کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
سارا خانم خیلی خوشحال شدم. امیدوارم که موفق باشید. پارسال هم سر ماجرای برنده شدن اولین نفر که صدرا معرفی کرد همه گفتند دروغ میگه و بعد ثابت شد که صحیح هست. به هر حال حتما به دلیل اینکه کشور محل اقامتتون را بلژیک قید کردید، کد EU دریافت کردید که خوش به حالتون، خیلی هم از AS بهتره.
شماره کیستون هم عااااااالیه آب پرتقالیه و گل وسط قالیه. برای اکتبر آماده باشید.
تشکر کنندگان: R.F ، rasarasa ، usa.lover ، ساشا
(2010-04-21 ساعت 03:14)payam_prz نوشته:  سارا خانم خیلی خوشحال شدم. امیدوارم که موفق باشید. پارسال هم سر ماجرای برنده شدن اولین نفر که صدرا معرفی کرد همه گفتند دروغ میگه و بعد ثابت شد که صحیح هست. به هر حال حتما به دلیل اینکه کشور محل اقامتتون را بلژیک قید کردید، کد EU دریافت کردید که خوش به حالتون، خیلی هم از AS بهتره.
شماره کیستون هم عااااااالیه آب پرتقالیه و گل وسط قالیه. برای اکتبر آماده باشید.

من هم ایشان را باور کردم و فقط نگران کیسش هستم.

یعنی شما می‌فرمایید اگر ملیت یا محل تولد ایرانی باشه می‌شه در صورت مقیم بودن در اروپا از سهمیه اروپا استفاده کرد؟
یا اینکه با وجود شماره EU از سهمیه آسیا استفاده خواهد کرد چونکه متولد ایران هستش؟
تشکر کنندگان: hvm
اگه دستورالعمل شركت در Lottery سال 2011 رو دقيق بخونيد، در صفحه 5، اولين پاراگراف بخش Selection of Applicatnts، صريحا نوشته به برنده ها با نامه پستي اطلاع مي دن و به كسي براي اعلام برنده شدن E-Mail نخواهند زد.

(2010-04-20 ساعت 23:13)usa.lover نوشته:  داره جالب میشه...
ممنون دوست عزیز...
جالب اینجاست که من حدوداً روزی 60 70 تا ایمیل دریافت میکنم، اگر هم بیاد، متوجه نمیشم...
اما اینطور نیست! هم نامه میدن، هم ایمیل میزنند...مطمئن باشید...البته اگر از ایمیل خبری باشه...
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: laili ، usa.lover ، mehran61
(2010-04-21 ساعت 06:16)Ashkan78 نوشته:  اگه دستورالعمل شركت در Lottery سال 2011 رو ذقيق بخونيد، در صفحه 5، اولين پاراگراف بخش Selection of Applicatnts، صريحا نوشته به برنده ها با نامه پستي اطلاع مي دن و به كسي براي اعلام برنده شدن E-Mail نخواهند زد.

بله درست می گید.Notification Letter یا همون نامه قبولی از طریق پست می یاد ولی نوشته other communication ممکنه از طریق ایمیل باشه
تشکر کنندگان: laili ، mehran61 ، Ashkan78
دقیقا همینطوره ...نامه ی قبولی یا از طریق پست میاد و یا میتونید اون رو از طریق آنلاین توی سایت چک کنید.
به هیچ وجه برای اعلام برندگی به کسی ایمیل نمیزنند و تمام ایمیلهای دریافتی شما تقلبی است.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: atm849 ، usa.lover ، mehran61 ، sh-b
یک برنده از مصر
Guys i thank Allah for everything , Today i just recieved my NL i live in Georgia state USA , Now my question is should i do Interview at the
consulate , or do AOS ??? they want me to fill out forms and send back ASAP !!
My case is 2011AF41xx and the letter was sent out April 7th but it looks like its been my mailbox for a while as i didnt check my mail last week.
can aanyone advice do cp or AOS please Help...

چیزی که تا الان مشخصه هم ایشون هم اون ازبکستانیه و هم اون ۲-۳ تا آفریقایی دیگه که اعلام برنده شدن کرده اند نامه هاشون را تو آمریکا دریافت کردند و فقط سارا خانوم هستند که در بلژیک نامه گرفته اند.
تشکر کنندگان: usa.lover ، mehran61
ببخشيد شما اين thread رو پاك كرديد؟!
من در ارسال 424 چند تا پيشنهاد دادم كه به نظر خودم اگه عملي بشه مشكلات رو حل مي كنه. در حقيقت يه thread براي اعلام برنده ها همونطوري كه اونجا توضيحش رو دادم يه thread هم براي بحث و گفتگو. اينجوري اگه دو تا thread بشه نتيجش اين ميشه كه thread بحث و گفتگو احتياجي به پاكسازي نخواهد داشت(برعكس thread اعلام برندگي). ولي فكر مي كنم به اين شكل خيلي جالب نيست كه يه thread ناگهاني ناپديد بشه. البته نظر مديران و بقيه بچه ها مطمئناً ملاكه ولي من در حد خودم راهكار دادم.

(2010-04-20 ساعت 13:38)sh-b نوشته:  از همگی عذر می خوام ارسالهای تبریک رو حذف میکنم تا از بینظمی انجمن جلوگیری بشه لطفا در این تاپیک بقیه بحث رو ادامه بدیمSmile
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...1#pid44851
ممنون
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان:
یه سری دلایل دارم که نمیتونم در ملا عام بیان کنم.ولی امیدوارم اشتباه کرده باشم .
تشکر کنندگان: mehran61 ، hvm
از همتون عذر می خوام داشتم تاپیک رو پاکسازی میکردم و میخواستم از پستهای خودم پاک کنم حواسم نبود اولین ارسال مال خودم بود دستم رفت روی دکمه اوکی و کل تاپیک پاک شد به حجت پی ام دادم برامون برش میگردونه
خودمم اعصابم خورد شد واقعا معذرت میخوام از همهSad
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: mehran61 ، soltan ، اليزا ، usa.lover ، elli ، Ashkan78
(2010-04-21 ساعت 13:04)NAV!D نوشته:  یه سری دلایل دارم که نمیتونم در ملا عام بیان کنم.ولی امیدوارم اشتباه کرده باشم .

نويد عزيز اگه من هر روز ميام اينجا به خاطر استفاده از تجارب افراد مجربي مثل شما و خانم Sh-b و بقيه است. بگيد ما هم ياد بگيريم.
تشکر کنندگان: sh-b ، ChairMan ، hvm
طوری نیست از این اشتباهات پیش میاد
تشکر کنندگان: sh-b ، mehran61
بعدا" با پیام خصوصی برات میفرستم مهران جان.
تشکر کنندگان: mehran61
آخرین خبرها از forum.immigration از جدید به قدیم:

Got IT YAY !!!
**2011AF000002
i live in ohio, USA
*** :-)))

این آخرین فردی بود که مدعی برنده شدن شده و کیس نامبرش هم 200 که خیلی عالیه!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Guys i thank Allah for everything , Today i just recieved my NL i live in Georgia state USA , Now my question is should i do Interview at the consulate , or do AOS ??? they want me to fill out forms and send back ASAP !!
My case is 2011AF41xx and the letter was sent out April 7th but it looks like its been my mailbox for a while as i didnt check my mail last week.
can aanyone advice do cp or AOS please Help...

thanks
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
I received my selectee letter of DV 2011. I t came to US address as I indicated during EDV entry form.
Good Luck to Everbody!

اهل ازبکستانه و دیروز خبر داد. اول کیس نامبرش EU چون تو یه پست دیگه بود اینجا نوشتم. توضیح به درد بخور دیگه ای ندیدم.
قبل از این سه نفر که دو نفر آخرشون همین امروز و دیروز اعلام برندگی کردند چند روز قبل هم دو یا سه نفر مدعی شدند که برنده شدند که همشون از آفریقا بودند اگه اشتباه نکنم یکیشون از الجزایر بود یکیشون هم از کنیا ولی نامه هاشون رو به آدرس های آمریکا گرفته بودند. بنابراین به نظر می رسه که Deliver شدن نامه ها شروع شده و کسانی که آدرس آمریکا رو دادند اولین برنده های خوشبخت هستند که متوجه شانسشون میشن. تا الان غیر از پیشوندهای AF و EU کسی مدعی برنده شدن نشده. پس فعلاً متونیم یه نفس راحت بکشیم. خانم سارا سراب هم که تو سایت خودمون گفته که برنده شده میگه EU جلو کیس نامبرشه.
خب اینم یه جمع بندی اساسی تا غروب پنج شنبه. ان شا... تو هفته بعد خبرهای خوشحال کنده بیشتری به گوشمون میرسه.
امروز تاپیک خیلی خلوت بود خواستم برای خالی نبودن عریضه همه رو از آخرین اخبار مطلع کنم.
بچه ها همه قول بدید همدیگرو دعا کنیم. امیدوارم هممون به آرزوهامون برسیم.
کوچکتون مهران.
تشکر کنندگان: nhzgroup ، mercedeh ، kavoshgarnet ، behy_b ، elli ، kianoush ، Elf ، Ashkan78 ، Behinaz ، honareirani
توی سایت اصلی جاییش هست که بزنه نامه ها الان کجا پخش می کنن؟
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
اينجا خيلي با حاله!!
آدم فكر ميكنه قراره از اين سايت واسش نامه قبولي بياد!!
دمتون قيييييييييييييژژ...
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
تشکر کنندگان: usa.lover ، mehran61 ، Behinaz ، honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان