کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
دوستان همه ی صحبتهاتون درست اما به نظر من با دست روی دست گذاشتن و تنها گذاشتن پست توی این تاپیک مشکلی حل نمیشه.
اگه همگی میخواید که حقمون را برگردونیم و یا حداقل کاری کنیم که این بلا را سر بعدی ها نیارن به نظر من یه گردهمایی ترتیب بدیم بعد اونجا تصمیم گیری کنیم که به کجاها نامه و فکس بزنیم یا وکیل قدر بگیریم و....
من که شخصا اون روز تا حالا نمیتونم نامردی و حق کشی اونا را فراموش کنم چون خیلی تابلو بود که بدون هیچ دلیلی به ما ویزا ندادن .از قبل برنامه ریزی شده بود.27 سپتامبر پاسهای مارو گرفتن تا روز 2 اکتبر که شد بهمون برگردوندن بعد هم گفتن وقت تموم شد..این یعنی چی؟؟؟
در هر صورت تصمیم بگیرید.

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
با تشكر از زحمتهاتون فقط بگم كه apoornaki و bluelady هر دو ويزاهاشون رو گرفته اند.
تشکر کنندگان: Rasool ، R.F ، بنيتا ، bahram_kg ، sam_hash ، mina_s ، Farshid22
وقتی که علی این این ایه قران رو تو تاپیک گذاشت من و رسول و شاهو و ارشک و عدل و کینگ هنوز چشم انتظار بودیم و پاسامون دست UPS بود
خدا میدونه چه حالی بهمون دست داد . به هرحال گذشته و این تلاش مجدد علی برای اطلاع رسانی به بچه های 2011 حکایت از روحیه قوی و دلی سرشار از امید داره
ali_n همیشه پیروز و موافق باشی
علی عزیز !
من لازم می دونم که بابت زحمتی که برای این جدول کشیدید ازتون قدردانی کنم !
با این که ماههاست که ویزامو گرفتم اما هر بار که به مهاجر سرا میام حتما جدول شما رو هم نگاه می کنم ، انگار بچه های 2010 حلقه های یک زنجیر بودن ، بهم پیوسته !!!
شاید این آخرین بار باشه که دیگه این جدول رو نگاه می کنم ولی تک تک بچه های جدول رو به خاطر سپرده ام ، به امید روزی که تمام حلقه های زنجیر برندگان 2010 در کنار هم و به دلگرمی و پشتوانه هم روزگاری پر از موفقیت را سپری کنند.
تلخی ویزا نگرفتن بچه ها شادی گرفتن ویزا را از کامم ربود !
امید که خدا موهبتی افزونتر را ارزانی همه ذوستان کند !
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
(2010-10-11 ساعت 13:48)bita-p نوشته:  با تشكر از زحمتهاتون فقط بگم كه apoornaki و bluelady هر دو ويزاهاشون رو گرفته اند.
mehdi jamshidi و ehsan450 هم ويزا گرفتند.

CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
از دوستانی که برگه زرد گرفتند چند نفر تونستن ویزا بگیرند؟
ضمنا من تو پستها خوندم انرژی و ashkanzahedi ویزا نگرفتند و لی تو جدول جزو ویزا گرفته ها هستند
تشکر کنندگان: Artim
(2010-10-11 ساعت 13:48)bita-p نوشته:  با تشكر از زحمتهاتون فقط بگم كه apoornaki و bluelady هر دو ويزاهاشون رو گرفته اند.

سلام تا اونجا که یادمه bluelady برگ زرد خورد و نتونست ویزا بگیره
البته اگه اشتباه نکنم...........
خدا کنه که این طوری باشه خدا کنه ویزا گرفته باشهRolleyes
شانس تو را موفق ‌نمی‌کند، تو هستی که شانس را به موفقیت تبدیل می‌کنی.

آنچه شما را به نتیجه مطلوب می رساند الزاما نه تلاش و فعالیت سخت و طاقت فرسا که آگاهی و اطلاع از چگونگی انجام دقیق و درست کارهاست.
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 15:47)Artim نوشته:  

ببخشيد پس 2 تا bluelady داريم؟پس چرا اسم يكيشون تو جدوله؟
bluelady
عضو فعال

رتبه: 12
174 بار تشکر شده در 57 پست

RE: سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
مصاحبه روز دوشنبه
دریافت پاسپورت صبح سه شنبه ساعت 11 صبح

--------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه

تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-10-12 ساعت 16:33)bita-p نوشته:  
(2010-10-12 ساعت 15:47)Artim نوشته:  

ببخشيد پس 2 تا bluelady داريم؟پس چرا اسم يكيشون تو جدوله؟
bluelady
عضو فعال

رتبه: 12
174 بار تشکر شده در 57 پست

RE: سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
مصاحبه روز دوشنبه
دریافت پاسپورت صبح سه شنبه ساعت 11 صبح

--------------------------------------------------------------------------------

بله اطلاعاتی که شما دادید درسته... مثل اینکه یک نفر خودشو جای bluelady جا زده..... چرا نمی دونمBig Grin شایدم 2 تا داریم ( که من سرچ کردم نداریم )....
ما که ایشونو دورادور با معرفی خودشون تو ابوظبی شناختیم
شانس تو را موفق ‌نمی‌کند، تو هستی که شانس را به موفقیت تبدیل می‌کنی.

آنچه شما را به نتیجه مطلوب می رساند الزاما نه تلاش و فعالیت سخت و طاقت فرسا که آگاهی و اطلاع از چگونگی انجام دقیق و درست کارهاست.
تشکر کنندگان:
سلام

ببخشيد فينگيليش مي نويسم. نكته اي كه به ذهنم رسيد، اين هست كه اگر دقت كنيد، تمام كساني كه ويزا نگرفتن، به غير از 1 نفر خدمتشون به غير از 1 نفر خدمتشون در سپاه بوده. اين به معني نيست كه اونا به اين خاطربخواستن ويزا بدن. اين به اين معناست هست كه معمولا كساني كه در سپاه خدمت كردن Clearance خيلي طولاني دارن. فرديو مي شناختم كه 2 سال و نيم زمان Clear شدنش طول كشيد و چند مورد اينجوري ديده بودم كه طرف اصلا بي خيال شده بود و بعد سال جواب Clearش اومده بود. البته اينها ويزاي مهاجرتي بودن نه Lottery. براي Lottery چون معمولا زمان يك سال در نظر گرفته شده از برنده شدن تا آمدن به خاك آمريكا. بنابراين كساني كه جواب Clearشون نياد پرونده شون رد مي شه. حالا اگر اين ويزا، ويزاي مهاجرتي بود، شايد جواب Clear بچه ها تا 6 ماه، شايد هم يك سال بالاخره ميومد. خلاصه هرچي بود تموم شده. ديگه بهتره عزيزان خودشونو درگير اين مسأله نكنن چون فقط روحيه شون به هم مي ريزه.

salam bebakhshid ke finglish minevisam nokteye ke be zehnam resid in hast ke agar deghat konid tamame kasani ke visa nagereftan be gheyr az 1 nafar khedmateshoon dar sepah boode in be in mana nist ke oona be in khater nakhastan visa bedan in be in mana hast ke mamaoolan kasani ke dar sepah khedmat kardan clerence kheili toolani daran fardio mishnakhtam ke 2salo nim zamane cler shodanesh tool keshid va chand morede injoori dide boodam ke taraf aslan bikhial shode boode bade sal javabe cleresh oomade albate ina visahaye mohajerati boodan na lottery baraye lottery choon mamoolan zamane 1sal darnazar gerefte shode az barande shodan ta amadan be khake amrika banabarin kasani ke javabe clereshoon nayad parvandashoon rad mishe hala agar in visa visaye mohajerati bood shayad javabe clere bacheha ta 6mah shayd ham 1 sal belekhare meyoomad kholas harchi bod tamoom shode dige behtare azizan khodeshonoo dargire in masale nakonan choon faghat roohyashoon beham mirize
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: Hamid55 ، saki_h ، saeed53 ، ali-n ، Artim ، Hossein123 ، Shahoo52 ، Amir78 ، Ashkan78 ، Farshid22 ، HAMEDMIM
چقدر اینجا سوت و کوره Sad
یادش بخیر یه زمانی چه شور و هیجای بود و پر از امید
وقتی پست های قبلی رو میخونم قلبم به درد میاد . یه عده که رفتند .یه عده هم دارن آماده میشن که برن .یه عده هم از قافله جا موندن . برای همه آرزوی سلامتی و موفقیت دارم .
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تو رو خدا علی اینجوری حرف نزن. آدم دلش خون میشه. می دونم خیلی سخته ولی یکجوری این موضوع رو برای خودت تموم کن و اینقدر خودت رو عذاب نده.
به امید اینکه خبرهای خیلی خوب از موفقیت هات بهمون بدی.....
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: indmehdi ، laili ، اليزا ، farzad101 ، Sooshians ، Eskandari ، Shahryar ، saki_h ، emankh101 ، بنيتا ، ساشا ، f.p ، hamed_gh ، sevda88 ، behzadb57 ، Farshid22
با سلام
خواستم تجربه خودم رو بهتون بگم
ما وقتي براي مصاحبه رفتيم موقعي كه براي پرداخت پول به باجه مربوطه رفتيم
برگه ابي ما اونجا بود يعني قبل از مصاحبه اونا تصميم خودشونرو با توجه به مداركي كه خودمون بهشون داده بوديم گرفته بودند .
منظورم اينه كه اگه به هر طريقي شما مدارك شسته رفته بهشون بدين روي همونا تصميم گيري ميكنن به نظر من اوني كه سپاه بوده بگه معاف شدم ديپلم ارائه بدين راحتترين شغل ساده تر بهتر مطمئن باشين كه اونا پيگيري نميتونن بكنن و رو مدارك موجود تصميم ميگيرند.

(2010-10-14 ساعت 09:35)maryam5 نوشته:  salam bebakhshid ke finglish minevisam nokteye ke be zehnam resid in hast ke agar deghat konid tamame kasani ke visa nagereftan be gheyr az 1 nafar khedmateshoon dar sepah boode in be in mana nist ke oona be in khater nakhastan visa bedan in be in mana hast ke mamaoolan kasani ke dar sepah khedmat kardan clerence kheili toolani daran fardio mishnakhtam ke 2salo nim zamane cler shodanesh tool keshid va chand morede injoori dide boodam ke taraf aslan bikhial shode boode bade sal javabe cleresh oomade albate ina visahaye mohajerati boodan na lottery baraye lottery choon mamoolan zamane 1sal darnazar gerefte shode az barande shodan ta amadan be khake amrika banabarin kasani ke javabe clereshoon nayad parvandashoon rad mishe hala agar in visa visaye mohajerati bood shayad javabe clere bacheha ta 6mah shayd ham 1 sal belekhare meyoomad kholas harchi bod tamoom shode dige behtare azizan khodeshonoo dargire in masale nakonan choon faghat roohyashoon beham mirize
شماره کیس: 2010AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبول--2009-30JUNE
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009-05-JULY
تاریخ کارنت شدن کیس:jun-15-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:1aug
تاریخ مصاحبه:2010-25-aug
تاریخ دریافت کلیرنس:13sep
تاريخ دريافت ويزا 17sep
تشکر کنندگان: Shahoo52 ، silia ، leili
(2010-10-24 ساعت 08:33)darya نوشته:  تو رو خدا علی اینجوری حرف نزن. آدم دلش خون میشه. می دونم خیلی سخته ولی یکجوری این موضوع رو برای خودت تموم کن و اینقدر خودت رو عذاب نده.
به امید اینکه خبرهای خیلی خوب از موفقیت هات بهمون بدی.....

دریا جان اگه اینجا نگه پس کجا بگه ؟
به زودی که نمیشه فراموش کرد
حداقل اینجا جاییه که همه حرفشو میفهمن و میتونه خودشو خالی کنه
شماره کیس : 2010AS19XXX
تاریخ مصاحبه : july
سفارت : آنکارا
تاریخ کلیرنس :Sep
تاریخ دریافت ویزا :Sep
تشکر کنندگان: darya ، Shahoo52 ، silia
دوست من با همسرشون که سفارت ابوظبی بودن متاسفانه نتونستن ویزا بگیرن ولی من انکارا بودم ویزا گرفتم . هر دو از این ای دی استفاده میکردیم Big Grin

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Farshid22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان