کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-11 ساعت 17:23)s.div نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 17:06)victor2017 نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 16:39)s.div نوشته:  البته به خانوادگی ها همونطور که بالا نوشتم ویزا دادن ولی چون تو اوج ابلاغ فرمان بود و شک داشتن که نکنه براشون مشکلی ایجاد بشه پاسپورتها رو نگه داشته بودن و برای کساییکه میخواستن برگردن ایران ویزا رو کنسل میکردن.الان خبر دارم که همون بچه ها دوباره ویزا گرفتن و سریع رفتن آمریکا

سلام دوست عزیز

منم مثلا شما بودم با این تفاوت که قبل از دستو ترامپ با پست پاسپورتو فرستادم ابوظبی و تا برسه دستشون برگشت زدن...الان هم تازه امروز رسیده دستشون براای صدور ویزا ولی می ترسم دوشنبه باز مردک بیاد یه انقولتی بذاره و پاسپورت من برگشت بخوره. واقعا این شل کن سفت کنا داغون میکنه آدمو....انگار ما بیکاریم که اینا بگن امروز بیاین فردا نیاین

سلام به شما
گرفتار شدیم بخدا.2 هفته زودتر پاسپورتو داده بودیم همه چی حل شده بود.منم از فرمان جدید میترسم   Sad

امیدوارم واقعا زودتر تکلیف هممون مشخص شه....دیگه هرچی ذوق و شوق داشتیم از بین رفته.....برای من که دیگه علی السویه هستش....اینقدر سختی کشیدیم که اگه روز اول می دونستیم اینجوری میشه مسیر متفاوتی رو انتخاب می کردیم....
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div ، mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، maryam1983
(2017-02-11 ساعت 17:31)victor2017 نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 17:23)s.div نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 17:06)victor2017 نوشته:  سلام دوست عزیز

منم مثلا شما بودم با این تفاوت که قبل از دستو ترامپ با پست پاسپورتو فرستادم ابوظبی و تا برسه دستشون برگشت زدن...الان هم تازه امروز رسیده دستشون براای صدور ویزا ولی می ترسم دوشنبه باز مردک بیاد یه انقولتی بذاره و پاسپورت من برگشت بخوره. واقعا این شل کن سفت کنا داغون میکنه آدمو....انگار ما بیکاریم که اینا بگن امروز بیاین فردا نیاین

سلام به شما
گرفتار شدیم بخدا.2 هفته زودتر پاسپورتو داده بودیم همه چی حل شده بود.منم از فرمان جدید میترسم   Sad

امیدوارم واقعا زودتر تکلیف هممون مشخص شه....دیگه هرچی ذوق و شوق داشتیم از بین رفته.....برای من که دیگه علی السویه هستش....اینقدر سختی کشیدیم که اگه روز اول می دونستیم اینجوری میشه مسیر متفاوتی رو انتخاب می کردیم....

دوست عزیز مصاحبه شما یک ماه پیش بوده و مال من اردیبهشت بوده Shy .خدا رو شکر کن واقعا اینقدر زود کلییر شدی.امیدوارم از این به بعدش برای هممون فقط خوشی باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2017-02-11 ساعت 17:34)s.div نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 17:31)victor2017 نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 17:23)s.div نوشته:  سلام به شما

دوست عزیز مصاحبه شما یک ماه پیش بوده و مال من اردیبهشت بوده Shy .خدا رو شکر کن واقعا اینقدر زود کلییر شدی.امیدوارم از این به بعدش برای هممون فقط خوشی باشه

می دونم واقعا سخته دور بودن از عزیزان....البته نمی خوام خیلی خودمو خسته نشون بدم ولی من بدلایلی طی سه و نیم سال گذشته فقط یک ماه تونستم همسرمو ببینم.

امیدوارم واقعا کار همه زودتر حل شه
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، s.div ، Nooshin1361 ، maryam1983
دوستان اين آقاي رييس جمهمور گفت دوشنبه باز طرح ميده ، هر كس ويزا گرين كارت داره سريع بره
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، s.div ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، maryam1983
دوستان من يه جاهاي خوندم كه رييس جمهور تصميم داره لاناري و اقامت براي خواهر برادري و پدر و مادر و فررندان رو ورداره، زياد حرف معتبري نيست ولي خوندم اين خبرو، انگار با كيساي ازدواجي كاري نداره، ولي خب از يه طرفم خودش گفته كه ميخوام با طرحم غافلگيرتون كنم يعني طرحش محرمانست!
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-12 ساعت 16:50)صبا فرزاد نوشته:  دوستان من يه جاهاي خوندم كه رييس جمهور تصميم داره  لاناري و اقامت براي خواهر برادري و پدر و مادر و فررندان رو ورداره، زياد حرف معتبري نيست ولي خوندم اين خبرو، انگار با كيساي ازدواجي كاري نداره، ولي خب  از يه طرفم خودش گفته كه ميخوام با طرحم غافلگيرتون  كنم يعني طرحش محرمانست!

صبا جان کجا خوندی؟ اینی که میگی خیلی مهمه لطفا لینک خبر رو بزار (البته امیدوارم خبرت از سایت های ایرانی نباشه)
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-11 ساعت 16:41)s.div نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 13:19)NariNB نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 10:04)s.div نوشته:  برای منم جالب بود که تو همون روزی که من تو سفارت ابوظبی بودم و خوردیم به فرمان ت ر ا م پ و پاسپورتهای ما رو نگه داشته بودن، در عوض برای تمام کیس های لاتاری که 2 روز قبل مصاحبه داشتن ویزا صادر کردن و پاسپورت رو دادن دستشون.ولی ما تا یک هفته پاسپورتمون اونجا موند و برای بچه هایی که ویزا هم براشون صادر شده بود هم مهر کنسلی ویزا زدن.این کمال بی انصافی و نامردی بود. و دیگه اینکه برای نمام کیس های خانوادگی مهر ویزا زده بودن و باطل کردن ولی برای هیچ کدوم از ویزاهای نامزدی و ازدواجی مهر نزده بودن.سرآخر دست خالی  برگشتیم.

يه بابايي ميگفت فقط شانس
ميبينم راست ميگه
با يكي صحبت كردم ميگفت از شروع درخواست تا ويزا گرفتنم ٦ ماه طول كشيد
من??????????
اون??????????

منم الان دیگه واقعا به شانس اعتقاد دارم.بعضی ها تمام زندگیشون رو روال و غلتک ه ولی من به شخصه برای هر مرحله کلی سختی و استرس داشتم.

شما خودت و تنها ندون دوست عزيز، تعداد ادماي خوش شانس خيلي كمه، من خودم اگه بهتون بگم از اول دوره نامزديم تَو مسايل شخصيم و يا حتي كاراي مربوط به سفارت و اقدام براي كيسم به چه مسائلي برخوردم شما ديگه خودت و بدشانس نميدوني اونوقت?
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، maryam1983 ، s.div
Doostan, Kasi az abudhabi hast ke AP bashe va CR1 bashe?? chera inghadr sefaarat tu abudhabi tanbale? khanume man 7 maahe AP hast va hich javabi nemiad! Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
http://static.politico.com/fd/af/3eebc63...se-act.pdf
دوست عزيز اين خبر نميدونم چقد درسته، ولي چندتا وكيل ديگه هم گفتن انگار اين حرفو
Cr1
Ap!
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t
دوستان من يه سوْال دارم. براي اينكه ببينيم clear شديم يا نه ميشه لينكش و بدين و اينكه بر أساس case number بايد چك كنيم يا كد فرم ds-160
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-12 ساعت 18:35)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 16:50)صبا فرزاد نوشته:  دوستان من يه جاهاي خوندم كه رييس جمهور تصميم داره  لاناري و اقامت براي خواهر برادري و پدر و مادر و فررندان رو ورداره، زياد حرف معتبري نيست ولي خوندم اين خبرو، انگار با كيساي ازدواجي كاري نداره، ولي خب  از يه طرفم خودش گفته كه ميخوام با طرحم غافلگيرتون  كنم يعني طرحش محرمانست!

صبا جان کجا خوندی؟  اینی که میگی خیلی مهمه لطفا لینک خبر رو بزار (البته امیدوارم خبرت از سایت های ایرانی نباشه)

رییس جمهور باید لایحه ی قانون جدید رو به کنگره بده تا کنگره تصویب کنه. نمی تونه سرخود اون رو تغییر بده. دستور اجرایی یعنی منع موقت می تونه به دستور رییس جمهور باشه نه هرکاری که دوست داشت (که اجرای دستور اجرایی ش هم چون به شیوه ی تبعیض آمیز و غیرمنطقی بود توسط دادگاه ها لغو شده). از اون جا که نه قبل از انتخابات و نه بعدش همچین چیزی نگفته که لاتاری و مهاجرت خانوادگی رو بر می داره بعیده دنبال این قبیل طرخ ها باشه ولی از ایتدا دنیال کاهش مهاجرت بوده و هست و امکان این که سقف پذیزش مهاجران رو به نصف کاهش بده هست و اخیرا هم دو سناتور جمهوری خواه طرح مشابهی رو آماده کردن. با این حال این طرح بعیده رای بیاره چون نصف جمهوری خواهان هم موافق کاهش مهاجرت قانونی نیستند.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، m_vaziran ، Sasa-t
(2017-02-12 ساعت 23:51)mosa10dei نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 18:35)Sasa-t نوشته:  

صبا جان کجا خوندی؟  اینی که میگی خیلی مهمه لطفا لینک خبر رو بزار (البته امیدوارم خبرت از سایت های ایرانی نباشه)

رییس جمهور باید لایحه ی قانون جدید رو به کنگره بده تا کنگره تصویب کنه. نمی تونه سرخود اون رو تغییر بده. دستور اجرایی یعنی منع موقت می تونه به دستور رییس جمهور باشه نه هرکاری که دوست داشت (که اجرای دستور اجرایی ش هم چون به شیوه ی تبعیض آمیز و غیرمنطقی بود توسط دادگاه ها لغو شده). از اون جا که نه قبل از انتخابات  و نه بعدش همچین چیزی نگفته که لاتاری و مهاجرت خانوادگی رو بر می داره بعیده دنبال این قبیل طرخ ها باشه ولی از ایتدا دنیال کاهش مهاجرت بوده و هست و امکان این که سقف پذیزش مهاجران رو به نصف کاهش بده هست و اخیرا هم دو سناتور جمهوری خواه طرح مشابهی رو آماده کردن. با این حال این طرح بعیده رای بیاره چون نصف جمهوری خواهان هم موافق کاهش مهاجرت قانونی نیستند.

درسته الان خوندم ا.. صبا جان این یه لایحه است از طرف یه سناتور که اسمش رو برگه هست که برای اصلاح قانون مهاجرت تنظیم کرده و احتمالا هنوز این لایحه را ارائه نداده.. پس نمیشه زیاد الان روش بحث کرد...

حالا تا فردا ببینیم خدا چی می خواد
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا فرزاد
(2017-02-13 ساعت 00:56)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 23:51)mosa10dei نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 18:35)Sasa-t نوشته:  صبا جان کجا خوندی؟  اینی که میگی خیلی مهمه لطفا لینک خبر رو بزار (البته امیدوارم خبرت از سایت های ایرانی نباشه)

رییس جمهور باید لایحه ی قانون جدید رو به کنگره بده تا کنگره تصویب کنه. نمی تونه سرخود اون رو تغییر بده. دستور اجرایی یعنی منع موقت می تونه به دستور رییس جمهور باشه نه هرکاری که دوست داشت (که اجرای دستور اجرایی ش هم چون به شیوه ی تبعیض آمیز و غیرمنطقی بود توسط دادگاه ها لغو شده). از اون جا که نه قبل از انتخابات  و نه بعدش همچین چیزی نگفته که لاتاری و مهاجرت خانوادگی رو بر می داره بعیده دنبال این قبیل طرخ ها باشه ولی از ایتدا دنیال کاهش مهاجرت بوده و هست و امکان این که سقف پذیزش مهاجران رو به نصف کاهش بده هست و اخیرا هم دو سناتور جمهوری خواه طرح مشابهی رو آماده کردن. با این حال این طرح بعیده رای بیاره چون نصف جمهوری خواهان هم موافق کاهش مهاجرت قانونی نیستند.

درسته الان خوندم ا.. صبا جان این یه لایحه است از طرف یه سناتور که اسمش رو برگه هست که برای اصلاح قانون مهاجرت تنظیم کرده و احتمالا هنوز این لایحه را ارائه نداده.. پس نمیشه زیاد الان روش بحث کرد...  

حالا تا فردا ببینیم خدا چی می خواد
بله گفتم كه قطعي نيست اينا همه فرضيه هستن دوستان، ببينيم فردا چي ميگه
Cr1
Ap!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خوب منم بالاخره تو اين حال و روزا با كمال پر رويي مصاحبم رو روي وقت كنسل شده انجام دادم. (8 فوريه) و Ap‌خوردم.
خلاصه اينكه خوب بود كه تو اين شرايط يه گام جلو رفتم و مصاحبم انجام شد و متاسفانه منم دچار پروسه نامعلوم AP شدم.
پاسخ
(2017-02-13 ساعت 11:33)پري57 نوشته:  سلام دوستان
خوب منم بالاخره تو اين حال و روزا با كمال پر رويي مصاحبم رو روي وقت كنسل شده انجام دادم. (8 فوريه) و Ap‌خوردم.
خلاصه اينكه خوب بود كه تو اين شرايط يه گام جلو رفتم و مصاحبم انجام شد و متاسفانه منم دچار پروسه نامعلوم AP شدم.

شما کدوم سفارت بودید؟ رفتید مصاحبه اوضاع چطور بود کسی یه ضرب ویزا گرفت یا همه AP خوردن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان