کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-03-07 ساعت 01:26)behzadvaghefi نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 01:16)tabangigs نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 01:12)behzadvaghefi نوشته:  ميشه لينك دستور رو بزاريد اينجا، چون من تنها لغت ايجاد مشقت را پيدا كردم توى دستور كه اونمثابت كردنش تقريبا غير ممكن و بيشتر براى اين قرار دادنش تو دستور تا ايراد حقوقى گرفته نشه.مرسى
(iv) ‎the foreign national seeks to enter the United States to visit or reside with a close family member (e.g., a spouse, child, or parent) who is a United States citizen, lawful permanent resident, or alien lawfully admitted on a valid nonimmigrant visa, and the denial of entry during the suspension period would cause undue hardship;

بله منم اينو خوندم، ولى به لغت هاردشيپ كه همان مشقت و رنج هست توجه كنيد كه اونم نميتونه اين باشه كه مثلا من دلم واسه شوهرم يا زنم يا مادرم تنگ شده.اين بندها بيشتر براى جنبه هاى قانوونى هست كه اين دستور بر ضدش راى داده نشه، وگرنه كه بدين معنى نيست كه كار كيس هاى ازدواجى و پدر و مادر حل شده

دقيقا همينطوره و تشخيص اين امر رو به افيسر واگذار كرده نه ماها!! كه به نظر نمياد كسي دل سوخته داشته باشه كاملا مشخصه كه ميخان از زير دست قانون ردش كنن و چيزيو توضيح نداده
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
اینجا hardship بر ميگرده به the denial of entery که میگه عدم ورودشون باعث مشکل میشه از اونجا که تعداد افراد تو این کتگوری خیلی زیاد هست و همه این حق رو دارن که برن شکایت کنن کثرت شکایات در دادگاه باعث بروز مشکلات میشه برا این نمیتونن از زیر بار پیچوندن این بند شونه خالی کنن برا همین نگران نباشین
پاسخ
(2017-03-07 ساعت 01:29)fb2016 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 01:26)behzadvaghefi نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 01:16)tabangigs نوشته:  (iv) ‎the foreign national seeks to enter the United States to visit or reside with a close family member (e.g., a spouse, child, or parent) who is a United States citizen, lawful permanent resident, or alien lawfully admitted on a valid nonimmigrant visa, and the denial of entry during the suspension period would cause undue hardship;

بله منم اينو خوندم، ولى به لغت هاردشيپ كه همان مشقت و رنج هست توجه كنيد كه اونم نميتونه اين باشه كه مثلا من دلم واسه شوهرم يا زنم يا مادرم تنگ شده.اين بندها بيشتر براى جنبه هاى قانوونى هست كه اين دستور بر ضدش راى داده نشه، وگرنه كه بدين معنى نيست كه كار كيس هاى ازدواجى و پدر و مادر حل شده

دقيقا همينطوره و تشخيص اين امر رو به افيسر واگذار كرده نه ماها!! كه به نظر نمياد كسي دل سوخته داشته باشه كاملا مشخصه كه ميخان از زير دست قانون ردش كنن و چيزيو توضيح نداده

این بند واسه اوژانسی ها تعریف شده. مانند همسر حامله یا مادر و پدر بیمار و ..... که باید زود برن آمریکا.نه همه.
پاسخ
(2017-03-07 ساعت 01:45)tabangigs نوشته:  اینجا hardship بر ميگرده به the denial of entery که میگه عدم ورودشون باعث مشکل میشه از اونجا که تعداد افراد تو این کتگوری خیلی زیاد هست و همه این حق رو دارن که برن شکایت کنن کثرت شکایات در دادگاه باعث بروز مشکلات میشه برا این نمیتونن از زیر بار پیچوندن این بند شونه خالی کنن برا همین نگران نباشین

اون وقت نمی گفت بسته به نظر آفیسر. درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
خوب اگر واقع بینانه نگاه کنیم کیسی مثل من که ۱۲ ساله ازدواج کردم و پسرم ۷ سالشه بعد از ۸ ماه اف بی ای چک اگر بازم مدت خیلی بیشتری به شوهر من ویزا ندن خوب من دچار مشقت تو زندگیم می شم تا جایی که ممکنه کانون خانواده ام از هم بپاچه. پس ایا این تبصره شامل حال من می شه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer20176
من فکر کنم این تبصره برای موارد خاص هست که این مورد خاص چطور ثابت می شه خدا می دونه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-07 ساعت 08:35)samira aslroosta نوشته:  من فکر کنم این تبصره برای موارد خاص هست که این مورد خاص چطور ثابت می شه خدا می دونه

با ی سوگند نامه که قسم بخورین تهدیدی برای امریکا نیستین و ی گواهی از دکتر که دوری از همسر باعث عسر و حرج میشه براتون
پاسخ
(2017-03-07 ساعت 10:20)tabangigs نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 08:35)samira aslroosta نوشته:  من فکر کنم این تبصره برای موارد خاص هست که این مورد خاص چطور ثابت می شه خدا می دونه

با ی سوگند نامه که قسم بخورین تهدیدی برای آمریکا نیستین و ی گواهی از دکتر که دوری از همسر باعث عسر و حرج میشه براتون

یه مشکلی هست که اینها کار ap ماها رو انجام نمی دن که حالا قسم بخوریم یا هر چیز دیگه ای. مهم اینه که چطور این مرحله رو بگذرونیم. ایا اف بی ای با این اوضاع کار خودشو انجام می ده
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، amir1344
ت
(2017-03-07 ساعت 11:36)samira aslroosta نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 10:20)tabangigs نوشته:  

با ی سوگند نامه که قسم بخورین تهدیدی برای آمریکا نیستین و ی گواهی از دکتر که دوری از همسر باعث عسر و حرج میشه براتون

یه مشکلی هست که اینها کار ap ماها رو انجام نمی دن که حالا قسم بخوریم یا هر چیز دیگه ای. مهم اینه که چطور این مرحله رو بگذرونیم. ایا اف بی ای با این اوضاع کار خودشو انجام می ده

من کلی سرچ کردم و از وکلای امریکایی پرسیدم هرکی ی جواب میده خودشونم نمیدونن جالب اینه که ظاهرا کلا فقط قضیه لج بازی هست خود کاخ سفیدم نمیدونه دقیق فقط عین بچه ها هرکی میخاد حرف خودشو به کرسی بشونه ولی چیزی که متوجه شدم تمام دادگاهها و وکلا دارن خودشونو اماده میکنن برای ده روز اینده که دستور اجرایی میشه دوباره شکایت کنن پرونده رو بکشن دادگاه و دوباره با همون استدلال قبلی و اعتقاد دارن ماهیت دستور جدید فرقی نکرده فقط بازی با کلمات هست و احتمال زیاد لغو میشه و خبر خوب اینکه ظاهرا طبق قانون اگه این بار هم دادگاه لغو کنه دستور رو دیگه ریس جمهور نمیتونه دستور اجرایی جدید صادر کنه . فقط باید صبر کرد زمان همه چیزو مشخص میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، zamini1975
(2017-03-07 ساعت 11:47)tabangigs نوشته:  ت
(2017-03-07 ساعت 11:36)samira aslroosta نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 10:20)tabangigs نوشته:  با ی سوگند نامه که قسم بخورین تهدیدی برای آمریکا نیستین و ی گواهی از دکتر که دوری از همسر باعث عسر و حرج میشه براتون

من کلی سرچ کردم و از وکلای آمریکایی پرسیدم هرکی ی جواب میده خودشونم نمیدونن جالب اینه که ظاهرا کلا فقط قضیه لج بازی هست خود کاخ سفیدم نمیدونه دقیق فقط عین بچه ها هرکی میخاد حرف خودشو به کرسی بشونه ولی چیزی که متوجه شدم تمام دادگاهها و وکلا دارن خودشونو اماده میکنن برای ده روز اینده که دستور اجرایی میشه دوباره شکایت کنن پرونده رو بکشن دادگاه و دوباره با همون استدلال قبلی و اعتقاد دارن ماهیت دستور جدید فرقی نکرده فقط بازی با کلمات هست و احتمال زیاد لغو میشه و خبر خوب اینکه ظاهرا طبق قانون اگه این بار هم دادگاه لغو کنه دستور رو دیگه ریس جمهور نمیتونه دستور اجرایی جدید صادر کنه . فقط باید صبر کرد زمان همه چیزو مشخص میکنه

منم پرس و جو کردم همینهایی که شما گفتید رو شنیدم. گفتن تا فرمان اجرایی نشه نمی تونن طرح دعوا کنن . این فرمان تبعیض دینی و ملیتی هست. امیدوارم ایندفعه هم از پسش بر بیان
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، maryam1983 ، zamini1975
(2017-03-07 ساعت 01:54)mohajer20176 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 01:45)tabangigs نوشته:  اینجا hardship بر ميگرده به the denial of entery که میگه عدم ورودشون باعث مشکل میشه از اونجا که تعداد افراد تو این کتگوری خیلی زیاد هست و همه این حق رو دارن که برن شکایت کنن کثرت شکایات در دادگاه باعث بروز مشکلات میشه برا این نمیتونن از زیر بار پیچوندن این بند شونه خالی کنن برا همین نگران نباشین

بنظرم منظورش پناه جوياني هست كه جونشون بشدت در خطره. قبلا" هم نظير چنين بندي رو داشت.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
(2017-03-07 ساعت 14:09)maryam1983 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 01:54)mohajer20176 نوشته:  

بنظرم منظورش پناه جوياني هست كه جونشون بشدت در خطره. قبلا" هم نظير چنين بندي رو داشت.
پناه جو داستانش فرق داره. این بند مربوط به سیتیزنهایی هست که خانواده اشون رو می خ ان بیارن. ربطی به پناهندگی نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا فرزاد
(2017-02-26 ساعت 09:46)maryam1983 نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 05:31)s.div نوشته:  salam be doostane aziz.bebabkhshid fingilish minvisam.visaye man 12feb issued shod va be modate 4 rooz baad yani 16 feb  az poste dubai tahvil gereftam va be man goftan vase inke be ghanoone jadide t r u m p nakhoram ta 48 saat badesh varede amrica besham ke manam vase 1shanbe sobhe iran belit gereftam va 5.5 asr be vaghte chicago varede amrica shodam.chon visam namzadi bood tak tak barge haye too package zard ro negah kardan va badesh goftan moshkeli nist va chamedoon hamo sar sari negah kardan o goftan kei mikhai ezdevaj koni ke goftan ta ghabl az 1 mahe dige va kheili ba shookhi va ehteram az oonja biroon oomadam.hame chi kheili khoob o sari anjam shod,mamnoonam az hameye doostani ke ham fekri kardan.baratoon behtarin ha ro arezoo mikonam,man 15 may 2016 mosahebe dashtam va 8 dec  ,2khati shodam va 12 dec too sitte abudhabi naghse madarek behem elaam shod.

تبريك ميگم دوست عزيز. شما چه تاريخي كلير شدي؟

mamnoonam.be man emaile clear i nazadan va faghat naaghse madrak ro elam kardan ke 12 december bood,
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983
(2017-03-07 ساعت 21:40)s.div نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 09:46)maryam1983 نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 05:31)s.div نوشته:  salam be doostane aziz.bebabkhshid fingilish minvisam.visaye man 12feb issued shod va be modate 4 rooz baad yani 16 feb  az poste dubai tahvil gereftam va be man goftan vase inke be ghanoone jadide t r u m p nakhoram ta 48 saat badesh varede amrica besham ke manam vase 1shanbe sobhe iran belit gereftam va 5.5 asr be vaghte chicago varede amrica shodam.chon visam namzadi bood tak tak barge haye too package zard ro negah kardan va badesh goftan moshkeli nist va chamedoon hamo sar sari negah kardan o goftan kei mikhai ezdevaj koni ke goftan ta ghabl az 1 mahe dige va kheili ba shookhi va ehteram az oonja biroon oomadam.hame chi kheili khoob o sari anjam shod,mamnoonam az hameye doostani ke ham fekri kardan.baratoon behtarin ha ro arezoo mikonam,man 15 may 2016 mosahebe dashtam va 8 dec  ,2khati shodam va 12 dec too sitte abudhabi naghse madarek behem elaam shod.

تبريك ميگم دوست عزيز. شما چه تاريخي كلير شدي؟

mamnoonam.be man emaile clear i nazadan va faghat naaghse madrak ro elam kardan ke 12 december bood,

سلام دوست عزيز به سلامتي
ففقط يه يسوال ، الان من با ويزاي نامزدي مصاحبه هم رفتم و بهم ap خورده و روز مصاحبه گفت مداركتون كامله فقط مراحل اداري داره . يعني بازم ممكنه بهم نقص مدرك بخوره اينجوري كه شما ميگي؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-08 ساعت 10:50)vanima نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 21:40)s.div نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 09:46)maryam1983 نوشته:  تبريك ميگم دوست عزيز. شما چه تاريخي كلير شدي؟

سلام دوست عزيز به سلامتي
ففقط يه يسوال ، الان من با ويزاي نامزدي مصاحبه هم رفتم و بهم ap خورده و روز مصاحبه گفت مداركتون كامله فقط مراحل اداري داره . يعني بازم ممكنه بهم نقص مدرك بخوره اينجوري كه شما ميگي؟

سلام.ممنونم.ایشالا برای شما.تا جاییکه من دیدم و شنیدم ،نقص مدرک رو تو روز مصاحبه و روی برگه مشخص میکنن.چون افسر من گفته بود شما تا وقتی زمان ap ت بگذره فرصت داری اسپانسر پیدا کنی و وقتی تو سایت سفارت چک کردی و اسمتو دیدی مدارکت رو بفرست.شما دوست عزیز که نقص مدرک نداری،خوش به حالتونه،فقط تا 6-7 ماه باید منتظر بمونی که سفارت بهت خبر بده.تا اون زمان هم فقط بشین زبان بخووون .موفق باشی
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان