کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2009-12-09 ساعت 13:58)zaniar نوشته:  در مورد پيدا كردن كار هم خوشبين نباش اي دوست !
چه فاز منفی میدی شما یاد یه سری ازافراد میفتم که چشم موفقیت دیگران رو ندارن
تشکر کنندگان: sh-b ، maryam5 ، Ali Sepehr ، Majid_M ، ramin2011 ، Behinaz
آره آقا زانیار Big Grin
خیلی فاز منفی میده!

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان:
سلام
یکی آموزش کامل بنویسه که بعد از ثبت نام باید چه کار کرد
لطفاً کامل باشه
خیلی ممنون
تشکر کنندگان:
(2009-12-18 ساعت 12:29)rr9060 نوشته:  سلام
یکی آموزش کامل بنویسه که بعد از ثبت نام باید چه کار کرد
لطفاً کامل باشه
خیلی ممنون

در این تاپیک توضیحات کامل موجود است :
لاتاری از آغاز تا پایان
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Ashkan78
لطفا میشه تاریخ دقیق شروع و پایان ثبت نام رو بگید؟
تشکر کنندگان:
(2010-01-06 ساعت 13:41)sam_sabz نوشته:  لطفا میشه تاریخ دقیق شروع و پایان ثبت نام رو بگید؟

بخدا 100 بار تو تاپیک به این سوال جواب داده شده چرا تاپیک رو مطالعه نمیکنین

از 1 اکتبر تا 30 نوامبر
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: indmehdi ، maryam5 ، amir_ebrahimi99 ، Ali Sepehr ، Iman-gta ، Hossein81
سلام
من موقع ثبت نام اسم شهر رو port ANzALI نوشتم در حالی که تو پاسپورت BANDAR ANzALI نوشته .... چی میشه ؟؟؟؟چه جوری درست کنم ؟؟؟
2013 I WIN
تشکر کنندگان:
این سایت ماله چیه usafis.org من از این سایت اقدام کردم
یعنی ما باید تا اکتبر صبر کنیم تا دوباره ثبت نام کنند؟
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2010-04-16 ساعت 16:03)Iman-gta نوشته:  این سایت ماله چیه usafis.org من از این سایت اقدام کردم

دوست گرامی سایت رو اشتباه وارد شده‌ای. سایت اصلی ثبت نام http://dvlottery.state.gov می‌باشد که فعلا ثبت نام ندارد و حدودا اواسط پاییز دوباره شروع می‌شود.
ثبت نام در هر سایتی به جز این سایت علاوه بر اینکه هزینه اضافه دارد ممکن است در ثبت نام اشکال به وجود آید.
تشکر کنندگان:
متأسفانه بله. سايتي كه شما نوشتيد ربطي به دولت امريكا نداره. ثبت نام Lottery فقط و فقط در سايت www.dvlottery.state.gov انجام مي شه.

توصيه ايمني: در وارد كردن اطلاعات شخصي خود در سايت هاي ناشناس دقت كنيد.

(2010-04-16 ساعت 16:03)Iman-gta نوشته:  این سایت ماله چیه usafis.org من از این سایت اقدام کردم
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: kavoshgarnet
این سایت ها معمولا شما رو ثبت نام می کنند و آدرس خودشون را می دن و در صورت برنده شدن هم از شما هزینه های زیادی می گیرن. اگه اکانتی تو این سایت دارید برید حذف کنید تا سال دیگه به مشکل بر نخورید.
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، soltan
کاوشگرنت عزیز من هم قبل از اینکه سایت اصلی‌ لاتاری رو بشناسم توی یکی‌ از این سایتهای پولی‌ اسمم رو نوشتم و اسم فامیل و محل تولد و امیلم رو وارد کردم اما بقیه چیزها مثل عکس و آدرس رو وارد نکردم چون آنها از من اول پول خواستن بد عکس و غیر رو اما من دیگه سایت اصلیو پیدا کردمو ادامه ندادم و پولیم واریز نکردم و الان هم که وارد سایت میشم میگه منتظر دریافت پول هستن حالا به نظر شما برام مشکلی‌ پیش میاد؟اونا که بدون داشتن عکسو آدرسو غیر منو که نمیتونن ثبت‌نام کنن الان هم توی اون سایت اکانتم هست و نمی‌شه پاکش کرد!نظر شما چیه؟
این رو هم میگه You cannot apply to the Green Card Lottery until we receive payment
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
(2010-04-16 ساعت 18:21)mercedeh نوشته:  کاوشگرنت عزیز من هم قبل از اینکه سایت اصلی‌ لاتاری رو بشناسم توی یکی‌ از این سایتهای پولی‌ اسمم رو نوشتم و اسم فامیل و محل تولد و امیلم رو وارد کردم اما بقیه چیزها مثل عکس و آدرس رو وارد نکردم چون آنها از من اول پول خواستن بد عکس و غیر رو اما من دیگه سایت اصلیو پیدا کردمو ادامه ندادم و پولیم واریز نکردم و الان هم که وارد سایت میشم میگه منتظر دریافت پول هستن حالا به نظر شما برام مشکلی‌ پیش میاد؟اونا که بدون داشتن عکسو آدرسو غیر منو که نمیتونن ثبت‌نام کنن الان هم توی اون سایت اکانتم هست و نمی‌شه پاکش کرد!نظر شما چیه؟
Sad

من فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاد هرچند که بهتره از دوستان کسی از طریق اینگونه سایتها ثبت نام نکنه ولی بیشتر آنها به فکر درآمد هستند و اگه از کسی پول نگیرند خیلی بعیده که بخوان آنهمه وقت بذارن و با ثبت نام مجدد کسی کیس طرف رو باطل کنن.
من فکر می‌کنم بعضی از اونها حتی برای کسانی که پول نیز پرداخته‌اند نیز وقت پر کردن فرم ندارند.
اطلاعات شما بدرد اونا نمی‌خوره به جز ایمیل که دائما برای شما ایمیلهای تبلیغاتی بفرستن.

زیاد نگران نباشید.
تشکر کنندگان: hvm ، mercedeh
(2010-04-16 ساعت 18:31)kavoshgarnet نوشته:  
(2010-04-16 ساعت 18:21)mercedeh نوشته:  کاوشگرنت عزیز من هم قبل از اینکه سایت اصلی‌ لاتاری رو بشناسم توی یکی‌ از این سایتهای پولی‌ اسمم رو نوشتم و اسم فامیل و محل تولد و امیلم رو وارد کردم اما بقیه چیزها مثل عکس و آدرس رو وارد نکردم چون آنها از من اول پول خواستن بد عکس و غیر رو اما من دیگه سایت اصلیو پیدا کردمو ادامه ندادم و پولیم واریز نکردم و الان هم که وارد سایت میشم میگه منتظر دریافت پول هستن حالا به نظر شما برام مشکلی‌ پیش میاد؟اونا که بدون داشتن عکسو آدرسو غیر منو که نمیتونن ثبت‌نام کنن الان هم توی اون سایت اکانتم هست و نمی‌شه پاکش کرد!نظر شما چیه؟
Sad

من فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاد هرچند که بهتره از دوستان کسی از طریق اینگونه سایتها ثبت نام نکنه ولی بیشتر آنها به فکر درآمد هستند و اگه از کسی پول نگیرند خیلی بعیده که بخوان آنهمه وقت بذارن و با ثبت نام مجدد کسی کیس طرف رو باطل کنن.
من فکر می‌کنم بعضی از اونها حتی برای کسانی که پول نیز پرداخته‌اند نیز وقت پر کردن فرم ندارند.
اطلاعات شما بدرد اونا نمی‌خوره به جز ایمیل که دائما برای شما ایمیلهای تبلیغاتی بفرستن.

زیاد نگران نباشید.

ممنون خیالم یکم راحت شدSmile
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
خیلی ممنون که راهنماییم کردین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان