کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
به خود در آینده ای-میل بزنید و بپرسید که ماجرای لاتاری چه شد؟
دوستان عزیز!
شما می توانید با استفاده از این سایت به خودتان در آینده ای-میل ارسال کنید. به نظر من برای ما برندگان امسال بهترین ای میل اینه که در اواخر سال 2010 از خودتان بپرسید داستان لاتاری به کجا رسید و الآن (سال2010 و نزدیک سال نو 2011) کجا هستی و ...؟
اگر مایل باشید می تونید نامه ای که در آینده به خودتان می فرستید را اینجا با ما به اشتراک بگذارید.

سایت Future Me
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، shr.jafari ، R.F ، Ali Sepehr ، hvm ، N.D ، sh-b ، kash ، m.memari ، OverLord ، kianoush ، sam_hash ، farzad24 ، looloo ، rasarasa ، Hossein81 ، hasti_banoo ، loony ، m.amjadi ، aadine ، sib 24
من مي نويسم من مي دونستم آخرش اينجوري مي شه (يعني در عين ناباوري مي روم آمريكا!!!)
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: R.F ، payam_prz ، ChairMan ، honareirani ، N.D ، mohsen324 ، OverLord ، Ali Sepehr ، aadine
wo0o0o0o0o0o00o0oo0o0o0o0ow!
[عکس: 8.gif]
چه کار هیجان انگیزییییییییییی!
من کلی حرف و سوال از آیندم دارممممم! Tongue هر چند تا بخوایم میشه ؟! Big Grin
جالبیش اینه که خودمون,خودمون رو غافاگیر می کنیم!! Wink
تازه 2010/11 و قضیه لاتاری رو بگذریم فکر کنید واسه 10 / 15 / 20 سال دیگه بفرستیم!! اگه تو ایمیل از حالمون,هیجانمون, کارامونو چیزایی که الان واسمون ارزشن بنویسیم سال ها بعد که بخونیم یادمون میاد یه روزی چی بودیم و چه شخصیتی داشتیم.

حس نوستالژی اون موقع رو فکر کنید . . .

: )))))))))))))))
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: ChairMan ، shr.jafari ، merdax ، honareirani ، Ashkan78 ، N.D ، sh-b ، mohsen324 ، mary joon ، kianoush ، looloo ، m.amjadi ، aadine
اما من پیشنهاد میکنم همچین ایمیلی برا خودتون نفرستید. اصلا نمی خوام نفوس بد بزنم یا منفی بافی کنم. اما یه لحظه فکر کنید اگه خدای نکرده اوضاع خوب پیش نرفت و نتونستید برید آمریکا، با دیدن این ایمیل چه حالی پیدا میکنید؟
من که شخصا از یادآوری اتفاقات ناراحت کننده خوشم نمیاد. البته اگر هم انشالله همه چی جور بشه تفریح خوبیه اما من ترجیح میدم موضوع ایمیلم این نباشه.
در عوض یه کم با خودم حال و احوال میکنم و شایدم چندتا شوخی بیمزه تا یه کم بخندم Big Grin
تشکر کنندگان: R.F ، merdax ، honareirani ، Ashkan78 ، N.D ، mohsen324 ، drkamrani1 ، OverLord ، kianoush ، farzad24 ، looloo ، Hossein81 ، aadine
چه سایت جالبی
فکر میکنم بیش از یکبار و برای موضوعات مختلفی باید به خودم نامه بنویسم
شاید باور نکنید ولی من قبلا هم این کار رو کرده ام
دفتر خاطرات من پر است از نامه هایی که در نوجوانی برای خودم مینوشتم و حالا که پس از سالها آن صفحات را میبینم حال خوبی بهم دست میده
قصه روزها و شب های اولین عشق خودم
ایام انقلاب
جنگ
دانشگاه
ازدواج
همه اینها را الان با روایت خودم اونجا میخونم
اما خوب چه بهتر که این قضیه هم پیشرفته بشه و شاید خیلی بهتر از آب در بیاد
احتمالا یکی از این نامه ها رو تا یکی دو روز دیگه اینجا میآرم
تا بعد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، R.F ، merdax ، honareirani ، Ashkan78 ، N.D ، sh-b ، mohsen324 ، mary joon ، shr.jafari ، OverLord ، kianoush ، looloo ، loony ، frozen mind ، aadine
سلام پسر،میدونم خوبی،برا همین ازت سوال نمیکنم
میخوام بدونم الان چه حسی داری؟ وقتی داری اینو میخونی من توی خودتم! فقط باید بتونی منو فراخوانی کنی!
من الان شرایط بدی ندارم ولی نمیدونم اینهمه سوال و نقاط گنگی که توی فرصت پیش روم هست جوابشون همون جواب خوبیه که دوس دارم یا نه
دوس دارم بهم بگی وام تحصیلی تونستی جور کنی،بعدش از یه دانشگاه معمولی خوب پذیرش گرفتی،احساسات و روحت آرامش داره،دغدغه مالی زیادی نداری،اگه ماشین نداری عیب نداره ولی یه دوچرخه خوب داری،دلت زندس،توی تیم فوتبال دانشگاه توی 11تای اصلی هستی،کار میکنی و کارتو دوس داری،هرچند پولش کم باشه یا پرستیژ زیادی نداشته باشه،امید به آینده ای رو که همیشه توی دلت داشتی و اینجا همیشه به یه توهم شبیه بود،برات مثل بالارفتن از پله های یه آسمون خراش،طولانی ولی پیوسته و دست یافتنیه!
بهم بگو همه توی ایران سالمن،بگو برای دومین بار دایی شدی،بگو دوست داشتن واقعی تر رو تجربه کردی
بهم بگو خانوادت،دوستات و مملکتتو یادت نرفته،بگو همه چیز روی روالیه که راضی کنندس و میشه به بهبودش امید داشت
خیلی سرپایی بود این همه جرف،برای اینکه رفقایی که ناممو بهت میخونن خسته نشن،همه اینا رو با توضیحاتش میریزم تو دفترخاطراتی که بعضی وقتا خودمم یادم میره هست!
بهم بگو سلامتی
سلامت باشی
فعلا
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani ، hvm ، Ashkan78 ، N.D ، R.F ، mohsen324 ، mary joon ، shr.jafari ، sh-b ، maryam89 ، OverLord ، kianoush ، sam_hash ، farzad24 ، looloo ، Hossein81 ، hasti_banoo ، sepehr_sp ، io7o ، m.amjadi ، aadine
درود.
من هرچی دارم با خودم کلنجار میرم نمیتونم چیزی بنویسیم.
سالهاست دوست دارم برای خودم دفتر خاطراتی تهیه کنم و اتفاقات خوب و بد زندگیم رو توش بنویسم.
ولی هیچ وفت این کار رو نتونستم انجام بدم. واقعا واسه تنبلی نیست!
الانم نمیدونم که میتونم یا نه! ولی الان که همچین هدفی درونم ایجان نشده.
شاید دلیلش این باشه که الانم رو و همچنین بهترین و بدترین خاطراتم رو واسه خودم نگه داشتمو الان هم دارم تلاش میکنم هر روزم بهتر از روز قبل باشه و زندگیم بهتر و بهتر بشه و هر روزم زیبا تر از دیروز. و میدونم که این اتفاقات داره هر روز بهتر میشه. بنابراین منم امید دارم و دارم از زندگیم لذت می برم و سعی دارم با اومدن به یو اس آ این لحظات و ساعاتم رو بهتر و بهتر کنم.
به امید اون روز.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، N.D ، mohsen324 ، R.F ، shr.jafari ، OverLord ، kianoush
میگم من ساله دیگه این موقع فارسی بلد نیستم بخوانم ویا حرف بزنمBig Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
باید فکر کنم ببینم چی باید بنویسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عکس پیوست حذف شد
خوشبختی یعنی فاصله این بدبختی تا بدبختی دیگر ( چارلی چاپلین )

Case num:2010AS23300
دریافت نامه اول :2009 4July
ارسال نامه اول :2009 13July
کارنت شدن کیس : for june 2010
تشکر کنندگان: mohsen324 ، farzad24
من فرستادم2015
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: mohsen324 ، shr.jafari ، OverLord
آقا میشه الان برای گذشته ایمیل بفرستیم بگیم مثلا فلان چیزو بخر فلان چیزو بفروش قرار این اتفاقا بیافته؟.... بعد که "گذشته ما" ایمیلو بگیره و کارها را انجام بده یکهو میبینیم دو رو برمون عوض شده Big Grin
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، Ali Sepehr ، mohsen324 ، R.F ، mary joon ، shr.jafari ، honareirani ، N.D ، OverLord ، ChairMan ، loony ، shahin82 ، aadine
(2009-12-14 ساعت 07:05)payam_prz نوشته:  آقا میشه الان برای گذشته ایمیل بفرستیم بگیم مثلا فلان چیزو بخر فلان چیزو بفروش قرار این اتفاقا بیافته؟.... بعد که "گذشته ما" ایمیلو بگیره و کارها را انجام بده یکهو میبینیم دو رو برمون عوض شده Big Grin

ایده خوبیه برای راه انداختن یک سایت و سرکیسه کردن مردم. مثلاً قیمت ها را اینطوری تعیین کنیم: نامه تا 100 کارکتر سالی 10دلار... و حداقل برگشت به عقب هم دو ماهه.... بعد از دو ماه هم در سایت و می بندیم و میریم هاوایی...Big Grin
تشکر کنندگان: R.F ، shr.jafari ، honareirani ، OverLord ، ChairMan ، aadine
(2009-12-13 ساعت 00:08)shr.jafari نوشته:  اما من پیشنهاد میکنم همچین ایمیلی برا خودتون نفرستید. اصلا نمی خوام نفوس بد بزنم یا منفی بافی کنم. اما یه لحظه فکر کنید اگه خدای نکرده اوضاع خوب پیش نرفت و نتونستید برید آمریکا، با دیدن این ایمیل چه حالی پیدا میکنید؟
من که شخصا از یادآوری اتفاقات ناراحت کننده خوشم نمیاد. البته اگر هم انشالله همه چی جور بشه تفریح خوبیه اما من ترجیح میدم موضوع ایمیلم این نباشه.
در عوض یه کم با خودم حال و احوال میکنم و شایدم چندتا شوخی بیمزه تا یه کم بخندم Big Grin

دوست عزیز ،حرف شما تا حدی درسته ولی اگر شما سناریوی موفقی از آینده ات تو ذهنت باشه و بعد اون روی کاغذ بیاری بیشتر در ذهنت ثبت می شه و بهش ایمان میاری و وقتی خودت به چیزی ایمان داشته باشی حتما اتفاق می افته ،مگر اینکه ته دلت ترس از عملی نشدن آن داشته باشی ... پس بیایم همگی به موفقیتمون تو آینده ایمان داشته باشیم ، وقتی خودمون این باور رو نداشته باشیم ،مطمئن باشید هیچ کس دیگری ما رو باور نمی کنه مثال عینی اش همین دوستمون merdax چون خودش باور داشت که می تونه اونجا خودش از عهده مسائلش بربیاد و نیازی به اسپانسر نداره افسر هم باورش کرد ..
شماره کیس: 2010AS10300
تاریخ دریافت نامه قبولی: 18 Jun 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 25 Jun 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Viza Bulletin Jan 2010
تاریخ دریافت فرستادن نامه دوم: Dec 2009
تاریخ مصاحبه:Feb 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: March2010 2
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: R.F ، mohsen324 ، seravin ، shr.jafari ، merdax ، honareirani ، OverLord ، kianoush ، shahin82 ، aadine
سلام
الان كه داري اين نامه رو مي خوني مطمئنم داراي روحيات بهتري هستي و مي دونم كه همه چيزي رو كه دنبالش بودي و براش تلاش كردي رو بدست اوردي و يا ديگه دغدغه اون رو نداري ،نمي دانم يادت هست اون موقع كه اين نامه رو مي نوشتي منتظر كارنت شدنت بودي و خيلي بي قرار رفتن بودي كلي كار داشتي همش ميرفتي تو سايت مهاجر سرا و از اطلاعات و كمك بچه ها استفاده مي كردي و به خودت مي گفتي من هم بعد از رفتن بفكر كمك به تازه واردين هستم و يادش بخير با چه بچه هاي نازنين هم دوره بودي : سراوين ـ عليرضا ـ شادي ـ امير ـ بابك ـ مهرداد ـ بهروز ـ علي ـ و و و خيلي از عزيزان كه الان مطمئنا در امريكا هستند و كمابيش با هم در ارتباط هستيد راستي يه نفر هم بود به اسم آرش اون چي كار مي كنه هنوز هم با نوشته هاش به گروه حال مي ده . . .
اي نامه كه مي روي بسويش از جانب ما ببوس رويش
ديگر ملالي نيست جز آرزوي شادي شادي شادي و سلامتي براي همه دوستان
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
تشکر کنندگان: seravin ، ChairMan ، Ali Sepehr ، mohsen324 ، honareirani ، sh-b ، behroozm ، OverLord ، kianoush ، farzad24 ، loony ، aadine
نامه مهرداد و كه خوندم اشكم در اومد. از همين الان دلم تنگ شد براي همه چيز
payam _prz چيزي كه نوشتي درباره نامه به گذشته مثل فيلم lake house بود كه يهو چيزاي اطرافش عوض مي شد
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان: mohsen324 ، merdax ، honareirani ، payam_prz ، OverLord ، Jav3 ، loony ، aadine

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان