کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2017-02-11 ساعت 03:22)sepideh Hasan نوشته:  من كارت ملي ايم اعتبارش تا ٩٤ بوده و همون و ترجمه كردم ، خواستم بدونم به مشكل نمي خورم؟ و يه سوالم راجع به سو پيشينه كه بايد بگيرم؟
(2017-02-10 ساعت 21:17)ziziii نوشته:  
(2017-02-10 ساعت 20:53)vanima نوشته:  من بعد از مصاحبه به اين نتيجه رسيدم كه هركي ميگه راستش و بگو توي مصاحبه و آرائه مدارك اشتباه كزده، بايد اطلاعات كمتر بهشون بدي، به قول معروف سري كه درد نميكنه دستمال نبند، من اگه ميگفتم اصلا شاغل نبودم از اول خيلي بهتر بود،

daghighan, yeki az doostam nagoft shaghel bude, visa ye zarb ham gereft. ehtemalan bekhatere shoghl ap khordin, ishala ke bezudi clear mishin.

negaran nabashid karte meli va sue pishine niaz nist.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh Hasan ، محبوبه. 68
ترامپ برای محدودیت ویزا به دیوانعالی شکایت نمی کند؛ شاید فرمان اجرایی جدید صادر کند

ترامپ جمعه عصر در جمع خبرنگاران گفت که امکان دارد او فرمان اجرایی جدیدی برای محدود کردن مسافرت شهروندان برخی از کشورهای خاورمیانه صادر کند. این در حالی است که مقام های رسمی کاخ سفید می گویند دولت آقای ترامپ قصدی برای اقدام حقوقی جهت تجدیدنظر درباره فرمان فعلی آقای ترامپ در دیوانعالی ایالات متحده آمریکا ندارد.
منبع:
http://ir.voanews.com/a/us-trump-new-tra...18784.html
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68 ، maryam1983
(2017-02-11 ساعت 13:15)کوه صبور نوشته:  ترامپ برای محدودیت ویزا به دیوانعالی شکایت نمی کند؛ شاید فرمان اجرایی جدید صادر کند

ترامپ جمعه عصر در جمع خبرنگاران گفت که امکان دارد او فرمان اجرایی جدیدی برای محدود کردن مسافرت شهروندان برخی از کشورهای خاورمیانه صادر کند. این در حالی است که مقام های رسمی کاخ سفید می گویند دولت آقای ترامپ قصدی برای اقدام حقوقی جهت تجدیدنظر درباره فرمان فعلی آقای ترامپ در دیوانعالی ایالات متحده آمریکا ندارد.
منبع:

سفارت آمریکا در لیبی: شهروندان لیبیایی می توانند درخواست ویزا کنند

منع ورود برای شهروندان 7 کشور لیبی، ایران، عراق، سوریه ، سومالی، سودان و یمن بود.
سفارت آمریکا در لیبی روزگذشته (جمعه) اعلام کرد: شهروندان لیبیایی می توانند درخواست خود برای اخذ ویزای ورود به آمریکا را ارائه دهند.
منبع:
http://donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/1170778
پاسخ
تشکر کنندگان:
خدا بخير كنه 
(2017-02-11 ساعت 14:48)کوه صبور نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 13:15)کوه صبور نوشته:  ترامپ برای محدودیت ویزا به دیوانعالی شکایت نمی کند؛ شاید فرمان اجرایی جدید صادر کند

منبع:

سفارت آمریکا در لیبی: شهروندان لیبیایی می توانند درخواست ویزا کنند

منع ورود برای شهروندان 7 کشور لیبی، ایران، عراق، سوریه ، سومالی، سودان و یمن بود.
سفارت آمریکا در لیبی روزگذشته (جمعه) اعلام کرد: شهروندان لیبیایی می توانند درخواست خود برای اخذ ویزای ورود به آمریکا را ارائه دهند.
منبع:
http://donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/1170778
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983
با سلام به دوستان،
دو تا سوال در زمینه ذخیره آرشیو مکالمات تلگرام دارم، ممنون میشم اگر اطلاعی در این زمینه دارید، راهنمایی بفرمائید:
1. برای ذخیره آرشیو به صورت pdf از نسخه وب تلگرام استفاده می‌کنم. مشکل اینه که وقتی به تاریخ‌های گذشته مراجعه می‌کنم (مثلا یکی دو ماه قبل) سرعت لود صفحات به شدت پایین میاد و بعد از یه مدتی هم به طور ناگهانی کل صفحه بسته میشه و از برنامه خارج میشه. آیا روش بهتری برای لود و ذخیره کردن مکالمات قدیمی‌تر وجود داره؟
2. استیکرها رو ظاهرا ذخیره نمی‌کنه. آیا مهمه که اونها هم باشه یا متن مکالمات کافی هست؟
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام برای درخواست ویزای نامزدی حتما باید مراسم نامزدی گرفت؟
داشتن پرینت چت دونفره و عکس دونفره کافی نیست ؟
سوال دیگم اینه که اسکایپ فقد تا سی روز نگه میداره ارشیو درسته؟ ایا از طریق میل زدن به اسکایپ میشه ارشیو چت رو ازشون گرفت؟ یسری چت داشتم مربوط به زمستون 92 و بهار 93 متاسفانه به خاطر عوض کردن گوشی از دس دادم . تو سایت اسکایپ سرچ کردم فقط نوشته بود تا سی روز میشه ارشیو کرد و یا اینکه از روی لپ تاپ کپی پیست کنی روی ورد مثلا . دقیق نخوندم
پاسخ
تشکر کنندگان:
چند تا عكس دو نفره ، بليط وفت و برگشت هواپيما، از اپ هاي ديگه استفاده كنين، فيس تايم ، ... نياز داريد به اين چت ها، ايميل ، و حتي براي مصاحبه بايد پرينت خط باشه كه حالت رسمي داره مخصوصن ١٠ روز اخر قبل مصاحبه، 
مراسم نامزدي حتمن لازم نيست ، چند تا از دوستان نامزدم خانم هاشون بدون عكس مراسم اومدن ، حتي ٣ عكس ٢ تايي داشتن 

(2017-02-12 ساعت 13:26)محبوبه. 68 نوشته:  سلام برای درخواست ویزای نامزدی حتما باید مراسم نامزدی گرفت؟
سوال دیگم اینه که اسکایپ فقد تا سی روز نگه میداره ارشیو درسته؟ ایا از طریق میل زدن به اسکایپ میشه ارشیو چت رو ازشون گرفت؟ یسری چت داشتم مربوط به زمستون 92 و بهار 93 متاسفانه به خاطر عوض کردن گوشی از دس دادم . تو سایت اسکایپ سرچ کردم فقط نوشته بود تا سی روز میشه ارشیو کرد و یا اینکه از روی لپ تاپ کپی پیست کنی روی ورد مثلا . دقیق نخوندم
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
سلام
بچه ها كسي ميدونه هزينه دكتر اونگان تقريبن چقدر ميشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-11 ساعت 08:00)ziziii نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 03:22)sepideh Hasan نوشته:  من كارت ملي ايم اعتبارش تا ٩٤ بوده و همون و ترجمه كردم ، خواستم بدونم به مشكل نمي خورم؟ و يه سوالم راجع به سو پيشينه كه بايد بگيرم؟
(2017-02-10 ساعت 21:17)ziziii نوشته:  daghighan, yeki az doostam nagoft shaghel bude, visa ye zarb ham gereft. ehtemalan bekhatere shoghl ap khordin, ishala ke bezudi clear mishin.

بچه ها لينكي كه بايد چك كنم براي كلير شدن چيه
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-12 ساعت 21:48)sepideh Hasan نوشته:  چند تا عكس دو نفره ، بليط وفت و برگشت هواپيما، از اپ هاي ديگه استفاده كنين، فيس تايم ، ... نياز داريد به اين چت ها، ايميل ، و حتي براي مصاحبه بايد پرينت خط باشه كه حالت رسمي داره مخصوصن ١٠ روز اخر قبل مصاحبه، 
مراسم نامزدي حتمن لازم نيست ، چند تا از دوستان نامزدم خانم هاشون بدون عكس مراسم اومدن ، حتي ٣ عكس ٢ تايي داشتن 

(2017-02-12 ساعت 13:26)محبوبه. 68 نوشته:  سلام برای درخواست ویزای نامزدی حتما باید مراسم نامزدی گرفت؟

مرسی عزیزم . منظور از بلیط رفت و برگشت . همون بلیط سفر فرد سیتیزن هست که اومده و نامزدشو دیده ؟ پرینت خط منظورتون چیه؟ پرینت مکالمات تلفنی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx

in linko copy paste konin to browseretoon va case numberetono bezanin...

(2017-02-13 ساعت 13:06)vanima نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 08:00)ziziii نوشته:  

بچه ها لينكي كه بايد چك كنم براي كلير شدن چيه
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله عزيزم 
سعي كنين هفته اي يك بار با خطتون تماس بگيريد نه اينترنتي  همه مدارك بايد رسمي باشه 
ايميل هم بيشتر بديد خيلي تاثير داره

(2017-02-13 ساعت 19:40)محبوبه. 68 نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 21:48)sepideh Hasan نوشته:  چند تا عكس دو نفره ، بليط وفت و برگشت هواپيما، از اپ هاي ديگه استفاده كنين، فيس تايم ، ... نياز داريد به اين چت ها، ايميل ، و حتي براي مصاحبه بايد پرينت خط باشه كه حالت رسمي داره مخصوصن ١٠ روز اخر قبل مصاحبه، 

مرسی عزیزم . منظور از بلیط رفت و برگشت . همون بلیط سفر فرد سیتیزن هست که اومده و نامزدشو دیده ؟ پرینت خط منظورتون چیه؟ پرینت مکالمات تلفنی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
(2017-02-10 ساعت 21:17)ziziii نوشته:  
(2017-02-10 ساعت 20:53)vanima نوشته:  من بعد از مصاحبه به اين نتيجه رسيدم كه هركي ميگه راستش و بگو توي مصاحبه و آرائه مدارك اشتباه كزده، بايد اطلاعات كمتر بهشون بدي، به قول معروف سري كه درد نميكنه دستمال نبند، من اگه ميگفتم اصلا شاغل نبودم از اول خيلي بهتر بود،

daghighan, yeki az doostam nagoft shaghel bude, visa ye zarb ham gereft. ehtemalan bekhatere shoghl ap khordin, ishala ke bezudi clear mishin.

كارت ملي و گواهي سوپيشنه نميخوان اما ترجمه شناسنامه و اصل شناسنامه رو ميخوان ازت
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
كسي در جريا هست چطور ميشه وقت مصاحبه رو تو ساين nvc فعال كرد؟
(2017-02-16 ساعت 09:55)vanima نوشته:  
(2017-02-10 ساعت 21:17)ziziii نوشته:  daghighan, yeki az doostam nagoft shaghel bude, visa ye zarb ham gereft. ehtemalan bekhatere shoghl ap khordin, ishala ke bezudi clear mishin.

كارت ملي و گواهي سوپيشنه نميخوان اما ترجمه شناسنامه و اصل شناسنامه رو ميخوان ازت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-16 ساعت 10:28)sepideh Hasan نوشته:  كسي در جريا هست چطور ميشه وقت مصاحبه رو تو ساين nvc فعال كرد؟
(2017-02-16 ساعت 09:55)vanima نوشته:  

من متوجه نشدم وقت مصاحبه رو توي nvc ؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان