کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-08-31 ساعت 00:02)mobydick نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 23:55)hosseinslm نوشته:  بچه ها الان من دوباره برم پاستور کارت واکسن بگیرم؟واکسنایی که قبلا زدم چی ؟تو پاستور ثبت شده؟ راجب آبله مرغان که @Arash.de@  عزیز گفت من تو برای صادر شدن کارت واکسن  قبلی تست آبله مرغون دادم و مهرشم پاستور زد. یعنی اونگان انقد بیخوده که این کارو کنه؟
اینا سوالای منم هست و دوستان حتماً جواب میدن... فقط خواستم بگم آره اونگان فراتر از حد تصورتون بی خوده! اونقدر که در وصف نگنجد[emoji23] [emoji23]

نه عزيز همون برگه a4 سفيد كه اونگان دادو ببر پاستور يكي يا دوتا ديگه ميزنه و همون برگ را مهر ميكنه ، همين كافيه
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، جواد حبيبي ، Pargosha
(2016-08-31 ساعت 00:18)hosseinslm نوشته:  
(2016-08-31 ساعت 00:02)mobydick نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 23:55)hosseinslm نوشته:  بچه ها الان من دوباره برم پاستور کارت واکسن بگیرم؟واکسنایی که قبلا زدم چی ؟تو پاستور ثبت شده؟ راجب آبله مرغان که @Arash.de@  عزیز گفت من تو برای صادر شدن کارت واکسن  قبلی تست آبله مرغون دادم و مهرشم پاستور زد. یعنی اونگان انقد بیخوده که این کارو کنه؟
اینا سوالای منم هست و دوستان حتماً جواب میدن... فقط خواستم بگم آره اونگان فراتر از حد تصورتون بی خوده! اونقدر که در وصف نگنجد[emoji23] [emoji23]
خانم @Pargosha@ شما تحقیقاتون از همه ما کامل تره.راهنمایی کنید  Shy

سلام دوست عزیز
شب تون بخیر و شادی
شما همراه با پاسپورت و برگه سفید واکسیناسیون دکتر
اونگان تشریف ببرین پاستور اونجا دکتر چک میکنه
که تو این چن ماهی که گذشته آیا واکسنی لازمه که بزنه یا نه که حتمن یه آنفولانزا رو به شما خواهد زد سی تومن
و تو یه برگه( نه کارت زرد ) اون واکسن رو مینویسه و تایید و مهر میکنه که بدین دکتر اونگان
جالبه که دکترای پاستور هم آقای اونگان رو شناختن
و گفتن با وجود تکمیل بودن واکسیناسیون باز
هم یک یا دو واکسن الکی به شما خواهد زد دلارای
مدیکال رو آماده کردین آیا ؟
اگه مثل من پاسپورت تون عوض شده اونوقت دکتر پاستور یه کارت زرد جدید با شماره پاس جدید براتون
صادر خواهد کرد و از روی برگه دکتر اونگان واکسنها
رو تو کارت جدید وارد به اضافه واکسنی که خودش زده
و مهر خواهد کرد ناقابل 99 تومن !
همین بود داستان واکسیناسیون !
برگه سفید دکتر اونگان + برگه واکسن یا واکسن های
دکتر پاستور رو باید روز مدیکال تحویل بدین تا برگه
جدید مدیکال رو براتون صادر کنه
من برا احتیاط یه کپی از برگه سفید واکسیناسیون رو
میذارم تو مدارک ارسالی به سفارت و بعدن هر مدرک اضافی رو پس خواهند داد
اصل برگه سفید واکسناسیون جدید رو پیش خودتون نگه دارین و با مدارک پست نکنین
در ضمن تا وقت دارین عوارض خروج از کشور رو هم پرداخت کنین تا مجبور نشین برین تو صف فرودگاه و استرس بگیرین !
دوست عزیز شما لطف دارین من از روی نوشته های
دوستای مهربون و دلسوز همین سایت بقول معروف
کپی برداری میکنم و از همه شما خوبان این فضای
مجازی درسها آموختم و ممنونم از همگی شما عزیزان
پاسخ
(2016-08-30 ساعت 21:48)شهرام 2 نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 20:14)tomi نوشته:  The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

New medical examination is required.

Must resubmit online DS260 application and appear in person for oath.

دوستان این متن برام امروز فرستاده شده قسمت آخر معنیش چی میتونه باشه

تامى عزيز
خب مديكال جديد كه خودت ميدونى
همينطور فرم DS260 رو كه مجدد آنلاين پر ميكنى، و براى سوگند مجدد حضورا تشريف ميبرى , به سلامتى ايششششالله

سلام دوست عزیز این فرم ds260رو قبلا پرکردیم وفرستادیم حتی خودسفارت 15ماه پیش یه کپی 10صفحه ای بهم داد ....پس چیزی که خوشون دارن چراباید دوباره همون رو بفرستم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-31 ساعت 07:49)tomi نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 21:48)شهرام 2 نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 20:14)tomi نوشته:  The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

Must resubmit online DS260 application and appear in person for oath.

دوستان این متن برام امروز فرستاده شده قسمت آخر معنیش چی میتونه باشه

تامى عزيز
همينطور فرم DS260 رو كه مجدد آنلاين پر ميكنى، و براى سوگند مجدد حضورا تشريف ميبرى , به سلامتى ايششششالله

سلام دوست عزیز این فرم ds260رو قبلا پرکردیم وفرستادیم حتی خودسفارت 15ماه پیش یه کپی 10صفحه ای بهم داد ....پس چیزی که خوشون دارن چراباید دوباره همون رو بفرستم؟

با سلام
با توجه به اینکه ظاهزا 15 ماه گذشته میگن مجددا فرم رو پر کنید..التبه فکر نکنم بتونید ویرایشش کنید ولی بهتره چک کنید
اگه امکان ویرایشش نیست ایمیل بزنید و موضوع رو بگید تا ویرایشش رو فعال کنند...اگر هم
ایمیل جواب نمیدن شما با کپی فرم 260 قبلی برید سفارت و اگه باز گفتند فرم جدید همونجا حضوری موضوع رو پیگیری کنید..
جای نگرانی نیست
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، جواد حبيبي ، mulan1979 ، Pargosha
(2016-08-31 ساعت 08:10)armehraboon نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 21:48)شهرام 2 نوشته:  تامى عزيز

با سلام
با توجه به اینکه ظاهزا 15 ماه گذشته میگن مجددا فرم رو پر کنید..التبه فکر نکنم بتونید ویرایشش کنید ولی بهتره چک کنید
اگه امکان ویرایشش نیست ایمیل بزنید و موضوع رو بگید تا ویرایشش رو فعال کنند...اگر هم
ایمیل جواب نمیدن شما با کپی فرم 260 قبلی برید سفارت و اگه باز گفتند فرم جدید  همونجا حضوری موضوع رو پیگیری کنید..
جای نگرانی نیست

بنظر من هم همونطور که دوستمون گفتن شاید با توجه به گذشت 15 ماه، این موضوع رو خواستن
ولی اولین قدم ایمیل و پرسید از خودشونه
کتگوری : F2A
مصاحبه : آنکارا / مارچ 2016
AP
همیشه باید  Big Grin  Big Grin بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، tomi ، armehraboon ، جواد حبيبي ، mulan1979 ، Pargosha ، maryam1983
(2016-08-30 ساعت 16:35)amir2640 نوشته:  سلام.
من هم تبريك ميگم به همه اون هايي كه كلير شدن.

دوستان ميخواستم ازتون بپرسم كه وقتي كه از قسمت contact us ميخوايم با سفارت مكاتبه كنيم ، جلوي قسمت passport country بايد اسم كشوري رو كه پاسپورتو صادر كرده رو بنويسيم ؟.

و اينكه من ٣ روز پيش براشون در قسمت contact us پيغام گذاشتم و امروز فقط يه ايميل از طرف سفارت ابوظبي اومده كه توش همون چيزايي كه من ازشون پرسيده بودم و هيچ جوابي توش نيست!. به نظرتون اين طبيعيه ؟
سلام دوست عزیز
تا جاییکه میدونم منظورش کشوری هستش که شما سیتیزنش هستی.حتی اگه پاسپورتت از کنسول کشور دیگه ای صادر شده ولی شما مقیم ایران هستی ، باید اسم ایران رو بنویسی
در مورد سوال دومتون که بله کاملا طبیعیه و روالشون همینطوره.اگه کنسول بخواد و وقت داشته باشه جواب ایمیلتون رو میده وگرنه باید مدتی صبر کنین و دوباره ایمیل بزنین.
خوش باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، جواد حبيبي ، amir2640 ، Pargosha
(2016-08-30 ساعت 21:48)شهرام 2 نوشته:  تامى عزيز

با سلام
ایمیل جواب نمیدن شما با کپی فرم 260 قبلی برید سفارت و اگه باز گفتند فرم جدید  همونجا حضوری موضوع رو پیگیری کنید..
جای نگرانی نیست

باسلام وتشکردوست عزیز ...مگربدون وقت قبلی اجازه میدن وارد سفارت بشیم که مشکل رو حل کنیم؟ظاهرا نیومدیکال ومدارک روباید دم درب سفارت بدیم اینم اینترنتی پر کنیم درسته؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-31 ساعت 02:33)Pargosha نوشته:  
(2016-08-31 ساعت 00:18)hosseinslm نوشته:  
(2016-08-31 ساعت 00:02)mobydick نوشته:  اینا سوالای منم هست و دوستان حتماً جواب میدن... فقط خواستم بگم آره اونگان فراتر از حد تصورتون بی خوده! اونقدر که در وصف نگنجد[emoji23] [emoji23]
خانم @Pargosha@ شما تحقیقاتون از همه ما کامل تره.راهنمایی کنید  Shy

سلام دوست عزیز
شب تون بخیر و شادی
شما همراه با پاسپورت و برگه سفید واکسیناسیون دکتر
اونگان تشریف ببرین پاستور اونجا دکتر چک میکنه
که تو این چن ماهی که گذشته آیا واکسنی لازمه که بزنه یا نه که حتمن یه آنفولانزا رو به شما خواهد زد سی تومن
و تو یه برگه( نه کارت زرد )  اون واکسن رو مینویسه و تایید و مهر میکنه که بدین دکتر اونگان
جالبه که دکترای پاستور هم آقای اونگان رو شناختن
و گفتن با وجود تکمیل بودن واکسیناسیون باز
هم یک یا دو واکسن الکی به شما خواهد زد دلارای  
مدیکال رو آماده کردین آیا ؟  
اگه مثل من پاسپورت تون عوض شده اونوقت دکتر  پاستور یه کارت زرد جدید با شماره پاس جدید براتون
صادر خواهد کرد و از روی برگه دکتر اونگان واکسنها
رو تو کارت جدید وارد به اضافه واکسنی که خودش زده
و مهر خواهد کرد ناقابل 99 تومن !
همین بود داستان واکسیناسیون !
برگه سفید دکتر اونگان  +  برگه واکسن یا واکسن های
دکتر پاستور رو  باید روز مدیکال تحویل بدین تا برگه
جدید مدیکال رو براتون صادر کنه
من برا احتیاط یه کپی از برگه سفید واکسیناسیون رو
میذارم تو مدارک ارسالی به سفارت و بعدن هر مدرک اضافی رو پس خواهند داد
اصل برگه سفید واکسناسیون جدید رو پیش خودتون نگه دارین و با مدارک پست نکنین
در ضمن تا وقت دارین عوارض خروج از کشور رو هم پرداخت کنین تا مجبور نشین برین تو صف فرودگاه و استرس بگیرین !
دوست عزیز شما لطف دارین من از روی نوشته های
دوستای مهربون و دلسوز همین سایت بقول معروف
کپی برداری میکنم و از همه شما خوبان این فضای
مجازی درسها آموختم و ممنونم از همگی شما عزیزان

با سلام دوست عزيز ، من در زمان مصاحبه در ابوظبي ١ ماه مانده بود تا زمان تزريق مرحله سوم كزاز ، پزشك مديكال پشت برگ مديكال تاريخ و نام واكسن رو زدن كه درزمان خودش واكسن رو بزنم ، من هم واكسن رو زدم وبراي تاييد به پاستور بردم ، پزشك پاستور مرحله سوم واكسن كزار رو توي همون كارت زردي كه داشتم مهر وتاييد كردن و يك واكسن انفلانزا هم زدم و اون رو هم توي كارت زردم تاييد كردن . كارت زرد جديدصادر نكردن وتوي برگ سفيد ديگري هم تاييد نكردن ( البته من برگ سفيد مديكال كه پشتش مرحله سوم كزاز نوشته بود رو با خودم به پاستور نبرده بودم ) به نظر شما دوستان تاييد كردن توي كارت زرد قبليم براي مديكال جديد مشكل ساز ميشود ؟
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-08-31 ساعت 09:29)tomi نوشته:  
(2016-08-31 ساعت 07:49)tomi نوشته:  سلام دوست عزیز این فرم ds260رو قبلا پرکردیم وفرستادیم حتی خودسفارت 15ماه پیش یه کپی 10صفحه ای بهم داد ....پس چیزی که خوشون دارن چراباید دوباره همون رو بفرستم؟

با سلام
جای نگرانی نیست

باسلام وتشکردوست عزیز ...مگربدون وقت قبلی اجازه میدن وارد سفارت بشیم که مشکل رو حل کنیم؟ظاهرا نیومدیکال ومدارک روباید دم درب سفارت بدیم اینم اینترنتی پر کنیم درسته؟

با سلام

خوب شما کلیر شدید دیگه..سفارتتون کجا هست؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-31 ساعت 10:15)armehraboon نوشته:  
(2016-08-31 ساعت 08:10)armehraboon نوشته:  با سلام
جای نگرانی نیست

با سلام

سلام دوست عزیز ابوظبی هستم بعد از or شدن فرداش ایمیل اومد که نیو مدیکال لازم هست وپر کردن آنلاین فرم 260 همین.....نه وقت سفارت نه چیز دیگه ای
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

Must resubmit online DS260 application and appear in person for oath

پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، Pargosha
(2016-08-31 ساعت 10:44)tomi نوشته:  
(2016-08-31 ساعت 09:29)tomi نوشته:  باسلام وتشکردوست عزیز ...مگربدون وقت قبلی اجازه میدن وارد سفارت بشیم که مشکل رو حل کنیم؟ظاهرا نیومدیکال ومدارک روباید دم درب سفارت بدیم اینم اینترنتی پر کنیم درسته؟

با سلام

سلام دوست عزیز ابوظبی هستم بعد از or شدن فرداش ایمیل اومد که نیو مدیکال لازم هست وپر کردن آنلاین فرم 260 همین.....نه وقت سفارت نه چیز دیگه ای
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

Must resubmit online DS260 application and appear in person for oath

شما کلیر شدید نیازی به وقت سفارت نیست...
با مدیکال جدید و کپی 260 تشریف ببرید سفارت ..برای صرفا محکم کاری پرینت صفحه سفارت ابوظبی رو هم ببرید(
البته اصولا نیازی نیست و من هم نبردم) برای این که در مورد فرم 260 ازشون بخواهید امکان ویرایش رو بدند..

ولی شما الان ایمیل بزنید تمام این سناریوها برای این هست که اگه ایمیل شما را جواب ندند...
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، جواد حبيبي ، mulan1979 ، Pargosha ، shadoow
(2016-08-31 ساعت 08:10)armehraboon نوشته:  با سلام
جای نگرانی نیست

با سلام

من ويزام k1 و سفارتم ابوظبي بود و مصاحبم ٧ ژانويه...اره اگه پرينت إيميلو نشون بدي مي ذارن
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha
(2016-08-31 ساعت 00:16)hosseinslm نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 23:48)Sor نوشته:  سلام به همه ي دوستانم...من از روز ٩ اگست سايت ابوظبي اپديت شد و من براي مديكال مجدد اومدم دبي و امروز بلاخره بعد از حدودا ٧ ماه ويزامو گرفتم....حس خيلي خوبيه...انشالا كه همه اين لحظرو تجربه كنند...روزاي سختيه ولي خيلي زود تموم مي شه فقط ي كم صبر مي خواد...فقط مي خواستم اينو بگم كه توي سايت زده بود كه روزاي يكشنبه و سشنبه مراجعه كنيد ولي اون اژانسي كه منو برد ايوظبي بهم گفت كه دوشنبه هم مي توني بري...منم دوشنبه رفتم و در كمال ناباوري خانم افسير بسيار دعوام كرد:..آلبته حق داشت !فقط گفتم كه در جريان باشيد و دقيقا همون روزا بريد...من دوشنبه هفته پيش رفتم سفارت و امروز پاسپورتمو از پست ابوظبي تحويل گرفتم...ممنونم از همتون كه توي اين پروسه ي فرسايشي كنارم بودين  و كلي اطلاعات مي داديد...انشالا به اميد خدا همه خيلي زود كلير مي شن و تبريك مي گم به كساني كه كلير شدند و تشكر ويژه از itex@ عزيز بخاطر ليست منتظران ...itex@ عزيز لطفا براي من در ليست ٩ اگست وارد كنيد...ممنون

مبارک باشه دوست عزیز.خوشحالم که مرحله آخردریافت ویزاتون با موفقیت انجام شد.امیدوارم سالهای خوشی رو در کنار همسرتون داشته باشید

ممنون از لطفتون...انشالا شما هم هر جا كه هستيد موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، maryam1983
(2016-08-20 ساعت 18:56)Pargosha نوشته:  
(2016-08-19 ساعت 19:44)Arash.de نوشته:  از دوستانی که تازه ویزا گرفتن کسی نیست از مرحله اخذ ویزا در آنکارا اطلاعات دقیق بده؟
با تشکر

سلام دوست عزیز
شما وقتی ایمیل کلیری رو دریافت کردین اگه مدیکالتون
اکسپایر شده یا پاسپورت جدید گرفتین مراجعه میکنین
پاستور همراه پاسپورت و برگه سفیدی که دکتر اونگان
داده اونجا چک میکنن و اگه لازم بشه واکسنی رو تزریق
میکنن و تو یه برگه مهر شده اون واکسن رو می نویسن
و شما باید اون برگه رو بدکتر سفارت بدین اگه پاس جدید گرفتین یه کارت واکسیناسیون جدید دکتر پاستور صادر
میکنه بعضی ها هم با وجود انقضای مدیکال  ( البته اگه پاس جدید نگرفتن ) نمیرن پاستور چون دکتر اونگان باز هم واکسن خواهد زد
بعد بلیط سفر رو تهیه میکنین وحتمن بلیط قابل تعویض
بگیرین و با پرداخت حدود 90 هزار تومن شما روز برگشت تون رو با توجه به دریافت ویزا تغییر میدین
بین 9 تا 12 روز انتظار برا دریافت ویزا رو درنظر بگیرین
قبل از مراجعه به پست تشریف میبرین به هتلی که از قبل
رزرو کردین و اتاقتون رو تحویل میگیرین چون پاسپورت
میخوان هتلها
بعد اگه مدیکال جدید نیاز دارین باید برین مطب دکتر  اونگان و فرداش جواب رو بگیرین
حالا مراجعه میکنن به پست و این مدارک رو داخل پاکت میذارین و تحویل میدین
1- پاسپورت ( کپی یا اسکن از پاستون رو داشته باشین
چون ممکنه بهش نیاز پیدا کنین )
2- پرینت ایمیل کلیری ( در همون ایمیل کلیری سفارت
نوشته که چه مدارکی از شما میخوان اگه نقص مدرک
داشته باشین اصل و کپی اون مدرک رو داخل پاکت بذارین
باز هم کپی از اصل برا خودتون فراموش نشه
3- برگه ap که روز مصاحبه دریافت کردین
4- برگه بارکدار پستی ( برگه ثبت نام جدید پستی تو سایت ais.usvisa-info.com ماموریت ترکیه
خودش تو سایت توضیح داده برا ثبت نام و چاپ رسید پستی
5- مدیکال جدید اگه اکسپایر شده
بعضی از دوستان برا احتیاط کپی از برگه سفید واکسیناسیون رو گذاشتن
شما این مدارک رو داخل پاکت به مامور پست میدین و آدرس هم حتمن نوشته میشه
از سایت زیر پیگیری کنین کی مدارک به سفارت میرسه
gonderitakip.ptt.gov.tr/en
حالا وقتی مدارک به سفارت رسید با چک کردن سایت ceac پیگیر ویزاتون میشین ممکنه سفارت به شما ایمیل
بزنه و دریافت مدارک تون رو اطلاع بدن و سایت سیس آپدیت میشه و / دوباره جایگزین or  و هنوز ap هستین
زمانی که در سفارت ویزا داخل پاسپورت تون چسبانده بشه وضعیت در سایت ceac به issued تغییر میکنه
و به شما ایمیل خواهند زد و شما اگه هتل رو نزدیک پست
بگیرین که بشه پیاده رفت خیلی بهتره چون چن نوبت باید
سر بزنین تا ببینین پاستون اومده یا نه وقتی سفارت به شما ایمیل آخری رو میزنه کد پستی و تبریک ویزاست
اون رو پرینت میگیرین و به مامور پست میدین تا پاکت ویزا تون رو تحویل بده به سلامتی و شادی همه دوستان منتظر این مراحل رو طی کنن
دوستان عزیزی که این مراحل رو طی کردین لطفن اگه  مطلبی رو فراموش کردم و یا اشتباه بیان کردم درستش
کنین ممنونم
دوست عزیز اگه در ایمیل کلیری تون ننوشته چه مدارکی میخواد حتمن یه ایمیل به سفارت بزنین و بپرسین مرسی

سلام خانم پرگشا. يه سوال داشتم اينكه من مدارك را پست كرده بودم و ديروز به دست سفارت رسيده و امروز سيس اپ شد واسم ولي هنوز or باقي مونده و ايميل همنزدن آيا هميشه or بايد به / تبديل شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی هست دوخطی شده باشه ولی هنوز اور و کلیر نشده باشه؟ من الان 3 هفته شده از دوخطی ولی دیگه هیج خبری نیس. طبیعیه این قضیه ایا؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان