کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
(2010-04-25 ساعت 13:23)mehran61 نوشته:  گزارش سوم من(بعد از گزارش دوم در پست 470):
منبع: forums.immigration.com
از قديم به جديد:

اولين گزارش مربوط به آقاييه كه توضيحش همينه كه پايين براتون Pasteكردم و متأسفانه با وجود تذكرات بعضي از اعضا هنوز هيچ جزئياتي رو منتشر نكرده:
Hey, I just got my brother's NL yesterday. I think the letters are being rolled out now. I wish as many that are still expecting theirs all the best

دومين گزارش مربوط به آقاييه كه نامه همسرش رو دريافت كرده و همونطور كه مي بينيد كيس نامبر آفريقاست. به دليل اين كه نمي خوام پستم زياد طولاني بشه پست هاي ديگه شو نمي ذارم فقط همينو بدونيد كه اهل سودانه. اما اگه حرف اين آقا راست باشه مي خوام خبر هاي دست اول بهتون بدم! اگه تا به امروز توي ميل باكس خونتون يا اين ور اون ور در خونه چشمتون دنبال يه نامه سفيد با سايز A4 بوده خبر داشته باشيد كه:

1-سايز نامه هاي امسال كوچك و رنگش هم قهوه ايه(يا خردليه)!
2- فقط دوتا كاغذ براتوت فرستاده ميشه:1- تبريك 2- توضيحاتي براي دانلود فرم ها از وبسايت.

I have recieved my wife NL today dated April first and post stamp shows April 16th. That aswome, I was waiting to get my citizenship to aply for her

Case number 2011AF00003xxx

I wish you all good luck

سومين گزارش رو ببينيد. خوش شانسي اهل كشور روماني:
I just received my NL today.

Case number 2011EU00009xxx
Letter is dated Apr 22nd, and post stamp is dated Apr 23rd. Good luck to everyone.

جالبه من نفهميدم هيچكدوم از اين سه تا نامه كجا به دستشون رسيده؟ آيا هنوز نامه ها به دست شركت كنندگان در خارج آمريكا رسيده يا نه برام سواله.

mehran61 عزیز خیلی ممنوع از آخرین خبرها منم به پستچی گفتم سفید رنگه وکپی پاکت را به نشون دادم حالا باید بهش بگم نامه قهوه ای یا خردلی راستی میتونی یه عکس از نامه پیدا کنی
تشکر کنندگان: mehran61
جواد جان نيست به خدا. خودمم خيلي دوست دارم تصوير پاكت يا محتواي نامه ها رو پيدا كنم. ولي در نظر بگير خيلي از اينايي كه ميان تو اين فروم ها و گزارش برنده شدنشون رو ميدن اطلاعاتشون خيلي كمه. اكثرشون همون چند دقيقه قبلش ثبت نام كردند و چون اطلاعات زيادي ندارند ميترسند كاري كه مي كنند غلط باشه. نمي دونم پست هاي خانم سارا سراب رو كه چند روز پيش همينجا گفت برنده شده خوندي؟ البته شادي خانم پاكشون كرده ولي اگه ديدي متوجه ميشي صحبت منو. بازم مي گردم اگه اسكني عكسي چيزي پيدا كردم حتماً خبرتون مي كنم. البته شمام نامردي نكنيد و اگه وقت داشتيد تحقيق كنيد. فعلاً و تا به امروز ميتونيم سرمون رو راحت رو بالش بذاريم چون هيچكي از آسيا خبر برنده شدن نداده Cool Rolleyes
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: honareirani ، Elf ، hvm
دمت به شدت گرم Mehran61 جان... به اين ميگن مهاجر سرايي! خوب...
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
مهران خان دستت درد نکنه ولی من زبانم ضعیفه و الا حرفی نداشتم پیروز باشی
(2010-04-25 ساعت 20:06)mehran61 نوشته:  جواد جان نيست به خدا. خودمم خيلي دوست دارم تصوير پاكت يا محتواي نامه ها رو پيدا كنم. ولي در نظر بگير خيلي از اينايي كه ميان تو اين فروم ها و گزارش برنده شدنشون رو ميدن اطلاعاتشون خيلي كمه. اكثرشون همون چند دقيقه قبلش ثبت نام كردند و چون اطلاعات زيادي ندارند ميترسند كاري كه مي كنند غلط باشه. نمي دونم پست هاي خانم سارا سراب رو كه چند روز پيش همينجا گفت برنده شده خوندي؟ البته شادي خانم پاكشون كرده ولي اگه ديدي متوجه ميشي صحبت منو. بازم مي گردم اگه اسكني عكسي چيزي پيدا كردم حتماً خبرتون مي كنم. البته شمام نامردي نكنيد و اگه وقت داشتيد تحقيق كنيد. فعلاً و تا به امروز ميتونيم سرمون رو راحت رو بالش بذاريم چون هيچكي از آسيا خبر برنده شدن نداده Cool Rolleyes
سلام و مرسي از اطلاعاتي كه مي دين اميدوارم بزودي نامه همه بياد به نظر من هم براساس سايت لاتاري از اين ماه بايد منتظر نامه بود حداقل براي آسيا .
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: mehran61 ، Behinaz
(2010-04-25 ساعت 20:06)mehran61 نوشته:  جواد جان نيست به خدا. خودمم خيلي دوست دارم تصوير پاكت يا محتواي نامه ها رو پيدا كنم. ولي در نظر بگير خيلي از اينايي كه ميان تو اين فروم ها و گزارش برنده شدنشون رو ميدن اطلاعاتشون خيلي كمه. اكثرشون همون چند دقيقه قبلش ثبت نام كردند و چون اطلاعات زيادي ندارند ميترسند كاري كه مي كنند غلط باشه. نمي دونم پست هاي خانم سارا سراب رو كه چند روز پيش همينجا گفت برنده شده خوندي؟ البته شادي خانم پاكشون كرده ولي اگه ديدي متوجه ميشي صحبت منو. بازم مي گردم اگه اسكني عكسي چيزي پيدا كردم حتماً خبرتون مي كنم. البته شمام نامردي نكنيد و اگه وقت داشتيد تحقيق كنيد. فعلاً و تا به امروز ميتونيم سرمون رو راحت رو بالش بذاريم چون هيچكي از آسيا خبر برنده شدن نداده Cool Rolleyes

http://img121.imageshack.us/img121/9026/dv2011.jpg اینم پاکت امسال
ممنونم دوست عزیز........اولین ارسالتون عالی بود.......میبینم که کی سی سی پیشرفت کرده و پاکتش خوشگل تر شدهSmile
امیدوارم چشم همتون به دیدن این پاکت به زودی روشن بشهSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: R.F ، mehran61 ، kianoush ، usa.lover ، soltan ، looloo ، honareirani ، alireza.nayyeri
loony عزیز دستت درد نکنه. کلی حال دادی. هر کسی این تصویر رو ببینه جوری میره توی فکر و خیال و رویا و ... که اگه توی ورزشگاه آزادی هم باشه و 100000 هزار نفر داد و هوار بکشن هم ازش بیرون نمیاد. بچه ها به خدا همون طوری که از دیدن نامه خودم خوشحال میشم از دیدن خبر برنده شدن مهاجرسرایی ها هم خوشحال میشم. دوستون دارم. کوچکتون مهران.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: usa.lover ، alireza.nayyeri
پس سريع زنگ بزنم به مامانم كه آدرس خونه اونها رو دادم بگم نقشه عوض شد حواست به هرچي پاكت قهوه ايي باشه.[عکس: confetti.gif]:D
“Success comes in cans; failure in can'ts
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، mehran61 ، laili ، honareirani
loony عزیز واقعا لطف کردی من هم الان پرینت میگرم تا نشون پستچی بدم آخه آدرس شرکت را دادم و هر روز برامون نامه میاره به امید برنده شدن همه ما پیروز باشی از اصفهان
تشکر کنندگان:
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟ شصدرصد Big Grin
تشکر کنندگان: honareirani
واااااااااااااای خدا جوووون کی این پاکت خوشگل در خونه های ما هم میاد؟Rolleyes
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: giantboy94 ، honareirani
سلام به همه
loony عزیز فوق العاده بود , دستت درد نکنه
البته از قدیم گفتن عکسشو دیدن کی بود مانند خودشو دیدن ولی همینم که فهمیدیم امسال چه شکلیه برامون خوبه
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان: loony
اگه قرار باشه من قبول بشم نامه من زودتر از بقیه میاد چون آدرس کانادا دادم. پس دعا کنید من قبول بشم اون وقت قول میدم تا پاکت های شما هم بیاد بذارم با پاکتم یک دور بزنید و باهاش عکس بگیرید
تشکر کنندگان: honareirani ، laili ، alireza.nayyeri
http://www.govorimpro.us/forum/attachmen...1272298718 بازم عکسهای جدید رسید
http://www.govorimpro.us/forum/attachmen...1272298718
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: laili ، usatravel ، alireza.nayyeri ، usa.lover ، mehran61 ، mercedeh ، atm849 ، kianoush

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان