کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
فکر کنم بشه east azarbayjan .همانطور که ما مثلا برای شیراز مینوسیم shiraz.
چیز خاصی نیست .
تشکر کنندگان:
وست عزیز:

آذربایجان شرقی ====> East Azarbaijan

تعداد کسانی که ثبت نام می‌کنن معلوم نیست. هر ساله چیزی حدود هزار و پونصد تا دو هزار نفر از ایران موفق به گرفتن ویزا از طریق لاتاری می‌شن.
تشکر کنندگان: saeedhei ، ChairMan ، mehran61
آخ ببخشید من فکر کردم غربی میگند .نه اینکه اسم آیدیشون هم west هست . تصحیح میکنم .
تشکر کنندگان: saeedhei
سلام

وضعیت کسانیکه هنوز دوره ی خدمت سربازی را نگذرانده اند چگونه است؟
میتوانند ثبت نام کنند و اگر برنده شوند امکان خروج از کشور را دارند؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2009-11-11 ساعت 20:06)west نوشته:  سلام

با تشکر

west عزیز شما برای ثبت نام هیچ مشکلی ندارید چون اونها به سربازی کاری ندارند ولی اگر بعداً برنده بشید می تونید یک پاسپورت زیارتی برای سوریه بگیرید و از ایران خارج شید وبعد گرفتن ویزا دیگه به ایران برنگردیدTongue
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: saeedhei ، bill.goldberg1990
البته نه این که به سربازی کار نداشته باشن. معمولاً می‌پرسن که کجا سربازی رفتی (اگر رفته باشی) چون از دید کلیرنس براشون فرق می‌کنه. توضیح بیشتر رو نمی‌دم چون ممکنه به ف.ی.ل.ت....ر شدن مهاجرسرا منجر بشه.
تشکر کنندگان: saeedhei ، mehran61
میخاستم از همتون بخاطر دلهای پاک و زحمتاتون تشکر کنم مخصوصا از NAVID و USA.LOVER که به هممون کمک میکنین امیدوارم موفق باشین.
تشکر کنندگان: saeedhei ، ChairMan ، beigebar
(2009-11-11 ساعت 20:12)maryam5 نوشته:  
(2009-11-11 ساعت 20:06)west نوشته:  سلام

با تشکر

west عزیز شما برای ثبت نام هیچ مشکلی ندارید چون اونها به سربازی کاری ندارند ولی اگر بعداً برنده بشید می تونید یک پاسپورت زیارتی برای سوریه بگیرید و از ایران خارج شید وبعد گرفتن ویزا دیگه به ایران برنگردیدTongue

نه دوست عزیز.
داخل پاسپورت زیارتی مینویسه که فقط برای کشور مورد نظر معتبر هست و لاغیر. تمام مهاجر سرا را بگردید کسی را پیدا نمی کنید که تونسته باشه با پاس زیارتی بره.
تشکر کنندگان:
سلام
من تمام کارها رو انجام دادم و Entrant Name و Confirmation Number رو بهم داد یعنی ثبت نام درست انجام شده ؟؟؟؟
کار بعدی چیه و باید چه کار کنم ؟؟؟؟
با تشکر babiii
تشکر کنندگان:
بايد Confirmation Number رو دقيقا جايي يادداشت كني.

اميدوار باشي و منتظر كه خبر برنده شدنت رو بشنوي.

منم عين خودت منتظرم خبراي خوب بشنوم.

(2009-11-14 ساعت 23:48)bobby نوشته:  سلام
من تمام کارها رو انجام دادم و Entrant Name و Confirmation Number رو بهم داد یعنی ثبت نام درست انجام شده ؟؟؟؟
کار بعدی چیه و باید چه کار کنم ؟؟؟؟
با تشکر babiii
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
آقا من سوالی داشتم . ممنون میشم جوابم رو بدید.
برای ثبت نام در قرعه کشی گرین کارت ما خودمون از توی اینترنت انجام بدیم مشکلی نداره؟ یعنی از طریق این فایل pdf که دوست خوبمون گذاشته طبق همین انجام بدیم مشکلی نیستش؟ آخه بعضیا میگن باید بدیم به این سایتایی که هستن یه پولی میگیرن ثبت نام میکنن به اینا باید بدیم ؟ ممنون میشم جوابم رو بدید ؟
تشکر کنندگان:
سلام
من پاسپورت ندارم
ميخاستم بدونم مهدي رو چطور بنويسم mahdi يا mehdi ؟Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام من هر چي فرم رو پر ميكنم page اول رو همش error ميده
و قسمتي رو كه نوشته : آيا شما در خواست واجد شرايط بودن رو مبني بر كشوري كه در آن متولد شده ايد ميخواهيد؟
رو no ميكنم درست ميشه و ميره صفحه دوم براي ادامه
مگه نبايد اين گزينه رو yes زد؟
ايراد كار من كجاست اگه از جاي ديگه اي هست بگيد بهم
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
تشکر کنندگان:
با سلام
میخواستم بدونم در سایت ثبت نام لاتاری امسال، لینکهای فرم، standard Entry و SSL Entry چه فرقی با هم دارند؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-16 ساعت 12:01)akbar1361 نوشته:  با سلام
میخواستم بدونم در سایت ثبت نام لاتاری امسال، لینکهای فرم، standard Entry و SSL Entry چه فرقی با هم دارند؟

درود
اگر از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید، از لینک استاندارد استفاده کنید و اگر از فایر فاکس استفاده میکنید از ssl استفاده کنید.
(2009-11-16 ساعت 09:21)تسكا نوشته:  سلام من هر چي فرم رو پر ميكنم page اول رو همش error ميده
و قسمتي رو كه نوشته : آيا شما در خواست واجد شرايط بودن رو مبني بر كشوري كه در آن متولد شده ايد ميخواهيد؟
رو no ميكنم درست ميشه و ميره صفحه دوم براي ادامه
مگه نبايد اين گزينه رو yes زد؟
ايراد كار من كجاست اگه از جاي ديگه اي هست بگيد بهم

دوست عزیز از فایر فاکس استفاده کنید. من هم هر چی با اکسپلورر رفتم نشد ولی با فایر فاکس راحت و سریع شد. دقت کنید که از لینک ssl بروید.
باید yes باشد و ربطی به این موضوع ندارد.
سعی کنید فرمهایتان را نیمه شبها پر کنید که سرعت اینترنت بالا هست.
(2009-11-16 ساعت 02:09)aligh2 نوشته:  سلام
من پاسپورت ندارم
ميخاستم بدونم مهدي رو چطور بنويسم mahdi يا mehdi ؟Big Grin

درود
mehdi
(2009-11-16 ساعت 02:02)ehsan1981 نوشته:  آقا من سوالی داشتم . ممنون میشم جوابم رو بدید.
برای ثبت نام در قرعه کشی گرین کارت ما خودمون از توی اینترنت انجام بدیم مشکلی نداره؟ یعنی از طریق این فایل pdf که دوست خوبمون گذاشته طبق همین انجام بدیم مشکلی نیستش؟ آخه بعضیا میگن باید بدیم به این سایتایی که هستن یه پولی میگیرن ثبت نام میکنن به اینا باید بدیم ؟ ممنون میشم جوابم رو بدید ؟

بله ثبت نم به جزء دقت در عکس و اسپل(spell) ها چیزی نمیخواهد و خودتان به صورت رایگان میتوانید ثبت نام کنید. در ضمن اگر خودتان ثبت نام کنید، مطمئن تر هستید. چون هیچ کس دلسوز تر از خودتان برای خودتان نیست.
تشکر کنندگان: ehsan1981 ، j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان