کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام شهرهای آمریکا رو ترجیح میدهید؟چرا
New York, New York
14.32%
64 14.32%
Los Angeles, California
15.21%
68 15.21%
Chicago, Illinois
6.26%
28 6.26%
Houston, Texas
7.83%
35 7.83%
Philadelphia, Pennsylvania
2.01%
9 2.01%
Washington, D.C
7.83%
35 7.83%
Dallas, Texas
8.72%
39 8.72%
San Francisco, California
12.53%
56 12.53%
Boston, Massachusetts
2.91%
13 2.91%
Seattle, Washington
4.92%
22 4.92%
Las Vegas, Nevada
3.80%
17 3.80%
San Diego, California
3.36%
15 3.36%
San Antonio, Texas
1.79%
8 1.79%
Detroit, Michigan
1.79%
8 1.79%
other
6.71%
30 6.71%
مجموع 447 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کدام شهرهای آمریکا رو ترجیح می دهید؟چرا؟
سلام بچه ها من اسپانسرم فلوریداست ولی خودم کالیفرنیارو ترجیح میدم و اونجا پیشنهاد کاریم باید بیشتر باشه ولی هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتم.
کسی اونطرفا قصدشو داره.؟
همه موفق و سلامت باشید.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، taherifar
(2010-04-14 ساعت 18:43)mandana2002 نوشته:  من فكر كنم شارلوت در NC جاي اولم باشه من هم ساپورتم اونجاست. اما من كاليفرنيا رو خب بخاطر ايرانيهاش دوست دارم. ولي خونه اونجا گرون تره. كلا گرون تره.

من دارم از مردم ایران فرار میکنم، شما تازه میخواهید برید جایی که ایرانیهایش 100 برابر از نظر سطح فرهنگ پایین تر از مردم داخل ایران هستند؟ ( البته نه همه )
به قول آرش خان، تا میتونید از ایرانی های مقیم خارج دوری کنید!!!

ولی خب این علاقه شماست و به من هیچ ربطی نداره! اصلاً به من چه؟ یکی نیست به من بگه آخه تو چه کاره ای!؟ Big GrinBig GrinBig GrinWinkSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، honareirani ، kavoshgarnet ، shahram1347 ، Iman-gta ، alirezanz ، taherifar
(2010-04-14 ساعت 22:52)usa.lover نوشته:  
(2010-04-14 ساعت 18:43)mandana2002 نوشته:  من فكر كنم شارلوت در NC جاي اولم باشه من هم ساپورتم اونجاست. اما من كاليفرنيا رو خب بخاطر ايرانيهاش دوست دارم. ولي خونه اونجا گرون تره. كلا گرون تره.

من دارم از مردم ایران فرار میکنم، شما تازه میخواهید برید جایی که ایرانیهایش 100 برابر از نظر سطح فرهنگ پایین تر از مردم داخل ایران هستند؟ ( البته نه همه )

ولی خب این علاقه شماست و به من هیچ ربطی نداره! اصلاً به من چه؟ یکی نیست به من بگه آخه تو چه کاره ای!؟ Big GrinBig GrinBig GrinWinkSmile

من هم با محمد موافقم.
و جايي رو ترجيح ميدم كه ايراني كمتر باشه (نه اينكه هيچي نباشه).
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، kavoshgarnet ، usa.lover ، shahram1347 ، alirezanz ، taherifar
حالا شما برید اونجا بعد انتخاب کنید که با ایرانیها یا بدون ایرانیها!
من که ایالت آفتابه سازی هم راهم بدهند با کله میرم!! Big Grin
پاسخ
اتفاقا وقتی بیایید تو مملکت غریب تازه می فهمید که بودن در کنار هم وطنان و کسانیکه با شما فرهنگ مشترک دارند چقدر لذتبخشه . من در دو ماهی که لاس وگاس بودم واقعا افسردگی حاد گرفته بودم از بس که آدم تنها می موند . مخصوصا اگر مثل من آدمی باشید که همیشه دور و برتون پر دوست و رفیق بوده باشه و همۀ خوشگذرانیهاتون با رفقاتون معنی پیدا کنه. من از بودن در لس انجلس و درکنار اینهمه ایرانی بجز مشکل اُفت ربان ،واقعا لذت می برم و حاضر نیستم از جایی که میتونم هر روز با کلی دوست همسن و هم زبون و هم فرهنگ خودم خوش بگذرونم ،به جایی برم که مجبور باشم در لاک تنهایی فرو برم یا دلم رو خوش کنم به رابطۀ نصفه نیمه با یک خارجی که نه زبان هم را کامل می فهمیم نه فرهنگ هم را.رابطه با خارجیها حسنهای زیادی داره ولی من رو از نظر روحی کامل تغذیه نمی کنه، و باعث نمی شه احساس کمبود نکنم. با بقیۀ دوستانی که اینجا هستند هم که در این مورد صحبت می کنیم آنها هم نظرشان مشابهست.
حسن دیگه ای که لس انجلس دارد و واقعا برای من که غذاهای جدید وبه خصوص آمریکایی رو دوست ندارم حیاتیست ،اینست که تمام مواد غذایی ایرانی با قیمت مناسب در دسترس است و این از مواهب الهی در کشوریست که نانهایشان شیرین و خیارشورشان شیرین و کره شان شور است.

(2010-04-15 ساعت 00:25)OverLord نوشته:  
(2010-04-14 ساعت 22:52)usa.lover نوشته:  

من هم با محمد موافقم.
و جايي رو ترجيح ميدم كه ايراني كمتر باشه (نه اينكه هيچي نباشه).
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
دالاس ( تگزاس ) فقططططططططططططططططططططططط البته فعلا
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، امیر مهاجر ، مانترا ، alirezanz ، m.ghoreishi ، taherifar
من سانفرانسیسکو رو انتخاب کردم چون اسپانسرم انجاست و احتمال میدم که کمکم کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، m.memari ، امیر مهاجر ، alirezanz ، taherifar
من به یکی دیگه از بچه ها هم گفتم، سان فرانسیسکو برای گشتن خوبه، اما برای زندگی خیر! باور نداری از آرش بپرس... آرش؟! کجایی بیا من اینجا برات کار تراشیدم!

ما خودمون توی شهری هستیم که با سان فرانسیسکو نیم ساعت فاصله داره... بیشتر آدما اینجا همین کار رو می کنن... حالا سوالی بود بپرس آرش جواب میده! Big Grin
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
(2010-04-25 ساعت 05:45)Monica نوشته:  من به یکی دیگه از بچه ها هم گفتم، سان فرانسیسکو برای گشتن خوبه، اما برای زندگی خیر! باور نداری از آرش بپرس... آرش؟! کجایی بیا من اینجا برات کار تراشیدم!

ما خودمون توی شهری هستیم که با سان فرانسیسکو نیم ساعت فاصله داره... بیشتر آدما اینجا همین کار رو می کنن... حالا سوالی بود بپرس آرش جواب میده! Big Grin
اتفاقا شهری که دارم میرم خود سانفرانسیسکو نیست. belmont که انم فکر کنم یه یک ساعتی با SF فاصله داشته باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، alirezanz ، مسافر تنها ، taherifar
کسی نظری تجربه ای درباره سن دیگو نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، taherifar
منم دارم خودم رو واسه دالاس آماده میکنم چون برای من که سرمایه زیادی ندارم کم خرجه
شماره کیس:2010AS27000
دریافت نامه قبولی:July 2009
ارسال نامه اول:July 11,2009
مصاحبه: آنکارا
کارنت شدن:June 10,2010
مصاحبه:Aug 26
كليرنس:20 Sep
ويزا:Sep 24
Big Grinورود به امریکاBig Grines 1Big Grin
گرین کارت:2 ماه بعد
سوشالBig Grines 15
جمع تقریبی هزینه ها:7.500.000تومان
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، امیر مهاجر ، alirezanz ، مسافر تنها ، taherifar
عجب جای باحالی میتونه باشه!
کمترین جمعیت ایرانی؟!؟ ایول... Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، frozen mind ، امیر مهاجر ، alirezanz ، taherifar
محمد بیا بریم بورکینافاسو.Big Grin
میگن ایرانی هیچی نداره. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، frozen mind ، امیر مهاجر ، jazirehh ، alirezanz ، taherifar
من لباس پوشیدم، بریم! Big Grin

یعنی جداً اونجا رخنه نکردند؟
البته قضیه این نیست که از من ایرانی جماعت بدم بیاد ها، میدونید تعداد زیاد ایرانی ها باعث داغون کردن اون منطقه میشه!
مثلاً اتومبیل چیز خیلی خوبیه، اما اگر در ایران 800 میلیون خودرو بیاد، خب این خیلی بد میشه! و باید از اینجا فرار کنید!

بورکینافاسو رو عشق است! Smile

بی شوخی، شیکاگو و نیویورک رو برای بیزنسم میپسندم و ایالت کلیفورنیا رو برای تفریح!
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، nnazi_2005 ، frozen mind ، امیر مهاجر ، alirezanz ، taherifar
سلام به همه
اینقدر نگید ایرانی ها بدند و نمی شه باهاشون زندگی کرد!!!!!
ما سعی کنیم هرجا رفتیم یک ایرانی خوب با شرافت و محترم باشیم تا "جامعه ایرانی خارج از کشور "خوبی درست کنیم.
به هم احترام بگذاریم ، به هم کمک کنیم ،فرهنگ غنی و باستانیمون رو در یک کشور آزاد به نمایش بگذاریم تا همه ببینند که ایرانی ها واقعاً کی هستند.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان