کلیرنس
Sad 
سلام به همگی من تازه اومدم چیزهای وحشتناکی خوندم که!!!! ای خدااااااااااااااااااااا یعنی چی ‎clearance‎ زیاد طول میکشه /؟ من خودمو حلق اویز میکنم من جولای نامزدنگم برام اقدام کرده بعدش حدوداً 3 هفته پیش approveشد حالا یک packageباید وکیلمون بفرسته سفارت ترکیه بعدش میشه بگین چی میشه؟یکی دو هفته ای وقت interviewمیدن بعد ما که بریم اونجا اگه مصاحبه قبول شیم و مدارک کامل باشه بعد میگن برگردیم ایران تا منتظر ویزا شیم ؟ چقدر طول میکشه ؟ بعد این ‎clearance‎ چیه ؟ بعد کلاً سفارت ترکیه چجوریه ؟منظورم اینه که کدوم هتل باشیم و بلیط چند روزه میخواد؟Sad[/color][/size][/font]‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
موضوع كليرنس از نظر امنيتي است كه معمولا براي ايرانيها.عراقيها.افغانها است البته از مليتهاي ديگه خبري ندارم يعني شما پرونده تو پليس اف.بي.اي نداشته باشيد .بستگي به شانستونه .معمولا از يك تا چند ماهه به قول بعضي ها ديرو زود داره سوخت وسوز نداره.كليرنس يعني اينكه شما پرونده تون پاكه و اجازه داريد كه ويزا بگيريد
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sanaz asemani ، msar
سلام.
بابا چقدر عجله دارید شما.صبر کنید .الان که این متن را مینویسم خانمی هست که 5 ماههست جواب کلیرنس نگرفته.صبر کنید که این پروسه طبیعی هست.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sanaz asemani ، msar
پریسا جان باید چهار تا شش ماه فرصت بدی ! تو این مدت ریلکس باش و سعی نکن انتظار بکشی و خل وچل بشی!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
4 تا 6 ماه از کی ؟ از اول ‎APPLY‎ کردن یا از تاریخ ‎INTERVIEW?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
سلام. امیدوارم که همگی خوب باشید. من همین امروز با مهاجرسرا آشنا شدم و متاسفانه تازه اینجا فهمیدم که در ویزای نامزدی هم ‎FBI check‎ یا همون ‎clearance‎ هست
میشه لطفا منو راهنمایی کنین؟ به خصوص کسایی که جدیدا ( یعنی توی ‎2009)‎ مصاحبه داشتن. من یه ایمیل از سفرت توی آنکارا گرفتم که بهم وقت مصاحبه برای ‎August‎ داده ولی قبل از اون توی ‎instruction for K1 visas‎ که مدارک رو از روی اون آماده کردم و فرستادم هیچ جا حرفی از ‎FBI check‎ نزده و فقط گفته که برای بعضی از ‎case‎ ها ممکنه ‎administrative process‎ لازم باشه که اون هم بستگی به نوع ‎case‎ مدت زمانی طول میکشه....حتی یه ایمیل دیگه هم بهشون دادم و پرسیدم که این قضیه بعد از مصاحبه چقدر ممکنه طول بکشه چون من می خوام بلیط برگشتم یه ایران رو ok کنم؟ که اونا هم جواب دادن که معمولا تا قبل از مصاحبه انجام میشه ولی بعضی ‎case‎ ها طولانی تر میشه.......حالا با این حساب آیا واقعا من باید بعد از مصاحبه منتظر ‎clearance‎ بشینم؟ ما حتی برنامه عروسیمون در ایران رو هم چیدیم به هوای اینکه ویزا رو تا 3 روز بعد از مصاحبه میگیریم،گفتیم اگر هم تا اون موقع ندادن میایم ایران عروسی میگیریم و بعدش برمیگردیم که ویزا رو بگیریم.
خواهشا منو راهنمایی کنین که واقعا گیج شدم و اینجوری همه برنامه هامون به هم میخورهSad
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
سلام من همين چند ماه پش با ويزاى نامزدى امدم امريكا كليرنس من 1سال و 3 ماه طول كشيد و يكى ديگه از دوستام 1سال 9 ماه ط'ول كشيد اخه خيلى از ايرانى ها در اين نوع ويزا تقلب كردن براى همين خيلى طول ميكشه البته براى بعضى هم زوتر مياد من كه تجربه ام با ويزاى نامزدى خيلى بد بود اميدوارم براى شما بهتر باشه
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Hr22 ، barfi1 ، msar
ملودی جان
میتونم بپرسم که از وقتی که مدارکتو فرستادی تا زمانی که وقت مصاحبه مشخص شد چقدر طول کشید؟ من 6 ماه هست که مدارکمو فرستادم ولی هنوز وقت مصاحبمو مشخص نکردن.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
بهار جان
ما تقریبا بعد از 3 ماه ‎approved‎ شدیم و بعدش هم یک نامه از سفارت اومد که گفته بودن که ‎case‎ ما رفته آنکارا و یک سری مدارک دوباره خواسته بودن...ما هم همه اونا رو براشون فرستادیم و بعد از حدود 3 هفته ‎Email‎ دادن و وقت مصاحبه داده بودن .......نمیدونم مال تو چرا انقدر طول کشیده؟ یعنی هنوز ‎Approved‎ نشدین یا کارتون تو آنکارا گیر کرده؟؟؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
ملودی جان
حدود یک هفته بعد از ارسال مدارک یک نامه از اداره مهاجرت برامون اومد که اعلام کرده بود که مدارکمونو رسید کردن. از این قضیه 6 ماه می گذره.
(1 پیغام خصوصی هم داری)
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
بچه ها بعد از 1 سال به من وقت دادن!!
يعني بعد از مصاحبه باز هم بايد منتظر باشم؟؟؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
‎[/size]

من 2 دسامبر مصاحبه داشتم افسر مصاحبه کننده به من گفت کلیرنس شما بطور متوسط 1 ماه طول می کشه.می خوام ببینم کس دیگه ای تو این فاروم هست که بهش مدت تقریبی کلیرنسش رو گفته باشند یا من اشتباه شنیدم.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: usa.lover ، Nightsky007 ، msar
سلام بر دوستان
این بحث رو ایجاد کردم که هممون یه تخمینی دستمون بیاد بدونیم در حال حاضر میانگین مدت کلیرنس حدودا چقدره. از تمام دوستان خواهش می کنم مدت زمانی که تا کنون در انتظار کلیرنس هستند رو ذکر کنند (هر چه تعداد بیشتر باشه میانگین بهتری بدست میاد)
با خود من شروع می کنیم

تعداد روزهای انتظار: 1
زمان مصاحبه:2 دسامبر ‎2009‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: usa.lover ، Ziba ، ShoMpeT ، mavarfan ، Nightsky007 ، msar
دوست عزیز معمولا بین 1 تا 3 ماه طول میکشه، که معمولا هم 2 ماه هست!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، msar
ممنون از جواب شما ولی من می خواستم بدونم آیا تا به حال کسی این تجربه رو داشته که افسره مصاحبه کننده به مدت زمان کلیرنس اشاره کنه؟ چون من پستهایی رو خوندم که می گفت اگه از افسره مصاحبه کننده حتی بپرسی چقدر این مراحل اداری طول می کشه جواب میده که این مرحله از کار در اختیار من نیست و جواب روشنی دریافت نمی کنی.
تاریخ مصاحبه: 2 دسامبر ‎2009‎
‎--------------------------------‎
تاریخ کلیرنس: 13 ژانویه ‎2010‎
-------------------------------
ورود به آمریکا 14 فوریه ‎2010‎

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان