کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-06-27 ساعت 18:49)Yashita نوشته:  
(2017-06-27 ساعت 12:57)fb2016 نوشته:  
(2017-06-27 ساعت 01:23)bahmantech نوشته:  مزسی از توضیح  کامل

اين فقط تحليل يه وكيله هيچ موثق نيست

دوست عزیز من آمریکا زندگی می کنم! مطمین باشید اگر به صحتش اطمینان نداشتم اعلام نمی کردم!

من خودم تو اي پي نامزدي هستم بنابرين از خدامه پيام شما صحت داشته باشه و ان شالله داره
اما حرفم اينه كه در متن حكم نوع ويزا رو مشخص نكرده و طي مثالي كه زده گفته family member
حالا سوال اينجاست نامزد هم جز اين گروه محسوب ميشه يا خير كه اميدوارم بشه
بازم ممنون از شما كه به دغدغه ما توجه كردين ???
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Yashita
(2017-06-27 ساعت 22:43)fb2016 نوشته:  
(2017-06-27 ساعت 12:57)fb2016 نوشته:  اين فقط تحليل يه وكيله هيچ موثق نيست

دوست عزیز من آمریکا زندگی می کنم! مطمین باشید اگر به صحتش اطمینان نداشتم اعلام نمی کردم!

من خودم تو اي پي نامزدي هستم بنابرين از خدامه پيام شما صحت داشته باشه و ان شالله داره
اما حرفم اينه كه در متن حكم نوع ويزا رو مشخص نكرده و طي مثالي كه زده گفته family member

دوست عزیز
بنظر من نامزدی هم به معنای وجود ارتباط با شخصی در امریکا هست. وقتی دانشجویان با پذیرش از دانشگاه مجاز میشوند نمامزدی که حتما شامل بن نمیشه.
فقط سوال اینجاست که این در روند admin pr جقدر تغییر ایجاد میکنه؟ اصلا هیچ تغییری میذاره ؟ راستش من به سخته همش فکر میکنم ممکنه حتس طولانی تر هم بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، Yashita
(2017-06-27 ساعت 12:57)fb2016 نوشته:  اين فقط تحليل يه وكيله هيچ موثق نيست

همونطور که قید شده بله! ویزای نامزدی هم جزوشه...
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد،دو سوال از دوستان دارم و خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد:اول اينكه كتگوري f4 هم مشمول اين راي ميشه(بدليل ارتباط خانوادگي) اپليكنت اصلي كيس ما يعني همسرم ايشود شده ولي من تا الان ap هستم.دوم اينكه چند روز پيش در قسمت استاتوس سايت سفارت من processing completed شد ولي ايميلي براي من هنوز نيومده. در قسمت special note هم نوشته اعتبار مديكال رو بايستي تمديد كنيد.ايا اين بمنزله پايان كاره ؟ببخشيد طولاني شد و شايد غير مرتبط .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-28 ساعت 02:30)Yashita نوشته:  
(2017-06-27 ساعت 18:49)Yashita نوشته:  دوست عزیز من آمریکا زندگی می کنم! مطمین باشید اگر به صحتش اطمینان نداشتم اعلام نمی کردم!

همونطور که قید شده بله! ویزای نامزدی هم جزوشه...

كاش درست بود ...
متقاضي ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان:
ویزای نامزدی متوقف شده و فقط ویزای ازدواج تا اکتبر میتونه وارد بشه امیدوارم بعد از اکتبر همه چی تغییر بکنه !
Case K1 , interview 2 April2014,clearance...8/20/2014 Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
امروز ٨ تير ٩٦ يك كيس لاتاري در سفارت ارمنستان كلير شد
2017AS1694
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2017-06-28 ساعت 22:33)Fkh نوشته:  ببخشيد،دو سوال از دوستان دارم و خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد:اول اينكه كتگوري f4 هم مشمول اين راي ميشه(بدليل ارتباط خانوادگي) اپليكنت اصلي كيس ما يعني همسرم ايشود شده ولي من تا الان ap هستم.دوم اينكه چند روز پيش در قسمت استاتوس سايت سفارت من processing completed شد ولي ايميلي براي من هنوز نيومده. در قسمت special note هم نوشته اعتبار مديكال رو بايستي تمديد كنيد.ايا اين بمنزله پايان كاره ؟ببخشيد طولاني شد و شايد غير مرتبط .

سلام دوست عزيز، تمومه ديگه ! تبريك ميگم .
درضمن اين محدوديت شامل كيس شما نميشه.
ببخشيد شما چند وقته تو ap بودين؟
موفق باشيد.
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
سلام
دوستان عزیزم که همچنان منتظر هستن کلیر بشن،و اون دوستانی که فرمان جدید شامل کیسشون شده و سردرگم و ناراحت هستن،امیدوارم و از خدا میخوام که این روزها به زودی بگذره،امیدتون رو از دست ندید تورو خدا،انرژی مثبت داشته باشید،میدونم استرس زیادی دارید من هم این استرس ها رو داشتم و درکتون میکنم و باهاتون همدردی میکنم،ولی این نباید شما رو ناامید کنید دوستان عزیز،هرچند خوده من هم هنوز وارد آمریکا نشدم و نمیدونم موقع ورود برخوردشون چجوریه...فقط خواستم بدونید به فکرتون هستم و دعا میکنم که به زودی ویزاتون رو بگیرید و بدونید همیشه در کنار هم هستیم.به خدا توکل کنید و با انرژی مثبت و ایمان قوی هرآنچه که صلاح و مصلحت همگی هست ایشالا به وجود بیاد.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، mulan1979 ، NAzeez ، atessa ، maryam1983
(2017-06-30 ساعت 00:53)Nooshin1361 نوشته:  سلام
دوستان عزیزم که همچنان منتظر هستن کلیر بشن،و اون دوستانی که فرمان جدید شامل کیسشون شده و سردرگم و ناراحت هستن،امیدوارم و از خدا میخوام که این روزها به زودی بگذره،امیدتون رو از دست ندید تورو خدا،انرژی مثبت داشته باشید،میدونم استرس زیادی دارید من هم این استرس ها رو داشتم و درکتون میکنم و باهاتون همدردی میکنم،ولی این نباید شما رو ناامید کنید دوستان عزیز،هرچند خوده من هم هنوز وارد آمریکا نشدم و نمیدونم موقع ورود برخوردشون چجوریه...فقط خواستم بدونید به فکرتون هستم و دعا میکنم که به زودی ویزاتون رو بگیرید و بدونید همیشه در کنار هم هستیم.به خدا توکل کنید و با انرژی مثبت و ایمان قوی هرآنچه که صلاح و مصلحت همگی هست ایشالا به وجود بیاد.

مرسي نوشين جان ، تا حالا تَو زندگيم هيچ وقت اينقدر استرس و نگراني نداشتم و نياز به حضور و كمك خدا رو حس نكرده بودم ، با همه وجود از خدا ميخوام كسايي كه مثل من تَو اين شرايط سخت گير كردن و پناهي جز خدا ندارن و خودش و برسونه و كمكمون كنه.
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، Nooshin1361
https://t.me/joinchat/AAAAAEJgmCh7sYSx-CVriw

گروه ويزاي نامزديه
متقاضي ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 01:08)vanima نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 00:53)Nooshin1361 نوشته:  سلام

مرسي نوشين جان ، تا حالا تَو زندگيم هيچ وقت اينقدر استرس و نگراني نداشتم و نياز به حضور و كمك خدا رو حس نكرده بودم ، با همه وجود از خدا ميخوام  كسايي كه مثل من تَو اين شرايط سخت گير كردن و پناهي جز خدا ندارن و خودش و برسونه و كمكمون كنه.
نا امید نباش عزیزم،شک نکن که مطمین تر و امن تر از پناه خدا نیست،امیدت و توکلت به خودش باشه،مطمین باش به وقت و زمانش که مصلحت زندگیت هست اون چیزی که میخوای برآورده میشه.خوب و مثبت فکر کن تا بازتاب مثبت ببینی وانیما جان.برات دعا میکنم عزیزم.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ، من در ويزا نامزدي هستم ١٠ ماه ap هستم ، اين قانون جديد جلوي ويزاي نامزدي ميگره ...
اگه بخوايم ازدواج كنيم وقتي در ap هستيم در كشور اروپايي يا ايران فرق مي كنه ؟ و اينكه كلا دوباره از اول بايد همه روند ويزا ازدواجي از اول انجام بديم و مصاحبه بشه؟ ، يا اينكه مي تونيم ازدواج كنيم و همينطور كه در ويزاي نامزدي ap هستيم و در اينده مشكلي در ويزاي نامزدي ما پيش نمياد ، و مي تونم به سفارت برم اعلام كنم كه ازواج كردم با نامزدم در اين حين و سفارت كيس نامزدي اپديت مي كنه و توي اين روند ليست ويزاهاي كه خانواده نزديك حساب ميشه بزارن ؟ نامزد من در امريكا صاحب بيزينس هم هست ايا تاثيري داره در پيشرفت پروسه يا نه؟

اصلا تا ما دوباره اقدام ببه تغيير ويزا به ازدواجي اين ٣ ماه تموم شده !؟؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-06-30 ساعت 02:58)bahmantech نوشته:  سلام  ،    من در ويزا  نامزدي هستم   ١٠  ماه   ap  هستم ،  اين  قانون  جديد  جلوي   ويزاي نامزدي ميگره ...  
اگه   بخوايم  ازدواج  كنيم  وقتي  در   ap   هستيم    در كشور   اروپايي  يا  ايران  فرق  مي كنه ؟  و اينكه  كلا  دوباره  از اول  بايد  همه   روند   ويزا ازدواجي از اول انجام بديم و مصاحبه  بشه؟   ،  يا  اينكه مي تونيم  ازدواج كنيم  و  همينطور  كه   در ويزاي  نامزدي ap  هستيم و در اينده  مشكلي  در ويزاي   نامزدي ما پيش نمياد ،  و مي تونم به  سفارت برم  اعلام  كنم  كه  ازواج  كردم  با نامزدم  در اين  حين و  سفارت   كيس  نامزدي  اپديت  مي كنه  و   توي  اين روند ليست  ويزاهاي  كه  خانواده  نزديك  حساب ميشه  بزارن ؟    نامزد  من  در  امريكا    صاحب   بيزينس  هم هست    ايا  تاثيري  داره در پيشرفت   پروسه يا نه؟

اصلا  تا ما دوباره  اقدام  ببه  تغيير  ويزا به    ازدواجي    اين  ٣ ماه تموم شده !؟؟!!

سلام دوست عزیز، چون شما ویزای نامزدی اقدام کردین دیگه نمیتونین به ازدواج تغییر بدین مگر اینکه دوباره از اول پرونده تشکیل بدین برای ازدواج، دلیلش هم اینه که وقتی با ویزا ازدواج میاین خیلی زود گرین کارت میگیرین چون مراحل اداری دریافت گرین کارت قبلا براتون طی شده و در واقع اون انتظاری که کیس نامزدی برای دریافت گرین کارت در امریکا میکشه کیس ازدواج قبلا طی کرده و بهمین دلیل کیس ازدواج طولانیتر از نامزدی میشه. شرایط خیلی سختی هست، واقعا درکتون میکنم و امیدوارم که هرچه زودتر به پایان برسه همه با خوشحالی ویزاتونو دریافت کنین، ولی سعی کنین صبور باشین و با تغییر کیستون نتیجه این همه انتظار رو از بین نبرین، ضمن اینکه وقتی اینجا میاین باوجودیکه قبلا در سفارت ترجمه شناسنامه رو تحویل دادین بازم باید برای مدارک گرین کارت ترجمه شناسنامه بهشون بدین، که مجردیتون در شناسنامه بهمراه سند ازدواجی که بعد از ورودتون صورت میگیره رو بررسی میکنن.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، bhb32
(2017-06-30 ساعت 08:22)ziziii نوشته:  
(2017-06-30 ساعت 02:58)bahmantech نوشته:  سلام  ،    من در ويزا  نامزدي هستم   ١٠  ماه   ap  هستم ،  اين  قانون  جديد  جلوي   ويزاي نامزدي ميگره ...  
اگه   بخوايم  ازدواج  كنيم  وقتي  در   ap   هستيم    در كشور   اروپايي  يا  ايران  فرق  مي كنه ؟  و اينكه  كلا  دوباره  از اول  بايد  همه   روند   ويزا ازدواجي از اول انجام بديم و مصاحبه  بشه؟   ،  يا  اينكه مي تونيم  ازدواج كنيم  و  همينطور  كه   در ويزاي  نامزدي ap  هستيم و در اينده  مشكلي  در ويزاي   نامزدي ما پيش نمياد ،  و مي تونم به  سفارت برم  اعلام  كنم  كه  ازواج  كردم  با نامزدم  در اين  حين و  سفارت   كيس  نامزدي  اپديت  مي كنه  و   توي  اين روند ليست  ويزاهاي  كه  خانواده  نزديك  حساب ميشه  بزارن ؟    نامزد  من  در  امريكا    صاحب   بيزينس  هم هست    ايا  تاثيري  داره در پيشرفت   پروسه يا نه؟

اصلا  تا ما دوباره  اقدام  ببه  تغيير  ويزا به    ازدواجي    اين  ٣ ماه تموم شده !؟؟!!

سلام دوست عزیز، چون شما ویزای نامزدی اقدام کردین دیگه نمیتونین به ازدواج تغییر بدین مگر اینکه دوباره از اول پرونده تشکیل بدین برای ازدواج، دلیلش هم اینه که وقتی با ویزا ازدواج میاین خیلی زود گرین کارت میگیرین چون مراحل اداری دریافت گرین کارت قبلا براتون طی شده و در واقع اون انتظاری که کیس نامزدی برای دریافت گرین کارت در آمریکا میکشه کیس ازدواج قبلا طی کرده و بهمین دلیل کیس ازدواج طولانیتر از نامزدی میشه. شرایط خیلی سختی هست، واقعا درکتون میکنم و امیدوارم که هرچه زودتر به پایان برسه همه با خوشحالی ویزاتونو دریافت کنین، ولی سعی کنین صبور باشین و با تغییر کیستون نتیجه این همه انتظار رو از بین نبرین، ضمن اینکه وقتی اینجا میاین باوجودیکه قبلا در سفارت ترجمه شناسنامه رو تحویل دادین بازم باید برای مدارک گرین کارت ترجمه شناسنامه بهشون بدین، که مجردیتون در شناسنامه بهمراه سند ازدواجی که بعد از ورودتون صورت میگیره رو بررسی میکنن.

دقيقه ٩٠ يك اصلاحيه خورد ويزاي نامزدي هم جز ليست خانواده نزديك قرار دادن
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، واهيك آقاجاني ، NAzeez ، maryam1983 ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان