کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام دوستان
یک شخص سیتیزن امریکا چند ماه بعد از طلاق از همسرش در امریکا می تواند برای «ویزای نامزدی» با شخص دیگری که در ایران ساکن است اقدام نماید؟
ممنون میشم کسی اطلاع داره بگه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام
چندتا سوال داشتم
١-من وقت سفارت به صورت انلاين گرفتم اما هنوز نامه اى از سفارت نيومده!مشكلى كه پيش نمياد؟يا نامه مياد؟وقت من ٢٤ اگوست هست
٢-شماره خانم الف كه راهنما هست تو دبى و ميبره nmc و سفارت رو ميخواستم!
٣به نظرتون كدوم هتل رو بگيرم بهتره؟ابوظبى بگيرم يا دوبى؟
٤-چند روز بعد از وقت مصاحبه نيازه دبى بمونم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 17:12)inanna نوشته:  
(2017-06-19 ساعت 20:46)Tima نوشته:  سلام دوستان من به تازگی عضو این سایت شدم
تقربیا همه فروم های مربوط به ویزای نامزدی رو مطالعه کردم اماهیچکس کیس مثل من  نداره واسه همین ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین در اختیارم بگذارید
من میخوام با یک پسر آمریکایی ازدواج کنم در واقع ایشون و خانوادشون کلا آمریکایی هستند
حالا سوال من اینه که آیا به من که ایرانی هستم ویزای نامزدی میدن یا خیلی سخت میگیرن؟
چون همه اینجا با ایرانی سیتیزن آمریکامیخوان ازدواج کنن گفتم شاید شرایط فرق داشته باشه.
خیلی ممنون منتظر پاسخ هستم

سلام دوست عزیز  Smile  پیشاپیش براتون آرزوی خوشبختی و عشق جاودان دارم  Rolleyes  کیس من و خیلی دوستان دیگه اینجا, مثل شما بود , همسر من هم آمریکایی هست , همینطور خانوادشون , ولی ما از طریق ازدواج اقدام کردیم که خیالمون راحت تر باشه , پروسه ما ۲ سال طول کشید , الان این قوانین جدید که  خبرش رو شنیدیم  ویزای نامزدی رو هم شامل میشه , چون نامزد رو رابطه نزدیک نمیدونند ! اگه واقعا تصمیمتون برای زندگی با ایشون حتمی هست , ازدواج کنید که جا برای اما و اگر برای کسی نگذارید .
این هم لینک خبر که با جزییات توضیح داده :
http://www.abc.net.au/news/2017-06-29/do...ia/8663486

Grandparents, grandchildren, aunts, uncles, nieces, nephews, cousins, brothers-in-law and sisters-in-law, Fiancees or other extended family members are not considered to be close relationships, according to the guidelines that were issued in a cable sent to all US embassies and consulates late on Wednesday (local time), the Associated Press reported.

من هم همسرم امريكايي و از طريق ويزاي نامزدي اقدام كرديم. اگر سوالي داري در خدمت هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-30 ساعت 01:49)Eyelash نوشته:  
تقربیا همه فروم های مربوط به ویزای نامزدی رو مطالعه کردم اماهیچکس کیس مثل من  نداره واسه همین ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین در اختیارم بگذارید
من میخوام با یک پسر آمریکایی ازدواج کنم در واقع ایشون و خانوادشون کلا آمریکایی هستند
حالا سوال من اینه که آیا به من که ایرانی هستم ویزای نامزدی میدن یا خیلی سخت میگیرن؟
چون همه اینجا با ایرانی سیتیزن آمریکامیخوان ازدواج کنن گفتم شاید شرایط فرق داشته باشه.

سلام دوست عزیز  Smile  پیشاپیش براتون آرزوی خوشبختی و عشق جاودان دارم  Rolleyes  کیس من و خیلی دوستان دیگه اینجا, مثل شما بود , همسر من هم آمریکایی هست , همینطور خانوادشون , ولی ما از طریق ازدواج اقدام کردیم که خیالمون راحت تر باشه , پروسه ما ۲ سال طول کشید , الان این قوانین جدید که  خبرش رو شنیدیم  ویزای نامزدی رو هم شامل میشه , چون نامزد رو رابطه نزدیک نمیدونند ! اگه واقعا تصمیمتون برای زندگی با ایشون حتمی هست , ازدواج کنید که جا برای اما و اگر برای کسی نگذارید .

Grandparents, grandchildren, aunts, uncles, nieces, nephews, cousins, brothers-in-law and sisters-in-law, Fiancees or other extended family members are not considered to be close relationships, according to the guidelines that were issued in a cable sent to all US embassies and consulates late on Wednesday (local time), the Associated Press reported.

من هم همسرم امريكايي و از طريق ويزاي نامزدي اقدام كرديم. اگر سوالي داري در خدمت هستم

دوست عزيز اين خبري كه گذاشتين قديمي هست چون بعد از اين يه خبر جديدتر درومد كه نامزد و يه سري اقوام ديگه از اين ليست درومد و شامل روابط نزديك شد
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
مطالب بسیار جالب هستن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . روز به خیر. من به خاطر فرمان های اخیر ترامپ میخوام وقت سفارتم که دوماه دیگس بندازم به دوهفته دیگه . یعنی قبل از 18 اکتبر . میخواستم ببینیم وقت معاینات پزشکی رو کی میشه گرفت ایا یکی ذو هفته مونده به زمان مصاحبه میشه وقت دکتر گرفت.
Category: K1
Embassy: Ankara
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-09-27 ساعت 15:35)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام دوستان . روز به خیر. من به خاطر فرمان های اخیر ترامپ میخوام وقت سفارتم که دوماه دیگس بندازم به دوهفته دیگه . یعنی قبل از 18 اکتبر . میخواستم ببینیم وقت معاینات پزشکی رو کی میشه گرفت ایا یکی ذو هفته مونده به زمان مصاحبه میشه  وقت دکتر گرفت.

بله میشه.
وقت رو از یک ماه قبل روز مصاحبه میشه گرفت.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-12 ساعت 17:07)کوه صبور نوشته:  سلام دوستان
یک شخص سیتیزن آمریکا چند ماه بعد از طلاق از همسرش در آمریکا می تواند برای «ویزای نامزدی» با شخص دیگری که در ایران ساکن است اقدام نماید؟

سلام زماننش مهم نیست اما یاید یه نامه که مثل طلاق نامه هستش رو ضمیمه مدارک به uscis بفرستید که نشون بده نامزد شما در حال حاضر مجرد هستن.
Category: K1
Embassy: Ankara
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام،
من به تازگی با نامزد آمریکاییم ملاقات کردم و نامزد کردیم. میخواستم بدونم با توجه به فرمان ترامپ امکان دریافت ویزا برای من وجود دارد ؟
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
٦ماه
(2017-07-12 ساعت 17:07)کوه صبور نوشته:  سلام دوستان
یک شخص سیتیزن آمریکا چند ماه بعد از طلاق از همسرش در آمریکا می تواند برای «ویزای نامزدی» با شخص دیگری که در ایران ساکن است اقدام نماید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد ویزای k3 داره؟ ممنون
k1
25 jun  : ارسال مدارک
۵ july   : رسیپت نامبر
30 approv  : july
۶ ready :   sep ابوظبی
oct28   : مصاحبه ....ویزا یکضرب WinkWink
ورود به ا م ر ی ک ا : انشاله NOV 23
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-30 ساعت 01:49)Eyelash نوشته:  

سلام . ببخشید شنا از طریق ویزای نامزدی اقدام کردید میشه من رو راهنمایی کنید لطفا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی هست پروسه ویزا نامزدیش الان تو بن 3 معلق بوده باشه ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-15 ساعت 22:27)tmn1991 نوشته:  دوستان کسی هست پروسه ویزا نامزدیش الان تو بن 3 معلق بوده باشه ?

سلام. من ٢٤ فوريه ٢٠١٧ حدود يكسال قبل مصاحبه شدم. نامزدم سيتيزن امريكاست و خودم هم مشكلي نداشتم ،حدود دوماه پيش دوخطي شدم و بعد OR وتا حالا خبري نشده، ايميل سفارت هم همون موقع اومد كه بايد ثابت كنيد حضورتون براي امريكا ضرري نداره!! و فعلاً نميدونم چكار ميشه كرد يا اصلاً لازمه اقدامي كنم يا نه. ممنون ميشم اگر توصيه خاصي داريد بفرماييد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من يك سوال دارم از دوستانى كه گرين كارت ١٠ سالشون رو گرفتن. مى خواستم بدونم چه مداركى ازشون خواستن دوباره و آيا كيسى هست كه دوباره مصاحبه رفته باشه؟
ويزاى نامزدىK1
ارسال مدارك به USCIS:٢جون.
اولين جواب USCIS:٢٨جولاى،فرم I-797C.نامه٢: ١٦آگست،فرمI-797.كيس نامبر:٦ سپتامبر.
تاريخ مصاحبه:٢٢نوامبر،ابوظبى،ويزاى يكضرب.
ورود به امريكا:٧دسامبر.اقدام سوشال:١٢دسامبر،ازدواج:٢٠دسامبر،گرفتن مريج سرتيفيكيت:٤ژانويه.
گرفتن سوشال:١٧ژانويه،ارسال مدارك به USCIS:١٧ژانويه.
انگشت نگارى:١٣فوريه.
دريافت اجازه كار و اجازه ى ورود و خروج از كشور: ٢٧ اپريل.
تاريخ مصاحبه براى گرين كارت: ٢٤ اكتبر.
تاريخ گرفتن گرين كارت: ٢٩ اكتبر.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان