کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-10-21 ساعت 14:16)bhb32 نوشته:  
(2017-10-21 ساعت 12:20)tabangigs نوشته:  بچه ها کسی از samira.asalroosta خبر نداره کیسشوت کلیر شده یا نه؟ فکر کنم جولای ۲۰۱۵ همسرشون مصاحبه رفته بود حدود ۱۵ ماه منتطر کلیری بودن چند وقته اینجا نیومدن گفتم شاید ولیر شدن، کسی خبر نداره ازشون؟

اونجوري كه ما يادمونه ايشون مي خواست پسرش رو آمريكا ثبت نام كنه.
شايد الان اونجا باشن. شايدم همسرشون كلير شدن
@samira aslroosta@

نه هنوز شوهرشون كلير نشدن و كماكان در ap بسر ميبرن😞 ولي سميرا خانم تو گروه تلگرلم مربوط به كليري انكارا عضون و خيلي هم فعالن
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، NariNB ، bhb32 ، tabangigs ، mulan1979
امروز سه نفر رو ارمنستان كلير كرد
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983
(2017-10-25 ساعت 11:22)NariNB نوشته:  امروز سه نفر رو ارمنستان كلير كرد

ممنون از شما دوست عزيز
YRV2015767010
YRV2014613004
YRV2017713001
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: maymary1220 ، maryam1983 ، shayan_yg ، dv2017 ، NAzeez ، NariNB ، mulan1979
(2017-10-23 ساعت 16:06)واهيك آقاجاني نوشته:  
(2017-10-21 ساعت 14:16)bhb32 نوشته:  
(2017-10-21 ساعت 12:20)tabangigs نوشته:  بچه ها کسی از samira.asalroosta خبر نداره کیسشوت کلیر شده یا نه؟ فکر کنم جولای ۲۰۱۵ همسرشون مصاحبه رفته بود حدود ۱۵ ماه منتطر کلیری بودن چند وقته اینجا نیومدن گفتم شاید ولیر شدن، کسی خبر نداره ازشون؟

اونجوري كه ما يادمونه ايشون مي خواست پسرش رو آمريكا ثبت نام كنه.
شايد الان اونجا باشن. شايدم همسرشون كلير شدن
@samira aslroosta@

نه هنوز شوهرشون كلير نشدن و كماكان در ap بسر ميبرن😞 ولي سميرا خانم تو گروه تلگرلم مربوط به كليري انكارا عضون و خيلي هم فعالن

مرسی👌
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، واهيك آقاجاني
سلام دوستان
چرا اينجا كسي كلير نميشه؟؟؟
پوسيديم بخدا

ارمنستان هم يه چند روزي كليري نداشت
تا الانم كه خبري از كليري نبود

كسي از جايي ديگه خبر كليري نداره بهمون بگيره بلكه يه ذره شاد شيم؟!؟!؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983
(2017-10-30 ساعت 10:32)NariNB نوشته:  سلام دوستان
پوسيديم بخدا

يك نفر كلير شد
YRV2016522006
مباركش باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، واهيك آقاجاني ، mulan1979
کلا فکر کنم ویزا دادن رو تعطیل کردن برا اینکه خیلی تابلو نشه ماهی یدونه نهایت دوتا ویزا میدن حالا ۴۰۰۰ نفر تو صف ویزا هستن یدونه یدونه کی نوبتشون بشه حدا میدونه !!
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، lady65719 ، bhb32 ، NariNB ، mulan1979
اصلا کسی اینجا هست که امسال با داشتن کار دولتی یا سربازی زیر یکسال کلیر شده باشه؟لطفا اگه هست بگه حداقل یه امیدی تو دلمون روشن بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
پوسيديم بخدا

Armanestan baz khobe, har chand roz yeki clear mikone, Abu dhabi ke aslan clear nemikone
پاسخ
تشکر کنندگان: lady65719 ، bhb32 ، NariNB
(2017-10-31 ساعت 12:53)Winter 1395 نوشته:  
پوسيديم بخدا

Armanestan baz khobe, har chand roz yeki clear mikone, Abu dhabi ke aslan clear nemikone

البته آنکارا هم همینطوره Sad چرا هیچ کدوم از این وکلا راجع به این موضوع کاری نمی کنن؟ متوقف کردن بن وقتی که کسی رو کلیر نمی کنن یا با ریتم به این کندی کلیر میکنن هیچ فایده ای نداره برای ما Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، NariNB ، mulan1979
سلام به همه دوستان،من ٢١ سپتامبر ايميل دعوت به مصاحبه مجدد روز٣٠ اكتبر برام اومد كه روز ٢٦ اكتبر آمدم انكارا براي مديكال.روز دوشنبه رفتم سفارت كلا ١٢ نفر ايراني ويزاي مهاجرتي بالاي يكسال مثل خودم ١٥ ماه انتظاربودند كه به همه هم ويزا دادند خيلي برخوردشون خوب بود با كلي عذر خواهي و اين حرفها.بلافاصله روز بعد ايشود شديم امروز هم داريم ميريم پست كه پاسمونو بگيريم.اينها رو گفتم كه دلگرم بشيد و اميدوار كه دير و زود داره ولي سوخت نداره.حتي چند روز قبل از ١٨ اكتبر هم قبل از اينكه دو قاضي راي رو بشكنند،ازسفارت بمن زنگ زدند كه اگر مديكال داري ميتوني زودتر بيايي و ويزاتو بگيري!منظورم اينه كه جو سفارت خيلي خوبه ولي بالاخره اينها تابع مقررات هستند.براي همه تون ارزوي موفقيت ميكنم و از راهنمايي هاتون ممنونم.
پاسخ
(2017-11-01 ساعت 09:01)Fkh نوشته:  سلام به همه دوستان،من ٢١ سپتامبر ايميل دعوت به مصاحبه مجدد روز٣٠ اكتبر برام اومد كه روز ٢٦ اكتبر آمدم انكارا براي مديكال.روز دوشنبه رفتم سفارت كلا ١٢ نفر ايراني ويزاي مهاجرتي بالاي يكسال مثل خودم ١٥ ماه انتظاربودند كه به همه هم ويزا دادند خيلي برخوردشون خوب بود با كلي عذر خواهي و اين حرفها.بلافاصله روز بعد ايشود شديم امروز هم داريم ميريم پست كه پاسمونو بگيريم.اينها رو گفتم كه دلگرم بشيد و اميدوار كه دير و زود داره ولي سوخت نداره.حتي چند روز قبل از ١٨ اكتبر هم قبل از اينكه دو قاضي راي رو بشكنند،ازسفارت بمن زنگ زدند كه اگر مديكال داري ميتوني زودتر بيايي و ويزاتو بگيري!منظورم اينه كه جو سفارت خيلي خوبه ولي بالاخره اينها تابع مقررات هستند.براي همه تون ارزوي موفقيت ميكنم و از راهنمايي هاتون ممنونم.

به به
مباركت باشه دوست عزيز
ان شاء الله به سلامتي و دل خوش
ممنون كه اطلاع دادي بچه هاي آنكارا واقعا كلافه شده بودن
يه سري اطلاعات هم از كيست بهمون بگي ممنون مي شيم. فقط كامل باشه بي زحمت
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، hesgan ، maryam1983 ، mulan1979
(2017-11-01 ساعت 09:01)Fkh نوشته:  سلام به همه دوستان،من ٢١ سپتامبر ايميل دعوت به مصاحبه مجدد روز٣٠ اكتبر برام اومد كه روز ٢٦ اكتبر آمدم انكارا براي مديكال.روز دوشنبه رفتم سفارت كلا ١٢ نفر ايراني ويزاي مهاجرتي بالاي يكسال مثل خودم ١٥ ماه انتظاربودند كه به همه هم ويزا دادند خيلي برخوردشون خوب بود با كلي عذر خواهي و اين حرفها.بلافاصله روز بعد ايشود شديم امروز هم داريم ميريم پست كه پاسمونو بگيريم.اينها رو گفتم كه دلگرم بشيد و اميدوار كه دير و زود داره ولي سوخت نداره.حتي چند روز قبل از ١٨ اكتبر هم قبل از اينكه دو قاضي راي رو بشكنند،ازسفارت بمن زنگ زدند كه اگر مديكال داري ميتوني زودتر بيايي و ويزاتو بگيري!منظورم اينه كه جو سفارت خيلي خوبه ولي بالاخره اينها تابع مقررات هستند.براي همه تون ارزوي موفقيت ميكنم و از راهنمايي هاتون ممنونم.

جيغ دست هوراااااااااااااا
اشكم در اومد از ذوق
خيلي خوشحال شدم
مباااااااااااااااااااااااااااركه

خيلي خبر خوبي دادي بهمون، من كه خيلي افسرده بودم ولي با اين خبر يه لبخند آوردي روي لباي من
موفق باشي دوست عزيز
انشاالله پاس رو گرفتي برگشتي ايران بيا برامون مفصل توضيح بده يه ذره حال كنيم دورهمي

يه كف و سوت و هورااااااااااااااااا به افتخار دوستمون
🙌👏🙌👏🙌👏🙌👏🙌👏🙌👏👫👫👫👫👫👫👫👫👫💑💑💑💑👨‍👦👨‍👧👨‍👦👨‍👧👨‍👦👨‍👧👩‍👧🌸🌺🌹🌷🍻🎂
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، hesgan ، maryam1983 ، واهيك آقاجاني ، mulan1979 ، عدلی
(2017-10-31 ساعت 11:38)lady65719 نوشته:  اصلا کسی اینجا هست که امسال با داشتن کار دولتی یا سربازی زیر یکسال کلیر شده باشه؟لطفا اگه هست بگه حداقل یه امیدی تو دلمون روشن بشه

چند روز پیش یک نفر که کار دولتی داشت بعد 18 ماه کلیر شد از سفارت ارمنستان
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، NariNB ، mulan1979

مصاحبه مجدد !!! شما 15 ماه انتظار هستید و سفارت خودش ایمیل داد که بیاید مصاحبه مجدد ؟ من الان 14 ماه و نیم منتظر هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان