کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-06-16 ساعت 15:13)جواد حبيبي نوشته:  دوستان عزیز چنانچه در جریان بودبد من در تاریخ 5 ماه می آپدیت دو خطی شدم و بعد از ان هم دو بار دیگر به زمان سفارت ابوطبی در سایت سیس اپدیت شدم ولی آپدیت or  و اعلام کلیری روی سایت ابوظبی برای من نیامد به توصیه یکی از دوستان ،  با توجه به اینکه یک سال از مصاحبه من می گذشت ، در تاریخ 25 ماه می فرم ds260 را resubmit کردم و هفته پیش به دبی رفتم و مدیکال را دوباره انجام دادم . چون وقت  مصاحبه نداشتم با کمک همان دوست عزیز و با اعلام اینکه فرم فوق را resubmit کردم و برای قسم مجدد ، وارد سفارت شدم.  پس از تحویل مدارک با افسیر مصاحبه مجدد داشتم و بالاخره برگه صورتی را داد و روز بعد هم ویزای من در سایت سیس صادر شد و رفتم از سفارت گرفتم و بالاخره داستان من پس از حدود سه سال به پایان رسید.

سلام و تبریک میگم بهتون . انشالله در کنار خانواده و در امریکا لحظات خیلی خوبی رو داشته باشه و این روزهای دوری جبران بشه . موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، maryam1983 ، جواد حبيبي
(2017-06-16 ساعت 15:19)fb2016 نوشته:  
(2017-06-16 ساعت 15:13)جواد حبيبي نوشته:  دوستان عزیز چنانچه در جریان بودبد من در تاریخ 5 ماه می آپدیت دو خطی شدم و بعد از ان هم دو بار دیگر به زمان سفارت ابوطبی در سایت سیس اپدیت شدم ولی آپدیت or  و اعلام کلیری روی سایت ابوظبی برای من نیامد به توصیه یکی از دوستان ،  با توجه به اینکه یک سال از مصاحبه من می گذشت ، در تاریخ 25 ماه می فرم ds260 را resubmit کردم و هفته پیش به دبی رفتم و مدیکال را دوباره انجام دادم . چون وقت  مصاحبه نداشتم با کمک همان دوست عزیز و با اعلام اینکه فرم فوق را resubmit کردم و برای قسم مجدد ، وارد سفارت شدم.  پس از تحویل مدارک با افسیر مصاحبه مجدد داشتم و بالاخره برگه صورتی را داد و روز بعد هم ویزای من در سایت سیس صادر شد و رفتم از سفارت گرفتم و بالاخره داستان من پس از حدود سه سال به پایان رسید.

مبارك باشه آقاي حبيبي
يعني بدون اينكه ازتون بخوان رفتين سفارت؟؟؟ يعني هركدوممون همينطوري بريم سفارت؟!

سلام
مبارك باشه آقاي حبيبي انشاالله بسلامتي
اميدوارم هميشه شاد باشين
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، جواد حبيبي

می تونم بپرسم بدون وقت سفارت چطور گذاشتن برید داخل؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، جواد حبيبي ، NariNB
(2017-06-16 ساعت 19:41)samira aslroosta نوشته:  

در متن توضیحات به این موضوع اشاره کردم چنانچه نیاز به توضیح بیشتر است در قسمت پیام خصوصی در خدمت هستم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، bhb32
(2017-06-17 ساعت 08:30)جواد حبيبي نوشته:  
(2017-06-16 ساعت 19:41)samira aslroosta نوشته:  

در متن توضیحات به این موضوع اشاره کردم چنانچه نیاز به توضیح بیشتر است در قسمت پیام خصوصی در خدمت هستم

با سلام خدمت شما دوست عزيز و تبريك فراوان
پس شما در بدو ورود به سفارت توضيح داديد كه فرم رو دوباره پر كرديد و براي قسم مجدد اومديد و اونها هم اجازه دادند د اخل شيد ؟ كمك دوست شما در زمينه راهنمايي بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، armehraboon
(2017-06-17 ساعت 11:14)atessa نوشته:  
(2017-06-16 ساعت 19:41)samira aslroosta نوشته:  می تونم بپرسم بدون وقت سفارت چطور گذاشتن برید داخل؟؟

پس شما در بدو ورود به سفارت توضيح داديد كه فرم رو دوباره پر كرديد و براي قسم مجدد اومديد و اونها هم اجازه دادند د اخل شيد ؟ كمك دوست شما در زمينه راهنمايي بود؟
منم‌دقیقا سوالم همین بود. چون از توضیحات ایشون نفهمیدم چطور وارد سفارت شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي
(2017-06-17 ساعت 11:14)atessa نوشته:  
(2017-06-16 ساعت 19:41)samira aslroosta نوشته:  می تونم بپرسم بدون وقت سفارت چطور گذاشتن برید داخل؟؟

با سلام بله و کمک ان دوست عزیز که بچه های مهاجر سرا هم اکثرا ایشان را می شناسند برای ورود موثر بود بنده در پیام خصوصی برای دوستانی که اطلاعات بیشتری می خواستند توضیحات کاملتری دادم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon
@itex@

سلام. وقت شما بخير.

آقاي "جواد حبيبي" به تاريخ. 2017 , 14 June كلير شدن.

ممنون كه در جدول وارد ميكنين.
.................................

دوستاني كه در جدول منتظران اطلاعاتشون رو ثبت كردن
خواهش ميكنم وقتي كلير شدين، تاريخ كليري خودتون رو به همين طريق به @itex@ اعلام كنين تا در جدول ثبت كنن. اگر اين كار و جدي نگيريم، افرادي كه بعد از خودمون به جدول منتظران مراجعه ميكنن، به اشتباه ميفتن. itex و باقي دوستان خيلي زحمت كشيدن براي منظم بودن اين جدول. اي كاش ما هم تا آخر همكاري داشته باشيم.

دوستان عزيزي هم كه هنوز اطلاعاتشون رو وارد نكردن:
ميتونن به ليست اعضا مراجعه كنن. دوستمون itex رو پيدا كنن (تو همون صفحه اوله ليست اعضا). روي جدول منتظران كليك كنن، اونجا ميتونن وضعيت همه رو ببينن. براي ثبت كيس خودشون هم "ورود منتظران" رو كليك كنن تا مشخصات كيسشون رو اضافه كنن.

به اميد كلير شدن سريع همه دوستان.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، fb2016 ، bhb32 ، zamini1975 ، armehraboon ، Yashita ، itex ، جواد حبيبي
(2017-06-18 ساعت 09:56)maryam1983 نوشته:  @itex@

سلام. وقت شما بخير.

آقاي "جواد حبيبي" به تاريخ.  2017 , 14 June  كلير شدن.

خواهش ميكنم وقتي كلير شدين، تاريخ كليري خودتون رو به همين طريق به @itex@ اعلام كنين تا در جدول ثبت كنن. اگر اين كار و جدي نگيريم، افرادي كه بعد از خودمون به جدول منتظران مراجعه ميكنن، به اشتباه ميفتن. itex و باقي دوستان خيلي زحمت كشيدن براي منظم بودن اين جدول. اي كاش ما هم تا آخر همكاري داشته باشيم.

ميتونن به ليست اعضا مراجعه كنن. دوستمون itex رو پيدا كنن (تو همون صفحه اوله ليست اعضا). روي جدول منتظران كليك كنن، اونجا ميتونن وضعيت همه رو ببينن. براي ثبت كيس خودشون هم "ورود منتظران" رو كليك كنن تا مشخصات كيسشون رو اضافه كنن.

جهت اطلاع ۲ نفر از دوستان به تاریخaug.2017 وsep.2017 نوشتن که کلیر شدن در صورت امکان اینارو اصلاح کنین . ممنون .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، itex
(2017-06-19 ساعت 16:43)zamini1975 نوشته:  

سلام. وقت شما بخير.

جهت اطلاع ۲ نفر از دوستان به تاریخaug.2017 وsep.2017 نوشتن که کلیر شدن در صورت امکان اینارو اصلاح کنین . ممنون .

متوجه نشدم، نام کاربری رو دقیق بگین لطفاً
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-20 ساعت 09:08)itex نوشته:  
(2017-06-19 ساعت 16:43)zamini1975 نوشته:  

سلام. وقت شما بخير.

متوجه نشدم، نام کاربری رو دقیق بگین لطفاً

M1258
shahrokh81

اين دو نفر تاريخ كليريشون اشتباهه چون هنوز اين دو تاريخ در 2017 نرسيده! ما هنوز ماه ژوئن هستيم.

ضمنا" كاربر با نام shahrokh81 يك نفر بيشتر عضو مهاجرسرا نداريم، اما اين آيدي الان دوبار در جدول اومده: يكبار در رديف ٢ و يكبار هم در رديف ١٥٩ كه تاريخ كليريش رو هم اشتباه وارد كرده. از اونجايي كه وقتي شخصي خودش اقدام به ثبت تاريخ كليري ميكنه، آيديش دوبار در جدول ظاهر ميشه، حدس ميزنم اين دو آيدي مربوط به يكنفر هست.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، mulan1979
سلام دوستان یه سوال خدمتتون داشتن کو اسپانسر من امسال برگه مالیات را پر نکرده و شش ماه فرجه خواسته حالا از من هم دوباره ساپورت مالی امسال رو خواستن مصاحبه ام یک ماه دیگه است حالا نمی دونم واقعا چیکار کنم کیس منم ازدواج با س یتیزن هست آیا ساپورت مالی پارسال رو قبول میکنم ازم واقعا نمی دونم چیکار کنم در خدا جواب بدین یا میشه موجودی حساب بانگی اگر بالای حد فقر باشه رو برد ببخشید توی تاپیک نامربوطه گذاشتم چون شما دوستان تجربه مصاحبه رو دارین از خدمتتون پرسیدم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-20 ساعت 10:46)Samirshim نوشته:  سلام دوستان یه سوال خدمتتون داشتن کو اسپانسر من امسال برگه مالیات را پر نکرده و شش ماه فرجه خواسته حالا از من هم دوباره ساپورت مالی امسال رو خواستن مصاحبه ام یک ماه دیگه است حالا نمی دونم واقعا چیکار کنم کیس منم ازدواج با س یتیزن هست آیا ساپورت مالی پارسال رو قبول میکنم ازم واقعا نمی دونم چیکار کنم در خدا جواب بدین یا میشه موجودی حساب بانگی اگر بالای حد فقر باشه رو برد ببخشید توی تاپیک نامربوطه گذاشتم چون شما دوستان تجربه مصاحبه رو دارین از خدمتتون پرسیدم.

سلام . عزیزم فرم اکستنشن رو بگو برات بفرستن . این برای کسایی هست که فرجه برای پرداخت مالیات خواستن . من هم همین رو بردم و مشکلی پیش نیومد . البته توی ایمیلی که براتون زدن گفتن .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-20 ساعت 13:10)Mahshhhıd نوشته:  
(2017-06-20 ساعت 10:46)Samirshim نوشته:  سلام دوستان یه سوال خدمتتون داشتن کو اسپانسر من امسال برگه مالیات را پر نکرده و شش ماه فرجه خواسته حالا از من هم دوباره ساپورت مالی امسال رو خواستن مصاحبه ام یک ماه دیگه است حالا نمی دونم واقعا چیکار کنم کیس منم ازدواج با س یتیزن هست آیا ساپورت مالی پارسال رو قبول میکنم ازم واقعا نمی دونم چیکار کنم در خدا جواب بدین یا میشه موجودی حساب بانگی اگر بالای حد فقر باشه رو برد ببخشید توی تاپیک نامربوطه گذاشتم چون شما دوستان تجربه مصاحبه رو دارین از خدمتتون پرسیدم.

سلام . عزیزم فرم اکستنشن رو بگو برات بفرستن . این برای کسایی هست که فرجه برای پرداخت مالیات خواستن . من هم همین رو بردم و مشکلی پیش نیومد . البته توی ایمیلی که براتون زدن گفتن .

خیلی محبت کردین دوست عزیزم من رو از نگرانی دراوردین فقط سوالی که دارم این هست که منظورتون از ایمیلی که برام زدن گفتن چی هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-06-20 ساعت 13:14)Samirshim نوشته:  
(2017-06-20 ساعت 13:10)Mahshhhıd نوشته:  

خیلی محبت کردین دوست عزیزم من رو از نگرانی دراوردین فقط سوالی که دارم این هست که منظورتون از ایمیلی که برام زدن گفتن چی هست ؟ ایا می شود که ساپورت مالی که مجدد خواستن بروز رسانی کنم و اورجینا ل ببرم رو مال سال گذشته رو ببرم همراه با فرم اکستنشن
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان