کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2009-12-03 ساعت 20:02)amrnsb نوشته:  ممنون از جواب شما ولی من می خواستم بدونم آیا تا به حال کسی این تجربه رو داشته که افسره مصاحبه کننده به مدت زمان کلیرنس اشاره کنه؟ چون من پستهایی رو خوندم که می گفت اگه از افسره مصاحبه کننده حتی بپرسی چقدر این مراحل اداری طول می کشه جواب میده که این مرحله از کار در اختیار من نیست و جواب روشنی دریافت نمی کنی.

سلام دوست عزیز

بعله اگر ازش بپرسین جواب می ده
من ازش پرسیدم و گفت بین 3 هفته تا سه ماه .
یکم می تونین مودبانه پوشش کنین، مثلا بگین بهش : من الان باید به همسرم بگم چقدر این پروسس طول میکشه؟
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-01-28 ساعت 09:48)tabangigs نوشته:  ک
(2017-01-28 ساعت 03:23)maryam1983 نوشته:  
(2017-01-28 ساعت 02:28)tabangigs نوشته:  وحشتناک

امضا کرد خیلی ام خوشحال بود باخنده امضا کرد

منبع خبر كجاست؟

ینی چی منبع خبر  کجاست!!؟ سی ان ان داشت پخش مستقیم نشون میداد! الان با یکی از بچه ها صحبت میکردم گفت فعلا ممنوعیت برا ی ۹۰ روز هستش بعد دولت ایران باید ظرف ۶۰ روز اطلاعات مورد نیاز شخصی که قصد ویزا گرفتن داره رو بهشون بده اگه ظرف ۶۰ روز اطلاعات بهشون نده بعد ایرانی ها ویزا نخواهند گرفت۹۰ روز اول میشه ۲۷ اپریل بعد ۶۰ روز اضافه کنیم میشه ۲۷ جون
برم یکم بیشتر سرچ کنم ببینم چجوری شده

من فكر مي كنم در كل 90 روز هست
در متن، وزیر خارجه مأمور شده است که پس از 30 روز، از تمام کشورها بخواهد اطلاعات مورد نظر آمریکا در مورد اتباعشان را ارائه کنند. کشورها 60 روز برای ارائه این اطلاعات زمان خواهند داشت.
حالا اگر من اشتباه برداشت مي كنم و شما در اين خصوص مطمئن شدي اطلاع بده.
ممنون
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، hesgan
بچه ها یه سوال. این اطلاعاتی که می خوان از کشورها بگیرن همون عدم سو پیشینه ای هست که ما گرفتیم دیگه. مگه غیر این چیزی می تونه باشه؟؟
پاسخ
(2017-01-28 ساعت 09:49)mulan1979 نوشته:  سلام دوستان. خوب چیزی که مسجل شده اینکه که ت ر ا م پ اون پیش نویس را امضاء کرده و حتی در گروه مربوطه نوشته شده که بعید هم نیست بعد از ۳ ماه این محدودیت تمدید بشه و همچنان تا زمانی که خودش هست ادامه پیدا کنه. به نطرم افرادی که در این گروه هستن منظورم ازدواجی ها و یا نامزدی ها در مقایسه به بقیه گروهها وضعیت نامشخص تر و سخت تری دارند. شایو هنوز زود باشه اگر بخوام بپرسم برنامه تون چیه ؟ اما ممنون میشم اگر دوستان اطلاع رسانی کنند که ماها باید چیکار کنیم ؟

به نظر من تنها کاری که میتونیم انجام بدیم اینه گه صبر کنیم ببینیم چی میشه . جالبه که تو دستورش گفته خارجی ها گه ینی شامل کسایی کن گرین کارت هم دارن میشه ینی اگه کسی گرین کارت داشته باشه از کشور خارج بشه احتمالش هست اجازه ورود بهش ندن!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361
دوستان یه نکته خیلی قابل تامل اینه که گفته :

از ورودشون جلوگیری میشه...گرین کارتی ، ویزای در دست مهاجرتی، حتا ویزایی که امروز صادر شه....اونور خط تو فرودگاه اجازه ورود نمی دن !!!
یعنی افتضاحه افتضاح
March.22 entered
پاسخ
(2017-01-24 ساعت 12:11)Elnaz_d نوشته:  سلام دوستان.

من از اپریل 2014 واسه همسرم از طریق ازدواج اقدام کردم بلاخره بعد از 2 سال براش تاریخ مصاحبه زدند(که الان 7 ماه گذشته از مصاحبه). مصاحبه هم انکارا بود بعد جواب هم همون Administrative processing بود. تا حالا هم هیچ جوابی بهمون ندادند. ما همه کارا ی لازم را هم وکیل انچام داد. اما تا حالا هیچ جوابی ندادند کلا کیس هایی که به این مرحله میرسه انگار هیچکس دیگه جواب گو نیست .
الان تنها چیزی که بهش شک داریم اینه که چون همسرم سپاه خدمت کرده گیره. خواستم بدونم کسی بوده خدمت سپاه که ازین راه کارش درست شده؟
بلاتکلیفی واقعن سخته. امید وارم هرکسی که مثل ما داره سختی میکشه خیلی زود جواب بگیره.

دوستان من تازه پیوستم به این سایت
این سوال را چند روز پیش پرسیم متاسفانه هنوز کسی جواب نداده.
الانم ازین قانون های جدیدی که میشنوم واقعن نا امید شدم.
الانم که میخوام برگردم ایران پیش همسرم واقعن میترسم.
نمیدونم چه کار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
(2017-01-28 ساعت 11:46)Elnaz_d نوشته:  

من از اپریل 2014 واسه همسرم از طریق ازدواج اقدام کردم بلاخره بعد از 2 سال براش تاریخ مصاحبه زدند(که الان 7 ماه گذشته از مصاحبه). مصاحبه هم انکارا بود بعد جواب هم همون Administrative processing بود. تا حالا هم هیچ جوابی بهمون ندادند. ما همه کارا ی لازم را هم وکیل انچام داد. اما تا حالا هیچ جوابی ندادند کلا کیس هایی که به این مرحله میرسه انگار هیچکس دیگه جواب گو نیست .
الان تنها چیزی که بهش شک داریم اینه که چون همسرم سپاه خدمت کرده گیره. خواستم بدونم کسی بوده خدمت سپاه که ازین راه کارش درست شده؟
بلاتکلیفی واقعن سخته. امید وارم هرکسی که مثل ما داره سختی میکشه خیلی زود جواب بگیره.

این سوال را  چند روز پیش پرسیم متاسفانه هنوز کسی جواب نداده.
الانم ازین قانون های  جدیدی که میشنوم واقعن نا امید شدم.
الانم  که میخوام برگردم ایران پیش همسرم واقعن میترسم.
نمیدونم چه کار کنم

اگر مي خواستن به خدمتش گير بدن همون موقع مصاحبه گير مي دادن
من هم كه از خدمت معاف شدم 7 ماهه درگير اين پروسه هستم
فقط بايد صبور بود
الانم با توجه به اين داستانا پيشنهاد ميشه كسي برنگرده تا مشخص بشه چي به چيه
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، Nooshin1361 ، Elnaz_d
(2017-01-28 ساعت 13:29)bhb32 نوشته:  
(2017-01-28 ساعت 11:46)Elnaz_d نوشته:  

نمیدونم چه کار کنم

فقط بايد صبور بود

دوست عزیز من هم برای همسرم ۲۰۱۴ اقدام کردم و ٨ ماه پیش مصاحبه داشت ارمنستان و AP شد و هیچ خبری هم نیست و جالب بدونید حتی یک آپدیت هم نداشته تا همین امروز و خدمت هم نرفته معاف شده. فقط یک سوال می تونم بپرسم ازتون که پس از مصاحبه برگه چه رنگی بهتون دادن؟ امیدوارم از این انتظار زودتر خلاص شیم چون خیلی تصمیماتی که گرفته می شه داره تاثیر می ذاره روی روند زندگیمون.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، Elnaz_d
(2017-01-28 ساعت 17:48)Nagh نوشته:  دوست عزیز من هم برای همسرم ۲۰۱۴ اقدام کردم و ٨ ماه پیش مصاحبه داشت ارمنستان و AP شد و هیچ خبری هم نیست و جالب بدونید حتی یک آپدیت هم نداشته تا همین امروز و خدمت هم نرفته معاف شده. فقط یک سوال می تونم بپرسم ازتون که پس از مصاحبه برگه چه رنگی بهتون دادن؟  امیدوارم از این انتظار زودتر خلاص شیم چون خیلی تصمیماتی که گرفته می شه داره تاثیر می ذاره روی روند زندگیمون.

برگه آبي
لعنتي ها اگر زودتر كليرمون كرده بودن الان درگير خل و چل بازي اين مردك قهوه اي نژاد صفت نميشديم
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، Nagh ، Afra207 ، NariNB ، maryam1983 ، hesgan ، Elnaz_d
(2017-01-26 ساعت 15:30)Raha_s121 نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 20:46)nssm نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 20:36)Raha_s121 نوشته:  دوستان سلام ويزاي من و بچه  هام زده شده و براي اخر اسفند بليط گرفتم. مشكلي برامون پيش نمي ياد خَيلي نگرانم

سلام دوست عزیز من و همسرم هم همین مشکل رو داریم. تازه امروز پاسپورتها رو با ویزا دریافت کردیم و واقعا نگرانیم . امیدوارم که برای هیچ ایرانی مشکل ساز نشه

اميدوارم، ًواقعا نُمي دونم اين پاكتي كه به ما دادن جنبه گرين كارت داره يا نه، نُمي دونم از كي ميشه پرسيد

نه دوست عزیز اون فقط ویزای شما که داخلشه وقتی برسید امریکا هزینه گرین کارت رو پرداخت میکنید براتون میفرستن
پاسخ
تشکر کنندگان:
خیلی ناراحت شدم از این خبرهای اخیر. متاسفانه آقای رییس جمهور جدید با این تصمیمهای بچه گانه هزاران نفر رو سرگردون کرد و حتی شاید مسیر زندگشون رو عوض کرد.

یه شخصه در آمریکا هرکاری که بتونم میکنم این قانونهای بدوی برداشته بشه. فردا قرار تجمع برای اعتراض به این قوانین هست و من هم شرکت میکنم برای حمایت از هموطنانم.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، armehraboon ، Elnaz_d ، maryam1983 ، bhb32 ، ziziii ، zamini1975 ، shandiz
منم نظرم رو عوض کردم. دو هفته دیگه برمی گردم ایران. گور بابای هرچی امریکا و آمریکاییه
پاسخ
تشکر کنندگان: Elnaz_d ، Nagh
?? ايرانيان امريكا ??:
فوري:
فاكس نيوز اعلام كرد قاضي فدرال امريكا دستور داد افرادي كه با ويزاي معتبر در فرودگاههاي امريكا بازداشت شده اند وارد امريكا شوند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-28 ساعت 17:48)Nagh نوشته:  
(2017-01-28 ساعت 13:29)bhb32 نوشته:  
(2017-01-28 ساعت 11:46)Elnaz_d نوشته:  دوستان من تازه پیوستم به این سایت
نمیدونم چه کار کنم

فقط بايد صبور بود

دوست عزیز من هم برای همسرم ۲۰۱۴ اقدام کردم و ٨ ماه پیش مصاحبه داشت ارمنستان و AP شد و هیچ خبری هم نیست و جالب بدونید حتی یک آپدیت هم نداشته تا همین امروز و خدمت هم نرفته معاف شده. فقط یک سوال می تونم بپرسم ازتون که پس از مصاحبه برگه چه رنگی بهتون دادن؟  امیدوارم از این انتظار زودتر خلاص شیم چون خیلی تصمیماتی که گرفته می شه داره تاثیر می ذاره روی روند زندگیمون.

من شوهرم برگه سفید رنگ گرفت. و تا همین امروز که 8 ماهی میشه هیچ خبری نیست. اما چون شنیدم امریکا سپاه قبول نمیکنه گفتم شاید به این دلیل باشه.
الانم خودم امدم امریکا حتی با کنگره ارتباط بر قرار کردم باز هم همون جوابی که همشون میدن. بعد شندیدن این همه قانون الان خودم هم میترسم برگردم. نمیدونم به سیتیزن هم گیر میدن یعنی
واقعن سخته همچی خیلی در همه.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361
شوهر منم برگه سفید بهش دادن. مصاحبه اش ۱ جولای بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: Elnaz_d ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: