کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربه ما در گرفتن گواهینامه
سلام
من berkeley هستم اول dmv elcerrito أقدام كردم آيين نامه قبول شدم
يه ماه بعد وقت داد رفتم بخاطر windshield ماشين رفيقم رو رد كرد .
فرداش يكي از دوستام سن هوزه برا پس فرداش تلفني وقت گرفت و تمام .
2013AS000025xx (یک نفر)/سفارت:ایروان/ا/مصاحبه:dec
19 ,San francisco , berkeley downtown ,كليرنس 24 jan 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، behfaza ، sasbk ، nedaba
(2013-07-17 ساعت 07:52)smu نوشته:  با سلام و ارزوی موفقیت برای همه دوستان .من امروز امتحان عملی هیوستون رو برای اولین بار دادم و قبول شدم. ازمون ایین نامه که صرفا اپشن انگلیسی دارد (نه مثل کالیفرنیا) رو همزمان با همسرم داده بودمو هر دو قبول شدیم و بعدش ایشون بلا فاصله امتحان عملی دادن قبول شدن و من پرمیت گرفتم تا تمرین بیشتری کنم چون در ایران هم با وجود داشتن گواهینامه تقریبا رانندگی نکرده بودم.( به دوستان جوان و کم تجربه در رانندگی به شدت توصیه میکنم بسیار مفید است)و بعد یکی دو ماه تمرین من هم امتحان دادم .اطلاعات یا کمکی برای دوستانی که در مورد هیوستون و گواهینامه تگزاس سوال دارند باشه در پیام خصوصی یا همین جا در خدمتم. سپاس

مرسی دوست عزیز از اطلاعات خوبت در مورد گواهی نامه.
میشه بگین شما ماشینی که واسه امتحان برده بودین رو خریده بودین یا کرایه کرده بودین.
ضمنا تا اونجایی که من می دونم پرمیت واسه 18 سال به بالا تا تاریخ تولد بعدی اعتبار داره،حالا اگه ما 1 ماه قبل از تاریخ تولد پرمیت بگیریم این یعنی 1 ماهه اکسپایر میشه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.
شرایط من به نسبت خیلی شبیه شماست.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، amiz.abdollah ، nedaba
(2013-04-19 ساعت 00:24)ASALI نوشته:  در آمریکا گواهینامه بین المللی خود به خود معتبره یا باید ببریم جایی تاییدش کنیم ؟ یعنی میتونیم به محض رسیدن ماشین اجاره کنیم و برونیم Big Grin؟؟؟

و اینکه یک نفر بزرگواری کنه لینک دانلود دفترچه آیین نامه رانندگی تو تگزاس رو بذاره ....خدا خیرتون بده Wink

و آیا میتونیم با ماشین اجاره ای به ایالت های دیگه هم بریم ؟؟؟؟

دوست من اشتباه منو تکرار نکن گواهینامه بین المللی اینجا بدرد نمیخوره باید خود گواهینامتو بیاری به منم اطلاعات غلط داده بودند و گواهی نامه بین المللیم اینجا بدردم نخورد حالا شاید کالیفورنیا اینجوریه شاید ایالات دیگه فرق دارهذنمیدونم
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: kouroshd ، sce ، nedaba
کسی توی اکلاهما امتحان رانندگی داده؟برای آیین نامه چه چیزایی باید خوند؟
93##, ۱نفر ,ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: nedaba
دوستان کسی اگه لینک دانلود دفترچه آیین نامه رانندگی تو تگزاس و نمونه سوالات فارسی رانندگی در تگزاس رو داره بذاره همه لینکهای قبلی از بین رفتند.ممنونم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: s.s.h ، nedaba
(2013-09-03 ساعت 13:40)KIMIA2005 نوشته:  دوستان کسی اگه لینک دانلود دفترچه آیین نامه رانندگی تو تگزاس و نمونه سوالات فارسی رانندگی در تگزاس رو داره بذاره همه لینکهای قبلی از بین رفتند.ممنونم

من فایل پی دی اف رو دارم.لینکشو نمی دونم کجا گذاشتم.
ضمنا تو تگزاس تا جایی که من می دونم نمونه سوالات فارسی نداره.اما تو این آدرس میتونی نمومه سوالات تگزاس رو یه مرور بکنی.ضمنا این هم بد نیست یه نگاه بندازی.
اگه فایل رو خواستی،ایمیل شخصی خودتو واسم پیام خصوصی کن.نمی دونم از مهاجر سرا میشه فایلی رو با ایمیل فرستاد یا نه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، s.s.h ، nedaba
(2013-09-03 ساعت 15:08)sce نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 13:40)KIMIA2005 نوشته:  دوستان کسی اگه لینک دانلود دفترچه آیین نامه رانندگی تو تگزاس و نمونه سوالات فارسی رانندگی در تگزاس رو داره بذاره همه لینکهای قبلی از بین رفتند.ممنونم

ضمنا تو تگزاس تا جایی که من می دونم نمونه سوالات فارسی نداره.اما تو این آدرس میتونی نمومه سوالات تگزاس رو یه مرور بکنی.ضمنا این هم بد نیست یه نگاه بندازی.
اگه فایل رو خواستی،ایمیل شخصی خودتو واسم پیام خصوصی کن.نمی دونم از مهاجر سرا میشه فایلی رو با ایمیل فرستاد یا نه.
موفق باشین.

ممنونم دوست عزیز دفترچه ایین نامه رانندگی در هر ایالت باهم متفاوت هستش درسته ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
(2013-08-15 ساعت 00:26)sepand88 نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 00:24)ASALI نوشته:  در آمریکا گواهینامه بین المللی خود به خود معتبره یا باید ببریم جایی تاییدش کنیم ؟ یعنی میتونیم به محض رسیدن ماشین اجاره کنیم و برونیم Big Grin؟؟؟

و اینکه یک نفر بزرگواری کنه لینک دانلود دفترچه آیین نامه رانندگی تو تگزاس رو بذاره ....خدا خیرتون بده Wink

دوست من اشتباه منو تکرار نکن گواهینامه بین المللی اینجا بدرد نمیخوره باید خود گواهینامتو بیاری به منم اطلاعات غلط داده بودند و گواهی نامه بین المللیم اینجا بدردم نخورد حالا شاید کالیفورنیا اینجوریه شاید ایالات دیگه فرق دارهذنمیدونم

سلام

من الان یک هفته است که وارد آمریکا شدم با گواهینامه بین المللی از فرودگاه LAX ماشین اجاره گرفتم و هیچ مشکلی هم نداشتم . من از شرکت Advantage گرفتم که فکر نمیکنم فرقی با بقیه شرکت ها بکنه

موفق باشید
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، آلیس-1980 ، Lecturer ، nedaba ، Gem120
نزدیک بود اول کاری نه تنها گواهی نامه نتونم بگیرم بلکه سر از کلانتری در بیارم، بعد امتحان نفر آخر تو صف بودم که جواب هارو تحویل بدم گفتم بزار واسه بچه های خوب مهاجرسرا یک عکسی بگیرم ، نگاه کردم به دوربین مدار بسته دیدم سرش پایینه ، این طرف اون طرف ، خوب که مطمئن شدم خطری تهدیدم نمیکنه موبایل رو در آوردم شروع به عکس گرفتن از سوالات کردم ، همچین که چند تا عکس گرفتم یک باره دیدم یک نگهبان اومد تو و گفت چی کار میکنی ؟؟؟ گفتم الانه که بیاد گوشی رو بگیره و بگه داشتی از چی عکس میگرفتی ؟
اومدم طبیعی کنم گوشی رو گرفتم دم گوشم Hello , hi , hey ,گفت خاموشش کن مگه اون جارو نخوندی ! منم گفتم اوکی بابا الان خاموش میکنم . بعد که گفت قبولی دیدم سوالاتو بهم داد ! یعنی الکی الکی داشتم کار دست خودم میدادم ،با این حال اینم آخرین ورژن سوالات کالیفرنیا ، البته صفحه ای که سوالات تصویری هست رو تحویل نمیدن ولی من تو صف که بودم عکسشو گرفتم Big Grin
[عکس: attachment.php?aid=3254]
[عکس: attachment.php?aid=3255]
[عکس: attachment.php?aid=3256]
[عکس: attachment.php?aid=3257]
[عکس: attachment.php?aid=3258]
[عکس: attachment.php?aid=3259]
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
پاسخ
دوستای عزیزم سلام
بلاخره بخت امتحان رانندگی منم امروز باز شد
دیروز میخواستم برم که بازم نشد و شایدم قسمت نبوده تا بیام اینجا و آخرین سوالات رو که Sepasttian عزیز گذاشته بود بخونم
بدون غلط پاس شد
اکثرا سوالا همونه ولی مثلا ادبیاتش رو یه کوچولو تغییر دادن
- سوال 5 ؛ سوالش چاپ نشده فقط جوابها رو داره که من جواب درست رو زدم و به خانمه گفتم من سوال رو میدونم این جوابشه Big Grin قیافش دیدنی بود.
- اولش خودش اشتباهی برام علامت زد که 3 تا رو غلط دارم که بعد دوباره اصلاحشون کرد Big Grin
خانمه برام هپی فیس هم کشید Cool انگار قله قاف رو فتح کردم

فک کن
امتحان آیین نامه تو خارج از ایران اونم به فارسی
واقعا که ...

منم امروز سوالهام رو برای دوستای عزیزم میذارم ... امیدوارم که مورد استفاده نفرات بعدی قرار بگیره

[عکس: dec49775e8fd0e731.jpg]

[عکس: dec4466485118a242.jpg]

[عکس: dec42c7dcf1fdf3f3.jpg]

[عکس: dec4ffe725850a9f4.jpg]

[عکس: dec40eac394c72715.jpg]

[عکس: 2839cc85143cd48a1.jpg]
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: amin arefi ، Saeedv13 ، afshinghwink ، sce ، kamela ، bardia9 ، nooshshahnar ، afshin_m7 ، farmiz ، marshal84us ، shatsi ، Shezem ، mahshid ، Lucky Luke ، Melon2015 ، nedaba ، azaliaa
(2013-09-18 ساعت 11:08)sysmaster نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 00:26)sepand88 نوشته:  

سلام

من الان یک هفته است که وارد آمریکا شدم با گواهینامه بین المللی از فرودگاه LAX ماشین اجاره گرفتم و هیچ مشکلی هم نداشتم . من از شرکت Advantage گرفتم که فکر نمیکنم فرقی با بقیه شرکت ها بکنه

موفق باشید

من بعد از گذشت 22 روز هنوز سوشالم نیومده و ماشین خریدم و با گواهینامه بین المللی هم دارم رانندگی میکنم و مشکلی هم نیست.فقط هزینه بیمه ماشین 2برابر میشه
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، ikamaly ، lonelyman ، tajhizgaran ، nedaba
منم تو این مدت بی حرف پیش ... بزنم به تخته ... داشتم با گواهینامه بین المللی رانندگی می کردم
سعی می کردم آسه برم آسه بیام تا گربه شاخم نزنه
ولی انگار تا چند ماه (2 - 3 ماه) بهت هیچی نمیگن (کالیفرنیا)
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afshinghwink ، sce ، lonelyman ، jazirehh ، amiz.abdollah ، nedaba
با سلام و تشکرازدوستان عزیزی که صمیمانه وقت ارزشمند خودشون رو واسه کمک به دیگران صرف می کنند و هیچگونه توقعی هم ندارند، یک سوال داشتم ،این فرم I-94 جریانش چیه؟ جدیداً واسه گرفتن گواهینامه باید فرم روپر کنید و از آن پرینت بگیرید. مشکل من اینه که وقت پرکردن درقسمت Class of Admission گزینه مربوط به لاتاری یعنی DV-1 رو نداره؟ خوشحال می شم دوستان اگه کمکی ازدستشون می آد راهنمایی کنند.بازهم ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، shatsi ، nedaba
(2013-09-03 ساعت 19:45)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 15:08)sce نوشته:  

موفق باشین.

ممنونم دوست عزیز دفترچه ایین نامه رانندگی در هر ایالت باهم متفاوت هستش درسته ؟

ظاهراً اینطوریه.

البته من دفترچه بقیه ایألتهارو ندیدم.
لاتاری 2013
پاسخ
سلام امتحان تو کالیفرنیا رو کاغذه ؟؟ اینجا رو کامپیوتر باید امتحان بدی و اغلب عکس یک خیابان و انواع علامتها و میپرسه حق تقدم با کیه ؟ یا جاده بارونی و ماشین داره میاد و پرسیده لاستیکها را کی باید عوض کرد ؟؟ جوابش یک نوامبر تا یک اپریل بود چون جواب غلط را که بزنی جواب صجیح را بهت نشون میده
یا یک ادم کور را نشون میده که داره از خیابان رد میشه میپرسه شما کی میتونید حرکت کنید ؟ جوابش هم اینه که وقتی کاملا از خیابان رد شد و به پیاده رو رسید . یا خیابانی را نشون میده که چند را داره و علایم مختلف میپرسه از یک طرفه به یکطرفه میشه رفت یا یک طرفه به دو طرفه یا میشه رفت سمت راست یا هرسه و .....
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، mercedeh2011 ، نوروز ، amin arefi ، kamela ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان