کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-07-29 ساعت 23:35)M... نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 20:25)Arash.de نوشته:  دوستان بعد از شش ماه و 8 روز بالاخره منم امروز  آپدیت و دو خطی شدم
K1 ankara

تبریک میگممممم...انگار هفته ای که گذشت همه آپدیتیها همراه با دوخطی شدن بوده....خداروشکر...
سپاس دوست عزیز ، حالا دیگه خدا میدونه کی or و کلیر بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همگي.من عضو جديد هستم.پرستارم.27 مارچ ابوظبي با پسر و همسرم مصاحبه داشتيم ولي تا امروز هيچ آپديتي نداشتم.تو سايت ceacهم يه پاراگراف 10 خطي هست .نميدونم منظور بچه ها از يه خطي و دوخطي چي هست؟من چطور ميتونم يه آپديت از كيسم داشته باشم؟ايميل سفارت كه جواب نميدن.ميشه آدرسي بدين تا بتونم از ceac سوال كنم؟ممنون از جوابدهي.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
Sad 
(2016-07-25 ساعت 21:22)sina2222 نوشته:  من براي بار دوم or شدم وبعد از ١ روز دوباره ١ خطي و / شدم

اين خطها كجاست؟چرا من هرچي چك ميكنم فقط يك پاراگراف 10 خطيه؟لطفا جاي اين خطها رو به منم بگين؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من همسرم ۲۸ مارچ مصاحبه داشته در ابوظبی و AP خورده
از اون تاریخ تا امروز هم هیچ اپدیتی در CEA نداشتیم و توی سایت سفارت هم اطلاعات پرونده رو نشون نمی ده و error میده.
توی CEA مراحلی که شما راهنمایی کرده بودید رو انجام دادیم (با firefox) و متوجه شدیم که ما هم ۲ خطی هستیم. بعدش با NVC تماس گرفتیم و اونا گفتند که case شما هیچ اپدیتی نشده.
لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
به سلامتي انگار اگه خدا بخواد موتور آنكارا هم داره روشن مي شه ??
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، mani_badb0y ، Pargosha ، armehraboon ، hosseinslm
(2016-07-30 ساعت 03:02)zariraja نوشته:  با سلام به همگي.من عضو جديد هستم.پرستارم.27 مارچ ابوظبي با پسر و همسرم مصاحبه داشتيم ولي تا امروز هيچ آپديتي نداشتم.تو سايت ceacهم يه پاراگراف 10 خطي هست .نميدونم منظور بچه ها از يه خطي و دوخطي چي هست؟من چطور ميتونم يه آپديت از كيسم داشته باشم؟ايميل سفارت كه جواب نميدن.ميشه آدرسي بدين تا بتونم از ceac سوال كنم؟ممنون از جوابدهي.

اگه سوالی راجع به دوخطی شدن دارید برید به صفحه 826 پست Hamidoo_b رو بخونید

راجع به or شدن هم به صفحه 830 بریر پست Hamidoo_b رو بخونین

اگه جدول منتظران رو میخواید به صفحه 803 برید توی امضای itex جدول منتطران و ورود منتظران رو کلیک کنید، اگه جدول باز نشد براتون ف ی لتر شکن استفاده کنید.
پاسخ
(2016-07-30 ساعت 03:02)zariraja نوشته:  با سلام به همگي.من عضو جديد هستم.پرستارم.27 مارچ ابوظبي با پسر و همسرم مصاحبه داشتيم ولي تا امروز هيچ آپديتي نداشتم.تو سايت ceacهم يه پاراگراف 10 خطي هست .نميدونم منظور بچه ها از يه خطي و دوخطي چي هست؟من چطور ميتونم يه آپديت از كيسم داشته باشم؟ايميل سفارت كه جواب نميدن.ميشه آدرسي بدين تا بتونم از ceac سوال كنم؟ممنون از جوابدهي.

سلام دوست عزیز برای داستان دوخطی به صفحات قبل تر مراجعه کنید همراه با عکس ومثال بهتر توجیه میشد.سفارت معمولا تا 6ماه جوابگو ایمیلها نیست .سایت سیس هم ایمیل نداره تنها ایمیل سفارت نقطه اتصال شما به سایت سیس هستش Cool

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، ....مهرشاد.... ، armehraboon ، hosseinslm
(2016-07-30 ساعت 12:06)alireza55 نوشته:  

اگه سوالی راجع به دوخطی شدن دارید برید به صفحه 826 پست Hamidoo_b رو بخونید

راجع به or شدن هم به صفحه 830 بریر پست Hamidoo_b   رو بخونین

اگه جدول منتظران رو میخواید به صفحه 803 برید توی امضای itex جدول منتطران و ورود منتظران رو کلیک کنید، اگه جدول باز نشد براتون ف ی لتر شکن استفاده کنید.

سلام دوستان عزیز . من به صفحه 803 رفتم که کیس خودم رو انجا ثبت کنم. توی اون صفحه هستند کسانی که بیش از یکسال و شاید دو سال هنوز کلیر نشدند. سوال اینه که ایا انها هنوز کلیر نشدند یا اینکه بعد از کلیر شدن وضعیت خودشون را انجا ثبت نکردند؟ یعنی میشه اینهمه توی نوبت کلیر شدن بود؟خوبیش فقط به اینه که تعداد زیادی از آنهایی که توی جدول هستند طی 4 ماه اول کلیر شدن . البته clean-lover خوش شانس که فقط بعد از 14 روز کلیر شدنSmile در مجموع امیدوارم که کیس من و بقیه دوستان هم ظرف 4 ماه مثل اغلب مهاجرسراییها کلیر بشه.. با ارزوی خبر خوب کلیر شدن برای همه Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، hoda_n64
اره بعضیا ثبت نکردن اسمشونو ،بعضیا هم هستن که بعد از کلی انتظار پروسشون دوباره تکرار میشه و باید دوباره منتظر بمونن که این باعث میشه تاریخ توی جدولشون خیلی طولانی نشون داده بشه . در حالی که این به خاطر بروز مشکل توی پروندشون بوده حالا به هر دلیلی.
بیشترین زمان انتطار توی این جدول701 روز بوده و تا به حال همه زیر این تاریخ کلیر شدن. ولی خوب اره معمولا زیر 7 ماه کلیر میشن اینجا ،اکثرا حدود 6 ماه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، hoda_n64 ، tomi ، ....مهرشاد....
چه جالب ،ندیده بودم بالای جدولو تازگیا a247 و shahin61 هم ماه جولای کلیر شدن جفتشون، مثل اینکه shahrokh81 هنوز هست ، اخرین پستش برای دسامبر 2015 هست،شایدم کلیر شده،payam21 هم هنوز منتظره. نفر اول لیست هم piboo هست که سه هفته پیش به ما گفت من یکماهو نیم دیگه مصاحبه دارم،مصاحبش تجدید شده مثل اینکه. samiraa هم بعد از 8 ماه انتظار تازه فهمید اصلا وارد پروسه کلیرنس نشده به خاطر نقص مدرک،بعد از 8 ماه پروسش شروع شد.

جای تاسفه بعضیا تا این حد باید منتظر باشن،ولی دستکم خوبیش اینه که یه لیمیتی توی این پروسه ما پیدا کردیم بالاخره و اونم دوساله،همه کسانی که زیاد منتظر موندن قبل از 701 روز کلیر شدن،دستکم از این قرار نیست بیشتر بشه،ببین کار ما به کجا رسیده که دلمونو باید به این چیزا خوش کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، tomi ، bhb32 ، mulan1979 ، hosseinslm ، shadoow
(2016-07-30 ساعت 20:42)alireza55 نوشته:  چه جالب ،ندیده بودم بالای جدولو تازگیا a247 و shahin61 هم ماه جولای کلیر شدن جفتشون، مثل اینکه shahrokh81 هنوز هست ، اخرین پستش برای دسامبر 2015 هست،شایدم کلیر شده،payam21 هم هنوز منتظره. نفر اول لیست هم piboo هست که سه هفته پیش به ما گفت من یکماهو نیم دیگه مصاحبه دارم،مصاحبش تجدید شده مثل اینکه. samiraa هم بعد از 8 ماه انتظار تازه فهمید اصلا وارد پروسه کلیرنس نشده به خاطر نقص مدرک،بعد از 8 ماه پروسش شروع شد.

يعني چي بخاطر نقص مدرك هنوز وارد پروسه كليرنس نشده؟؟؟؟؟؟
من هم نقص مدرك اسپانسر دارم
از كجا ميشه فهميد وارد پروسه شديم يا نه؟؟؟
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه وقتی توی سایت سفارت یا سیس کیس نامبرتو میزنی ،بعد میزنه processing pending, یا توی سیس میزنه administrative processing ،کیست فعاله و در حال بررسیه و مشکلی نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، hosseinslm ، ....مهرشاد....
سلام دوستان
جدول منتظران این پیام رو میده وقتی میخوام واردش بشم
The bit.ly page isn’t working

bit.ly didn’t send any data

دلیلش چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-30 ساعت 22:00)alireza55 نوشته:  اگه وقتی توی سایت سفارت یا سیس کیس نامبرتو میزنی ،بعد میزنه processing pending, یا توی سیس میزنه administrative processing ،کیست  فعاله و در حال بررسیه و مشکلی نیست.

اقا دمت گرم نزديك بود سكته كنماااا
كيس نامبرم هنوز تو سايت سفارت نيومده
اما تو سيس admin process هست
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-07-30 ساعت 22:26)Amrika نوشته:  سلام دوستان
جدول منتظران این پیام رو میده وقتی میخوام واردش بشم
The bit.ly page isn’t working

bit.ly didn’t send any data

دلیلش چیه؟
شاید جستجو گرت اپدیت نیست ، از گوگل کروم هم استفاده کنی بهتره.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان