کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-05-01 ساعت 15:12)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-04-30 ساعت 10:29)bahmantech نوشته:  
(2017-04-30 ساعت 09:00)bhb32 نوشته:  بچه ها اين سايت رو كسي سر زده ؟
كي هستن اينا
من اصلا شناختي ندارم
و آيا كسي از بچه ها تمايلي داره از اين طريق كارش رو پيش ببره

بله من  سايتشون رو ديدم    ،   نمايندشون   در شبكه   سي ان ان  صحبت  كرده بود قبلا .  به  نظر من  بايد انجام بديم  چون  اين روند  غير عادلانه است   روند  بيش از حد طولاني ،   من  اسمم   به ليستشون دادم    ،  هرچي  تعداد   بيشتر   باشه    تاثير  بيشتر ميزاره   كه  به   اعتراض   اهميت  بدند    ،   از اينا    بعيد نيست  كه  اصلا  پرونده  مارو  گذاشتن  كنار  يا   اهميتي  نميدن   كه  اينقد  طول كشيده

سلام خدمت دوستان عزیز
همسر من هم بهشون ایمیل زده و مشخصات کیسمون رو براشون فرستاد اونا هم در جواب اسمون رو به لیستشون اضافه کردن.به نظر من هم بهتره که انجام بشه و هر چی تعداد بیشتر باشه پیگیری ها قوی تر خواهد بود.دوستانی که بیش از ۶ ماه منتظر هستند اگر صلاح میبینند به لیستشون اضافه بشن،من ۱۷می یکسال از مصاحبه ام میگذره،به امیدکلیری برا همگی.

آخه چقدر معتبرن؟؟
مثل دكتر كاملي هست؟؟
اسم رو نديم بعد بساط بشه؟؟؟ از اونور پروسه گير كنه؟؟؟؟
به نظرم شما عجله كردين
من ميترسم خودم?
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
دوستان عزیز من امروز یعنی یک may  در سایت سیس آپدیت شدم ولی دو خطی نشدم. بررسی کردم این آپدیت به خاطر باز شدن مجدد فرم DS260 برای من می باشد چون بیشتر از یک سال از مصاحبه من گذشته است
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-05-01 ساعت 17:28)NariNB نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 15:12)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-04-30 ساعت 10:29)bahmantech نوشته:  بله من  سايتشون رو ديدم    ،   نمايندشون   در شبكه   سي ان ان  صحبت  كرده بود قبلا .  به  نظر من  بايد انجام بديم  چون  اين روند  غير عادلانه است   روند  بيش از حد طولاني ،   من  اسمم   به ليستشون دادم    ،  هرچي  تعداد   بيشتر   باشه    تاثير  بيشتر ميزاره   كه  به   اعتراض   اهميت  بدند    ،   از اينا    بعيد نيست  كه  اصلا  پرونده  مارو  گذاشتن  كنار  يا   اهميتي  نميدن   كه  اينقد  طول كشيده

سلام خدمت دوستان عزیز
همسر من هم بهشون ایمیل زده و مشخصات کیسمون رو براشون فرستاد اونا هم در جواب اسمون رو به لیستشون اضافه کردن.به نظر من هم بهتره که انجام بشه و هر چی تعداد بیشتر باشه پیگیری ها قوی تر خواهد بود.دوستانی که بیش از ۶ ماه منتظر هستند اگر صلاح میبینند به لیستشون اضافه بشن،من ۱۷می یکسال از مصاحبه ام میگذره،به امیدکلیری برا همگی.

آخه چقدر معتبرن؟؟
مثل دكتر كاملي هست؟؟
به نظرم شما عجله كردين
من ميترسم خودم?

دوست عزیز تا اونجا که من اطلاع دارم کانون وکلای ایرانی معتبره و هفته قبل هم این کانون بود که دادخواست ایرانی ها رو در دادگاه واشنگتن پیگیری کردن و هنوز هم در هرحال پیگیری هستن.به نظر من اگر منفعتی نباشه ضرری هم نداره،هرچند که بارها از جدیت این کانون در پیگیری امور شنیدم برای مقابله با فرمان مهاجرتی،من در جواب دوستمونخواستم که اطلاع رسانی کنم که کیس ماهم به لیستشون اضافه شده،وشما با آگاهی و کسب اطلاع بیشتر هر کاری که صلاح میبینید انجام بدید.پناه برخدا ایشالا که خیره و هرچی صلاحه برای همگی پیش بیاد.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، NariNB
(2017-05-01 ساعت 20:05)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 17:28)NariNB نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 15:12)Nooshin1361 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز

آخه چقدر معتبرن؟؟
مثل دكتر كاملي هست؟؟
به نظرم شما عجله كردين
من ميترسم خودم?

دوست عزیز تا اونجا که من اطلاع دارم کانون وکلای ایرانی معتبره و هفته قبل هم این کانون بود که دادخواست ایرانی ها رو در دادگاه واشنگتن پیگیری کردن و هنوز هم در هرحال پیگیری هستن.به نظر من اگر منفعتی نباشه ضرری هم نداره،هرچند که بارها از جدیت این کانون در پیگیری امور شنیدم برای مقابله با فرمان مهاجرتی،من در جواب دوستمونخواستم که اطلاع رسانی کنم که کیس ماهم به لیستشون اضافه شده،وشما با آگاهی و کسب اطلاع بیشتر هر کاری که صلاح میبینید انجام بدید.پناه برخدا ایشالا که خیره و هرچی صلاحه برای همگی پیش بیاد.

ممنون از اطلاع رساني
پس منم به همسرم ميگم تا اسممون رو به ليست اضافه كنيم
اميد بر خدا
انشاالله كار همه امون درست بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، maryam1983
سلام به دوستان،براي تمديد گرين كارت دو ساله ازدواجي همراه فرم I_751 چه مداركي لازم هست بفرستيم و في I_751 به چه صورت هست .آيا نياز به فرستادن عكس ازدواج حساب بانكي مشترك و تكس وبيمه و...هست يا فقط فرم پر شده I_751 كافيه؟لطفا هر كي اطلاعي داره با جزئيات راهنمايي كنه چون گوگل كردم و رو uscis يكم برام مبهمه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من ۲۷ آپریل مصاحبم بود ای پی خوردم نقص مدرکم نداشتم حالا از اینجا به بعد چجوری هستش چیکار باید بکنم چقدر طول میکشه ویزام اوک شه و یه سوال اینکه بعد از گرفتن گرین کارت چقدر طول میکشه سیستیزن شم کیسم ازدواج ۵ ساله ازدواج کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، zamini1975
(2017-05-02 ساعت 10:58)shayan_yg نوشته:  سلام
من ۲۷ آپریل مصاحبم بود ای پی خوردم نقص مدرکم نداشتم حالا از اینجا به بعد چجوری هستش چیکار باید بکنم چقدر طول میکشه ویزام اوک شه و یه سوال اینکه بعد از گرفتن گرین کارت چقدر طول میکشه سیستیزن شم کیسم ازدواج ۵ ساله ازدواج کردم

سلام. مصاحبتون کجا بود؟ یعنی به سلامتی برگ زرد گرفتین؟ خیلی خوبه تبریک میگم.ازین به بعد هم فقط باید صبر کنید، صبر کنید، بازم صبر کنید...
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-04-26 ساعت 11:07)Reza4203 نوشته:  
(2017-04-24 ساعت 17:20)mulan1979 نوشته:  
(2017-04-24 ساعت 16:54)Reza4203 نوشته:  من 21 اپریل اپدیت داشتم و 2 خطی شدم و امروز 24 اپریل هم OR شدم !

سلام دوست عزیز. بهتون تبریک میگم. امیدوارم بزودی به همسرتون بپیوندید و ایام خوب و خوشی رو پیش رو داشته باشید. موفق باشید

توی سایت سفارت ابوظبی این پیام اومده:
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

New medical examination is required.
Please complete online application form DS260, must appear in person for oath and bring new medical report along with passport.
ولی توی سایت CEAC هنوز اپدیت نشدم، کسی تجربه این رو داره ؟

سلام یه توضیح در مورد دو خطی می دین منم ای پی شدم نمی دونم الان چی به چیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-02 ساعت 11:04)شروین راد نوشته:  

سلام. مصاحبتون کجا بود؟ یعنی به سلامتی برگ زرد گرفتین؟ خیلی خوبه تبریک میگم.ازین به بعد هم فقط باید صبر کنید، صبر کنید، بازم صبر کنید...
برگه ابی گرفتم اما افیسر گفت بهتون تبریک می گم حالا زرد چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال جریان آپدیت ها چیه مال من تو این چند روز ۲ یا سه بار اپدیت شده چرا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

ارمنستان بودم همه ای پی شدن اما خوب مهم نیست صبر می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
[/quote]

[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: شروین راد
(2017-05-02 ساعت 11:21)shayan_yg نوشته:  

Salam dooste aziz, enjur ke to topic ezdevaj neveshte budin guya bekhatere check kardane cv ap khordin, pas ehtemalesh ziade ke kheily zood clear shin, baresi cv ziad tool nemikeshe, manam kheily update dashtam, taghriban har ruz, va baad az yek hafte visaro gereftam. Behamin khater officer behetun ehtemalan tabrik goftan.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB
(2017-05-02 ساعت 11:30)ziziii نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 11:21)shayan_yg نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 11:04)شروین راد نوشته:  سلام. مصاحبتون کجا بود؟ یعنی به سلامتی برگ زرد گرفتین؟ خیلی خوبه تبریک میگم.ازین به بعد هم فقط باید صبر کنید، صبر کنید، بازم صبر کنید...

Salam dooste aziz, enjur ke to topic ezdevaj neveshte budin guya bekhatere check kardane cv ap khordin, pas ehtemalesh ziade ke kheily zood clear shin, baresi cv ziad tool nemikeshe, manam kheily update dashtam, taghriban har ruz, va baad az yek hafte visaro gereftam. Behamin khater officer behetun ehtemalan tabrik goftan.

Salam
Na bekhatere cv nabod cv ro beheshon dadam ok bod nagoft chera ap khordammanam hasas nashodam naporsidam goftam shayad bekhatere madrake foghe lisansam bod ama faghat in do khatio motevajeh nemisham dostan migan omidvaram man ham sari clear sham
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-05-02 ساعت 11:38)shayan_yg نوشته:  Salam
Na bekhatere cv nabod cv ro beheshon dadam ok bod nagoft chera ap khordammanam hasas nashodam naporsidam goftam shayad bekhatere madrake foghe lisansam bod ama faghat in do khatio motevajeh nemisham dostan migan omidvaram man ham sari clear sham

دوست عزيز از 5 صفحه قبل پست بچه ها رو بخوني همه چيز دستت مياد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان