کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
سفارت ابوظب از من مدارک خواست و من مدارک را برای سفارت ابوظبی فرستادم و از usvisa-info هم رسید گرفتم، توی usvisa اون Status عوض میشه؟ کسی تجربه داشته؟ کیس من حدود ۶ بار آپدیت شده ولی چیزی تغییر نکرده
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی مدارک نفرستاده؟
مدارک را پست کردم ولی بازم خواستن ایمیل کنیم
توی usvisa هم آپدیت نشده
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی هست توی مصاحبه ابوظبی شامل ویور شده باشه و آیا توی برگه 221g بهش اعلام کردند یا برگه مجزا دادند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من دو تا سوال پرسیدم برای usvisa و ویور ابوظبی، کسی تجربه داشته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
توی چند هفته گذشته کسی از ابوظبی آپدیت داشته؟ نه ایمیل جواب میدن و نه تلفن و نه آپدیت میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
نیچه: این همه حجم بی توجهی بی سابقست
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز

خواهرم برای مامانم جهت گرفتن گرین کارت اقدام کرده بود که بالاخره ایمیل زدن و تاریخ مصاحبه رو 13 آگوست (دوشنبه) تو ابوظبی تعیین کردن و من هم با مادرم میرم امارات.

چندتا سوال دارم که خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید:

1. چطوری میشه از National Medical Center تو ابوظبی وقت برای معاینات پزشکی بگیرم؟ میتونم خودم با ایمیل یا تلفن وقت بگیرم؟ اسم پزشک معتمد اونجا چیه؟

2. به نظرتون اگه پنجشنبه 8 آگوست معاینات و آزمایشها رو انجام بدن میشه مثلا یکشنبه 12 آگوست نتیجه اونها رو گرفت که روز بعد ببریم سفارت؟

3. توصیه میکنید برای واکسنها بریم ببینیم هرچی پزشک معتمد گفت رو بزنیم یا الان تو تهران بریم انستیتو پاستور و هر چندتاش که میشه رو بزنیم و کارت واکسن بگیریم؟

4. بر فرض آماده شدن جواب معاینات پزشکی تا روز مصاحبه سفارت, فکر میکنید ویزا رو ظرف چند روز تو پاسپورت چاپ میکنن؟ میخوام بدونم بعد از سفارت برگردیم ایران و مثلا چند هفته بعد پاسپورت رو برای الصاق ویزا ببریم یا چندروزی بعد مصاحبه همونجا منتظر باشیم تا ویزا رو توی پاسپورت بزنن و بعد برگردیم؟

با تشکر فراوان از اطلاعات مفید و راهنماییهاتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-05 ساعت 20:16)babakzar نوشته:  کسی هست توی مصاحبه ابوظبی شامل ویور شده باشه و آیا توی برگه 221g بهش اعلام کردند یا برگه مجزا دادند؟

با من خودشون تماس گرفتن گفتن شما شامل ويور شديد بعد يه فرم واسم إيميل كردن گفتن إينو بفرست و منتظر جواب باش
پاسخ
تشکر کنندگان:
كسي ميدونه Ap چه قدر زمان ميبرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
برای مصاحبه f2aابوظبی، ترجمه مدارک کافیه؟ یا مهر دادگستری و خارجه هم لازمه؟
اگه ترجمه حدود یکسال پیش انجام شده باشه هنوز معتبره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-11-24 ساعت 14:56)lilimo نوشته:  سلام دوستان
برای مصاحبه f2aابوظبی، ترجمه مدارک کافیه؟ یا مهر دادگستری و خارجه هم لازمه؟
اگه ترجمه حدود یکسال پیش انجام شده باشه هنوز معتبره؟

ترجمه مداركي ك من بردم ناجيت بود بدون مهر دادگستري
ترجمه هاي ناجيت ٦ ماه اعتبار داره مابقي نميدونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان