کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
منم همین سوال را دارم .نمیتونیم خط ایران را رومینگ کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2015-10-02 ساعت 02:58)Sam-90 نوشته:  دوستاني كه مصاحبه رفته اند ممكنه در مورد خريد سيمكارت راهنمايي دقيق تر داشته باشند؟
و اينكه دستگاه تلفن ايران دبي كارايي داره؟
و همچنين در مورد ترانسفر خواستم دقيق تر بدونم كه رفت و برگشت هتل و مديكال و سفارت را انجام ميده يا براي هر كدام جدا جدا حساب ميكنه؟
و خانم ترانسفر به ما گفت دو روز قبل از پرواز زنگ بزنيد هماهنگ كنيد، آيا رو حرفش حساب كنيم؟ قالمون نمي زاره؟
ببخشيد خيلي سوال كردم

توي خود فرودگاه دو جور سيمكارت اتصالات و du فروش ميره ، من شنيده بودم du خيلي خوبه ولي متاسفانه اونجا نتونستم بخرم و بعدا فقط اتصالات بود كه اونو خريدم ، من لازم داشتم حتما اينترنت گوشي ام فعال باشه ، آقاي مغازه دار چند مدل اينترنت رو معرفي كرد كه همشون به نظرم گرون ميومد ولي يكيش كه نسبتا بهتر بود رو فعال كردم ولي فقط سه اپليكيشن تلگرام و فيس بوك و واتس آپ كار ميكرد ولي باز هم برام خيلي هزينه برداشت بطور كل توي اون يك هفته نزديك ١٥٠٠٠٠ تومن هزينه شد ، ولي يكي از همراه هام كه خط ايران رو روشن كرد و رومينگ حساب شد و كلي هم تلفن به ايران و ... زد و در نهايت قبضش حدود ١٢٠٠٠٠ شد، ولي چنانچه مثل من گير اينترنت نباشيد و خط معمولي بخواهيد با هزينه خيلي پايينتر جمع بندي ميشه
خانم ليدر رفت و برگشت همه مراحل رو انجام ميده يعني nmc و سفارت و تحويل ويزا و حتي اگر بخوايد هر رفت و آمد ديگه اي ، حتي تفريحي! و هر رفت و برگشتي هم با توجه به آدرس هتل شما قيمت مشخصي داره ، وقتي هتلتون مشخص شد بهشون زنگ بزنيد و همه رو به تفكيك بپرسيد
روزي كه من مصاحبه داشتم حدود بيست نفري بوديم كه همه با ايشون اومده بوديم و هيچ كدوممون رو قال نذاشت..!Big Grin اگر ديده بودينشون انقدر نگران نبودين ، چند ساله اين شغل رو دارن
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Sam-90 ، وحیدی نیا ، Tolu IR ، shadoow ، mehrsamarya ، Nightsky007
دوستان كسي براي مصاحبه فرم i-864 و i-864a را برده با خودش؟ دوستان دوتا سوال دارم كه اگه يه وقت اشتباههي در پركردنش انجام شده انها چكار مي كنند؟ چه اتفاقي مي افته؟ و اينكه تكس ريترن چه سالهايي براي هر دو فرم لازمه؟ ٢٠١٢-٢٠١٣ و ٢٠١٤؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، Sunlight66
(2015-10-02 ساعت 20:36)Sam-90 نوشته:  دوستان كسي براي مصاحبه فرم i-864 و i-864a را برده با خودش؟ دوستان دوتا سوال دارم كه اگه يه وقت اشتباههي در پركردنش انجام شده انها چكار مي كنند؟ چه اتفاقي مي افته؟ و اينكه تكس ريترن چه سالهايي براي هر دو فرم لازمه؟ ٢٠١٢-٢٠١٣ و ٢٠١٤؟

اگر اشتباه تو پر کردن فرم ها داشتید با حودتون ببریدش.
شما توی مصاحبه حتی میتونید اسپانسر قبلی رو تغییر بدید ، پس میتونید فرم جدید رو هم بدید بهشون.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
سلام با این خانم چطور میشه از تهران ارتباط برقرار کنیم تلفنی اگر دارید لطف کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز من مصاحبه دارم ۲۶آبان لطف کنید راهنمایی کنید چه مدارکی باید ببرم بلیط کی باید بگیرم در تهران کدام آژانس هواپیمایی زنگ بزنم و اینکه چند روز سذل از مصاحبه اونجا باشم و آیا به دوبی برم یا ابوظبی و کلا کارم چند ا‌ونجا طول میکشه ویزای ازدواجی هستم و این خانمی که میگن در دوبی میشه ازس کمک گرفت کیه و شماره تلفنش لطفا و ممنون ار پاسختون.
پاسخ
سفرنامه ها ی دوستان قبول شده در لاتاری رو در بخش انجمن های قبولی هر سال بخونید کلی از سوالاتتون جوابش اونجا هست.
پاسخ
(2015-10-02 ساعت 20:36)Sam-90 نوشته:  دوستان كسي براي مصاحبه فرم i-864 و i-864a را برده با خودش؟ دوستان دوتا سوال دارم كه اگه يه وقت اشتباههي در پركردنش انجام شده انها چكار مي كنند؟ چه اتفاقي مي افته؟ و اينكه تكس ريترن چه سالهايي براي هر دو فرم لازمه؟ ٢٠١٢-٢٠١٣ و ٢٠١٤؟

اگر اپدیتی داره یا جزو نقص مدرکات باشه میخوان و تکس رترن هم از من فقط سال اخر رو گرفت
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، Tolu IR
(2015-10-03 ساعت 12:42)aghigh125 نوشته:  دوستان عزیز من مصاحبه دارم ۲۶آبان لطف کنید راهنمایی کنید چه مدارکی باید ببرم بلیط کی باید بگیرم در تهران کدام آژانس هواپیمایی زنگ بزنم و اینکه چند روز سذل از مصاحبه اونجا باشم و آیا به دوبی برم یا ابوظبی و کلا کارم چند ا‌ونجا طول میکشه ویزای ازدواجی هستم و این خانمی که میگن در دوبی میشه ازس کمک گرفت کیه و شماره تلفنش لطفا و ممنون ار پاسختون.

من خودم دبی رفتم چون ابوظبی حوصله ادم سر میره پرواز هم بسته به شهری که ازش میرید یا شرایط خودتون فرق میکنه مثلا اینترویو من یکشنبه بود با توجه به زمان برا مدیکال و حاشیه امنیت برا برگشت که ممکن بود پاس تو سفارت بمونه فلای دوبای کلا از اپشنام حذف شد ماهان روانتخاب کردم گرچه گرونتر بود ولی روزی چند تا پرواز از تهران داره و میشه در صورت نیاز جا ب جا کرد پرواز
در ضمن موفق باشید، با خبرای خوب برگردین
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، armehraboon ، shadoow
دوستان براي اخذ ويزا در دبي يا ابوظبي csc ثبت نام كرديد يا پر كرديد، براي سفارت در ابوظبي لازم هست جديداً يا نه؟
پاسخ
..................
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
پاسخ
تشکر کنندگان:
..............................
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 22:59)Sunlight66 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 12:42)aghigh125 نوشته:  دوستان عزیز من مصاحبه دارم ۲۶آبان لطف کنید راهنمایی کنید چه مدارکی باید ببرم بلیط کی باید بگیرم در تهران کدام آژانس هواپیمایی زنگ بزنم و اینکه چند روز سذل از مصاحبه اونجا باشم و آیا به دوبی برم یا ابوظبی و کلا کارم چند ا‌ونجا طول میکشه ویزای ازدواجی هستم و این خانمی که میگن در دوبی میشه ازس کمک گرفت کیه و شماره تلفنش لطفا و ممنون ار پاسختون.

من خودم دبی رفتم چون ابوظبی حوصله ادم سر میره پرواز هم بسته به شهری که ازش میرید یا شرایط خودتون فرق میکنه مثلا اینترویو من یکشنبه بود با توجه به زمان برا مدیکال و حاشیه امنیت برا برگشت که ممکن بود پاس تو سفارت بمونه فلای دوبای کلا از اپشنام حذف شد ماهان روانتخاب کردم گرچه گرونتر بود ولی روزی چند تا پرواز از تهران داره و میشه در صورت نیاز جا ب جا کرد پرواز
در ضمن موفق باشید، با خبرای خوب برگردین

سلام دوست عزيز
مصاحبه همسر من هم روز يكشنبه است ميخواستم بدونم شما مديكال رو واسه چه روزي برنامه ريزي كرديد، و اينكه ميدونيد مديكال ابوظبي بهتره يا دبي؟ كدوم ارزونتر و بهتر و راحتتره؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR
سلام دوستان لطف كنيد كساني كه به مصاحبه رفتن بگن ما كه قبلاً ترجمه سند ازدواج ، شناسنامه و كارت ملي را فرستاديم آيا براي مصاحبه احتياج هست كه دوباره مدارك را ترجمه كنيم و ببريم و در ضمن فقط مدارك ترجمه شده خودم را براي مصاحبه ببرم يا مال شوهرم . ممنون ميشم سريع پاسخ بديد.
پاسخ
(2015-10-05 ساعت 14:52)aghigh125 نوشته:  سلام دوستان لطف كنيد كساني كه به مصاحبه رفتن بگن ما كه قبلاً ترجمه سند ازدواج ، شناسنامه و كارت ملي را فرستاديم آيا براي مصاحبه احتياج هست كه دوباره مدارك را ترجمه كنيم و ببريم و در ضمن فقط مدارك ترجمه شده خودم را براي مصاحبه ببرم يا مال شوهرم . ممنون ميشم سريع پاسخ بديد.
من دوباره ترجمه کردم و بردم ولی اصلا نگاه نکرد
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Tolu IR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان