کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پول یا امریکا؟
باید بگم که گرین کارت آمریکا بیشتر از اینا ارزش داره که ما بخاطر یه پیشنهاد کار در جایی که امنیت شغلی پایینه و معلوم نیست فردا چی به سرت میاد بیخیالش بشیم. حالا هرچقدر که میخواد حقوقش باشه...
اصلا مگه اینجا بیشترین حقوقی که یه کارفرما به کارمندش یا هر پستی که داره میده چقدره؟؟؟ بهتره عاقلانه فکر بشه.
یه ضربالمثل معروف رو که همه میشناسین میگه: چرا عاقل کند کاری که بازارد پشیمانی.
تازه پشیمونی درجه پایینشه.
بهتره به تاپیک (آمریکا-تحقق رویاها) یه سری بزنی
..........................................................................................................................................................................................................
In the United States I will feel as if I were alive again

از عضويت در شرکتهاي هرمي جدا بپرهيزيد
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005
خراب هم نکنی فرقی نمیکنه
میل خودته Big Grin
اگه اینقدر خوش شانسی که چنین شغلی بهت پیشنهاد شده و از اون طرف به آمریکا هم میتونی بری مطمئن باش اونجا هم همین شانس همراهت خواهد بود

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، nnazi_2005
hvm راست میگه!
واقعا انسان خوش شانسی هستی (بزنم به تخته یه وقت چشم نخوری!)
فقط سعی کن تصمیم درست رو بگیری که بعدا یه وقت پشیمون نشی!
موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، nnazi_2005 ، frz61
من اگه بودم تو محیطی که نتونم نفس بکشم کار نمیکردم حتی اگه ماهی 10 میلیون هم میگرفتم........................
تازه شما این پول و چه جوری و کجا میخواهید خرج کنید؟آدم جائی پول درمیاره که جا برای خرج کردنش داشته باشه وگرنه برای نهادن چه سنگ و چه زر.........................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: payam_prz ، honareirani ، hvm ، nnazi_2005 ، Monica ، ShoMpeT ، mahdis ، frozen mind ، fgh747 ، frz61 ، barsa
بچه ها فکر کنم اين بنده خدا بليطشم گرفت و رفت امريکا، ما هنوز داريم بحث مي‌کنيم. خودش ديگه نيس!
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، mahdis ، m.mehdi
من که مطمئن هستم در آینده در خاک پاک این خراب شده یک بازاری شیکم گنده می شم بازهم می خواهم برم ! Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، nnazi_2005 ، ShoMpeT
(2009-11-10 ساعت 12:34)msnazi نوشته:  من که مطمئن هستم در آینده در خاک پاک این خراب شده یک بازاری شیکم گنده می شم بازهم می خواهم برم ! Wink

منم که از همين الان شيکمم گُندس، بازم ميخوام برم و ميرم !Smile
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، honareirani ، nnazi_2005 ، kasra ، darya ، Danoosh
نگو که دلم خون شد.....
خون شد و بی تاب شد........
پاسخ
من میترسم وقتی برم آمریکا شیکم گنده بشمBig Grin
اما بازم میرم بشرطی که راهم بدهندCool

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
با سلام، با تشکر از همه که در این بحث به من کمک کردن که واقعا" به دردم خورد ممنونم.چند وقت هم نبودم به دلیل تحقیق در این کار بود که بلاخره به کمکه دوستان موفق شدم که گرین کارت امریکا رو عوض نکنم با چیز دیگری.به هم فکری نیاز داشتم که در این جا همه دوستانه خوبه مهاجر سرا بهم کمک کردن. از همه تشکر می کنم البته کار هم در تحقیقات خوب از اب در نیومد وگرنه به همه دوستان پیشنهاد می کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، usa.lover ، mahdis ، saied-k
برایت آرزوی موفقیت میکنم
اگه رفتی اینجا رو فراموش نکن و از تجربیاتت بنویس

پاسخ
به به ؛ به شلامتی! کاره خوبی کردی!
پاسخ
(2009-11-27 ساعت 21:33)honareirani نوشته:  به به ؛ به شلامتی! کاره خوبی کردی!

هنر ایرانی عزیزی، معتاد شدی؟Sad
من گفتم چند وقت هست که عوض شدی!!!
شلامتی!!!Big Grin

به نظر من تصمیم کاملا درستی گرفتید. ایران دیگه جای زندگی آدمهای با فرهنگ و فهمیده نیست و به قول برادرم، تفکر مردم مثل تفکر جلبک شده!Big Grin
آدم باید زندگی!!!پول به چه دردی میخوری وقتی باهاش نشه زندگی کرد و لذت برد!؟
امیدوارم که به زودی در آمریکا یک کار خوب پیدا کنید و هم آمریکا را داشته باشید هم پول!!!
پاسخ
ای بابا! داداش ژندگی سخته دیگه!
دیگه از بی گرین کارتی رو به مواد آوردیم دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، usa.lover ، nnazi_2005 ، Danoosh
سلام علیکم
خیلی ها در امریکا از خیلی ها که در امریکا نیستند بدبخت تر هستند چون پول ندارند,
پول داشته باش هر جا می خوای باش یک ماه می ری Tiland (که جاذبه هاش حرف نداره) یک ماه برو مسکو
یک ماه برو اسپانیا (مادرید) توریستی ترین شهر دنیا در سال 2008 , یه ما برو هاوایی کسانی که پول دارند امریکایی زندگی میکنند. نه اون هایی که پول ندارنو هر جا هستند.
(مثلا" خودم : پول نداشته باشم برم ایالات متحده ,ملت مایه دارو ببینم از دق بمیرم؟)
یه کم فکر کنیم می بینیم فقط پول ولی یه کم بیشتر که فکر کنیم می بینیم فقط پول حلال)
یا علی مدد
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، nnazi_2005 ، mahdis ، Linspire ، Cruz ، Lucky Luke ، we are one

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان