کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-12-10 ساعت 16:34)s.div نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 15:07)bhb32 نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 12:16)s.div نوشته:  من امروز چک کردم دیدم به تاریخ 8 دسامبر یعنی 5شنبه or شدم ولی توی سایت ceac دوباره یه خطی شدم.باید اینطوری باشه یا دو خطی باید میموندم؟

درسته
همينه
مبارك باشهههههههههه
ايووووووووووووووووول

ممنونم.همچنان بی اسپانسر هستم  Cool

همه اميدوار هستيم كه اونهم جور بشه
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، s.div ، جواد حبيبي
(2016-12-10 ساعت 12:16)s.div نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 20:30)bhb32 نوشته:  لطفا هر وقت OR شديد و همچنين كلير به ما هم خبر بديد
ممنون

من امروز چک کردم دیدم به تاریخ 8 دسامبر یعنی 5شنبه or شدم ولی توی سایت ceac دوباره یه خطی شدم.باید اینطوری باشه یا دو خطی باید میموندم؟

درسته
همينه
مبارك باشهههههههههه
ايووووووووووووووووول
خيلي عجيبه مورد من اينجوري بود كه ايميل زدن ادمين پروسس تموم شده و سايت رو چك كنين ، سايت رو چك كرديم ديديم آپديت شده و زده باز ادمين پروسس ، ايميل زديم جواب داد كه متاسفانه ادمين پروسس هستين و اون or دوباره شد اسلاش واقعا درك نميكنم اين or و اسلاش رو
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-12-10 ساعت 23:15)bargak نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 16:34)s.div نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 15:07)bhb32 نوشته:  درسته
همينه
مبارك باشهههههههههه
ايووووووووووووووووول

ممنونم.همچنان بی اسپانسر هستم  Cool

سلام دوست عزیز
همچنان امیدوار باشین درست میشه
با یه وکیل صحبت کنین و ازش مشورت بگیرین
تا ایمیل ، سفر ، پزشکی و دریافت ویزا یه چند
هفته ای وقت دارین اگه تو این مدت پیدا شد که
چه بهتر و گرنه به نظر من مدارک مالی ایران رو
ترجمه کنین یه چند روز پول زیادی رو تو بانک بزارین
و موجودی بگیرین مثل بچه های لاتاری و اگه سند
خونه یا زمین خودتون و یا خانوادتون دارن ترجمه
کنین و به همراه یه نامه تاثیر گذار و توضیح این
نکته که خانوادم از ایران ساپورتم میکنن و در
آمریکا از نظر مالی مشکلی پیدا نمیکنم . این مدارک
رو تو پاکت ارسالی به سفارت بذارین به امید خدا
پذیرفته بشه و ویزاتون رو صادر کنن ( میدونم که
از کیس های نامزدی و ازدواج مدارک مالی ایران
رو نمیپذیرن) ولی اگه صادقانه براشون بنویسین
که اسپانسر پیدا نکردم و چند ساله که منتظرم با
نامزدم ازدواج کنم و مدارک مالی ایرانم رو قبول
کنین انشالله خواهند پذیرفت البته با وکیلتون مشورت
کنین واقعا چه بی انصافی بزرگیه در حق بچه های
نامزدی و ازدواج که مدارک مالی ایران رو ازشون
نمیپذیرن ولی از لاتاریها میپذیرن
به کی و به کجا باید این مشکل رو گفت ؟؟؟

ممنونم bargak جان از همراهی فکری ت.من وکیل نداشتم ولی الان دیگه تو اولین فرصت قراره از چند تا وکیل مشاوره بگیریم.فکرشو نمیکردم که اسپانسر پیدا نکنم.مدارک مالی و حسابهای بانکی نامزدم هست .منم سند خونه ترجمه شده دارم.فقط نمیدونم چقدر زمان داریم بعد کلییری که نقص مدارک رو بفرستیم.چون نامزدم میگفت میتونم اگه قبول کنن تکس 2016 خودمو بفرستم و دوباره برای اسپانسری چک بشم.همچنان امیدم به خداست.تا الانش دست تنها اومدیم بعد از این هم به لطف خودش درست میشه.ممنونم دوستم.ایشالا روزهای خوشتر برای همه دوستان و خودم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
(2016-12-10 ساعت 23:41)Afra207 نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 12:16)s.div نوشته:  من امروز چک کردم دیدم به تاریخ 8 دسامبر یعنی 5شنبه or شدم ولی توی سایت ceac دوباره یه خطی شدم.باید اینطوری باشه یا دو خطی باید میموندم؟

درسته
همينه
مبارك باشهههههههههه
ايووووووووووووووووول
خيلي عجيبه مورد من اينجوري بود كه ايميل زدن ادمين پروسس تموم شده و سايت رو چك كنين ، سايت رو چك كرديم ديديم آپديت شده و زده باز ادمين پروسس ، ايميل زديم جواب داد كه متاسفانه ادمين پروسس هستين و اون or دوباره شد اسلاش واقعا درك نميكنم اين or و اسلاش رو

دوست جان اگه هم ap تون تموم نشده باشه معلومه دیگه آخراشه.نگران نباشین.حتما اشتباهی شده.درست میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
سلام خدمت تمامی دوستان.
کسانی که مصاحبه را انجام داده اند و در مرحله AP هستند وقتی در سایت ‎ceac‎ وضعیت را چک می کنند در بخشی از پیامی که دریافت می کنند نوشته شده است که در صورتی ویزا صادر خواهد شد که تعداد ویزاهای صادر شده از آن نوع به حد تعیین شده نرسیده باشد. این به چه معنی است؟ آیا اگر تعداد ویزاها به حد تعیین شده رسیده باشد دیگر کلا ویزایی صادر نخواهد شد و امتیازی که بدست آمده است کلا از بین می رود یا باید صبر کرد تا سال بعد و در سال بعد ویزا صادر خواهد شد؟
ممنون میشم اگر کسی اطلاعی دارد راهنمایی کند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979
(2016-12-11 ساعت 22:34)behz_mohaj نوشته:  سلام خدمت تمامی دوستان.
کسانی که مصاحبه را انجام داده اند و در مرحله AP هستند وقتی در سایت ‎ceac‎ وضعیت را چک می کنند در بخشی از پیامی که دریافت می کنند نوشته شده است که در صورتی ویزا صادر خواهد شد که تعداد ویزاهای صادر شده از آن نوع به حد تعیین شده نرسیده باشد. این به چه معنی است؟ آیا اگر تعداد ویزاها به حد تعیین شده رسیده باشد دیگر کلا ویزایی صادر نخواهد شد و امتیازی که بدست آمده است کلا از بین می رود یا باید صبر کرد تا سال بعد و در سال بعد ویزا صادر خواهد شد؟
ممنون میشم اگر کسی اطلاعی دارد راهنمایی کند.

نهایتا ۷ درصد از کل ویزا هایی که صادر میشن برای ایرانه.تقریبا ۵۰۰۰ ویزا که به نظرم امسال به ۶۰۰۰ هم برسه(امیدوارم) یعنی مثلا ۱۰۰۰۰ نفر برنده میشن ولی به ۶۰۰۰ تا ویزا داده میشه وقتی هم که سهم اون کشور تموم شه دیگه به بقیه ویزا داده نمیشه.(این در رابطه با همون کیس نامبره) و اگه مشکلی هم نداشته باشید ولی کیس نامبر بالا باشه ممکنه ویزا گیرتون نیاد که احتمالش خیلی کمه.
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: behz_mohaj ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2016-12-11 ساعت 09:34)s.div نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 23:15)bargak نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 16:34)s.div نوشته:  ممنونم.همچنان بی اسپانسر هستم  Cool

سلام دوست عزیز

ممنونم bargak جان از همراهی فکری ت.من وکیل نداشتم ولی الان دیگه تو اولین فرصت قراره از چند تا وکیل مشاوره بگیریم.فکرشو نمیکردم که اسپانسر پیدا نکنم.مدارک مالی و حسابهای بانکی نامزدم هست .منم سند خونه ترجمه شده دارم.فقط نمیدونم چقدر زمان داریم بعد کلییری که نقص مدارک رو بفرستیم.چون نامزدم میگفت میتونم اگه قبول کنن تکس 2016 خودمو بفرستم و دوباره برای اسپانسری چک بشم.همچنان امیدم به خداست.تا الانش دست تنها اومدیم بعد از این هم به لطف خودش درست میشه.ممنونم دوستم.ایشالا روزهای خوشتر برای همه دوستان و خودم.

سلام دوست عزیز. همونطور که قبلا گفتم من خودم سیتیزن هستم و برای همسرم اقدام کردم. چون ساکن ایران بودیم برای اسپانسری کلی مدرک ترجمه کردم. حدود ۳ میلیارد تومن حساب بانکی ۶ تا سند خونه و مغازه. مدارک شغلی خودم و همسرم. نه اینکه قبول نکنن بلکه در خواست اسپانسر دوم ساکن در امریکا که مالیات داده باشه و حداقل حقوقش بالا ۲۲ هزار دالار در سال باشه کردن که گفتن وقتی جواب کلیری اومد بفرستید که ما زودتر خودمون یکی رو پیدا کردیم و فرستادیم. در ضمن از منم توضیح خواستن که چرا فرمهای مالیاتی رو پر نکردم. تاریخ مصاحبه ۱ جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، armehraboon ، s.div ، bhb32
(2016-12-12 ساعت 01:11)samira aslroosta نوشته:  
(2016-12-11 ساعت 09:34)s.div نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 23:15)bargak نوشته:  سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز. همونطور که قبلا گفتم من خودم سیتیزن هستم و برای همسرم اقدام کردم. چون ساکن ایران بودیم برای اسپانسری کلی مدرک ترجمه کردم. حدود ۳ میلیارد تومن حساب بانکی ۶ تا سند خونه و مغازه. مدارک شغلی خودم  و همسرم. نه اینکه قبول نکنن بلکه در خواست اسپانسر دوم ساکن در آمریکا که مالیات داده باشه و حداقل حقوقش بالا ۲۲ هزار دالار در سال باشه کردن که گفتن وقتی جواب کلیری اومد بفرستید که ما زودتر خودمون یکی رو پیدا کردیم و فرستادیم. در ضمن از منم توضیح خواستن که چرا فرمهای مالیاتی رو پر نکردم.  تاریخ مصاحبه ۱ جولای

مرسی عزیزم.مهم اینه که ما نتونستیم کسی رو پیدا کنیم یعنی کسی راضی نشد این کار وانجام بده.خوش به حال شما که یکی شرایطتون رو درک کرد و بهتون کمک کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979
بچه ها یه سوال.زمان مصاحبه توی برگه سفید برام اون بندی رو تیک زدن که i134و مدارک هویتی اسپانسر رو میخواست.الان سایت ابوظبی رو چک کردم دیدم نوشته i864 که مال ازدواجیه.
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

New medical examination is required.
Please send us Petitioner’s original I-864, most recent year taxes returns, proof of employment and copy of US passport/Green Card via the postal service or a commercial courier.
Please send us Joint sponsor’s original I-864, most recent year taxes, proof of employment and copy of US passport/Green Card via the postal service or a commercial courier.
Also passport

بنظرتون چکار کنم ایمیل بزنم بگم ویزامون نامزدیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979
مبارك باشه كلير شديد ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979
(2016-12-12 ساعت 11:41)s.div نوشته:  بچه ها یه سوال.زمان مصاحبه توی برگه سفید برام اون بندی رو تیک زدن که i134و مدارک هویتی اسپانسر رو میخواست.الان سایت ابوظبی رو چک کردم دیدم نوشته i864 که مال ازدواجیه.
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

New medical examination is required.
Please send us Petitioner’s original I-864, most recent year taxes returns, proof of employment and copy of US passport/Green Card via the postal service or a commercial courier.
Please send us Joint sponsor’s original I-864, most recent year taxes, proof of employment and copy of US passport/Green Card via the postal service or a commercial courier.
Also passport

بنظرتون چکار کنم ایمیل بزنم بگم ویزامون نامزدیه؟

What is the difference between the I-864 Affidavit of Support and the I-134 Affidavit of Support?

The major difference between these two documents is the fact that an I-864 is filed in connection with an immigrant spouse visa application and an I-134 is filed in connection with a non-immigrant dual intent fiancee visa application (commonly referred to a K1 visa application). The legal effect of an I-864 affidavit of support is slightly different from that of an I-134 affidavit of support as the I-864 is more enforceable against the American sponsor. That being said, the I-134's usage is technically by discretion of the Consular Post and acts merely as a means of providing a streamlined way of adjudicating multiple parties abilities to support foreign fiances. In the past, it was more common to see many Consulates accepting I-134 joint-sponsorship, but this trend seems to be receding as more Consulates now ask that the US Citizen sponsor show an ability to independently support a foreign fiancee thereby precluding the use of joint sponsorship affidavits in K1 visa matters. This is a recent trend as in the past there were Posts which were allowing this practice, but there are good policy reasons why I-134 joint sponsorship affidavits are in decline.

Keeping in mind that I-134 affidavits are not legally binding, a US Citizen Petitioner could enlist the help of a friend or family member to act as a joint-sponsor on the I-134 affidavit of support for a foreign fiance. After arriving in the USA, the foreign fiance and the American Petitioner get married. Subsequent to the marriage, they file for the foreign spouse's adjustment of status. At the adjustment of status phase, the American Petitioner must file an I-864 affidavit of support, but the original I-134 joint sponsor decides not to act as sponsor on the I-864 affidavit. The I-134 is not enforceable against the original I-134 joint sponsor and if the American petitioner cannot show requisite assets it places the Immigration authorities in a position where they may need to find that the foreign spouse could become a "Public Charge" is allowed to remain in the USA. This scenario leaves all parties in a relatively negative position. Therefore, it is this author's opinion that I-134 joint sponsorship is being phased out in order to make certain that those sponsoring non-immigrant fiancees for a visa to the US can meet their obligations with regard to a future I-864 affidavit.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، s.div ، mulan1979
اين متن رو دقيق بخونيد
مطالب مفيد و جالبي توش بود براي شما
كه بعدا با دردسر مواجه نشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، s.div ، mulan1979
سلام
من همسرم سیتیزن امریکاست
تاریخ 18 اکتبر مصاحبه داشتم ابوظبی
بهم گفتن برای کارای اداری یه کوچولو باید صبر کنیم
آفیسر گفت 2 هفته تا 4 ماه ممکنه طول بکشه
حتی گفتن برای گرفتن ویزا لازم نیست خودت بیای، با یه آژانس هماهنگ کن فقط برگه آبی و پاسپورتتو بده بیان بگیرن
ممکنه بیشتر طول بکشه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2016-12-12 ساعت 13:14)bhb32 نوشته:  اين متن رو دقيق بخونيد
مطالب مفيد و جالبي توش بود براي شما
كه بعدا با دردسر مواجه نشيد

ممنونم آاقای bhb32.لطف کردین
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361
(2016-12-12 ساعت 12:56)bhb32 نوشته:  مبارك باشه كلير شديد ؟؟

ایمیل کلییری به من نزدن.سایت سیس هم همونطور ap تو حالت or مونده.فقط تو سایت ابوظبی همون متن اومده
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان