کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Black Friday جمعه ی سیاه
چند تا عکس از این صفها:

[عکس: black-friday.jpg]

[عکس: b8296271e316a596640a5b7adb69884b.jpg]

[عکس: 051201_walmart_hmed_11a.hmedium.jpg]

[عکس: black-friday-lines.jpg]
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
این همه بدبختی میکشند که یک جنس را صد دلار ارزانتر بخرند و بعد به سلامتی آن 200 دلار مشروب میخورند! Smile
اگر یک امریکایی در تهران زندگی کند بجای این که از بقالی چیزی بخرد, هر روز سوار اتوبوس میشود میرود بازار خرید میکند. در بازار خودمون هم همه چیز خیلی ارزانتر از مغازه است. ولی در امریکا همه چی تقریبا همه جا یک قیمت است و برای همین در چنین روزی مردم خیلی ذوق زده میشوند.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
صف چرا وایسادن؟ مگه بربریه
پاسخ
تشکر کنندگان: fairwall ، honareirani ، taherifar
بابا بیاین از مغازه محله ما بخرین
case:19###
Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، taherifar
با سلام مجدد

فقط خدمت رسیدم که از تمامی دوستان عزیزی که در پربار شدن این مطلب و اطلاع رسانی بیشتر ، همکاری داشته اند، تشکر کنم مخصوصا ً دوستانی که با معرفی سایتها، مشارکت تجربه ها و نیز اضافه کردن عکسها، مطلب را بخوبی هرچه بیشتر پیش بردند.

من یکی به نوبه ی خود بسیار از این اطلاعات لذت بردم و بر آموحته هایم افزودم.

ممنونم و آرزوی لحظات پراز خاطرات خوبی را برای همگی آرزو مندم. ارادتمند حمید نجف آبادی میزوری
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، rs232 ، honareirani ، taherifar
همه تو صف بنزینن، ولی دعوا سر نفته!(کیوسک) Big Grin
به قول آرش: بربری آی بربری! Big Grin Big Grin Big Grin
از بربری هم بهتره! عمو حراجیه!!!بُنجول اندازیه...بیا این ور بازار!!!
عکس اولی چرا مثل ایرانی ها صف گرفتند؟
عکس آخری هم که مثل آدم وایسادن تا نوبتونشون بشه!!!
ولی اگه ما مخصوصا صدرا بریم، 5 دقیقه ای خریدهایمون را میکنیم ها! قضیه صف تاکسی صدرا را میگم! Big Grin
ما خوراکمون کَلَکه!!!آمریکایی ها زود خر میشن!
صف برای ما معنایی نداره، فقط کمی زرنگی و جُربزه میخواهد! منظورم اینه که مرد باشید و خارج از صف برید و حقتون را بگیرید.(فرخ در سریال مسافران)Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، Ali Sepehr ، honareirani ، ChairMan ، soli asali ، taherifar
بر طبق گزارش خبرنگار مخفی ما:
آرش خان دست چپشون در صف شکسته و لازم به ذکر هست که ایشون در تلافی اینکار 12 فقره دست و پا شکستند .
حمید عزیز: گزارشگر ما اعلام کرده که حمید عزیز نفر اول یک صف بوده و در بدو باز شدن فروشگاه با دست دو در را گرفته و از ورود جمعیت جلوگیری کرده و پسر کوچک را از زیر دست فرستادن داخل و گفته بابایی برو جمع کن من هواتو دارم..
پیام جان با پاشیدن اسپری اشک آور به سوی جمعیت نسبت به متفرق کردن آنها و هجوم به سوی فروشگاه و بست درب از داخل دستگیر شدن.
آدمین عزیز هم با ویرایش کردن قیمتها و حذف کالا های موجود بسیاری از جنس ها را با زیرکی خریداری نموده و یک رتبه مثبت هم به آقای فروشنده اهدا کردند .

بقیه اخبار در دسترس نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، usa.lover ، honareirani ، lexington ، rs232 ، Hamid55 ، payam_prz ، seravin ، Eskandari ، Afies ، soli asali ، taherifar
نوید جون خیلی باحال بود. کلی غش و ضعف کردم!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، usa.lover ، ChairMan ، taherifar
باحال بود نوید...
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، ChairMan ، farzad24 ، taherifar
جمعه آینده ، black friday است.. از طریق این سایت میتونید آگهی های فروشگاهها را پیدا کنید:
http://www.black-friday.net/
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، seravin ، fidell ، khashayar6310 ، sib 24 ، laili ، farzad24 ، SH1A2R3 ، soli asali ، taherifar
با تشکر از Nicole
یه نکته ای رو میخواستم بگم اینکه بعضی سایتهای فروش اینترنتی اگر ثبت نام کنید اطلاعات شخصی و آدرس شما و بانک شما ( مخصوصا کردیت) رو میخواد که باید هواستون باشه مورد سو استفاده قرار نگیره..حالا کسی خرید اینترنتی کرده بد نیست تجربشو تعریف کنه.( البته حساب فروشگاههای معتبر و وبسایتشون جداست.)
ممنون
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، SH1A2R3 ، taherifar
..حالا کسی خرید اینترنتی کرده بد نیست تجربشو تعریف کنه.

من هر وقت آن لاین خرید میکنم، با paypal پرداخت میکنم.. مطمئن است...
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، SH1A2R3 ، taherifar
میریم که اولین جمعه سیاه رو در امریکا تجربه کنیم.......فکر میکنید با یک بچه 5 ساله نق نقو میشه امیدی داشت؟! اینجاست که جای مامان و خواهر و مادرشوهر بسیار خالی است که بچه رو بذاریم پیششون و بریم خرید. البته جاشون همیشه خالیه ولی الان بیشتر!
راستی جالبه خیلی از امریکاییها از این موضوع خبر ندارن!!! من دیروز از همسایمون پرسیدم که کاستکو هم بلک فرایدی حراج داره یا نه؟ اصلا نمی دونست در مورد چی حرف میزنم! براش که گفتم کلی هیجانزده شد و ازم خواست با هم بریم. نمیدونم ما به خاطر مهاجرسرا اینقدر اطلاعاتمون بالاست یا اینا اینقدر گاگول تشریف دارن؟
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، laili ، SH1A2R3 ، Afies ، amiry ، soli asali ، taherifar
منم این جمعه می‌خوام برم ببینم چه حراجیه که انقدر تلویزیون داره تبلیغش رو می‌کنه
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، taherifar
(2010-11-25 ساعت 02:34)darya نوشته:  میریم که اولین جمعه سیاه رو در امریکا تجربه کنیم.......فکر میکنید با یک بچه 5 ساله نق نقو میشه امیدی داشت؟! اینجاست که جای مامان و خواهر و مادرشوهر بسیار خالی است که بچه رو بذاریم پیششون و بریم خرید. البته جاشون همیشه خالیه ولی الان بیشتر!
راستی جالبه خیلی از امریکاییها از این موضوع خبر ندارن!!! من دیروز از همسایمون پرسیدم که کاستکو هم بلک فرایدی حراج داره یا نه؟ اصلا نمی دونست در مورد چی حرف میزنم! براش که گفتم کلی هیجانزده شد و ازم خواست با هم بریم. نمیدونم ما به خاطر مهاجرسرا اینقدر اطلاعاتمون بالاست یا اینا اینقدر گاگول تشریف دارن؟

costco هم داره...توی آن لینک بالایی دنبال آگهی اش بگردید.... البته شب قبل از حراج بروید یه سر به فروشگاه مورد نظرتون بزنید. بعضی ها شون قیمت هاشون را از شب قبل گذاشته اند و روز جمعه هم با همون قیمت میدهند.... هم اینکه جای هر کدوم را بدانید کجاست ... البته زیاد هم روی قیمتهاشون حساب نکنید . باید قیمت داشته باشید... بعضی فروشگاهها قیمت را از چند هفته قبل زیاد کردند و شب بلک فرایدی تخفیف میدهند.. این میشه همون قیمتی که در اوقات معمول به مشتری میدند... من امسال فقط فروشگاه gap در grove میروم.. قیمتهاش واقعی تر است... البته پارسال هم ظهر روز چمعه رفتم خرید... هر چه میخواستم هم بود.....
پاسخ
تشکر کنندگان: darya ، SH1A2R3 ، amiry ، soli asali ، sib 24 ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان