کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
آقا تبريك. چه استرسي داشتيد تا امروز بخاطر or نشدن، خدارو شكر كه به خير گذشت. واسه منم كه ٢ بار تا حالا or شدم و باز به / برگشتم دعا كنيد. ديگه واقعأ دارم نا اميد ميشم
F2A ابوظبي
Case creation date: 29 march 2014
Interview: 4 jun 2015
Updates: 6, 8, 9, 17 march
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، armehraboon ، mulan1979
(2016-07-26 ساعت 10:41)sina2222 نوشته:  آقا تبريك. چه استرسي داشتيد تا امروز بخاطر or نشدن، خدارو شكر كه به خير گذشت. واسه منم كه ٢ بار تا حالا or شدم و باز به / برگشتم دعا كنيد. ديگه واقعأ دارم نا اميد ميشم

شما تا به حال دو خطی شده بودین؟ یا فقط or؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-26 ساعت 10:12)behnamnegin نوشته:  دوستان عزیز سلام
بالاخره بعد از 7 ماه و 5 روز انتظار از برزخ خارج شدم
صمیمانه ارزو دارم خیلی زود همه ی منتظران به جواب دلخواهشون برسن
چندتا موضوع هست که توضیح میدم که بچه ها در اینده بتونن استفاده کنن
اول اینکه قضیه ی دوخطی شدن یعنی تایید شدن از آمریکا و رفتن کیس به سفارت که این برای من و چندتا دیگه از بچه ها صادق بوده و همینطورم که دوستان قبلا نوشتن رو 100 تا پرونده ی ابوظبی صدق داشته من هم کاملا تایید میکنم.
دوم اینکه or شدن به اندازه ی دوخطی شدن اهمیت نداره به این علت که من شب گذشته تمام حواسم به or شدنم بود نشده بودم و با نا امیدی سفارت ابوظبی رو چک کردم که اونجا دیدم نوشته ویزاتون امادست و جالب اینجاست هنوزم or نشدم Big Grin
پس دوستانی که دو خطی شدن حتما سفارت رو چک کنن به امید خدا که اومده
از همه ی دوستانی که دعای خیر برام داشتن ممنونم و امیدوارم بزودی اینجا پر از خبرای خوب بشه برای همتون

بهتون تبریک میگم چند روز بود که دو خطی شده بودین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamnegin
اول اینکه قضیه ی دوخطی شدن یعنی تایید شدن از آمریکا و رفتن کیس به سفارت که این برای من و چندتا دیگه از بچه ها صادق بوده و همینطورم که دوستان قبلا نوشتن رو 100 تا پرونده ی ابوظبی صدق داشته من هم کاملا تایید میکنم.
دوم اینکه or شدن به اندازه ی دوخطی شدن اهمیت نداره به این علت که من شب گذشته تمام حواسم به or شدنم بود نشده بودم و با نا امیدی سفارت ابوظبی رو چک کردم که اونجا دیدم نوشته ویزاتون امادست و جالب اینجاست هنوزم or نشدم Big Grin
از همه ی دوستانی که دعای خیر برام داشتن ممنونم و امیدوارم بزودی اینجا پر از خبرای خوب بشه برای همتون

خیلی مبارک باشه، امیدوارم زندگی جدید خوبی رو شروع کنید
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، behnamnegin ، hosseinslm
خداروشکر هر روز خبرهای خوبی میشنویم اینجا. ظاهرا بحث دوخطی برا ابوظبی به خوبی کار میکنه! از دوستان آنکارا کسی تجربه دوخطی رو داره که بعدش Or یا کلیر شده باشه؟!
CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، armehraboon ، mani_badb0y ، m_vaziran ، Pargosha ، hosseinslm
(2016-07-26 ساعت 09:33)shadoow نوشته:  
(2016-07-26 ساعت 00:09)عرفان11 نوشته:  سلام به همه دوستان. من دیروز or شدم و امروز کلیر امیدوارم همه عزیزانی که منتظر هستن کارشون حل بشه و به زودی خبر خوشحالی بدن
پایان این اتنظار بر شما مبارک!!! شما کجا مصاحبه داشتید؟

سلام ممنون از لطف و محبت شما من ابوظبی بودم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-26 ساعت 00:17)Pargosha نوشته:  
(2016-07-25 ساعت 17:53)Majid-h نوشته:  سلام به همگي
تبريك به كلير شدن همه بچه ها كه موتور ابوظبي حسابي روشنه ايشالاه موتور أنكارا هم روشن بشه.دوستان آنكارا ميشه ايميل سفارت بمن بدين ميخوام بشون ايميل بزنم.

سلام دوست عزیز
این ایمیل سفارت ترکیه هست
AnkaraIV@state.gov
من به همین آدرس ایمیل میزنم و جواب میگیرم
به حروف بزرگ و کوچیک توجه کنید و گر نه ارور
میده اینجا همه منتظرن و حال هم رو خوب درک میکنن
من هم خدمت بچه های ابوظبی تبریک عرض میکنم
و از شادی تون من هم خوشحال شدم
ایشالا بچه های آنکارا هم بزودی کلیر بشن و بخصوص
زودتر از بقیه این دوست خوبمون که پدر ومادرشون
ویزای یه ضرب گرفتن و ایشون گرفتار پروسه اداری
شدن
سلام دوست عزيز
مرسي از لطفتون.تو خصوصي كه پيام برام گذاشته بودينو ايميل سفارتو بم دادي AnkaraVI نوشته بودين كه براي همين نميشد ايميل فرستاد حالا ممنونم درستشو فرستادين AnkaraIV
Ankara
Interview 13 jan 2016
15 Aug ٢خطي
3 oct   اور شدن
4 oct سفارت ايميل فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha

ما كه الان ٢ هفتس دوخطي شديم !! هيچ اتفاقي نه تى سايت سفارت افتاده نه توي سيس!!!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-26 ساعت 11:07)behrouzi نوشته:  
(2016-07-26 ساعت 10:41)sina2222 نوشته:  آقا تبريك. چه استرسي داشتيد تا امروز بخاطر or نشدن، خدارو شكر كه به خير گذشت. واسه منم كه ٢ بار تا حالا or شدم و باز به / برگشتم دعا كنيد. ديگه واقعأ دارم نا اميد ميشم

شما تا به حال دو خطی شده بودین؟ یا فقط or؟

من سري قبل دو خطي نشده or شدم. اين سري اول دو خطي بعد or
F2A ابوظبي
Case creation date: 29 march 2014
Interview: 4 jun 2015
Updates: 6, 8, 9, 17 march
پاسخ
تشکر کنندگان: behrouzi ، mulan1979
(2016-07-26 ساعت 13:56)Majid-h نوشته:  
(2016-07-26 ساعت 00:17)Pargosha نوشته:  
(2016-07-25 ساعت 17:53)Majid-h نوشته:  سلام به همگي
تبريك به كلير شدن همه بچه ها كه موتور ابوظبي حسابي روشنه ايشالاه موتور أنكارا هم روشن بشه.دوستان آنكارا ميشه ايميل سفارت بمن بدين ميخوام بشون ايميل بزنم.

سلام دوست عزیز
این ایمیل سفارت ترکیه هست
AnkaraIV@state.gov
من به همین آدرس ایمیل میزنم و جواب میگیرم
به حروف بزرگ و کوچیک توجه کنید و گر نه ارور
میده اینجا همه منتظرن و حال هم رو خوب درک میکنن
من هم خدمت بچه های ابوظبی تبریک عرض میکنم
و از شادی تون من هم خوشحال شدم
ایشالا بچه های آنکارا هم بزودی کلیر بشن و بخصوص
زودتر از بقیه این دوست خوبمون که پدر ومادرشون
ویزای یه ضرب گرفتن و ایشون گرفتار پروسه اداری
شدن
سلام دوست عزيز
مرسي از لطفتون.تو خصوصي كه پيام برام گذاشته بودينو ايميل سفارتو بم دادي AnkaraVI نوشته بودين كه براي همين نميشد ايميل فرستاد حالا ممنونم درستشو فرستادين AnkaraIV

سلام دوست عزیز
عذرخواهی میکنم ببخشین بله من جای حروف رو اشتباه
نوشته بودم درستش اینه که خودتون هم نوشتین
AnkaraIV@state.gov
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-26 ساعت 11:09)behrouzi نوشته:  

بهتون تبریک میگم چند روز بود که دو خطی شده بودین؟
بسیار ممنونم....11 روز از دو خطیم میگذشت وقتی ویزا اماده شد
پاسخ
تشکر کنندگان: behrouzi
دوستان من سه ماه بیشتر اعتبار مدیکال ندارم و تو یه سایت سفارت اعلام کرده که مدیکال جدید با شیش ماه اعتبار لازم هست کسی در جریان هست که با این مدیکال قبلیه 3 ماه اعتباد داره میشه یانه برم جدید بگیرم
CR1  
abudahbi
interview date: april/25/2016
AP
5 update
25 اگوست کلیر
دقیقا تا خود روز کلیر شدنم هیج اطلاعاتی از من نبود تو سایت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-07-27 ساعت 00:30)abbasran نوشته:  دوستان من سه ماه بیشتر اعتبار مدیکال ندارم و تو یه سایت سفارت اعلام کرده که مدیکال جدید با شیش ماه اعتبار لازم هست کسی در جریان هست که با این مدیکال قبلیه 3 ماه اعتباد داره میشه یانه برم جدید بگیرم
خوش به حالت که سه ماه اعتبار داری ... راحتی دیگه! میشه . برو به سلامت فقط قبل از پایان شش ماه تو خاک آمریکا باش
البته قبلش با سفارت مکاتبه و هماهنگ کن و مطمئن شو . ولی روال همونه که گفتم.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، abbasran ، shadoow ، maryam1983 ، Pargosha
(2016-07-27 ساعت 00:38)mobydick نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 00:30)abbasran نوشته:  دوستان من سه ماه بیشتر اعتبار مدیکال ندارم و تو یه سایت سفارت اعلام کرده که مدیکال جدید با شیش  ماه اعتبار  لازم هست کسی در جریان هست که با این مدیکال قبلیه 3 ماه اعتباد داره میشه یانه برم جدید بگیرم
خوش به حالت که سه ماه اعتبار داری ... راحتی دیگه! میشه . برو به سلامت فقط قبل از پایان شش ماه تو خاک آمریکا باش

زنگ زدم به همون کلینیک میکه که حتما باید موقعه تحویل دادن پاسپورت باید 6 ماه اعتبار داشته باشه سفارتم جواب نمیده
CR1  
abudahbi
interview date: april/25/2016
AP
5 update
25 اگوست کلیر
دقیقا تا خود روز کلیر شدنم هیج اطلاعاتی از من نبود تو سایت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2016-07-27 ساعت 09:48)abbasran نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 00:38)mobydick نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 00:30)abbasran نوشته:  دوستان من سه ماه بیشتر اعتبار مدیکال ندارم و تو یه سایت سفارت اعلام کرده که مدیکال جدید با شیش  ماه اعتبار  لازم هست کسی در جریان هست که با این مدیکال قبلیه 3 ماه اعتباد داره میشه یانه برم جدید بگیرم

زنگ زدم به همون کلینیک میکه که حتما باید موقعه تحویل دادن پاسپورت باید 6 ماه اعتبار داشته باشه سفارتم جواب نمیده
یه راه دیگه هم هست که معمولاً تو ایمیلی که بعد از کلیر شدن از سفارت میاد یه سری دستورالعمل و توضیحات هست که هرچی باشه رو میگن بیارین. ایمیل رسیده ؟ در مورد تمدید پزشکی چیزی نگفتن؟
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان