کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
(2010-06-16 ساعت 00:49)eblam نوشته:  سلام

بچها من با یه وکیل امشب صحبت کردم ، گفت برای ویزای ایه۲ حد عقل ۷۵،۰۰۰ $ و دستمزده خودشونم ۱۵،۰۰۰$ ، مدت زمان گرفتنشم ۴ الی‌ ۵ ماه .

حالا نظر شما چی‌؟ البته وکیلش ایرانی‌ هست تو لوس آنجلس

سلام
فکر کنم با دلاوری صحبت کردی
اما بدون دلاوری وکیل نیست و فقط با وکیل ها هماهنگ می کنه من اگر جای شما بودم با خانم حمیدی یا امیری ویا ... اینطور افراد که خودشون هم وکیل هستند اینجوری پول بی خود به یک دلال نمیدی باز هم خودت میدونی
ادرس انها هم که گفتم تو قسمت مهاجرت از راه سرمایه گذاری هست
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، copol_fazaee
دیشب با خانم حمیدی و خانم ترانه خرمی (وکیل ) و آقای فرید خیامیان ( در مورد خرید فروش شغل در جنوب کالیفرنیا ) در مورد ویزای E2 صحبت کردم :
خانم حمیدی :
برای دریافت ویزای E2 حداقل مبلغ رو 120 تا 150هزار دلار عنوان کردند که با این مبلغ احتمال دریافت ویزا رو زیاد می دونستند ، البته این رو هم عنوان کردند ، شغلی که شما اونجا می خرید باید خرج زندگی شما رو بده و موقع دریافت ویزا اگر با مدارکی که شما در مورد شغل جدیدی که تو آمریکا به راه انداختید بتونه سفارت رو قانع کنه که این شغل درآمد زا هست با 100 هزار دلار هم می شه اقدام کرد.
و لازم به ذکره که گفتند ویزای E2 فقط برای یکبار ورود برای شما صادر می شه و در مدت 2سالی که اونجا اقامت دارید می تونید خارج بشید ولی برای برگشتن به آمریکا باید مدارک شغلی تون تو آمریکا رو داشته باشید و دوباره برید سفارت وقت برای مصاحبه و دریافت ویزا بدید ( آیا بدن آیا ندن ).
هزینه وکالت برای گرفتن ویزا رو 11هزار دلار و مدت شش ماه عنوان کردند.
من سوال کردم که متاهل هستم و بخوام خودم ویزای توریستی بگیرم بیام اونجا و بعد توی اونجا اقدام بکنم برای ویزایE2 چطور ؟ که گفتند اگر بخوای اینجا اقدام کنی ممکنه که مدت رسیدگی به درخواست شما طول بکشه و مجبور بشی آمریکا رو ترک کنی و اگر بخوای زودتر اقدام بشه می تونی 1000 دلار اضافه بدی که دو هفته ای جوابتو بدن . و چون من 30 سال و همسرم 26 سال گفت که احتمال گرفتن ویزای توریستی برای هر دو شما کمه و این ریسک رو نکن که رکورد منفی تو پرونده ت نره.
و برای خرید شغل توی جنوب کالیفرنیا به من آقای فرید خیامیان(0000-535-858) رو معرفی کردند که با دفتر ایشون کار می کنه باهاش تماس گرفتم و ازم پرسید که چقدر سرمایه داری ( 100تا 120 هزار دلار) و اینکه شغلت چیه ( 9 ساله که توی ایران خودرو و سایپا فروش ماشین انجام می دم ) با این اوصاف گفتش که می تونیم برات یه شغل 80 هزار دلاری پیدا کنیم که حدود 20تا30هزار دلار هم توش خرج کنی به همراه پول وکیلت بشه حدود 120 هزار دلار و آدرس ایملش رو داد که بهش ایمیل بزنم تا قرار داد رو برام بفرسته و همینطور آدرس سایتشو .( اگه بخوام آدرس سایت رو بذارم و پاکش کنن ارزششو نداره هر کی خواست من در خدمتم )
خانم ترانه خرمی : همون حرفهای بالا رو زدند و فقط ایشون مبلغ سرمایه گذاری رو 150تا 200 هزار دلار گفتند ( البته اینو بگم که با مبلغ کمتر هم می شه و فقط بستگی به نوع شغلی که می خواید ایجاد کنید یا سابقه کارتون هم فکر کنم می شه حساب کرد)
هزینه رو هم 6500 دلار برای وکیل و 6500 دلار برای هزینه دولتی و تاریخ دریافت رو هم 3 ماهه عنوان کردند.و اگه بخواید زودتر جواب بگیرید همون 1000 دلار اضافه.
اینم اضافه کنم که برای ویزای توریستی نفری 1500 دلار می گیرن.
اگر ملتي چيزي را بر آزادي ترجيح دهند، همه چيز را از دست خواهند داد.
حافظا ، می خور و رندی کن و خوش باش
ولی دام تزویر مکن چون دگران قـــــرآن را

پاسخ
تشکر کنندگان: loony ، eblam ، ParsTrader ، bill.goldberg1990 ، copol_fazaee ، mavarfan ، oxin ، Asy ، maryam.azad
سلام

ممنون از راهنماییتون.

قابل ذکر هست که هر وکیلی یه نرخیرو میگه ، باید دید که کدومشون اهل عمل هستم .

بهار حل اینکه چجوری میخوان قرار داد ببندن و نحو دریافت پول و بقیه چیزش مهم.

با تشکر
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، حامد ، Snowman ، bill.goldberg1990 ، copol_fazaee ، maryam.azad
با سرمایه گذاری یک ملیون دلاری که راحت می توان گرین کارت گرفت نیازی به ویزای E2 نیست ومی توان مستقیم برای EB5 اقدام کرد
من متوجه نشدم چرا برای شما دادن این نوع ویزا عجیب است؟ مگر غیر از این است که با این کار سرمایه های جدیدی وارد امریکا می شود و اقتصاد این کشور را به حرکت وا می دارد
وارد حاشیه نمی شوم اتفاقن من در مورد این ویزا مطالعات زیادی داشته ام و با چند وکیل ایرانی مقیم امریکا هم صحبت کردم خوشبختانه انها به من کمک زیادی کردند و تا کنون نیز برای مشاوره در خواست پول نداشته اند
در تاپیک "فقط رسیدن به خاک امریکا " چند پست در مورد ویزای E2 نوشته ام که اگر شما لطف کنید انها را مطالعه نمایید ممنون می شوم یه هر حال اطلاعات شما هم می تواند بسیاری از نقاط کور مساله را روشن نماید در ادامه اگر دیدید نکته مهمی در پستهای من در بیان نشده خوشحال می شوم انها را در ان تاپیک بیان نمایید که این تاپیک هم به حاشیه نرود
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...7#pid52187
با تشکر از شما

اجازه بدین به شما بگم که راه اندازی یک بیزینس با تجهیزات نیمه مدرن و امکانات اولیه در زمینه کشاورزی هزینه برداره و من به دلیل تجربه و دانش فنی‌ این زمینه را انتخاب کردم،و اینم بگم که شما باید بین ۲۰۰- ۵۰۰، برای E2 هزینه کنید چون باید نشان دهید که این منبع درامد شخصیاتن نیست ،به هر حال به همین راحتی‌ هم نیست و من چون قبلان تجربه رد شدن داشتم خیلی‌ محتاط ترم،بله با ۱۲۰-۱۵۰ تا هم می‌شه بیزینس راه انداخت ولی‌ در مورد اینده بیزینس که باید برای دریافت گرین کارت تا ۱ میلیون دلار برسه کمی‌ شک و تردید است ،در ضمن من هنوز هم چین پولی‌ ندارم و زمینه بیزینس هم فکر نکنم تغییر بدم چون مرتبط با علایق من می‌باشد .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، bill.goldberg1990 ، copol_fazaee ، oxin ، Asy
Exclamation 
(2010-06-27 ساعت 20:27)leilanosa نوشته:  با سرمایه گذاری یک ملیون دلاری که راحت می توان گرین کارت گرفت نیازی به ویزای E2 نیست ومی توان مستقیم برای EB5 اقدام کرد
من متوجه نشدم چرا برای شما دادن این نوع ویزا عجیب است؟ مگر غیر از این است که با این کار سرمایه های جدیدی وارد امریکا می شود و اقتصاد این کشور را به حرکت وا می دارد
وارد حاشیه نمی شوم اتفاقن من در مورد این ویزا مطالعات زیادی داشته ام و با چند وکیل ایرانی مقیم امریکا هم صحبت کردم خوشبختانه انها به من کمک زیادی کردند و تا کنون نیز برای مشاوره در خواست پول نداشته اند
در تاپیک "فقط رسیدن به خاک امریکا " چند پست در مورد ویزای E2 نوشته ام که اگر شما لطف کنید انها را مطالعه نمایید ممنون می شوم یه هر حال اطلاعات شما هم می تواند بسیاری از نقاط کور مساله را روشن نماید در ادامه اگر دیدید نکته مهمی در پستهای من در بیان نشده خوشحال می شوم انها را در ان تاپیک بیان نمایید که این تاپیک هم به حاشیه نرود
با تشکر از شما

اجازه بدین به شما بگم که راه اندازی یک بیزینس با تجهیزات نیمه مدرن و امکانات اولیه در زمینه کشاورزی هزینه برداره و من به دلیل تجربه و دانش فنی‌ این زمینه را انتخاب کردم،و اینم بگم که شما باید بین ۲۰۰- ۵۰۰، برای E2 هزینه کنید چون باید نشان دهید که این منبع درامد شخصیاتن نیست ،به هر حال به همین راحتی‌ هم نیست و من چون قبلان تجربه رد شدن داشتم خیلی‌ محتاط ترم،بله با ۱۲۰-۱۵۰ تا هم می‌شه بیزینس راه انداخت ولی‌ در مورد اینده بیزینس که باید برای دریافت گرین کارت تا ۱ میلیون دلار برسه کمی‌ شک و تردید است ،در ضمن من هنوز هم چین پولی‌ ندارم و زمینه بیزینس هم فکر نکنم تغییر بدم چون مرتبط با علایق من می‌باشد .

با سلام

از نوشته‌هاتون تشکر می‌کنم.

با اجازه آقا اشکان و مدیران ؛

من فکر می‌کنم شما هدف از زدن این تاپیکو کامل نمیدونید .

اگر کسی‌ ۵۰۰،۰۰۰$ پول داشته باشه احتیاجی‌ به وقت تلف کردن نداره که ، توی یکی‌ از همین پروژهای کشور امریکا سرمایه گذاری میکنه راحتم به هدفش میرسه.

هدف این تاپیک اینکه بچه‌هایی که میخوان برن و نه آشنای آنچنان دارن نه تو لاتاری برنده شدن ، به یه طریقی بهم کمک کنیم و به هدفمون که رسیدن به خاک امریکاست برسیم .

بهار حال من فکر می‌کنم که شما با این نظرتون مسیر تاپیکو عوض می‌کنید.

با تشکر

Rolleyes
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، copol_fazaee ، mavarfan ، Soren ، maryam.azad
(2010-06-27 ساعت 20:27)leilanosa نوشته:  با سرمایه گذاری یک ملیون دلاری که راحت می توان گرین کارت گرفت نیازی به ویزای E2 نیست ومی توان مستقیم برای EB5 اقدام کرد
با تشکر از شما

سلام
بله می دانم که کار سرمایه گذاری در هر رشته تولیدی معمولا سرمایه بالایی می خواد اما نفهمیدم که چرا باید ثابت کنم که این منبع درامدم نیست اتفاقا تا انجا که من متوجه شدم باید ثابت کنیم که با این سرمایه گذاری می توانیم هزینه زندگیمان را تامین کنیم در این مورد اگر توضیح دهید ممنون می شوم در مورد رد شدن طرح خودتان هم توضیح دهید که علتش مثلا کم بودن سرمایه به نسبت نوع طرح بوده یا چیز دیگر اگر کمی توضیح دهید ممنون می شوم در ضمن من می خواهم فعلا با 150 تا یک بیزینس راه بیندازم که بروم امریکا زندگی کنم حالا قرار هم نیست که فقط از این طریق گرین کارت بگیرم راههای دیگر مثل لاتاری هم هست اتفاقن من معتقدم که اگر ما اینجا دست روی دست بگذاریم و منتظر باشیم تا مثلا لاتاری برنده شویم وبعدا به امریکا برویم ان موقع است که زمان و جوانیمان را از دست داده ایم
اگر در مورد روند تشکیل پرونده و اینکه چه زمانی طول کشید تا جواب به شما بدهند و سایر جزییات که می تواند برای امثال من خیلی مفید باشد در همین تاپیک توضیح کاملی ارایه کنید خیلی ممنون شما می شوم

eblam عزیز ایرادی ندارد شما اجازه بدهید ایشان توضیحات خودشان را ارایه کنند اگر لازم بود بعدا انها را منتقل می کنیم و گرنه بسیاری از پستهای من وشما هم باید در این تاپیک حذف شود
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، copol_fazaee
لطفا توجه کنید که من برای ویزای دانشجویی رد شدم و نه ویزای E2 و دلیل رد شدن من برای این بود که نتوانستم به آفیسر دلیل قانع کننده برای برگشتنم به ایران نشان بدم. اما بد از ۱.۵ سال هنوز مطمئن نیستم برای ویزای E2.برای این شما باید سرمایه خود را حدود ۵۰۰ تا نشان بدید که مثلا ۲۰۰-۳۰۰ فور بیزینس و بقیه برای زندگی‌ ،ببینید شما نمیتونید درامد بیزینس را خرج زندگیتان کنید بلکه باید آنرا خرج خود بیزینس کنید که بد از ۲ سال بتوانید نشان بدید که بیزینس دایر و پا برجا است یعنی‌ مدارک باید این را نشان بدهد،وگرنه باید برگردید به ایران ،پس باید از جیب خودتان بخورید ، شما باید سرمایه اولیه تان را ببرید بالا
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، eblam ، copol_fazaee ، babakped ، bill.goldberg1990 ، ParsTrader ، oxin
Smile 
Wink
سلام

بچها من فرمهایی که هم مال خانوم حمید هست و هم مال آقای دلاوری میزارم خواستین بخونید ؛Shy

Smile

با تشکر

فایل‌های پیوست
.zip   delavari.zip (اندازه 756.66 KB / تعداد دانلود: 413)
.zip   hamidi law.zip (اندازه 991.82 KB / تعداد دانلود: 385)
پاسخ
تشکر کنندگان: bill.goldberg1990 ، ParsTrader ، copol_fazaee ، Shohreh_b1987
(2010-06-28 ساعت 21:18)leilanosa نوشته:  لطفا توجه کنید که من برای ویزای دانشجویی رد شدم و نه ویزای E2 و دلیل رد شدن من برای این بود که نتوانستم به آفیسر دلیل قانع کننده برای برگشتنم به ایران نشان بدم. اما بد از ۱.۵ سال هنوز مطمئن نیستم برای ویزای E2.برای این شما باید سرمایه خود را حدود ۵۰۰ تا نشان بدید که مثلا ۲۰۰-۳۰۰ فور بیزینس و بقیه برای زندگی‌ ،ببینید شما نمیتونید درامد بیزینس را خرج زندگیتان کنید بلکه باید آنرا خرج خود بیزینس کنید که بد از ۲ سال بتوانید نشان بدید که بیزینس دایر و پا برجا است یعنی‌ مدارک باید این را نشان بدهد،وگرنه باید برگردید به ایران ،پس باید از جیب خودتان بخورید ، شما باید سرمایه اولیه تان را ببرید بالا

من از صحبتهای شما برداشتم این بود که شما برای ویزای E2 اقدام کردید که متوجه شدم اینطور نیست اما راجع به حرفهایی که درمورد این نوع ویزا گفتید باید بگم که نمی دانم با کدام وکیل و یا مشاور صحبت کردید اما هر کس که بوده به شما اطلاعات غلط داده شما در تمام دنیا بیزینس راه اندازی می کنید تا خرج زندگیتان را دربیاورید نه اینکه پولهایتان را انبار کنید من خودم یک بار با شرکت تنبور در تهران تماس گرفتم بعد از سه بار که مثلا کارشناس امریکا حضور نداشت با اقایی که ادعا می کرد کارشناس مهاجرت امریکاست صحبت کردم دیدم تمام اطلاعات غلط و وارونه می دهد مثلا می گفت این ویزا حداکثر یکبار تمدید می شود یا برای ایرانی ها هم چندبار ورود است و....
در مورد ویزای E2 هم مطمین باشید که شما خرج زندگیتان را از همین راه در می اورید و تبدیل ان به EB5 اجباری نیست با همین خانم حمیدی هم که فایلشان را قرار داده اند می توانید صحبت کنید اطلاعات خوبی می دهد و پولی هم بابت مشاوره اولیه نمی گیرد eblam و من وحامد وچند نفر دیگر هم با ایشان صحبت کرده ایم یک فایل هم از اداره مهاجرت امریکا برای شما می گذارم که اطلاعات خوبی در ان است و مطالعه ان مفید است
با تشکر

http://www.uscis.gov/USCIS/About%20Us/El...estors.pdf
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، eblam ، laili ، copol_fazaee ، Soren ، oxin ، Farshid22 ، حامد
سلام.
با کیس نامزدی چرا اقدام نمیکنید .؟این همه هزینه برای سرمایه گذاری سخت و خطرناکه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam
(2010-07-02 ساعت 02:44)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
با کیس نامزدی چرا اقدام نمیکنید .؟این همه هزینه برای سرمایه گذاری سخت و خطرناکه.

با کی بودی عزیزم؟

این اقا مهدی که خودش ازدواج کرده دیگه جرات این کار را ندارهTongueTongueTongue

منم اگه این کار را کنم مادرم شیرش را حلالم نمی کنه Big GrinBig Grin

شما این کار را کن و نتیجه اش را به ما بگو ان شالله به پای هم پیرشینCoolCool
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، copol_fazaee ، mavarfan ، Farshid22
ارسال های نامرتبط با تاپیک حذف شدند
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، ParsTrader ، hoda_ch ، حامد ، mohsen324 ، ALIREZA205 ، eblam ، Farshid22
Rolleyes
سلام

بچها کسی‌ هنوز نتوانسته تو زمینه ویزای اقدامی کنه ، اگه کسی‌ موفق شده ممنون میشم که مارو هم در جریان بذاره.

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام

می‌خواستم بپرسم اگر من بخوام تجارت/شغل جدیدی رو توی آمریکا شروع کنم، چه مدرکی رو دال بر سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری یا بیشتر باید ارائه بدم؟ آیا باید پول رو به یک حساب توی آمریکا منتقل کنم؟

بعد اگر ویزا ندادن چطور برش گردونم؟ و اصلاً ضرر خوابوندون این همه پول توی بانک هم زیاد می شه!

ضمناً من فامیل یا آشنایی توی آمریکا ندارم.

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-17 ساعت 00:19)johnsmith نوشته:  سلام

می‌خواستم بپرسم اگر من بخوام تجارت/شغل جدیدی رو توی آمریکا شروع کنم، چه مدرکی رو دال بر سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری یا بیشتر باید ارائه بدم؟ آیا باید پول رو به یک حساب توی آمریکا منتقل کنم؟

بعد اگر ویزا ندادن چطور برش گردونم؟ و اصلاً ضرر خوابوندون این همه پول توی بانک هم زیاد می شه!

ضمناً من فامیل یا آشنایی توی آمریکا ندارم.

با تشکر

سلام
شما باید ثابت کنید که توانایی اداره ان بیزنس را دارید البته بیشتر به خاطر این است که مطمین شوند که شما فقط برای اینکه پایتان به امریکا برسد قصد راه اندازی بیزینس را ندارید و می توانید از طریق اداره ان خرج زندگی خود را در بیاورید
بعد باید ثابت نمایید که پول از طریق قانونی بدست امده است و برنامه شما برای اداره ان بیزینس ( پلان کاری) و....
برای اینکار می توانید با خانم بیتا حمیدی و کیل هستند صحبت کنید البته بیشتر مراحل اداری ان را وکلا انجام می دهند و شما تقریبا به جز تامین پول مورد نیاز و انجام مصاحبه کار دیگری نباید انجام بدهید
ولی اگر منظورتان این است که بدون وکیل می خواهید این کار کنید که تقریبا می توان برای ما غیر ممکن است چون باید یک نفر برای شما شرکت ثبت کند و بیزینس خریداری کند و....
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، eblam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان