کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها (به جز امارات و ترکیه)
دوستان مالزی, اینجا کارت ملی‌ و ترجمه اون را هم روز مصاحبه میخواند؟ ترجمه مدرک دیپلم را هم احتیاج هست حتا اگه مدارک بالاتر از اون داشته باشیم؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-01 ساعت 22:26)sharareh نوشته:  دوستان مالزی, اینجا کارت ملی‌ و ترجمه اون را هم روز مصاحبه میخواند؟ ترجمه مدرک دیپلم را هم احتیاج هست حتا اگه مدارک بالاتر از اون داشته باشیم؟

نه، کارت ملی‌ و ترجمه اون را نمیخواد. اگه لیسانس یا بالاتر دارید ، دیگه دیپلم هم نمیخواد.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان: Hashem ، a.kooh ، upm2006
چه اطلاعات خوبی‌ دادید اینجا به من،از همتون ممنونم،من در حال حاضر مالزی هستم،یه سؤال خیلی‌ مهم داشتم کلیه مدارک من و همسرم ترجمه ۳ سال قبل است،باید مدارکو بفرستم ایران دوباره ترجمه بشه؟راهی‌ هست سفارت ایران در مالزی نمیدونم یا دوباره ترجمش کنه یا مهرش کنه همون‌ها رو؟آیا سفارت آمریکا اصل مدارک را همه را میخواهد؟خیلی‌ ممنون میشم اگه کسی‌ اطلاعاتی‌ داره منو رهنمایی کنه دوستان
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
(2010-08-03 ساعت 21:41)farnaz82 نوشته:  چه اطلاعات خوبی‌ دادید اینجا به من،از همتون ممنونم،من در حال حاضر مالزی هستم،یه سؤال خیلی‌ مهم داشتم کلیه مدارک من و همسرم ترجمه ۳ سال قبل است،باید مدارکو بفرستم ایران دوباره ترجمه بشه؟راهی‌ هست سفارت ایران در مالزی نمیدونم یا دوباره ترجمش کنه یا مهرش کنه همون‌ها رو؟آیا سفارت آمریکا اصل مدارک را همه را میخواهد؟خیلی‌ ممنون میشم اگه کسی‌ اطلاعاتی‌ داره منو رهنمایی کنه دوستان

ترجمه مدارک من هم جدید بود هم قدیم. مورد خاصی‌ در مورد تاریخ ترجمه‌ها برا ما پیش نیومد. در این حال یه دارالترجمه تو KL هست که مدارک فارسی رو ترجمه می‌کنه. این هم شماره تلفنش هست: ۲۶۱۵۰۱۱۱
طبقهٔ ۳۶ Menara Maxix

شماره کیس: 2010AS000028xxx
نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
کارنت شدن پرونده: August 2010
نامه دوم : 25 June
مصاحبه: Augsut
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: بزودی!
دریافت گرین کارت: --
تشکر کنندگان:
ما هم امروز ویزامونو گرفتیم، راحت و بدون هیچ مشکل خاصی‌. ایشالا به زودی شرح کاملش رو مینویسم.
شماره کیس: 2010AS000028xxx
نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
کارنت شدن پرونده: August 2010
نامه دوم : 25 June
مصاحبه: Augsut
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: بزودی!
دریافت گرین کارت: --
تشکر کنندگان: upm2006 ، اليزا ، kianoush ، Eskandari ، hamed_gh ، farnaz82 ، Hashem ، R.F ، Hossein81 ، ShabPareyeMohajer
(2010-08-04 ساعت 19:46)a.kooh نوشته:  
(2010-08-03 ساعت 21:41)farnaz82 نوشته:  چه اطلاعات خوبی‌ دادید اینجا به من،از همتون ممنونم،من در حال حاضر مالزی هستم،یه سؤال خیلی‌ مهم داشتم کلیه مدارک من و همسرم ترجمه ۳ سال قبل است،باید مدارکو بفرستم ایران دوباره ترجمه بشه؟راهی‌ هست سفارت ایران در مالزی نمیدونم یا دوباره ترجمش کنه یا مهرش کنه همون‌ها رو؟آیا سفارت آمریکا اصل مدارک را همه را میخواهد؟خیلی‌ ممنون میشم اگه کسی‌ اطلاعاتی‌ داره منو رهنمایی کنه دوستان

ترجمه مدارک من هم جدید بود هم قدیم. مورد خاصی‌ در مورد تاریخ ترجمه‌ها برا ما پیش نیومد. در این حال یه دارالترجمه تو KL هست که مدارک فارسی رو ترجمه می‌کنه. این هم شماره تلفنش هست: ۲۶۱۵۰۱۱۱
طبقهٔ ۳۶ Menara Maxix

خیلی‌ خیلی‌ ازتون ممنونم،خیلی‌ خوشحالم کردید که اینجا هم میشه دادWink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
ما امروز برای مصاحبه به سفارت رفتیم، از اونجایی‌ که هند شامل لاتاری نمی‌شه، کیس ما براشون خیلی‌ نا‌ آشنا بود. در مورد تحویل مدارک، در باجه مربوطه دونه دونه مدارک رو نام میبرد و ما تحویل میدادیم، و نکته عجیب اینجا بود که اصلا مدرک مربوط به اسپانسر و خدمت سربازی رو از ما نخواستن. بعد هم که برای مصاحبه رفتیم سوالات زیادی ازمون پرسیدن و بعضی‌ از سوالات رو ۲-۳ بار میپرسید. نکتهٔ عجیب تر اینکه از ما رزومه خواستن (شاید به این دلیل که ما اینجا مشغول تحصیل هستیم). به هر حال اصل پاسپورت‌ها رو نگه داشت و گفت که هر چه سریعتر رزومه‌ها رو بفرستید تا مراحل کارتون سریع انجام بشه چون کیس شما تا آخر سپتامبر وقت داره و ما سعی‌ می‌کنیم که مراحل کاری رو سریعتر انجام بدیم...

خلاصه اینکه همه چی‌ در مورد ما خیلی‌ غیر عادی بود.Sad
شماره کیس: 2010as 23xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun ,2009
کنسولگریBig Grinelhi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : August 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 3th July 2010
تاریخ مصاحبه: 5th August 2010
تاریخ گرفتن ویزا: 27th September
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، اليزا ، Eskandari ، Hashem ، Hamid55 ، omid77 ، hamed_gh ، Hossein81 ، ShabPareyeMohajer ، admin
سفارت ایران در مالزی هم مدارک را ترجمه میکنه،من شناسنامه را دادم، فقط ۱ ساعت طول کشید. اگه بخواهید مهر تأیید هم روی ترجمه‌های قبلی‌ می‌زنه
بچه‌های مالزی فرم DS 230۰ را باید روز مصاحبه با خودمون ببریم یا همونی که قبلا فرستادیم را امضا می‌کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-11 ساعت 22:23)sharareh نوشته:  سفارت ایران در مالزی هم مدارک را ترجمه میکنه،من شناسنامه را دادم، فقط ۱ ساعت طول کشید. اگه بخواهید مهر تأیید هم روی ترجمه‌های قبلی‌ می‌زنه
بچه‌های مالزی فرم DS 230۰ را باید روز مصاحبه با خودمون ببریم یا همونی که قبلا فرستادیم را امضا می‌کنیم؟

وای راست میگید چه خبر خوشی،میشه بی‌ زحمت قیمتشم بگید،ممنونمCool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
دوستان در مالزی . فکر میکنید با توجه به کیس نامبر من الان وقت مناسبی باشه برای گرفتن گزارش پلیس مالزی

تشکر کنندگان:
(2010-08-12 ساعت 13:51)upm2006 نوشته:  دوستان در مالزی . فکر میکنید با توجه به کیس نامبر من الان وقت مناسبی باشه برای گرفتن گزارش پلیس مالزی
بله حتما هر چه سریعتر اقدام کنید، چون حدودا ۵۰ روز طول میکشه، برید ویسما پوترا در پوتراجایا. من همینجا ماجرای گواهی پلیس خودم را بگم که شاید به درد دوستان ۲۰۱۱ بخوره، من چون تاریخ اقامتم تو مالزی هنوز ۱سال نشده بود، گواهی پلیس را ۱ماه مونده به تاریخ مصاحبم تونستم اقدام کنم، و خوب برای روز مصاحبه آماده نبود، تلفن هم که میزدم میگفتند ما نمیتونیم کاری برات بکنیم، تا این که رفتم اونجا، و با آقایی به نام شکراوی که مسؤلشون هم بود حرف زدم، خیلی‌ آدم فهمیده یی بود، و به من گفت یه نامه بنویس و مشکلت را توضیح بده من برات پیگیری می‌کنم، و در عرضه ۱ هفته گواهی پلیس را برای من آماده کرد، کله پروسه من ۳ هفته طول کشیید،همیشه ۱ راهی‌ برای هر کاری وجود دارهSmile
(2010-08-12 ساعت 04:43)farnaz82 نوشته:  
(2010-08-11 ساعت 22:23)sharareh نوشته:  سفارت ایران در مالزی هم مدارک را ترجمه میکنه،من شناسنامه را دادم، فقط ۱ ساعت طول کشید. اگه بخواهید مهر تأیید هم روی ترجمه‌های قبلی‌ می‌زنه

شناسنامه را سفارت از من ۲۳ رینگت گرفت و ۱ ساعته داد، در صورتی‌ که دارالترجمه میگفت ۱ هفته‌ای آمده می‌کنم و ۵۰ رینگت هم می‌گرفت!! فقط قبلش یه زنگ به سفارت بزنید ببینید هر مدرکی‌ را ترجمه میکنند یا نه. تل سفارت ۰۳۴۲۵۱۴۸۲۴۳۰
تشکر کنندگان: upm2006 ، farnaz82
(2010-08-12 ساعت 16:56)sharareh نوشته:  
(2010-08-12 ساعت 13:51)upm2006 نوشته:  دوستان در مالزی . فکر میکنید با توجه به کیس نامبر من الان وقت مناسبی باشه برای گرفتن گزارش پلیس مالزی
بله حتما هر چه سریعتر اقدام کنید، چون حدودا ۵۰ روز طول میکشه، برید ویسما پوترا در پوتراجایا. من همینجا ماجرای گواهی پلیس خودم را بگم که شاید به درد دوستان ۲۰۱۱ بخوره، من چون تاریخ اقامتم تو مالزی هنوز ۱سال نشده بود، گواهی پلیس را ۱ماه مونده به تاریخ مصاحبم تونستم اقدام کنم، و خوب برای روز مصاحبه آماده نبود، تلفن هم که میزدم میگفتند ما نمیتونیم کاری برات بکنیم، تا این که رفتم اونجا، و با آقایی به نام شکراوی که مسؤلشون هم بود حرف زدم، خیلی‌ آدم فهمیده یی بود، و به من گفت یه نامه بنویس و مشکلت را توضیح بده من برات پیگیری می‌کنم، و در عرضه ۱ هفته گواهی پلیس را برای من آماده کرد، کله پروسه من ۳ هفته طول کشیید،همیشه ۱ راهی‌ برای هر کاری وجود دارهSmile

شناسنامه را سفارت از من ۲۳ رینگت گرفت و ۱ ساعته داد، در صورتی‌ که دارالترجمه میگفت ۱ هفته‌ای آمده می‌کنم و ۵۰ رینگت هم می‌گرفت!! فقط قبلش یه زنگ به سفارت بزنید ببینید هر مدرکی‌ را ترجمه میکنند یا نه. تل سفارت ۰۳۴۲۵۱۴۸۲۴۳۰

خیلی‌ خیلی‌ از لطفتون ممنونم،انشا‌الله که موفق باشید
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
بعد .. گزارش پلیس فقط برای برنده اصلی لازم است؟

تشکر کنندگان:
(2010-08-12 ساعت 17:14)upm2006 نوشته:  بعد .. گزارش پلیس فقط برای برنده اصلی لازم است؟

همراهان هم گواهی پلیس را لازم دارند
تشکر کنندگان: upm2006 ، farnaz82

سفارت فقط شناسنامه رو ترجمه میکنه. با RM 23

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان