کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها (به جز امارات و ترکیه)
(2009-12-11 ساعت 13:43)Anahid نوشته:  مرسی از اینکه اینقدر سریع جواب دادین. ببینید ما مقیم اینجا نیستیم. من تازه دارم زبان اینجا رو یاد میگیرم و شماره ما 19000 هست.شما فکر میکنید تقریبا" کی زمان مصاحبه ماست چون احتمالا"2 یا 3 ماه دیگه زبان اینجا رو یاد می گیرم. آیا شوهرم میتونه مترجم من باشه؟

آفیسر بیشتر سوالا رو از برنده میکنه، و فکر میکنم شما وقت کافی برای زبان خوندن دارین (;
تشکر کنندگان:
(2009-12-11 ساعت 22:06)pedramg نوشته:  
(2009-12-11 ساعت 13:43)Anahid نوشته:  مرسی از اینکه اینقدر سریع جواب دادین. ببینید ما مقیم اینجا نیستیم. من تازه دارم زبان اینجا رو یاد میگیرم و شماره ما 19000 هست.شما فکر میکنید تقریبا" کی زمان مصاحبه ماست چون احتمالا"2 یا 3 ماه دیگه زبان اینجا رو یاد می گیرم. آیا شوهرم میتونه مترجم من باشه؟

آفیسر بیشتر سوالا رو از برنده میکنه، و فکر میکنم شما وقت کافی برای زبان خوندن دارین (;

مرسی از راهنمایی شماSmile
من خودم برنده هستم، در اینصورت شوهرم میتونه به عنوان مترجم باشه؟ در آنکارا و ابوظبی مترجم هست؟
تشکر کنندگان:
(2009-12-11 ساعت 22:28)Anahid نوشته:  
(2009-12-11 ساعت 22:06)pedramg نوشته:  

مرسی از راهنمایی شماSmile
من خودم برنده هستم، در اینصورت شوهرم میتونه به عنوان مترجم باشه؟ در آنکارا و ابوظبی مترجم هست؟

در مورد زمان کارنت شدن شما کسی نمیتونه چیزی بگه یعنی اصلا کسی نمیدونه که بخواد بگه.....
بله شوهرتون میتونه مترجم باشه....ولی سوالها خیلی ابتدائی و پیش پا افتاده هست با کمی دانستن زبان میتونید به سوالهای اولیه ی آفیسر جواب بدید...
مثل رشته ی تحصیلی.محل زندگی بعد از ورود به آمریکا.نسبت اسپانسر با شما.هر جای دیگه ای هم که متوجه نشدید از همسر گرامی کمک بگیرید....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Anahid
(2009-12-11 ساعت 08:37)pedramg نوشته:  واقعا هیچ توضیح مفصلی نداره، خیلی راحت و آسون ، به هیچ وجه استرس نداره و به این پیچیدگی که میخونین نیست.
خوندن مطالب این سایت در خیلی از موارد به آدم کمک میکنه اما نمک فلفلش یکم زیاده. من میتونم بگم که مصاحبه گرفتن ویزای شنگن خیلی پیچیده تر از مصاحبه لاتاری بود. حداقل برای من.
تنها توصیه من اینه : مدارک کامل + آرامش کامل

میشه بگید برای Police Certificate از کجا رفتید و گرفتید و چه قدر طول کشید که صادر کنن؟ ممنون
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
تشکر کنندگان:
(2009-12-13 ساعت 14:07)SamiraN نوشته:  
(2009-12-11 ساعت 08:37)pedramg نوشته:  واقعا هیچ توضیح مفصلی نداره، خیلی راحت و آسون ، به هیچ وجه استرس نداره و به این پیچیدگی که میخونین نیست.
خوندن مطالب این سایت در خیلی از موارد به آدم کمک میکنه اما نمک فلفلش یکم زیاده. من میتونم بگم که مصاحبه گرفتن ویزای شنگن خیلی پیچیده تر از مصاحبه لاتاری بود. حداقل برای من.
تنها توصیه من اینه : مدارک کامل + آرامش کامل

میشه بگید برای Police Certificate از کجا رفتید و گرفتید و چه قدر طول کشید که صادر کنن؟ ممنون

اگر بیشتر از یک سال در مالزی بودین باید فرم رو از اینترنت دانلود کنید و پر کنید ( براتون آپلود کردم) و برین به ویسما پوترا ، تو پوتراجایا. حدودا 1 ماه طول داره.

فایل‌های پیوست
.pdf   GOOD CONDUCT.pdf (اندازه 510.24 KB / تعداد دانلود: 275)
تشکر کنندگان: SamiraN ، a.kooh ، sharareh ، MaNDaNa77 ، upm2006
سلام به همه بر و بچه های منتظر
من ساکن استرالیام و واسه سفارت توی کانبرا تقاضا دادم. کسی هست که مثل من باشه ؟
تاریخ دریافت نامه قبولی: اواسط جولای
کنسولگری: سیدنی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21 آگوست
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تشکر کنندگان:
(2009-12-13 ساعت 20:45)pedramg نوشته:  
(2009-12-13 ساعت 14:07)SamiraN نوشته:  میشه بگید برای Police Certificate از کجا رفتید و گرفتید و چه قدر طول کشید که صادر کنن؟ ممنون
اگر بیشتر از یک سال در مالزی بودین باید فرم رو از اینترنت دانلود کنید و پر کنید ( براتون آپلود کردم) و برین به ویسما پوترا ، تو پوتراجایا. حدودا 1 ماه طول داره.

من الان نزدیک 3 سال هست که مالزی هستم. ممنون ، پس حدود 2 ماه قبل از کارنت شدن برم خوبه دیگه. آره ؟ یه چیزه دیگه اینکه، تو این مدت من چند بار برای رانندگی جریمه شدم ولی جریمه هارو ندادم. یک بار هم یک نامه از پلیس اومد که نمیدونم چی نوشته بود، چون به زبان مالائی بود نفهمیدم. حالا میخوام بدونم این باعث نمیشه که police Certificate به من ندن، یا اینکه توش نمینویسن که من خلافکارم و سوء سابقه دارم.؟؟؟؟؟ بابا آخه نمیدونستم که یه روزی از این مالائی ها هم باید صورت خوشحسابی ببرم!!!!!!!!!! حالا برام بد تموم نشه ؟؟؟؟ آخه با نامردی منو جریمه کردن، زورم میاد برم پول زور بهشون بدم!!!!!
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
تشکر کنندگان: Hashem
سلام آقا وحيد

شما كه خوش شانس و اعيان نشين هستي داداش...

من مثل شما ساكن استراليا نيستم. مصاحبه ام هم ابوظبي هستش. اما يه چيز برام جالبه. كه كسي از استراليا اقدام كنه.

راستش من خودم براي استراليا اقدام كردم و كارم در آخرين مراحل هستش. تقريبا همه چيز رديفه اما از وقتي خبر لاتاري رو شنيدم كمي بي خيالش شدم...

دو ماه پيش هم توريستي اومده بودم . خيليا (بيشتر ايرانياي اونجا) مي گفتن تو مي خواي استراليا به اين خوبي رو ول كني بري آمريكا؟ به نظر من آمريكا خيلي از استراليا بهتره. اما اينقدر به گوشم خوندند كه شك كردم.

پيغام تو... يه كم حالم رو بهتر كرد. دمت گرم.

(2009-12-14 ساعت 03:44)وحید نوشته:  سلام به همه بر و بچه های منتظر
من ساکن استرالیام و واسه سفارت توی کانبرا تقاضا دادم. کسی هست که مثل من باشه ؟
تشکر کنندگان:
سلام آقا پدرام وتبریک! ممنون از بابت فایل برای police certificateمالزی.میشه در مورد مدیکال چک در مالزی هم برامون بگی؟ واکسیناسیون رو کجا انجام دادی؟چقدرطول کشید؟...سپاسگذار.
شماره کیس: 2010AS000028xxx
نامه قبولی: June 2009
کارنت شدن پرونده: August 2010
نامه دوم : 25 June
مصاحبه: Augsut
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: بزودی!
دریافت گرین کارت: --
تشکر کنندگان:
(2010-01-11 ساعت 16:24)a.kooh نوشته:  سلام آقا پدرام وتبریک! ممنون از بابت فایل برای police certificateمالزی.میشه در مورد مدیکال چک در مالزی هم برامون بگی؟ واکسیناسیون رو کجا انجام دادی؟چقدرطول کشید؟...سپاسگذار.

خدمت شما عرض کنم، نامه دوم رو که گرفتین توش آدرس و تلفن مرکز رو نوشته. کلینیک دکتر خو ،تو خیابون بوکیت ناناس هست. وقتی نامه دوم رو گرفتین زنگ بزنین خودشون بهتون وقت میدن و آزمایشها 4-5 ساعت بیشتر طول نمیکشه اما جواب یک هفته طول داره.
تشکر کنندگان:
(2010-01-12 ساعت 20:34)pedramg نوشته:  
(2010-01-11 ساعت 16:24)a.kooh نوشته:  سلام آقا پدرام وتبریک! ممنون از بابت فایل برای police certificateمالزی.میشه در مورد مدیکال چک در مالزی هم برامون بگی؟ واکسیناسیون رو کجا انجام دادی؟چقدرطول کشید؟...سپاسگذار.

خدمت شما عرض کنم، نامه دوم رو که گرفتین توش آدرس و تلفن مرکز رو نوشته. کلینیک دکتر خو ،تو خیابون بوکیت ناناس هست. وقتی نامه دوم رو گرفتین زنگ بزنین خودشون بهتون وقت میدن و آزمایشها 4-5 ساعت بیشتر طول نمیکشه اما جواب یک هفته طول داره.

ممنون پدرام جان.راستسش من و خانومم هیچ کدوم هپاتیت رو نزدیم وسابقه واکسیناسیون هر دو هم ایرانه.چون هپاتیت سه مرحله ایه و 6 ماه طول میکشه میخوام زودتراقدام کنم.توصیه ات چیه؟از همین اول برم سراغ همین دکتر خو؟ممنونت میشم اگه آدرس وتلفنشو برام بگذاری.
تشکر کنندگان:
(2010-01-12 ساعت 22:15)a.kooh نوشته:  
(2010-01-12 ساعت 20:34)pedramg نوشته:  [quote='a.kooh' pid='33290' dateline='1263210850']
سلام آقا پدرام وتبریک! ممنون از بابت فایل برای police certificateمالزی.میشه در مورد مدیکال چک در مالزی هم برامون بگی؟ واکسیناسیون رو کجا انجام دادی؟چقدرطول کشید؟...سپاسگذار.

ممنون پدرام جان.راستسش من و خانومم هیچ کدوم هپاتیت رو نزدیم وسابقه واکسیناسیون هر دو هم ایرانه.چون هپاتیت سه مرحله ایه و 6 ماه طول میکشه میخوام زودتراقدام کنم.توصیه ات چیه؟از همین اول برم سراغ همین دکتر خو؟ممنونت میشم اگه آدرس وتلفنشو برام بگذاری.
[/
quote]

Dr.L.Khoo
Lobby Floor , Bangunan Ming <jalan Bukit Nanas , 50250 Kuala Lumpur
tel : 20783200 / 20783212 / 20781797
تشکر کنندگان:
(2010-01-13 ساعت 10:01)pedramg نوشته:  
(2010-01-12 ساعت 22:15)a.kooh نوشته:  
(2010-01-12 ساعت 20:34)pedramg نوشته:  [quote='a.kooh' pid='33290' dateline='1263210850']

[/
quote]

Dr.L.Khoo
Lobby Floor , Bangunan Ming <jalan Bukit Nanas , 50250 Kuala Lumpur
tel : 20783200 / 20783212 / 20781797

بی نهایت ممنون و بازم تبریک میگم.
تشکر کنندگان:
سلام آقا پدرام،

با تبریک برای ویزا،

می‌ شه آدرس پزشک در پنانگ و جوهور را هم بنویسید.

با تشکر.
تشکر کنندگان:
(2010-01-21 ساعت 08:58)Hashem نوشته:  سلام آقا پدرام،

با تبریک برای ویزا،

می‌ شه آدرس پزشک در پنانگ و جوهور را هم بنویسید.

با تشکر.

خدمت شما
Dr.Lim Tock Hooi
Lim Dispensary
25 jalan dato koyah
10050 Penang
tel : 04-2633729
تشکر کنندگان: Hashem

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان