحبه رفت و ویزا هم گرفت و بعدش منصرف شد،بعد اونوقت دستهاتون رو مشت کنید و بکوبید به قفسه سینتون و هر چی نفرین بلدید نثارش کنید.
به نظر من شرکت درهرگونه لاتاری، حق هر آدمیست که می خواد در اون شرکت کنه ،حتی آدمهای بیفکر که محض خنده شرکت می کنند. و نیاز به شایستگی خاصی نداره .خود ادارۀ ایمیگریشن آمریکا فکر همه چیز رو کرده،پس بی خودی خون خودتون رو کثیف نکنید.
کامل و متین
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، smmyp ، Shahabpk ، msar ، hossein_1987
(2011-10-10 ساعت 23:49)Haghighat نوشته:  سلام
میخواستم از لیلی عزیز تشکر کنم که این تاپیک رو آپ کردند. اما موضوع تاپیک با وجود اینکه بسیار به متن زیبای آقا پیام نزدیک هست ولی بسیار برای خواننده دور از ذهن به نظر میرسه که راجع به شرکت کردن یا نکردن در لاتاری باشه و در واقع تا تاپیک رو باز نکردی متوجه موضوع اصلی تاپیک نمیشی.

من هم با اين نظر كه نام تاپيك زياد مناسب نيست موافقم اگر چه همانطور كه پيام عزيز گفتن در عمل حاصل نوعى دزدى اونم دزدى سرنوشته
خود من متاسفانه اين تاپيك رو نخونده بودم و خود جوش اين مسئله در ذهنم بوجود آمد و در تاپيك كليرنس ٢٠١٣ مطرح كردم و خواستم روى اينكار فرهنگ سازى بشه اگر چه بعضى دوستان احساسى برخورد كردن و اصل مطلب رو با وجود سادگى درك نكردن اما در اين بين User عزيز اين تاپيك رو معرفى كردن و خوشحالم كه چهار سال پيش هم افرادى به اين فكر بودن و دست همشون را ميفشارم
اميدوارم اين مبحث در ابتداى هر سال جديد لاتارى بعنوان اولين تاپيك آورده شه تا افراد با ديد باز ثبت نام كنند
در اولين روز ثبت نام ٢٠١٥ اميدوارم اين تاپيك رو مجدد احيا كرده باشم.
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
پاسخ
تشکر کنندگان: nousha2015 ، lighter ، Danoosh ، msar ، hossein_1987

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان