کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
با سلام
در خصوص عکسهای مورد استفاده در مورد بانوان آیا داشتن حجاب اسلامی(داشتن روسری و یا ممقنعه) اشکال دارد
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
تشکر کنندگان:
nimashahed نوشته: با سلام
در خصوص عکسهای مورد استفاده در مورد بانوان آیا داشتن حجاب اسلامی(داشتن روسری و یا ممقنعه) اشکال دارد

با سلام

دوست گرامی اگر قرص کامل صورت مشخص باشه موردی نداره.
( بعضی ها معتقدند گوش ها نیز باید مشخص باشه ، در این مورد هم در توضیحات کلمه گوش نیامده اما نوشته شده که تمامی اجزای صورت میبایست نمایان باشد. میل با خودتان است.)

بد نیست دوستان قبل از طرح سوال نگاهی به توضیحات عکس بیاندازند تا در وقت خود  برای دریافت جواب صرفه جویی کرده باشند.

توضیحات عکس:
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...491&page=3

پیروز باشید.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
تشکر کنندگان: kaizen
درود
در قسمت استان من باید خراسان رو بزنم یا خراسان رضوی؟ رو نقشه کدومش نوشته شده؟
hamid_p نوشته: درود
در قسمت استان من باید خراسان رو بزنم یا خراسان رضوی؟ رو نقشه کدومش نوشته شده؟

خراسان رضوی یکی از زیرمجموعه های خراسان هست ولی چون تو ایران استانهای خراسان شمالی و جنوبی هم داریم شما اون خراسان رضوی رو بنویسی بهتره.
دوستان اسم وفاميل من تو پاسپورت با حروف بزرگ نوشته شده اينجوري MAGHSOODمنهم موقع ثبت نام با حروف بزرگ نوشتم اشکالي داره يا نه ؟
maghsoodrayaneh نوشته: دوستان اسم وفاميل من تو پاسپورت با حروف بزرگ نوشته شده اينجوري MAGHSOODمنهم موقع ثبت نام با حروف بزرگ نوشتم اشکالي داره يا نه ؟

نه عزیز. فرقی نداره کوچیک بنویسی یا بزرگ.
توجه........................توجه.......................توجه

لطفا مراقب باشید که :
1-اینترنت شما در حین تکمیل فرم(از مرحله 1 به بعد) قطع نشود یا اینترنت را آفلاین نکنید.
2- یا به صفحه قبل بر نگردید مگر با دکمه ای که خودشان برای برگشت به صفحه قبل اختصاص دادند.
3- بیشتر از یکبار نام نویسی نکنید حتی اگر بعضی از مشخصاتتون رو عوض کنید، مگر اینکه مثلا یکبار تنهایی، یکبار با پدر، یکبار با مادر، و یا اگر ازدواج کرده اید ، یک بار با همسر.
4-تاریخ تولد خودتوت رو با برنامه های تبدیل تاریخ تبدیل نکنید، چون بعضی از این برنامه ها سالهای کبیسه رو حساب نمیکنند. سعی کنید اول پاسپورت بگیرید و مشخصات خوتون رو بر اساس اون تحویل دهید. حتی اسپل(spell) های اسم و فامیل رو هم از روی پاسپورت تحویل دهید،چون در وقت سفارت امکان دارد مشکل پیش بیارد.
چون در همه این موارد فرم شما حذف خواهد شد
.

نکته هایی بود که باید یادآوری می کردم، چون خیلی ها از این اشتباهات میکنند.
موفق باشید
تشکر کنندگان: shahram1347 ، bill.goldberg1990 ، sajjad493
اینجا کسی میدونه سهمیه ایران از برنده های لاتاری چند نفر هست؟////؟؟؟؟/؟؟؟؟؟/؟ یعنی چند نفر از ایران قبول میشن
تشکر کنندگان: usa.lover
khanoomi نوشته: اینجا کسی میدونه سهمیه ایران از برنده های لاتاری چند نفر هست؟////؟؟؟؟/؟؟؟؟؟/؟ یعنی چند نفر از ایران قبول میشن

در لاتاری 2009 دقیقا 1689 نفر بودند ولی در لاتاری 2010 دقیقا 2773 برنده شدند...
این باید باعث خوشحالی ما باشه!!! خدا کنه امسال بیشتر بشه!!!
تشکر کنندگان: Reza-M
سلام دوستان

ميشه بفرماييد ،شرايط ثبت نام(فرم،عکس،....)
امسال نسبت به سال قبل چه تفاوت هائی کرده؟

سپاس
تشکر کنندگان:
mishka نوشته: سلام دوستان

ميشه بفرماييد ،شرايط ثبت نام(فرم،عکس،....)
امسال نسبت به سال قبل چه تفاوت هائی کرده؟

سپاس
تنها تفاوتش نسبت به پارسال وارد نمودن ايميل به صورت اجباريه.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Parslottery ، mishka ، usa.lover
khanoomi نوشته: اینجا کسی میدونه سهمیه ایران از برنده های لاتاری چند نفر هست؟////؟؟؟؟/؟؟؟؟؟/؟ یعنی چند نفر از ایران قبول میشن

ممکنه هر تعدادي از هر کشوري برنده بشن، اما هرسال فقط به 3500 نفر ويزا ميدن.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان:
با سلام
Big Grin

دوستانی که هنوز ثبت نام نکرده اند، کمی توجه بد نیست.

دوستان هم انجمنی عزیز بارها و بارها پیش اومده دوستانی رو دیدم که از صفحه ی آخر ثبت نامشون، یا همون رسید ثبت نام را پرینت نگرفتند و موقع اعلام نتایج هی به این در و اون در میزدنند و هیچ .... .
میدونم همیشه پرینتر در دسترس همه نیست. اما هیچ نیازی به پرینتر نیست، خوده بنده هیچ وقت برای خودم صفحه ی ثبت نام رو پرینت نگرفتم ، به جاش میشه چه کار کرد که نه هزینه ای داشته باشه و نه دردسر و مطمن تر هم باشه.

ذخیره صفحه ی تایید ثبت نام در یک دقیقه بدون پرینت کردن :

تنها کاری که میبایست انجام بدهید، فشار دادن یک دکمه بر روی کی بورد کامپیوتر تان میباشد. اگر کمی دقت کنید دکمه ای به اسم Print Screen یا مخفف آن Print Scrn یا خیلی مخفف تر Prt Scrn پیدا خواهید کرد. در کی بورد کامپیوتر های خانگی معمولا بالای دکمه ی Insert هستش. اگر این دکمه رو فشار بدهید، یک عکس به صورت اتوماتیک از صفحه ی مانیتور شما گرفته خواهد شد. ( تنها از صفحه ای که در آن لحظه مشاهده میکنید.)
پس از فشردن این دکمه، میتوانید به منوی استارد Start در پایین سمت چپ مونیتور مراجعه کنید و از گزینه ی All Programs گزینه ی Accessories رو انتخاب کرده و سپس بر روی برنامه ی Paint کلیک کنید.
پس از باز شدن برنامه ی Paint از منوی بالای برنامه ی Paint دومین گزینه یعنی Edit را انتخاب کرده و Paste را فشار دهید. عکس مورد نظر شما که همان صفحه ی مونیتور شماست در برنامه ی Paint نمایان خواهد شد. سپس برای ذخیره ی این عکس به منوی File در اول منوها مراجعه کنید و گزینه ی ...Save As رو انتخاب کنید. یک اسم برای مثال اسم خودتان بعلاوه ی گرین کارت رو برای نام فایل (File Name ) انتخاب کنید. و سپس دکمه ی Save را فشار بدهید.
(از گزینه ی Save as type که در File Name قرار دارد میتوانید نوع فرمت عکس خود را انتخاب کنید، JPEG بهترین فرمت میباشد.)

بسیار خوب :
روزی که ثبت نام رو انجام دادید. در مرحله ی آخر فقط یک دکمه ی Prt Scrn رو میزنید و بقیه مراحل بالا رو انجام میدهید، هنگامی که مطمن شدید صفحه تایید ثبت نام (بهمراه Confirmation Number) به درستی ذخیره شده است. اکنون میتوانید صفحه اینترنت خود که حاوی تایید ثبت نام است را با خیال راحت ببندید.

به امید موفقیت بیشتر مهاجران ایرانی.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
تشکر کنندگان: seravin ، parmida.722 ، behy_b ، mishka ، usa.lover ، sousangerd ، shahram1347 ، jamshid8765
عكس را چجوري 600*600 كنيم ؟ كه كيفيتش كم نشه از سرو تهشام نزنيم؟
تشکر کنندگان:
esfboy نوشته: عكس را چجوري 600*600 كنيم ؟ كه كيفيتش كم نشه از سرو تهشام نزنيم؟

در فتوشاپ در قسمت ابزار سمت چپ یک عکس مربع زده که اگه کلیک رو روش نگه دارید مینویسه که crop هست و میتونید اول عکس رو فقط مربع کنید، یعنی اگر 2000*1870 است، اونو 1870*1870 کنید تا مربع بشه و بعد روتوشهای کلی و تنظیم نور و رنگ رو انجام بدید و بعد از اتمام کار در تب (قسمت بالا) Image رو بزنید بعد Image size و بعد هم اونو در کادر اولی 600* 600 کنید.
در فتوشاپ باید کراپ کنید و بعد برید تو اون قسمتی که گفتم ببینید پیکسلهاش چقدر تغییر کردند ولی در ACDsee وقتی دارید کراپ میکنید، براتون تغییر پیکسل رو نشون میده!!!
امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید.
تشکر کنندگان: Parslottery ، seravin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان