کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان عزیز
کیس ما از 31 Aug به بعد OR شده ولی دیگه نه سفارت آنکارا و نه سیس آپ نشده و هیچ خبری نیست. خواستم ببینم کسی از دوستان از 31 Aug به بعد از سفارت آنکارا آپ داشته یا کلا سفارت کسی را آپ نکرده.

تشکر کنندگان: mulan1979 ، amir2640 ، Nooshin1361 ، mani_badb0y
سلام
من ١٨ سپتامبر به سفارت ابوظبي ايميل فرستادم ولي جواب كه نفرستادن به كنار ، كيسمون هم اپديت نشده تا الان ؟!
حالا اين مساله كه به دليل فرستادن ايميل كيسمون هم اپديت نشده منو نگران كرده …
ميخواستم ازتون بپرسم اين كه به دليل فرستادن ايميل كيس اپديت نشه تا حالا برا شما ها هم اتفاق افتاده ؟.
ممنون.
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: Roxanaloghavi ، bhb32 ، mani_badb0y
سلام دوستان عزیز
کیس ما از 31 ‎Aug‎ به بعد OR شده ولی دیگه نه سفارت آنکارا و نه سیس آپ نشده و هیچ خبری نیست. خواستم ببینم کسی از دوستان از 31 ‎Aug‎ به بعد از سفارت آنکارا آپ داشته یا کلا سفارت کسی را آپ نکرده.

تشکر کنندگان: amir2640 ، mani_badb0y
(2016-09-27 ساعت 23:26)amir2640 نوشته:  سلام
من ١٨ سپتامبر به سفارت ابوظبي ايميل فرستادم ولي جواب كه نفرستادن به كنار ، كيسمون هم اپديت نشده تا الان ؟!
ميخواستم ازتون بپرسم اين كه به دليل فرستادن ايميل كيس اپديت نشه تا حالا برا شما ها هم اتفاق افتاده ؟.
ممنون.

سلام کیستون در صورتی که به ایمیل جواب بدن اپدیت می شه دلیلش همین بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، bhb32 ، mani_badb0y
(2016-09-27 ساعت 23:12)ABZF نوشته:  سلام دوستان عزیز
کیس ما از 31 Aug به بعد OR شده ولی دیگه نه سفارت آنکارا و نه سیس آپ نشده و هیچ خبری نیست. خواستم ببینم کسی از دوستان از 31 Aug به بعد از سفارت آنکارا آپ داشته یا کلا سفارت کسی را آپ نکرده.

ولی در مورد orبودنتون قبل شما هم‌ هستن اوایل آگوست ار شدن ولی ایمیل کامپلیت نیومده واسشون.علتش هم فکر میکنم شلوغی بیش از حد سفارت آنکاراس.
طی چند روز آینده میاد نگران نباشید.

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: ABZF ، amir2640 ، bhb32 ، mani_badb0y ، Pargosha
ممنون.

بله امير جان براي منم اتفاق افتاده ، ما از ٣٠ aug اور شديم دو بار ايميل زدم كه فقط دفعه دوم اپديت كرد ولي جوابي نداد ، اميييدوارم اين چند روز زود بگذره اكتبر برسه كه انتظار كشيدن مخصوصا وقتي اور ميشي خيلي سخته
F4
abu dhabi ) interview date : march 2016 )
updates : 7march ,  8 march 01, 02  ,  30 march update koli , 16 march 02 , 19 march update koli va or shodane nafare 02
waiting for clearance
Or 30 augest
Clear on 11 oct
!God is with us!
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، mani_badb0y ، Pargosha
امروز حوصله ام سر رفته بود، نشستم تعداد نفراتي رو كه طي سالهاي اخير طبق جدول منتظران، در هر ماه كلير شدن، شمردم. اينم نتيجه تقريبي :

ژوئن (جون) ٣٤ نفر
ژانويه ٢٦
فوريه مارس آگوست دسامبر ١٦
جولاي ١٤
سپتامبر نوامبر ١١
آوريل مي ٨
اكتبر ٦

نميدونم اين نتايج بدرد بخور هستن يا نه، اما خودم رو اميدوار كرد كه تعداد كليري در ماه دسامبر و ژانويه افزايش پيدا ميكنه احتمالا" !
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، mani_badb0y ، Pargosha ، ehsan1991
(2016-09-28 ساعت 00:47)ehsan1991 نوشته:  
ممنون.

بله امير جان براي منم اتفاق افتاده ، ما از ٣٠ aug اور شديم دو بار ايميل زدم كه فقط دفعه دوم اپديت كرد ولي جوابي نداد ، اميييدوارم اين چند روز زود بگذره اكتبر برسه كه انتظار كشيدن مخصوصا وقتي اور ميشي خيلي سخته

بله من هم امیدوارم که با امدن اکتبر خبر های خیلی خوبی برای هممون باشه دوست عزیز Rolleyes

حالا یه موردی هم که جالبه اینه که در کیس ما نفر اصلی پرونده به همراه نفر سوم و چهارم از فردای روز مصاحبه دو خط بودن ( اوایل اگوست ) اما هنوز پروندمون اور نشده و نفر دوم هم یه خطه هنوز ...
حالا این چه حکایتی هست که سه نفر کیس ما که یکیشونم نفر اصلی هست از روز بعد از مصاحبه دو خطیه ولی هنوز اور نشده من نمیدونم.بعضی وقتها میگم نکنه هممون رو به خاطر نفر دوم نگه داشتن ؟ !
راستی من ایمیل اولی رو هم که زدم جواب ندادن ولی چند روز بعد رسید ایمیلمو برام فرستادن و فردای اون روز تمامی اعضای کیس اپدیت شدن به نظرتون این اپدیت به دلیل فرستادن ایمیل بوده و یا اینکه چون چند روز بعد از فرستادن ایمیل و یک روز بعد از دریافت رسید ایمیلم بوده نشانه ای از پیشرفت پروندست ؟
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha
(2016-09-28 ساعت 01:31)amir2640 نوشته:  
(2016-09-28 ساعت 00:47)ehsan1991 نوشته:  
ممنون.

بله من هم امیدوارم که با امدن اکتبر خبر های خیلی خوبی برای هممون باشه دوست عزیز  Rolleyes

حالا یه موردی هم که جالبه اینه که در کیس ما نفر اصلی پرونده به همراه نفر سوم و چهارم از فردای روز مصاحبه دو خط بودن ( اوایل اگوست ) اما هنوز پروندمون اور نشده و نفر دوم هم یه خطه هنوز ...
حالا این چه حکایتی هست که سه نفر کیس ما که یکیشونم نفر اصلی هست از روز بعد از مصاحبه دو خطیه ولی هنوز اور نشده من نمیدونم.بعضی وقتها میگم نکنه هممون رو به خاطر نفر دوم نگه داشتن ؟ !
راستی من ایمیل اولی رو هم که زدم جواب ندادن ولی چند روز بعد رسید ایمیلمو برام فرستادن و فردای اون روز تمامی اعضای کیس اپدیت شدن به نظرتون این اپدیت به دلیل فرستادن ایمیل بوده و یا اینکه چون چند روز بعد از فرستادن ایمیل و یک روز بعد از دریافت رسید ایمیلم بوده نشانه ای از پیشرفت پروندست  ؟
به دليل ايميل بوده امير جان.
F4
abu dhabi ) interview date : march 2016 )
updates : 7march ,  8 march 01, 02  ,  30 march update koli , 16 march 02 , 19 march update koli va or shodane nafare 02
waiting for clearance
Or 30 augest
Clear on 11 oct
!God is with us!
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mani_badb0y ، Pargosha
ممنون.

سلام.بله.شخصا 4 تا ایمیل اینماه دادم بدون هیچ جواب و آپدیتی.فقط متن ایمیل خودم واسم ارسال شده.همین.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، ehsan1991 ، mani_badb0y ، Pargosha
(2016-09-25 ساعت 16:30)alireza55 نوشته:  
(2016-09-25 ساعت 15:21)ehsan1991 نوشته:  دوستان ما خیلی نگرانیم لطفا اگر کسی شبیه ما هست اینجا اعلام کنه ، از 30 aug او ار ( or ) شدیم ولی نه ایمیلی امده نه سایت سفارت تغییر کرده به سفارت abu dhabi ایمیل هم زدم جواب نمیدن .

من از 12 اگوست or هستم،ولی سفارت انکارا، به نظرم ما بدترین موقع ممکن or شدیم چون خوردیم به سپتامبر که لاتاری ها در اولویتن،البته خیلی هم نمیشه گفت در اولویتن چون همین جا یه چند نفریو دیدم که بعد از ما or شدن و زود هم کامپلیت شدن،به هر حال به نظر ما از بد شانس ها بودیم،ببینیم اکتبر که میاد بالاخره این ایمیل کامپلیت میاد یا هنوز باید بعد از ‎400‎ روز انتظار همچنان صبر کرد.

دوست عزیز ( بعد از 400 روز انتظار همچنان صبر باید
کرد ) کاملا با این جمله موافقم
درست مثل خود من که 400 روز منتظر مصاحبه بودم و 175روز منتظر کلیر شدن و هنوز ویزا رو دریافت نکردم
تعطیلات یه هفته ای سفارت و چن تعطیلی دیگه باعث شلوغی بیش از حد سفارت آنکارا در روزهای پایانی sep
شده 8 روزه که مدارکم تحویل سفارت شده و همچنان منتظرم شاید اول اکتبر ویزا رو صادر کردن
ازدحام بیش از حد منتظران دریافت ویزا باعث گرونی هتلها و مواد غذایی شده و از 14 روز پیش که اینجا هستم تفاوت رو کاملا احساس کردم دقیقا مثل بلیط هواپیما که چندین هفته هست روزانه باید قیمت بگیری
سلامتی و شادی و باز هم اندکی صبر دیگه ...باشه برا
شما و همه دوستان منتظر آمین
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، s.div ، maryam1983 ، mulan1979 ، ehsan1991 ، bhb32 ، mani_badb0y ، Arash.de
(2016-09-27 ساعت 22:54)mani_badb0y نوشته:  بله اون قسمت پرکنید طبق دستورات اون برگه و یادتون نره کپی برگه ap رو با مدارک بفرستید

يني شمام همون روز بعد از مصاحبه رفتي تو سايت usvisa-info قسمت consular section instructed me to send more document وبعد
 afollow up documents request رسيد پستي رو چاپ گرفتي؟؟؟ تو قسمت reason for request چي نوشتي؟؟؟
بعد كه كلير شديم چي ؟؟ دو باره بايد بريم رسيد پستي جديد چاپ
بگيريم؟؟ ميشه؟؟ دو بار ميشه رسيد پستي چاپ كرد؟؟؟
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361
برای من اون موقع نیاز نبود چون این روند بعد مصاحبه من تایید شد
تو اون قسمت بنویسید ارسال نقص مدرک
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-09-28 ساعت 21:37)mani_badb0y نوشته:  برای من اون موقع نیاز نبود چون این روند بعد مصاحبه من تایید شد
تو اون قسمت بنویسید ارسال نقص مدرک

دست شما طلا
بخاطر اينكه حالا اين قضيه زمان شما نبود من ترسيدم شر بشه
زنگ زدم گفتن نكنيد اين كار رو بزاريد همزمان با كلير شدن
بازم ممنونم ازت
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018