کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام .
در این قسمت :

6. Country of Eligibility for the DV Program
Your country of eligibility will normally be the same as your country of birth. Your country of eligibility is not related to where you live. If you were born in a country that is not eligible for the DV program, please go to Explanation of Country of Eligibility {this link will open in a new window} to see if there is another option available in your case.

ما باید YES رو انتخاب کنیم یا NO?
تشکر کنندگان:
(2009-11-16 ساعت 15:40)ehsan1981 نوشته:  سلام .
در این قسمت :

6. Country of Eligibility for the DV Program
Your country of eligibility will normally be the same as your country of birth. Your country of eligibility is not related to where you live. If you were born in a country that is not eligible for the DV program, please go to Explanation of Country of Eligibility {this link will open in a new window} to see if there is another option available in your case.

ما باید YES رو انتخاب کنیم یا NO?

عزيزم شما بايد yes انتخاب كني Smile
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: usa.lover ، ehsan1981 ، j@vad
دوستان می خواستم بدونم کسی که پاسپورتش باطل شده و میخواد درخواست جدید بده ، میتونه املای اسم و فامیل رو خودش تعیین کنه ؟
ممنون .
تشکر کنندگان:
[font=Tahoma]سوال::: ایرادی نداره اگه اطلاعاتی از قبیل آدرس ، نام و نام خانوادگی ، اسم شهـر و ... را از قبل ، داخل یه فایل متنی بنویسیـم و موقع پر کردن فرم ، فقط تو فیلدها کپی پیست کنیـم ؟؟؟ یا اینکه فرمش به صورتی است که اطلاعات حتما بایـد تایپ شـــــــود ؟؟؟

سوال ::: اگه درحین پر کردن فرم ، اینترنت به هر دلیلی قطع شـد ، مثلا بـرق بره و ... !! چکار بایـد کرد ؟؟؟ آیا مجاز هستیم دوباره فرم رو از اول پر کنیـم یا اینکه دیگه نمیتونیـم !!

بـا تــشـــــــکـــــــــــــــــر[/font]
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
تشکر کنندگان: hassan1358arab
(2009-11-16 ساعت 18:24)lottary_gc نوشته:  دوستان می خواستم بدونم کسی که پاسپورتش باطل شده و میخواد درخواست جدید بده ، میتونه املای اسم و فامیل رو خودش تعیین کنه ؟
ممنون .

فکر نمی کنم بشه! اما اگر خودت از دفاتر پلیس 110 بپرسی مطمئنتره.
(2009-11-16 ساعت 19:13)j@vad نوشته:  [font=Tahoma]سوال::: ایرادی نداره اگه اطلاعاتی از قبیل آدرس ، نام و نام خانوادگی ، اسم شهـر و ... را از قبل ، داخل یه فایل متنی بنویسیـم و موقع پر کردن فرم ، فقط تو فیلدها کپی پیست کنیـم ؟؟؟ یا اینکه فرمش به صورتی است که اطلاعات حتما بایـد تایپ شـــــــود ؟؟؟

سوال ::: اگه درحین پر کردن فرم ، اینترنت به هر دلیلی قطع شـد ، مثلا بـرق بره و ... !! چکار بایـد کرد ؟؟؟ آیا مجاز هستیم دوباره فرم رو از اول پر کنیـم یا اینکه دیگه نمیتونیـم !!

بـا تــشـــــــکـــــــــــــــــر[/font]

1. مشکلی نیست می تونی یک جایی تایپ کنی و در فیلدهای مورد نظر پیست کنی. اما یادت باشه که نمیشه فرم را باز کنی و اینترنت رو قطع کنی و فیلدها رو پر کنی و دوباره کانت بشی، چون فرم باید حتما بصورت آنلاین پر شود.

2. بازهم مشکلی نیست تا وقتی که مراحل ثبت نام تمام نشه و Confirmation Number را نگیری اگر اختلالی در ثبت نام پیش بیاد مشکلی نداره و دوباره می تونی از اول ثبت نام کنی.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: Lottery_GC ، j@vad ، usa.lover
gottery_gc جان نمیشه، چون اونها خودشون اسپلهای اسم ها و غیره رو تعیین میکنند.
تشکر کنندگان: honareirani
نه usa.lover جان. اونا تعیین نمیکنن. چون زمانی که من داشتم پاسپورت میگرفتم چند سال پیش اون مسئولش اخر فامیلی منو با OO نوشت ولی من بهش گفتم اینجوری ننویس. بهش گفتم اینطوری OU بنویس و اون هم اصلاح کرد اون رو و اونطوری که من میخواستم نوشت.
ولی چون lottary_gc قبلا پاسپورت داشته دیگه نمیتونه اسپل رو عوض کنه. چون اسمش اونطوری ثبت شده.
تشکر کنندگان: usa.lover ، Lottery_GC ، mehran61
البته بستگی داره به طرف(که کجا باشه)!!! به من که گفتن خودمون تعیین میکنیم.
تشکر کنندگان: honareirani
(2009-11-16 ساعت 09:21)تسكا نوشته:  سلام من هر چي فرم رو پر ميكنم page اول رو همش error ميده
و قسمتي رو كه نوشته : آيا شما در خواست واجد شرايط بودن رو مبني بر كشوري كه در آن متولد شده ايد ميخواهيد؟
رو no ميكنم درست ميشه و ميره صفحه دوم براي ادامه
مگه نبايد اين گزينه رو yes زد؟
ايراد كار من كجاست اگه از جاي ديگه اي هست بگيد بهم

دوست عزیز از فایر فاکس استفاده کنید. من هم هر چی با اکسپلورر رفتم نشد ولی با فایر فاکس راحت و سریع شد. دقت کنید که از لینک ssl بروید.
باید yes باشد و ربطی به این موضوع ندارد.
سعی کنید فرمهایتان را نیمه شبها پر کنید که سرعت اینترنت بالا هست.

سلام از فاير فاكس هم استفاده كردم بازم error مي ده و توي همون قسمتي كه گفتم زيرش با قرمز تذكر ميده
با توجه به وقت كمي كه تا پايان مهلت مونده لطفا" راهنماييم كنيد چي كار كنم ؟؟
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 09:30)تسكا نوشته:  
(2009-11-16 ساعت 09:21)تسكا نوشته:  سلام من هر چي فرم رو پر ميكنم page اول رو همش error ميده
و قسمتي رو كه نوشته : آيا شما در خواست واجد شرايط بودن رو مبني بر كشوري كه در آن متولد شده ايد ميخواهيد؟

دوست عزیز از فایر فاکس استفاده کنید. من هم هر چی با اکسپلورر رفتم نشد ولی با فایر فاکس راحت و سریع شد. دقت کنید که از لینک ssl بروید.

سلام از فاير فاكس هم استفاده كردم بازم error مي ده و توي همون قسمتي كه گفتم زيرش با قرمز تذكر ميده

از اینتزنت اکسپلورر 7 و فرم استاندارد استفاده کن. همچنین باید قبل از باز کردن فرم تمام history و cookies اکسپلورر پاک شود.
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 11:02)beigebar نوشته:  

از اینتزنت اکسپلورر 7 و فرم استاندارد استفاده کن. همچنین باید قبل از باز کردن فرم تمام history و cookies اکسپلورر پاک شود.

حالا 7 از كجا بيارم
مگه همتون از 7 استفاده كردين
چرا پس بعضيا با فاير فاكس و معمولي مي تونن ثبت نام كنن ؟
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 13:17)تسكا نوشته:  

حالا 7 از كجا بيارم

بستگی به ISP و Windows داره که داری ازش استفاده می کنی. من با توجه به تجربه خودم بهت گفتم.

لینک دانلود اینترنت اکسپلورر 7:
http://www.microsoft.com/windows/internet-explorer/ie7
تشکر کنندگان: usa.lover
سلام به همگی
امیدوارم کسی باشه جواب سوال منو فوری بده!
الان دارم برای پدرم فرم رو پر می کنم . می خوام بدونم قسمتی که مربوط به تعداد فرزندان هست با توجه به اینکه من و خواهرم بالای 21 سال هتسم و ازدواج کردیم چی بزنم؟
تشکر کنندگان:
فقط فرزندان ازدواج نکرده زیر 21 سال.
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 13:30)beigebar نوشته:  
(2009-11-18 ساعت 13:17)تسكا نوشته:  

حالا 7 از كجا بيارم

بستگی به ISP و Windows داره که داری ازش استفاده می کنی. من با توجه به تجربه خودم بهت گفتم.

لینک دانلود اینترنت اکسپلورر 7:
http://www.microsoft.com/windows/internet-explorer/ie7
به نظر من IE 8 بهتر از IE 7 هست .
ضمن اینکه می تونید از Firefox 3.5 هم استفاده کنید اما با فرم SSL .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان