کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
به خود در آینده ای-میل بزنید و بپرسید که ماجرای لاتاری چه شد؟
بچه ها دیگه چرا کسی به آینده ایمیل نمیزنه؟
بابا یه حالی به خودتون بدین، Big Grin
حداقل کسایی که همه کارشونو کردن و فقط منتظر کلیرنس یا کارنت شدن هستن، اینجا یه نامه ای بنویسن تا همه روحیه بگیریم Wink
شماره کیس: 2010AS00023xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:june 2009
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:july 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:july 2010
تاریخ مصاحبه:August 11 و August 12
تاریخ دریافت ویزا: روز مصاحبه Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:با گردش دو هفته ای و خرید،
دو نفر 10000$
تشکر کنندگان: Jav3 ، aadine ، khashayar6310
من شدم پدر بزرگ و دارم به نوه ام ميگم
بابا بزرگ راستي اين لاتاري هنوز هست بشين تا برات يك غصه بگم
اي آه هيجده سالم بود كه شروع به ثبت نام كردم هميشه رويائي فكر ميكردم آخه من نه پول آنچناني داشتم و نه سواد درست و حسابي يه بچه كارگر بودم كه ميخاستم سرنوشت نسل خودم را كه همشون نسل در نسل بيچاره و بدبخت اين دنيا و اون دنيا بودند را تغيير بدم و از همه مهمتر و خيلي مهم اينكه الان تو يك امريكايي باشي و دستم را ببوسي و قدران من باشي آخه يكي نبود بيگه اخه تو بري امريكا امريكا كجا بره خلاصه سرت را درد نيارم بابا سالها يكي پس از ديگري سپري شد و من ديگه داشتم بزرگ ميشدم البته هر چي بزرگتر ميشدم ميفهمدم كه سالهاي اول درست نامه ها را نميفرستادم يا اصلا به آنجا نمرسيد بعد از جند سال ثبت نام كامپوتري شد ولي باز هم نشد كه نشد اي كاش لااقل از فكرم بيرون ميرفت ولي بابا تو اشتباه من را نكن درستت را خوب بخون تا راحت بري اونجا بابا بزرگ ديگه لاتاري نيست يعني ديگه امريكا نيست اونا همه رفتند كره ماه اونجا لاتاري داره
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، Eskandari ، m.amjadi ، mina_s ، aadine ، Hossein81 ، khashayar6310 ، mh_hshk ، Amir78 ، bahram_kg
امشب حوصله ام سر رفته بود اومدم تو مهاجر سرا دور زدم و دست آخر اومدم این جا و یه نامه هم برای سال دیگه ی خودم نوشتم.
"هی تولدت مبارک . . . یاد مهاجر سرا هم به خیر که بانی این شد که برای خودت نامه بنویسی. یادته اون موقع دغدغه اینو داشتی که هیچ کی رو تو امریکا نداری. حتی یه دوست. از اون دوست اینترنتی داداشت چه خبر که مرام گذاشته بود که من کمکش می کنم چه خبر؟ الان باهاش دوستی؟ حالا حتی یادت نیست که چقد همه چی آرومه و تو چقد خوشبختی. تو رفاه و آرامش زندگی می کنی و از نگرانی های اون روزات هیچ خبری نیست . . ."
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان: R.F ، Jav3 ، khashayar6310 ، Eskandari ، m.amjadi ، Amir78 ، bahram_kg
نمی خواستم نامم رو اینجا بذارم ولی شاید بد نباشه بدونید وقتی رفتن به یه جایی که برات غریبه است چه حالی پیدا میکنی و به چه چیز هایی فکر میکنید
Dear FutureMe,
سلام خشایار خوبی خوش میگذره ؟ دلم برای الان که دارم نامه رو مینویسم بی شک خیلی تنگ شده
یادته ساله پیش همین موقع ها بود که رفتی یادته چه قدر ناراحت بودی ؟ یادته چه قدر استرس داشتی هر کی از راه میرسید با سوالات لهش میکردی یادته ؟ یادته بعضی شبا آروم آروم گریه میکردی چون اول از همه یک ماه دیگه باید از پسر خالت خداحافظی میکردی ؟ چه قدر برای از دست دادن دوستات گریه کردی ؟ این رو دارم برات می فرستم تا همه ی این ها رو برات یاد آوری کنم که وقتی این رو میخونی یاد سایت مهاجر سرا بیفتی که تا استرس میومد سراغت میگقتی : مامان میشه برم مهاجر سرا ؟ یادت باشه این یه دین گردنت که اونجا موفق باشی و جا نزنی چون خیلی ها برای رفتنت زحمت کشیدن مامان و بابت رو تو مجبور کردی بیان پس باید سختی ها رو براشون هموار کنی خواهرت رو یادته :داداش رفتیم اون جا بازم برام عروسک میخری اگه یادت رفته بود عیبی نداره همین الان که اینو میخونی بورو براش بخر بهش قول دادی .
نمیدونم الان اونجا موفقی یا نه ؟ ولی همیشه قوی باش یه شانسه بزرگ رو امتحان کردی یادته خوندنه مطلبا های کسایی که رفتن چه قدر آرومت میکرد پس تو هم برای همه بنویس شاید بتونی یک نفر رو آروم کنی همیشه به ایرانی بودنت افتخار کن مخصوصا به دوستات زنگ بزن الان با آرش صحبت کن منتظر نباش اون به تو زنگ بزنه .
هنوز همون قدر قدی یا اون جا تونستی غرورت روو بشکونی ؟ سعی کن هرروز بهتر از قبل باشی دلم خیلی برات تنگ شده ولی سعی کن زندگی جدیدت رو به خوبی سپری کنی .
به قول بچه های مهاجر سرا : موفق باش این یه دستوره
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: Eskandari ، mh_hshk ، aadine ، bahram_kg ، m.amjadi ، Amir78 ، laili
سلام بچه ها دمتون گرم خسته نباشید
بالاخره قصه لاتاری 2010 هم تموم شد و اشکها و لبخندها به پایان رسید به همه اونهایی که تونستند ویزا بگیرند تبریک میگم و به همه آنهایی که نتونستند بگیرند بدونن حتما حکمتی در کار بوده و ان شاالله خیری به ایشان میرسه از رحمت خدا ناامید نباشید .
خدا گر زحکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
به هر حال من از همه کسانی که این سایت را راه اندازی کردن و بی دریغ به همه ما کمک کردن تشکر می کنم و بازم می گم دمتون گرم .امیدوارم تو آمریکا همه تون را از نزدیک ببینم و بتونم یه جورایی جبران کنم .
یاد اون اولین روزی که تو سایت عضو شدم به خیر تازه نامه اولم به دستم رسیده بود و نمی دونستم چی کار باید بکنم که این سایت و بجه های گلش به دادم رسید و حالا که تا 10 روز دیگه دارم میرم آمریکا و از اون لحظه یک سال و سه ماهه که میگذره ، از همه اونها ممنونم و امیدوارم بتونم با تجربیاتی که از این سایت و از طی طریق به دست آوردم به ایندگان کمک کنم
به خودم میبالم که ایرانی هستم و دوستانی مثل شما ها دارم
پیروز و سربلند باشید به امید دیدن موفقیت همه تون در آمریکا
بدرود
تشکر کنندگان: bahram_kg ، aadine

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان