کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-03-22 ساعت 18:39)Sasa-t نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 12:19)samira aslroosta نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 11:11)vanima نوشته:  به نظر من سفارت شايد ميدونه و نميگه چون اگه دسترسي به كيس ما نداره چرا هر وقت إيميل ميديم تَو سيّس اپديت ميشيم
ربطی به آپدیت کیس نداره. اداره اف بی ای باید کارش رو تموم کنه اطلاعات رو بده به سفارت. سفارتم به ما ابلاغ کنه. به طور اتومات تو سیستم خود سفارت وقتی اسم مارو سرچ می کنم آپدیت می خوره. دوستهای گلم من پیشنهاد دارم از کسایی که عزیزانشون آمریکا هستن یا کسایی که اینجا زبان خیلی خوبی دارن از تو گوگل شماره تلفن اداره اف بی ای رو سرچ کنن و یه زنگ بزنن. اونجا هم مثل ان وی سی جواب می ده. بپرسن ببینن ما از کجا می تونیم حد اقل کیسمون رو پیگیری کنیم.

سمیرا جان والا من زنگ زدم، ایمیل دادم اما اصلا تو سایت سفارت و سیس آپدیت نخوردم. ده ماه داره میشه تو مرحله کلیرنس هستم. خداوکیلی خسته شدم ده ساله زندگیم رفته رو هوا... اصلا معلوم نیست دارن چی کار می کنن. اکثرا دارن ویزا یه ضرب می دن مخصوصا به لاتاری ها ماهایی هم که تو مرحله کلیرنس هستیم دور از جون شما و بقیه انگار آدم نیستیم که اینهمه وقت منتظریم. واقعا دیگه خسته شدم تا کی ادم بگه این ماه نشد ماه دیگه این جریان تموم بشه درست میشه. خدایی خیلی دارن اذیتمون میکنن من یکی دیگه کم دارم میارم

عزیزم نگران نباش شاید دبی سفارتش اینجوریه ولی آنکارا ایمیل امروز بزنی فردا جوابشو می دن و آپ.دیت می کمن کیس رو و لی در اصل ماجرا فرقی نداره. بازم پنتظریم.در ضمن در مورد لاتاری هم بهتون بگم به اونها هم اف بی ای چک می خوره و دیگه اگر به کسی اف بی ای چک خورد از دست سفارت خارج می شه و می ره زیر نظر اداره اف بی ای. منم برای همین گفتم یه تماسی با اداره اف بی ای داشته باشیم ببینیم چه خبره.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Sasa-t
(2017-03-22 ساعت 12:13)صبا فرزاد نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 11:01)bhb32 نوشته:  اين طاهر كاملي رو بايد بندازيم جلو
قديما فكر كنم يه كارايي كرده بود
براي اونايي كه زياد مونده بودن تو اين مرحله

فكر خوبيه !

منم موافقم دوست عزیز ، اگر بقیه هم موافق هستن یک اقدامی بکنیم . حداقل تکلیفمونو روشن کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
از اونور راحت تر می شه تماس گرفت. کاملی هم تا بهش وکالت ندیم که برای ما کاری انجام نمی ده. ولی تماس با اداره اف بی ای هزینه نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
حالا من يه تلاشي ميكنم ببينم چي ميگه
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nagh ، Sasa-t
(2017-03-22 ساعت 18:46)samira aslroosta نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 18:39)Sasa-t نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 12:19)samira aslroosta نوشته:  

سمیرا جان والا من زنگ زدم، ایمیل دادم اما اصلا تو سایت سفارت و سیس آپدیت نخوردم. ده ماه داره میشه تو مرحله کلیرنس هستم. خداوکیلی خسته شدم ده ساله زندگیم رفته رو هوا... اصلا معلوم نیست دارن چی کار می کنن. اکثرا دارن ویزا یه ضرب می دن مخصوصا به لاتاری ها ماهایی هم که تو مرحله کلیرنس هستیم دور از جون شما و بقیه انگار آدم نیستیم که اینهمه وقت منتظریم. واقعا دیگه خسته شدم تا کی ادم بگه این ماه نشد ماه دیگه این جریان تموم بشه درست میشه. خدایی خیلی دارن اذیتمون میکنن من یکی دیگه کم دارم میارم

عزیزم نگران نباش شاید دبی سفارتش اینجوریه ولی آنکارا ایمیل امروز بزنی فردا جوابشو می دن  و آپ.دیت می کمن کیس رو و لی در اصل ماجرا فرقی نداره. بازم پنتظریم.در ضمن در مورد لاتاری هم بهتون بگم به اونها هم اف بی ای چک می خوره و دیگه اگر به کسی اف بی ای چک خورد از دست سفارت خارج می شه و می ره زیر نظر اداره اف بی ای. منم برای همین گفتم یه تماسی با اداره اف بی ای داشته باشیم ببینیم چه خبره.
بچه ها اگه شماره FBI دارين يا تماس گرفتين ميشه به منم بدين كه بگم همسرم از امريكا زنگ بزنه
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: واهیک آقاجانی
سلام
من دوباره بعد 5 روز از آپدیت قبلیم دوباره آپدیت شدم ولی نه دوخطی شدم نه چیزی.
کس دیگه ای هم آپدیت شده؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، mulan1979
(2017-03-22 ساعت 22:08)vanima نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 18:46)samira aslroosta نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 18:39)Sasa-t نوشته:  سمیرا جان والا من زنگ زدم، ایمیل دادم اما اصلا تو سایت سفارت و سیس آپدیت نخوردم. ده ماه داره میشه تو مرحله کلیرنس هستم. خداوکیلی خسته شدم ده ساله زندگیم رفته رو هوا... اصلا معلوم نیست دارن چی کار می کنن. اکثرا دارن ویزا یه ضرب می دن مخصوصا به لاتاری ها ماهایی هم که تو مرحله کلیرنس هستیم دور از جون شما و بقیه انگار آدم نیستیم که اینهمه وقت منتظریم. واقعا دیگه خسته شدم تا کی ادم بگه این ماه نشد ماه دیگه این جریان تموم بشه درست میشه. خدایی خیلی دارن اذیتمون میکنن من یکی دیگه کم دارم میارم

عزیزم نگران نباش شاید دبی سفارتش اینجوریه ولی آنکارا ایمیل امروز بزنی فردا جوابشو می دن  و آپ.دیت می کمن کیس رو و لی در اصل ماجرا فرقی نداره. بازم پنتظریم.در ضمن در مورد لاتاری هم بهتون بگم به اونها هم اف بی ای چک می خوره و دیگه اگر به کسی اف بی ای چک خورد از دست سفارت خارج می شه و می ره زیر نظر اداره اف بی ای. منم برای همین گفتم یه تماسی با اداره اف بی ای داشته باشیم ببینیم چه خبره.
بچه ها اگه شماره FBI دارين يا تماس گرفتين ميشه به منم بدين كه بگم همسرم از امريكا زنگ بزنه

شما تو گوگل سرچ کن اداره اف بی ای تلفن خودش بهتون اطلاعات رو می ده
پاسخ
تشکر کنندگان: vanima
(2017-03-23 ساعت 00:59)mohajer20176 نوشته:  سلام

خوب این آپ دیت های شما اگر بدون فرستادن ایمیلی از طرف شما باشه نشونه خیلی خوبیه و برای هممون امیدوار کننده. شما چند وقته منتظرید؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer20176
(2017-03-23 ساعت 10:12)samira aslroosta نوشته:  

خوب این آپ دیت های شما اگر بدون فرستادن ایمیلی از طرف شما باشه نشونه خیلی خوبیه و برای هممون امیدوار کننده. شما چند وقته منتظرید؟؟

یکیشو فرم سوال پر کردم ولی دومی نه هیچ کاری نکردم. 2 ماه و خورده ای.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-23 ساعت 10:51)mohajer20176 نوشته:  
(2017-03-23 ساعت 10:12)samira aslroosta نوشته:  

یکیشو فرم سوال پر کردم ولی دومی نه هیچ کاری نکردم. 2 ماه و خورده ای.

پس احتمالا این آپ دیتها همون آپ دیتهای اولیه هستن که تقریبا هممون داریم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
جناب آقای سپهر
مدیر محترم شرکت پاریز تراول
باسلام
احترماً، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و درخواست بهترین ها از خداوند متعال برای شما و خانواده گرامیتان به استحضار می رساند، طولانی شدن بیش از حد بررسی پرونده مهاجرتی تعداد کثیری از هموطنان عزیز منجمله بنده در اداره FBI ابالات متحده آمریکا تحت عنوان Administrative Processing که منجر به بلاتکلیفی و ایجاد مشقت های فراوانی به سبب دوری از خانواده ها گردیده است، ما را بر آن داشت تا از جنابعالی به عنوان فردی مجرب، صادق و دلسوز در امر مهاجرت، تقاضای همفکری در این خصوص داشته باشیم. لذا خواهشمند است درصورتیکه طبق تجربه جنابعالی، امکان کوتاه تر کردن این روند از هر طریق و همچنین الزام پاسخگویی مسئولین امر میسر می باشد، مراتب را اعلام تا پس از کسب موافقت سایر هموطنان ذینفع، اقدامات عاجل و جمعی در این خصوص صورت پذیرد.
باتشکر
جمعی از اعضای سایت مهاجر سرا
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، Sara49 ، NariNB ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، maryam1983
این متن رو من در کانال تلگرام ایشون گذاشتم
ببینیم چی میگن و بعد باز از آقای کاملی پییگر خواهیم بود اگر ایشون جوابی ندادن
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara49 ، NariNB ، Nooshin1361 ، maryam1983
(2017-03-23 ساعت 12:46)bhb32 نوشته:  جناب آقای سپهر
مدیر محترم شرکت پاریز تراول
باسلام
احترماً، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و درخواست بهترین ها از خداوند متعال برای شما و خانواده گرامیتان به استحضار می رساند، طولانی شدن بیش از حد بررسی پرونده مهاجرتی تعداد کثیری از هموطنان عزیز منجمله بنده در اداره FBI ابالات متحده آمریکا تحت عنوان Administrative Processing  که منجر به بلاتکلیفی و ایجاد مشقت های فراوانی به سبب دوری از خانواده ها گردیده است، ما را بر آن داشت تا از جنابعالی به عنوان فردی مجرب، صادق و دلسوز در امر مهاجرت، تقاضای همفکری در این خصوص داشته باشیم. لذا خواهشمند است درصورتیکه طبق تجربه جنابعالی، امکان کوتاه تر کردن این روند از هر طریق و همچنین الزام پاسخگویی مسئولین امر میسر می باشد، مراتب را اعلام تا پس از کسب موافقت سایر هموطنان ذینفع، اقدامات عاجل و جمعی در این خصوص صورت پذیرد.
باتشکر
جمعی از اعضای سایت مهاجر سرا

با کمال تاسف بگم که من با ایشون هم قبلا تلفنی صحبت کردم و حضوری دیدمشون. آقای سپهری هم گفتن در این خصوص کاری از دستمون بر نمی اد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983
من در درجه اول از ایشون پرسیدم
پاسخ آقای سپر:
سلام از اونجایی که کسی نمی تونه توی پروسه AP دخل و تصرفی داشته باشه و این مباحث راه رو برای سو استفاده سودجویان باز می کنه گمان نکنم کار مفیدی باشه

الان میریم سراغ دکتر کاملی
چون می دونم یک سال پیش یک کارایی کرده بودن ولی از نتیجش بی خبرم
به هر حال سنگ مفت گنجشک مفت
یا میشه یا نمی شه
به هر حال ما تلاش خودمون رو می کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2017-03-23 ساعت 12:55)bhb32 نوشته:  من در درجه اول از ایشون پرسیدم
پاسخ آقای سپر:
سلام از اونجایی که کسی نمی تونه توی پروسه AP دخل و تصرفی داشته باشه و این مباحث راه رو برای سو استفاده سودجویان باز می کنه گمان نکنم کار مفیدی باشه

الان میریم سراغ دکتر کاملی
چون می دونم یک سال پیش یک کارایی کرده بودن ولی از نتیجش بی خبرم
به هر حال سنگ مفت گنجشک مفت
یا میشه یا نمی شه
به هر حال ما تلاش خودمون رو می کنیم

مارو بی خبر نزارین. اف بی ای هم اگه تو نستی یه تماسی بگیر لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان